В гості до Ірини
 Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо - Сторінка 84 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо (Наші чудові торти.Тема 2)
Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо
ir71Дата: Вівторок, 29/11/2011, 16:11 | Сообщение # 1
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Любі дівчата!Якщо ми вже поміняли назву нашої звичної теми,то прошу звернути увагу на назву"Обговорюємо,критикуємо".Давайте будемо обєктивними і справді перейдемо на обговорення.Знаю що приємно чути гарні слова в адресу твоєї роботи і це ніхто не відміняв,але повірте моєму досвіду ,критика дуже допомагає виправляти помилки.Тому без образ і гніву,працюємо,творимо і звертаємо увагу на чужі та свої помилки і виправляємося.
Всім натхнення та творчих успіхів!


 
masikДата: Субота, 18/02/2012, 17:17 | Сообщение # 1246
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 906
Статус: Offline
Quote (Наталонька)
А сонечко теж із мастики?

Дякую!!! Так воно з мастики.
 
НаталонькаДата: Субота, 18/02/2012, 17:33 | Сообщение # 1247
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 625
Статус: Offline
masik, але ж гарне таке тепле, усміхнене, гарне.
 
КсюшаДата: Субота, 18/02/2012, 19:31 | Сообщение # 1248
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
мамця,
masik,
Леся,
Ну неможливо один день не зайти а тут вже знову красота, Зайчик -плейбойчик супер,Кіті така красавіца,Губка боб я в захваті ,ну і тортик Маша і медвідь шикарний.Молодці дівчатка.


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями

Сообщение отредактировал Ксюша - Субота, 18/02/2012, 19:33
 
оксанкаДата: Субота, 18/02/2012, 23:24 | Сообщение # 1249
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Мар’янко полянка суперова, мені сподобалися і Мішка і Машка!!!!!!!!!!!!!!! happy happy happy happy happy
Лесю, тортики клас!!!!!!!!!!! Бачу ти вже відходиш від своїх традиційних маків....а вони мені так подобаються....ті твої маки... tongue happy happy happy happy


 
маруся-яДата: Неділя, 19/02/2012, 03:44 | Сообщение # 1250
маруся-я
повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 246
Статус: Offline
kcюшka, дуже хорошенька одиничка, і надпис мені дуже оригінальний , зі смислом wink
Quote
мені самій зовсім не подобається форма
а мені наприклад сподобалось, нічого в ній не бачу поганого......... Ось шрифти різні ж бувають, то чому саме не така одиничка?????????? Як на мене тут можна фантазувати...... Мені сподобалось поєднання, саме такий мішка на саме такій одиничці дивитья як одне ціле!!!!!!!!!!! (то моя така думка)
мамця, вау!!!!!!!!! Супер!!!!!!!! Чудова ідея happy ^_^ happy
masik, Файнюній тортик!!!!!!!
Леся, Мішок-то супер, досконалий........ На рахунок кіті - то справді майже всі котики на зиму поправляються happy ^_^ happy А губка Боб- він у мультику різний буває happy ^_^ happy
Ось я теж тільки приїхала і до праці surprised :o surprised
А це мій Боб,трошки видозмінений, я йому щоки добавила і ось такий смішний вийшов......

А це перший раз сончко робила......Помилок купа, на другий раз вже буду знати що до чого
Прикрепления: 3892346.jpeg (29.6 Kb) · 3369063.jpeg (64.6 Kb) · 8599658.jpeg (53.8 Kb) · 8365363.jpeg (32.5 Kb)


Сообщение отредактировал маруся-я - Неділя, 19/02/2012, 03:54
 
ЛесяДата: Неділя, 19/02/2012, 12:49 | Сообщение # 1251
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
маруся-я, У тебе всі тортики досконалі,найбільше балдію від втоїх троянд

 
НаталіяДата: Неділя, 19/02/2012, 14:56 | Сообщение # 1252
Наталія
Віват кухар!!!
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 428
Статус: Offline
Як на мене то сонечко ідеальне- така гарнюня!!!!!!



Сообщение отредактировал Наталія - Неділя, 19/02/2012, 14:56
 
маруся-яДата: Неділя, 19/02/2012, 15:38 | Сообщение # 1253
маруся-я
повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 246
Статус: Offline
Наталія, Дякую! Таааа, я довго тренувалася ліпити оці трояндочки, поки не отримала те що хотіла...... Але то дуже було довго, а скільки я роликів з інтернету передивилась.........
Леся, Дякую! Моя помилка в тому , що я красила зверху і краска не підсохла, хоч розбавляла горілкою........ Тому як будуть брати то пальці будуть червоні sad
 
оксанкаДата: Неділя, 19/02/2012, 15:45 | Сообщение # 1254
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
маруся-я, Тортики супер!!!!!!!! Сонечко..ваааааааааау!!!!

 
КсюшаДата: Неділя, 19/02/2012, 17:21 | Сообщение # 1255
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Мені сподобалось і сонечко і Губка боб,з веснушками,такий прикольний получився

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
PocяДата: Неділя, 19/02/2012, 17:33 | Сообщение # 1256
Pocя
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1052
Статус: Offline
маруся-я, Губка Боб такий конопатенький веселунчик! Супер!!! А сонечко яке гарне,помилок я взагалі не бачу! salute

 
НатамусяДата: Неділя, 19/02/2012, 19:08 | Сообщение # 1257
Натамуся
Віват кухар!!!
Группа: Своя людина
Сообщений: 457
Статус: Offline
kcюшka, одиничка люкс,правда видно що трошки скупенька; а кросівочки і ведмежа чудові.
мамця, ''плейбой'' супер,ще незустрічала такого тортика...
masik, поляна -красота(моя слабинка biggrin ),все гармонійно поєднується,а сонечко яке миле.
Леся, торти клас.Мішечок -балдю від нього,а на рахунок Кітті і Боба,то моя думка що дітки не помічають того,що для нас помилка,для них це сама краща Кітті і Боб із усіх,бо це для них.А ми виправляємось кожного наступного разу...
Quote ( маруся-я, )
А це мій Боб,трошки видозмінений, я йому щоки добавила і ось такий смішний вийшов......
смішний в доброму розумінні,дуже прікольний; а сонечко миле - премиле,помилок майже ніхто не бачить thumb ,я в тому числі...

ОХ!А це моя вчорашня машинка.Перший Макквін і з першим розчаруванням.Важко він мені йшов,навіть дуже...Видно вчора не мій день був,ще й сестра двоюрідна приїхала подивитись як я це буду робити,трохи мене відволікало... Все-таки люблю все робити на самоті,тоді краще йде...Тільки прошу не смійтесь,бо то якась пародія...

Прикрепления: 0954552.jpg (82.8 Kb)


 
ЛесяДата: Неділя, 19/02/2012, 20:27 | Сообщение # 1258
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Quote (Натамуся)
.Тільки прошу не смійтесь,бо то якась пародія...

А де ти бачиш пародію??????????Гарний маквін.Все що треба в нім є.Особисто мені дуже навіть сподобалося.


 
НатамусяДата: Неділя, 19/02/2012, 20:48 | Сообщение # 1259
Натамуся
Віват кухар!!!
Группа: Своя людина
Сообщений: 457
Статус: Offline
Дякую Леся, та ніби деталі всі продумала,але якийсь він мені не такий. Але то вже таке,торт віддала,сподобався,та вже й напевне з'їли... happy

 
PavlukДата: Неділя, 19/02/2012, 23:39 | Сообщение # 1260
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Божечки, ото навала тортів surprised Трошки не заглядала на форум а тут аж очі розбігаються!!!
Дівчата і я з тортиком

Дуже дякую Ірі за нескінченний потік ідей smile smile smile


 
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо (Наші чудові торти.Тема 2)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024