В гості до Ірини
 Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо - Сторінка 155 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо (Наші чудові торти.Тема 2)
Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо
ir71Дата: Вівторок, 29/11/2011, 16:11 | Сообщение # 1
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Любі дівчата!Якщо ми вже поміняли назву нашої звичної теми,то прошу звернути увагу на назву"Обговорюємо,критикуємо".Давайте будемо обєктивними і справді перейдемо на обговорення.Знаю що приємно чути гарні слова в адресу твоєї роботи і це ніхто не відміняв,але повірте моєму досвіду ,критика дуже допомагає виправляти помилки.Тому без образ і гніву,працюємо,творимо і звертаємо увагу на чужі та свої помилки і виправляємося.
Всім натхнення та творчих успіхів!


 
Olena87Дата: Субота, 19/05/2012, 12:33 | Сообщение # 2311
Olena87
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 671
Статус: Offline
оксанка, Ваш чемоданчик дуже гарний,дайте пару тих купюр!!! biggrin
А я до Вас зі своїм тортиком з паровозиком,робила на подарунок для похресника,довго думала чи показувати фото,бо паровозика робила вперше і щось він мені дуже "калічний" получився,але маємо те що маємо,готова вислухати Ваші зауваження і поради,буду вдячна всім!!!

Прикрепления: 6009854.jpg (97.4 Kb) · 0573878.jpg (95.3 Kb)
 
КсюшаДата: Субота, 19/05/2012, 14:06 | Сообщение # 2312
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Olena87, Дуже ніжний тортик ,а сунички такі- прям вкусила б ,і паровозик вийшов симпатюлька.Так що для мене все красиве.

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
ir71Дата: Субота, 19/05/2012, 14:11 | Сообщение # 2313
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Оленко,взагалом картина дуже гарно.Просто диво дитячий тортик!!!Питання:що в паравозіку,мастика чи рисова суміш?
Як на мене то єдине над чим треба порацювати то над суничками.Одні стебельки та ягодки,а де листочки???Суниця чи то полуниця має мати багато листя,яке б трохи закрило дротики(стебельки),це б виглядало набагато природніше(особливо внизу,фото 4)
А так то тортик як казочка.Ти молодчинка,бо швидко навчилася і у тебе справді класні тортики


 
КсюшаДата: Субота, 19/05/2012, 14:11 | Сообщение # 2314
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Ira, Красивезний тортик ,мені теж більше до вподоби з голубами,вони мені там більш по кольору пасують,а от пару якраз би поставила на ттвій в українському стилі.Але якщо серйозно то красиво і бомбезно.
оксанка, слухай ти хоч, аби ми до Львова приїхали тебе грабувати,та де можна скільки грошей показувати,Оксанка,тортик класс.


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
masikДата: Субота, 19/05/2012, 15:57 | Сообщение # 2315
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 906
Статус: Offline
оксанка, чемодани мов справжні,а бабла скільки.....
Таньчик, гарна спроба, веселий тортик.
Ira, який гарний весільний тортик просто клас...
Olena87, тортик просто казковий, яскравий такі мають бути дитячі тортики.
 
Olena87Дата: Субота, 19/05/2012, 17:15 | Сообщение # 2316
Olena87
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 671
Статус: Offline
Ксюша, masik,дякую за підтримку ir71, я з Вами згідна що сунички потребують листочків,просто ніяк ті листочки не хотіли триматись до дротика,я не знаю як правильно їх прикріпити... sad а паровозик всередині з повітряним рисом...я і сама бачу що все не ідеально і вчитись мені ще треба баааагааато....але я стараюсь...
 
ЛесяДата: Субота, 19/05/2012, 19:02 | Сообщение # 2317
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Olena87, Гарний дитячий тортик.А паравозик на наступний раз буде кращий!!!я впевнена що похреснику тортик сподобається.

 
Olena87Дата: Субота, 19/05/2012, 19:12 | Сообщение # 2318
Olena87
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 671
Статус: Offline
Леся, дуже дякую,похресник в першу чергу "злопав" майже всі сунички,а паровозика йому не дозволяли істи,бо чекали всіх гостей,то він так ходив біля того торта,мацав пальцями,розглядав...
 
НатамусяДата: Неділя, 20/05/2012, 18:43 | Сообщение # 2319
Натамуся
Віват кухар!!!
Группа: Своя людина
Сообщений: 457
Статус: Offline
Quote ( Маряна, )
і як винагороду отримала 20 грн

Так,дійсно люди дивні,а коліжанка мабуть дуже економна людина...
ромашка, Торт з Лунтіком і компанією ПРОСТО КЛАС!!! А герої то взагалі!!! Дуже клопітка робота і НЕПЕРЕВЕРШЕНІ результати!!!
А торт''Прощавай дитсадок'' - БОМБА(для мене це ще відкрите питання,дуже класна ідея).
Ira, Торт дуже гарний,а маки як справжні!!!
Ксюша, милий тортик.
оксанка, Дуже КЛЬОВІ чумаданчики,в тебе просто ''чумаданопад'' smile
Таньчик, Цікавий і симпатичний макквінчик.
Ira, surprised який ТОРТИЩЕ... ШИКАРНИЙ!!! (бачу тільки з голубами) Ти МОЛОДЕЦЬ!!!
Quote ( Poetka, )
Я в такому простої,шо сиджу ревлю,хіба пляцки замовили на весілля і то я думаю, чи то благодарна праця оті пляцки чи ні

А я майже постійно пляцки печу,тортик замовлять раз через п'ятий,а так хоч щось,та й без діла не сиджу а то вити можна було раніше ''без роботи'' вдома.Благодарна чи неблагодарна праця,а любимим ділом займаюсь,та ще й небезплатно...Тут вже кожен вирішує для себе...

Olena87, Так,тортик дійсно красивий,яскравий,мені дуже сподобались ялиночки.Ти їх стригла чи як?


 
оксанкаДата: Неділя, 20/05/2012, 21:26 | Сообщение # 2320
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Olena87, паровозик дуже веселий!!! Молодець!!!
Дівчатка усім дякую за коментарі clap hearts hearts hearts love


 
Olena87Дата: Неділя, 20/05/2012, 23:26 | Сообщение # 2321
Olena87
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 671
Статус: Offline
Quote (Натамуся)
мені дуже сподобались ялиночки.Ти їх стригла чи як?

так ,стригла за допомогою манікюрних ножиць wink


Сообщение отредактировал Olena87 - Неділя, 20/05/2012, 23:26
 
НатамусяДата: Понеділок, 21/05/2012, 00:08 | Сообщение # 2322
Натамуся
Віват кухар!!!
Группа: Своя людина
Сообщений: 457
Статус: Offline
Quote ( Olena87, )
так ,стригла за допомогою манікюрних ножиць

Дуже класно,рівномірно.Молодець!!! Я теж так хочу спробувати wink


 
Зоряна9810Дата: Понеділок, 21/05/2012, 10:18 | Сообщение # 2323
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Ксюша, дуже гарний букварик, все при ньому як то кажуть... cool
оксанка, твої чемоданчики просто як справжні, а бабла скільки в них ... wacko wacko wacko
Таньчик, як на першого маквіна, то навіть дуже добре. на другий раз буде просто ідеально вже!
Ira, гарні обидва, але я б напевно вибрала з молодими українськими...
Quote (Poetka)
Я в такому простої,шо сиджу ревлю,хіба пляцки замовили на весілля і то я думаю, чи то благодарна праця оті пляцки чи ні....Якби тортик...Еех!!!!!

Олю а яка праця є благодарною ? та зараз напевно ніякої...але якщо ти вдома і вже би щось робила, то і на " безриб"ї рак риба!"
Olena87, гарний яскравий дитячий тортик. молодець, мені сподобався!


 
masikДата: Понеділок, 21/05/2012, 17:54 | Сообщение # 2324
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 906
Статус: Offline
Я сьогодні з такими тортиками , не покажу нічого нового....

[
 
Зоряна9810Дата: Понеділок, 21/05/2012, 17:58 | Сообщение # 2325
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
masik, а емблема яка.....вау. вау, вау!!!!!!!!


 
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо (Наші чудові торти.Тема 2)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024