В гості до Ірини
 Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо - Сторінка 79 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо (Наші чудові торти.Тема 2)
Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо
ir71Дата: Вівторок, 29/11/2011, 16:11 | Сообщение # 1
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Любі дівчата!Якщо ми вже поміняли назву нашої звичної теми,то прошу звернути увагу на назву"Обговорюємо,критикуємо".Давайте будемо обєктивними і справді перейдемо на обговорення.Знаю що приємно чути гарні слова в адресу твоєї роботи і це ніхто не відміняв,але повірте моєму досвіду ,критика дуже допомагає виправляти помилки.Тому без образ і гніву,працюємо,творимо і звертаємо увагу на чужі та свої помилки і виправляємося.
Всім натхнення та творчих успіхів!


 
КсюшаДата: Понеділок, 13/02/2012, 20:08 | Сообщение # 1171
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Та от власне що не йому ,дівчата з роботи подзвонили і попросили спекти,але вони хотіли маленький,ну з одної порції шоколаду на кипятку вийшло два ось такі сердечка,то вже по при них і чоловіку моєму перепаде.
Натамуся, дуже гарна корзинка,а звірятка такі чудові,молодчинка


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
ir71Дата: Понеділок, 13/02/2012, 20:17 | Сообщение # 1172
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Ксюша, а коли ти встигла це наробити?Мабуть тебе одної голова не боліла biggrin Гарно вписалася біла троянда на червоному фоні.А ось ці розводи то виглядає що так і задумано.

Натамуся, то ти твориш шедеври!Все так підібрано в тему,одне до одного підходить,так ніби кошик з казки принесла.Просто неймовірно гарно!!!!Це чесно ,від щирого серця тобі пишу.Ти МОЛОДЧИНКА,що вмієш поєднати крем з мастикою!


 
КсюшаДата: Понеділок, 13/02/2012, 20:25 | Сообщение # 1173
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
ir71, мене за то вчора дико боліла голова,що Оксанка мені давала таблетку,а сьогодні все як рукою зняло,на такому прозитиві все робилось,ти маєш на увазі розводи на розі?то я хотіла трошки посипати кандуріном,а воно мені вивалилось,тай мусіла якось то пензликом з горілкою розмивати,то вже так і вийшло,бо якщо про айсінг,то я вже про нього написала,що я така газдиня,або за густе ,або за рідке

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
irusykДата: Понеділок, 13/02/2012, 21:29 | Сообщение # 1174
повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 324
Статус: Offline
Натамуся, ДУЖЕ ГАРНИЙ ВИЙШОВ ТОРТИК!!! МОЛОДЕЦЬ!!!

 
ЛесяДата: Понеділок, 13/02/2012, 22:29 | Сообщение # 1175
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
ромашка, Букет супер!!!!!!!!Інакше і бути не могло!!!!!!!!!! kryha, Дуже гарно в тебе виходить,молодець,стараєшся.
Оксано!!!!!!!!!!!!!!!!Ти була сама твереза чи тобі не наливали.Коли ти то свигла зліпити???????????таке сердечко!!!!!Люкс!!!!!!!!!
Натамуся, ДА!!!!!!!!!!!!!!!Тут тільки милуватисч.Все так вдало!!!!!!!!!!!!і білочка сама натуральна.Нічого чоловік не розуміє в кулінарному мистецтві.
І ще теж покажу свої валентинки.






Сообщение отредактировал Леся - Понеділок, 13/02/2012, 22:38
 
Зоряна9810Дата: Понеділок, 13/02/2012, 22:42 | Сообщение # 1176
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Леся, Лесуню та ти молодець! я тоже таку хочу з квіточками.але мені такого не спечуть..... файнезні!

 
ЛесяДата: Понеділок, 13/02/2012, 22:47 | Сообщение # 1177
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Quote (Зоряна9810)
я тоже таку хочу з квіточками.але мені такого не спечуть..... файнезні!

Та то на замовлення.Той що з квіточками то для витеоьки у гімназію,бо вже не знають що подарувати аби здивувати.Маю надію що здивують.У середині шоколад на кипятку і вишня.


 
КсюшаДата: Понеділок, 13/02/2012, 22:59 | Сообщение # 1178
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Леся, та наливали,ще й таблетки горівкою розводили,видно тому натворила,твої Валентинки теж супер,мені на почту прийшло від Сільпо приходіть завтра за тортиком по акції,а я собі кажу ви до мене приходіть,у мене теж акція

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
НатамусяДата: Понеділок, 13/02/2012, 23:51 | Сообщение # 1179
Натамуся
Віват кухар!!!
Группа: Своя людина
Сообщений: 457
Статус: Offline
Зоряна9810, полянка - чорні горіхові коржі,заварний крем з вишнями;кошик - шифоновий бісквіт,бізе з горішками,білково заварний крем.
Pocя,Ксюша, irusyk, Леся, дякую за коментарі.
Ira,Це точно, все нормально,справа в тому - що ручку робила задовго до того як торт,щоб гарно висохла,бо вони в мене постійно ламаються,а кошик вже потім(правда її можна було надламати з кінців,правда,я щось не додумалась до того) baka wink
ir71 Дякую Іро за коментар,приємно дуже...
Леся, Перше серце мене полонило віднявши мову,красота яка!


 
kryhaДата: Понеділок, 13/02/2012, 23:55 | Сообщение # 1180
kryha
дегустатор
Группа: Своя людина
Сообщений: 34
Статус: Offline
Леся,з тими квіточками треба було мабудь довго сидіти?!дуже гарно
 
IraДата: Вівторок, 14/02/2012, 01:40 | Сообщение # 1181
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
Леся, ну серця мене вбили surprised surprised такі класні wacko ,а з квіточками то взагалі бомба Сууууууууупер!!!!!!!!!! happy happy happy

 
masikДата: Вівторок, 14/02/2012, 02:07 | Сообщение # 1182
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 906
Статус: Offline
Ксюша, валентинки супер , кращих і не придумаєш.
Натамуся, не тортик , а гарна дитяча казочкаю
Леся, ну а тут то взагалі слів бракує.....я балдю від червоного сердечка з квіточками.
 
ir71Дата: Вівторок, 14/02/2012, 10:56 | Сообщение # 1183
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (Леся)
І ще теж покажу свої валентинки

Лесю,яка валентинка!!!!!Просто відпад.Заберу я собі таку ідейку.Просто нейвовірно гарно!!!

А у мене теж валентинка,тільки цицьката... biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin



 
НаталонькаДата: Вівторок, 14/02/2012, 11:05 | Сообщение # 1184
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 625
Статус: Offline
Ксюша, не натворила, а створила, вклала частинку свого серця в серце у вигляді торта. Колір гарний, квітка мені сподобалася, а айсинг на наступний раз буде краще .
Натамуся, торт ніби кртинка з дитячої книжки, яскравий позитивний, чудові фігурки звірят, і такі гарні ягоди і гриби в кошику.
Леся, твое серце валентинка просто неповторне ніжне романтичне і палке. Супер ідея. І такий гарний насичений червоний колір. Краса.
ir71, ну кожному потрібна своя валентинка комусь романтична як у Лесі, комусь спокуслива і цицьката як у Вас.


Сообщение отредактировал Наталонька - Вівторок, 14/02/2012, 21:25
 
IraДата: Вівторок, 14/02/2012, 14:57 | Сообщение # 1185
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
ir71, але валентинка wacko wacko Ото якийсь дядько буде тішитися happy happy

 
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо (Наші чудові торти.Тема 2)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024