В гості до Ірини
 Великодній сюрприз!!! - Сторінка 4 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Pavluk  
Кулінарний форум » Трохи про життя » Наші забавки » Великодній сюрприз!!! (Обмін подарунками, сюрпризами та несподіванками!!!)
Великодній сюрприз!!!
PavlukДата: Вівторок, 21/02/2012, 21:16 | Сообщение # 1
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Вже не за горами найсвітліше свято у нашому житті!!!!
Весна дарує нам найтепліше та найкраще свято - Воскресіння Господнє!!!
Пропонуємо всім бажаючим зголошуватися на участь в черговій забавці - Обмін подарунками.
Для цього, зголошуйтеся в цій темці всі, хто хоче взяти участь. Потім надішлете мені в ОП свої почтові адреси. Кожен буде чекати подарунок від місіс Х, а також відправить комусь свого пакуночка.
Бажаючі взяти участь в нашому квесті, прошу зголоситися до середини березня, скажімо до 15 числа. Потім, шляхом "наукового тика" розпреділяться адресати для дарувальників. Тоді кожен собі подумає про подаруночок, який хоче надіслати своєму другу, та до 10 квітня повинен відправити подарунок-сюрприз!!!

Дівчата, подарунок може бути на будь-яку тему. Головне не вартість, дороговизна подарунку а те приємне відчуття сюрпризу, дитячої радості яку ви можете створити одна одній.
Форумчанки які вже брали участь в цій грі - все знають і пам'ятають як це проходило. А для новеньких розкажу знову.
По порядку.
Спочатку формується коло бажаючих взяти участь і забавці. Весь список учасників буде на першій сторінці теми, який я буду поновляти з кожним новим учасником.
Потім всі учасниці напишуть мені в ОП повідомлення зі своїми почтовими адресами, та повним іменем.
Далі кожен з вас отримає від мене повідомлення, в якому буде одна адреса та нік користувача, для якого ви приготуєте подарунок.
Потім, в цій темі кожна з нас викладе фото подарунка який отримала.
Таким чином кожна форумчанка отримає один подарунок, а також один подарунок відправить своєму адресату.
Головна інтрига в тому, що ніхто не знає від кого прийде подарунок, а тільки кому відправлятиме.




Список учасників забавки:

Ксюша,
Poetka,
Леся,
kcюшka,
Ira,
оксанка,
Pocя,
Оленка14,
Зоряна9810,
цукеро4ка,
masik,
Натамуся,
ir71,
ромашка,
Таньчик,
Дана,
stina,
...


 
КсюшаДата: Середа, 04/04/2012, 18:41 | Сообщение # 46
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
А мені вже прийшло повідомлення,так що завтра похвалюся,я думаю що всім повинно все сподобатись,адже подарочки від щирого серця.А свій теж сьогодні відправила,теж переживаю щоб дійшло вчасно,але попереджую зразу відкривати дорослим

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
PoetkaДата: Середа, 04/04/2012, 20:34 | Сообщение # 47
Poetka
шеф-повар
Группа: Заблоковані
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Quote (Ксюша)
але попереджую зразу відкривати дорослим

Ксюша я знаю,той прикол.Я теж хочу того дяпчика, він так файно піднімає не тільки ги...ги...але й настрій.....Як будеш у Львові свисни я б купила такого хлопа...
П.С, Я теж сьогодні відправила посилочку в далекі краї, і теж хвилююсь,щоб сподобалось, але принаймні я собі таке теж купила....


Я ОЛЯ!
 
ЛесяДата: Середа, 04/04/2012, 21:05 | Сообщение # 48
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Quote (Poetka)
, Я теж сьогодні відправила посилочку в далекі краї, і теж хвилююсь,щоб сподобалось, але принаймні я собі таке теж купила....

Ну то значить має обовязково сподобатися.
Я сьогодні вже зібрала подарунок,а завтра піду та відправлю.Думаю до великодня доїде до свого адресата.Теж дуже переживаю щоб сподобався.


 
КсюшаДата: Середа, 04/04/2012, 23:36 | Сообщение # 49
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Poetka, Олечко той що піднімає залишився дома.Форумчанка як получить посилку як захоче то поділиться,своїми враженнями

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
ромашкаДата: Четвер, 05/04/2012, 00:14 | Сообщение # 50
ромашка
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 604
Статус: Offline
я вже теж посилку зiбрала, завтра буду вiдправляти...Дуже хочеться, щоб сподобалось!
 
ЛесяДата: Четвер, 05/04/2012, 12:05 | Сообщение # 51
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Так,,,,,,,,,,,,,.моя посилочка вже оформлена на почті.Казали що за 4 дні мала би доставитися адресатові.Чекай моя подружко-форумчанко.Маю надію що тобі сподобається.

 
ir71Дата: Четвер, 05/04/2012, 12:51 | Сообщение # 52
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Я вже тиждень як відправила і тихо.Де вона гуляє?

 
ромашкаДата: Четвер, 05/04/2012, 14:16 | Сообщение # 53
ромашка
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 604
Статус: Offline
Все я вже вiдправила посилку.Чекай на сюрприз форумчанко wink
 
КсюшаДата: Четвер, 05/04/2012, 19:03 | Сообщение # 54
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Як і обіцяла хвалюся своїм подаруночком,який отримала від Наталі(Натамусі),за який їй велике дякую

Прикрепления: 4088789.jpg (66.7 Kb)


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
ДанаДата: Четвер, 05/04/2012, 19:56 | Сообщение # 55
Дана
кулінар
Группа: Своя людина
Сообщений: 56
Статус: Offline
І я вже придбала подаруночок, дуже хвилююсь бо перший раз беру участь у такій грі. Надіюсь що сподобається.
 
ЛесяДата: Четвер, 05/04/2012, 20:41 | Сообщение # 56
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Ксюша, Вітаю з подарунко!!!

 
IraДата: Четвер, 05/04/2012, 21:21 | Сообщение # 57
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
Ксюша, вітаю!!!!!дуже гарна салфетка!!!!

 
PavlukДата: Четвер, 05/04/2012, 22:22 | Сообщение # 58
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Ксюша, вітаю з подарунком.Цього разу ти відкрила потік сюрпризів. В мене вже подарунок підготований і спакований. От завтра-післязавтра доставиться до своєї господині. Думала сьогодні, а в мене дома хлопці похворіли surprised

 
Зоряна9810Дата: Четвер, 05/04/2012, 23:10 | Сообщение # 59
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Ксюша, дуже гарна серветка!!



Сообщение отредактировал Зоряна9810 - П`ятниця, 06/04/2012, 10:16
 
Зоряна9810Дата: П`ятниця, 06/04/2012, 10:18 | Сообщение # 60
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
А я вже сьогодні отримала свого подаруночка!
Нелю дякую!



 
Кулінарний форум » Трохи про життя » Наші забавки » Великодній сюрприз!!! (Обмін подарунками, сюрпризами та несподіванками!!!)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024