В гості до Ірини
 Напої,лікери,домашні вина - Сторінка 4 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Тут можна поділитися гарним рецептом. » Напої,лікери,домашні вина
Напої,лікери,домашні вина
PocяДата: Середа, 23/11/2011, 17:23 | Сообщение # 46
Pocя
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1052
Статус: Offline
Дуже дякую Зоряночко за рецептики! На свята таке діло пригодиться smile smile smile Щось цікаве!

Quote (Зоряна9810)
Лимонний крем (Crema di limone)


Колись я робила цей лікер, надзвичайно смачний і дуже гарного кольору (дякую,зовсім за нього забула biggrin


 
irusykДата: П`ятниця, 25/11/2011, 16:51 | Сообщение # 47
повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 324
Статус: Offline
Galysuk,
Quote (Galysuk)
"Бейліз домашній"
суперовий, сьогодні робила і вже навіть з подружкою продигостували)))) дякую за рецептик!!


 
ТаньчикДата: Четвер, 13/09/2012, 14:31 | Сообщение # 48
Таньчик
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 802
Статус: Offline
маю дуже добрий рецепт гарячого вина і ділюся з вами
ВИНО: червоне напівсолодке вино (хоча, в деяких рецептах пише напіпсухе. Але тоді доведеться багато цукру кинути.) Вино НЕ кріплене. Хоча можна поекгпериментувати, якщо хочетеш напитись. Вино повинно буди не найгірше, але й занадто дорогих не варто брати. Ми брали "ОРЕАНДА - Бастардо". Доводиш до кипіння на маленькому вогні. І по ходу кидаєш на 1 пл.: гвоздику 3-4 шт., корицю, цукор або мед (від меду поєднанні з вином може були алергія), ванільний цукор, можна лавровий лист і пахучий перець, видавлюєш соку лимона (але без кісточок). Можна порізаного лимона кинути, але тоді його витягнути з готового вина, бо буде гірчити. Ще дають імбир. Імбир і кориця - основні добавки. Кипіти не повинно, тільки закіпіти Прогріти кипятком кавник чи графік. Кидаєте туди дрібнонарізанийапельсин і заливаєте вино 2-3 хв. повинно настоятися.Пити поки не вистегне.Можна підігріти в мікрохвильовці. Смачного


[br] Цветы и букеты анимации бесплатно
 
Marta-18Дата: Четвер, 18/04/2013, 23:35 | Сообщение # 49
кулінар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 66
Статус: Offline
НАЛИВКА " ДАРИ ПРИРОДИ"
Продукти: ягоди зібрані протягом сезону-полуниці, суниці, вишні, чорниці, ожина, малина, смородина, порічки, агрус...яблука та виноград, цукор, горілка.
У 5-и літрову банку засипаємо 200 гр.ягід, 200 гр.цукру, заливаємо 200гр.горілки.Закриваємо кришкою. Процедуру повторюємо з кожним збором свіжих ягід.
Наливку настоювати протягом  сезону. Взимку вміст банки відцідити і перелити в пляшки.
 
Зоряна9810Дата: Середа, 24/04/2013, 10:31 | Сообщение # 50
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
сік апельсиновий

4 апельсини вимити, обдати окропом (щоб зняти віск і прибрати гіркоту), насухо витерти, покласти на 2 години в морозилку, а краще на ніч. Порізати і пропустити через м'ясорубку. Залити масу трьома літрами холодної кип'яченої води (я використовую воду з фільтра), дати настоятися близько 10 хвилин.

Процідити через друшляк (щоб пішли великі частки), потім процідити через дрібне сито, або через марлю, складену в 5-6 шарів. Якщо цідити відразу через марлю, то великі частки відразу заб'ють отвори і сік важко буде процідити.

У проціджений сік додати ще 6 літрів води, 1 кг цукру і 30 гр лимонної кислоти, все розмішати, розлити по пляшками дати настоятися близько години.

На виході має вийти 9 літрів смачного апельсинового соку.)))

З залишилася після проціджування маси можна зварити варення: додати за смаком цукру і лимонної кислоти, варити в мікрохвильовці під закритою кришкою в три прийоми по 5 хв, помішуючи. Вийде апельсинове желе.


 
ir71Дата: Понеділок, 20/05/2013, 14:46 | Сообщение # 51
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
імбирний чай - прекрасний літній напій, володіє прекрасним тонізуючим ефектом, повертає ясність думки, і природний свіжий колір обличчя, який поступово повертається завдяки цілющим властивостям імбиру.

Імбирний чай покращує мозковий кровообіг і пам'ять. Людям інтелектуальної праці, а також творчим особистостям перед важливими подіями імбирний чай замінить традиційну чашку кави.

Імбирний чай, випитий до їжі здатний викликати хороший здоровий апетит. А після їжі він допоможе краще засвоїтися їжі, яку ми з радістю з'їли, і виведе шлаки. Імбир підсилює травлення, не викликаючи його дисбалансу. Тому в невеликих дозах може вживатися хворими гастритами з підвищеною кислотністю.

Дітям, які часто їдять багато «смачного» і мало «корисного», імбирний чай також допоможе позбутися від болю в животі.

Імбирний чай взимку швидко зігріє і захистить від застуди. Рекомендують пити чай невеликими ковтками. У східних країнах, що мають вікові лікувальні традиції із застосуванням спецій, імбирний чай з лимоном прийнято вважати одним з найбільш шанованих напоїв саме в холодну пору року.

Корінь імбиру сприяє розрідженню крові. Тому багато східні лікарі вважають, що імбир відноситься до засобів профілактики пухлин.

Наш рецепт: імбирний чай з полуницею
Інгредієнти:
Імбир свіжий - 8 см
Чай чорний - 5 грам
Лимон - 1 шт
Полуниця заморожена - 50 грам
Полуничний сироп - 120 мл

Приготування:

1) Очищаємо корінь імбиру і нарізаємо впоперек волокон тонкими пластинками.
2) Заваріть чай в літрі киплячої води, процідіть, додайте імбир і дайте настоятися 10 хвилин під кришкою. Чим довше ви будете наполягати імбир, тим більш гострим і насиченим буде смак.
3) Додайте сік половини лимона і кілька ягід полуниці.
4) Що залишився лимон наріжте кружечками, кожен з яких розріжте на 8 частин і покладіть в чашки або келихи для гарячих напоїв.
5) Налийте в кожну чашку по 2 ст.л. полуничного сиропу. Зверніть увагу, щоб сироп був натуральним без штучних барвників та ароматизаторів. Підійде сироп від домашнього полуничного варення.
6) Гарячий настоявшийся чай розлийте по чашках і відразу ж подавайте.

Прикрепления: 7435985.jpg (34.1 Kb)


 
ЛесяДата: Понеділок, 20/05/2013, 15:34 | Сообщение # 52
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Корисна інформація,я якраз зараз попиваю такий чайок.А тепер ще буду знати для чого і від чого він

 
ЯринкаДата: Вівторок, 21/05/2013, 21:05 | Сообщение # 53
Яринка
дегустатор
Группа: файна газдиня
Сообщений: 43
Статус: Offline
Чудовий засіб, що надає бадьорості, - чай, приготований за рецептами йогів. Для однієї великої чашки знадобиться 4 штуки кардамону, 4 горошини чорного перцю, 3 гвоздички, імбир і кориця на смак.
Роздрібніть прянощі в кавомолці або в ступці  залийте отриманий порошок 250 мл ледь теплої води і варіть на слабкому вогні 20 хвилин. За 1-2 хвилини до кінця додайте пучку звичайного чорного чаю, трохи молока і чайну ложку меду.
 
Зоряна9810Дата: Середа, 22/05/2013, 18:50 | Сообщение # 54
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Яринка, в нього має бути вибуховий смак і аромат!

 
TalochkaДата: Четвер, 23/05/2013, 10:55 | Сообщение # 55
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Яринка, ой і я такі пряні чаї дуже люблю! Дякую за рецепт!

"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
Marta-18Дата: Четвер, 22/08/2013, 23:36 | Сообщение # 56
кулінар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 66
Статус: Offline
Цитата (Леся)
Квас
Леся, трохи бродити...то скільки? Коли пити можна?
 
ЛесяДата: П`ятниця, 23/08/2013, 00:25 | Сообщение # 57
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Цитата (Marta-18)
Леся, трохи бродити...то скільки? Коли пити можна?
Я роблю звечора ,на ранок пємо


 
anilahДата: Вівторок, 03/09/2013, 16:49 | Сообщение # 58
anilah
дегустатор
Группа: Відвідувач
Сообщений: 30
Статус: Offline
Дівчата, хочу поділитись добрим рецептом наливки із свіжих сливових кісточок, поки ще є сливки. Не бійтесь кісточок,нові спостереження вчених доказали в них знаходження вітаміну В17, який оберігає організм від раку.
 500мл.кісток, 200г.цукру залити фляшкою доброї горілки,закрити кришкою і залишити в темному місці на 3 місяці, періодично помішуючи. Цукру можете давати меньше, або не давати взагалі. Получається дуже добрий смак,який нагадує аморетто і сливовіцу.


Я Галина!
 
IraДата: Вівторок, 03/09/2013, 16:51 | Сообщение # 59
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
anilah, щось цікавеньке,треба спробувати. Дякую!!!

 
igomak07Дата: Середа, 28/02/2024, 13:32 | Сообщение # 60
igomak07
дегустатор
Группа: Відвідувач
Сообщений: 36
Статус: Offline
дякую
 
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Тут можна поділитися гарним рецептом. » Напої,лікери,домашні вина
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024