В гості до Ірини
 Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо - Сторінка 8 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо (Наші чудові торти.Тема 2)
Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо
ir71Дата: Вівторок, 29/11/2011, 16:11 | Сообщение # 1
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Любі дівчата!Якщо ми вже поміняли назву нашої звичної теми,то прошу звернути увагу на назву"Обговорюємо,критикуємо".Давайте будемо обєктивними і справді перейдемо на обговорення.Знаю що приємно чути гарні слова в адресу твоєї роботи і це ніхто не відміняв,але повірте моєму досвіду ,критика дуже допомагає виправляти помилки.Тому без образ і гніву,працюємо,творимо і звертаємо увагу на чужі та свої помилки і виправляємося.
Всім натхнення та творчих успіхів!


 
PocяДата: Неділя, 04/12/2011, 11:56 | Сообщение # 106
Pocя
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1052
Статус: Offline
Леся, тортики чудові як завжди а пачку з сигаретами самі собі відкриють! applause applause applause

 
masikДата: Неділя, 04/12/2011, 12:58 | Сообщение # 107
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 906
Статус: Offline
ромашка, тачка відпадна. surprised surprised surprised
Poetka, фортепіано дуже навіть дуже-дуже кльове. smile smile smile
Леся, ну а тут то взагалі слів бракує....торти просто суперові applause applause applause
 
LILEJAДата: Неділя, 04/12/2011, 13:19 | Сообщение # 108
LILEJA
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 1139
Статус: Offline
Леся, яка гарна золота рибка. Я вже загадала бажання! biggrin І Губка Боб прикольний!
Pocя, ангел безподобний. Просто бракує слів.
Quote (ромашка)
Ну що дiвчата, покатаемся з вiтерцем?

Я не проти. Ще й на такій крутій машині. dollar
Зоряна9810, стільки сердець wacko Оце в когось любов!
Pavluk, яка гарна корзинка. Ну не лінуєшся ти квіточок стільки різних робити. Молодець.
Poetka, гарне фортепіано, молодець.
Леся, стільки тортів і всі такі різні!!! І всі класні!! applause


 
PoetkaДата: Неділя, 04/12/2011, 13:28 | Сообщение # 109
Poetka
шеф-повар
Группа: Заблоковані
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Ромашка,Рося,Леся,Ira,Оленнка 14,Наталонька,masik,LILEJA,ir71 Дякую, вам мої дорогенькі....Дуже,придуже heart heart
Ірусь дякую за зауваження,вони потрібні,навіть дуже,щоб в подальшому виправлятись,знаю за узори,вийшли карявенькі,малювала в 1 годині ночі і вже така була забембана, але то не виправдання.... biggrin cry
П.С. Щераз дякую вам всім..з вами направду легше і краще вчитись. biggrin


Я ОЛЯ!
 
PavlukДата: Неділя, 04/12/2011, 13:30 | Сообщение # 110
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Quote (LILEJA)
Ну не лінуєшся ти квіточок стільки різних робити
Ще і як лінуюся, але заставляю себе, ну і Павлик помагає.
Леся та де там позорище??? Правильно сказала Неля - самі хай відкривають ту пачку. А в тебе вона вийшла бездоганна, твої маки неперевершені, ти вже майстер в їхньому виготовленні.
Світлана - такі машини на любий смак та колір applause applause applause
Poetka wacko wacko wacko за такий короткий термін таку красоту створити, та ще й такий складний торт!!! Браво, я знімаю перед тобою капелюха, МОЛОДЕЦЬ!!!!!!!!!!!!!!


 
НаталонькаДата: Неділя, 04/12/2011, 14:31 | Сообщение # 111
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 625
Статус: Offline
Леся, ти справжній мастер, якщо зуміла відтворити, так точно і колір і малюнок від пачки сигарет. Гарна робота. Торт з маками це твій хіт, маки досконалі. А я ще люблю твій торт з маленьким курятком. Ти Молодець!
 
PoetkaДата: Неділя, 04/12/2011, 14:36 | Сообщение # 112
Poetka
шеф-повар
Группа: Заблоковані
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Pavluk Дякую!!!!Дуже,дуже....

Леся тортики супер!!!!Ти МОЛОДЧИНА, а курчатко,то взагалі ...таке миле і файне..КЛАС!!!! biggrin


Я ОЛЯ!
 
оксанкаДата: Неділя, 04/12/2011, 14:57 | Сообщение # 113
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Світланко, тепер я і не сумніваюся що ти на зустріч на власній бібіці приїдеш happy happy happy happy happy Супер!!!
Лесю, не наговорюй на себе , бо то гріх Тортики супер!!! Мені сподобалися всі!!! wink Так думаю може би м коли твою ідейку маків ...сперла happy happy happy happy


 
Зоряна9810Дата: Неділя, 04/12/2011, 15:59 | Сообщение # 114
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Дівчатка всім дякую за відгуки позитивні і за критику!! Відгуки заставляють дальше щось творити, а критика допомагає уникати помилок на майбутнє!!!
не могла ні коментувти ні щось писати, бо дома не працювала клава, от тепер напишу.............
Quote (ромашка)
ще одна машина

ти що її в дитячому світі стиряла??? wacko %) wacko така вона вже як іграшкова...
Quote (Poetka)
І я попрацювала. Торт фортепіано:

і попрацювала ти на славу! дуже гарне фортепіано, за викрутаси твої , скажу, трохи косо, але ти ж мала мало часу, а в кінці робити чи доробляти якісь деталі, вже тебе і руки не слухаються, так що все нормально...
Quote (Леся)
І я приперлася зі своїм позором

нє, ну я люблю самокритичних людей , та не до такої ж степені!!!!! пачка дійсно як справжня...верблюд получився прикольний!! А маки??? та це ж просто свіжозірвані квіти з поля!! я від них просто балдю!!!!. А сумочка просто респект. мала побачила і сказала що хоче щоб таку сумочку їй Миколай приніс. І що тепер тому Миколаю робити? А???? І ще скажи як ти ручки робила для сумочки?


 
PoetkaДата: Неділя, 04/12/2011, 16:03 | Сообщение # 115
Poetka
шеф-повар
Группа: Заблоковані
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Щиро дякую Зорянко....


Я ОЛЯ!
 
ЛесяДата: Неділя, 04/12/2011, 17:29 | Сообщение # 116
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Дувчатка!!!Як я вас всіх люблю,за те що ви підтримуєте мене і одна одну.Це і справді допомагає творити, і братися за щось нове.
Quote (оксанка)
Так думаю може би м коли твою ідейку маків ...сперла

І ти ще питаєш.Звичайно користуйтеся моїми ідеями,а я (якщо ви не проти ) візьму собі ваші.
Quote (Зоряна9810)
І ще скажи як ти ручки робила для сумочки?

Вирізала полоски,але не дуже тонкі,склала пополам,зробила шовчики і поставила сушити.
Ще ВЕЛИКЕ ВСІМ ДЯКУЮ!!!




Сообщение отредактировал Леся - Неділя, 04/12/2011, 17:30
 
kcюшkaДата: Неділя, 04/12/2011, 18:13 | Сообщение # 117
kcюшka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1415
Статус: Offline
ромашка твої машинки на вищому рівні, дійсно неначе дитяча іграшка, молодець!!!!
Poetka, рояль просто шикарний good
Леся, таке розмаїття тортів і всі дуже-дуже гарні, а пачка сигарет як вилита, дуже правдоподібна applause applause


 
Оленка14Дата: Неділя, 04/12/2011, 19:42 | Сообщение # 118
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 526
Статус: Offline
Лесю торти всі гарні! І не чіпляйся сама до себе, буде ще і відкрита пачка сигарет! Воно ж як запалює, коли щось не получається! Но мені особисто твоя пачка сигарет сподобалася! Молодець!
Я теж з тортиком! Мій перший Губка Боб!
Прикрепления: 5189777.jpg (37.8 Kb)
 
ЛесяДата: Неділя, 04/12/2011, 21:21 | Сообщение # 119
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Quote (Оленка14)
Я теж з тортиком! Мій перший Губка Боб!

Але кльовий!!!А пояс так прикольно зробила,ніби справжній,а як ти його запихала?І кольори такі яскраві!!!Супер!!!


 
ir71Дата: Неділя, 04/12/2011, 21:40 | Сообщение # 120
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Оленка14, він дуже симпатичний!!Навіть квадратні штани ставши червоними так його привабили!!!!!!Очі дуже гарно підмалювала,ніби справжній!

 
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо (Наші чудові торти.Тема 2)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024