В гості до Ірини
 Обмін подарунками - Сторінка 10 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Pavluk  
Кулінарний форум » Трохи про життя » Наші забавки » Обмін подарунками (Цікава приємна несподіванка)
Обмін подарунками
ОляДата: П`ятниця, 08/04/2011, 19:58 | Сообщение # 136
Віват кухар!!!
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 456
Статус: Offline
Quote (оксанка)
Як нафарбуєте яєць покажете?

Обов"язково! Вони ще й з перламутром! smile

 
IraДата: П`ятниця, 08/04/2011, 21:27 | Сообщение # 137
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
Оля, вітаю з подаруночкрм. smile smile

 
оксанкаДата: Субота, 09/04/2011, 12:37 | Сообщение # 138
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
І як Ви думаєте дівчатка, до кого летів подаруночок від нашої Олюньки????????????? happy ^_^ happy ^_^ Правильно здогадалися, то до мене!!!!!!!!!!!!!!!! Ураааааааааааааааааааааааа!!! biggrin :D biggrin :D biggrin Олечко, я в захваті!!!!!!!!!! Малий як відкривав коробку, мені аж від радості тіло тряслося... smile :) smile :) smile Дівчата це величезний набір всяких прибамбасів для роботи з мастикою, чого тут тільки нема wacko %) wacko навіть не уявляю.

Все Оля мене просто надихнула спробувати попрацювати з мастикою wink (правда не знаю коли те чудо буде) happy ^_^ happy ^_^ happy ^_^ happy ^_^ ^Ну все це коротко. Тепер починаю дякувати: Олечко моя люба... heart :heart: heart Слів неможу підібрати щоби Вам подякувати. wacko Я безмежно радію, такий набір wacko це просто чудо. [b]ДЯКУЮ, ДЯКУЮ,ДЯКУЮ...........................

Прикрепления: 2286912.jpg (44.4 Kb)




Сообщение отредактировал оксанка - Субота, 09/04/2011, 12:53
 
ir71Дата: Субота, 09/04/2011, 13:25 | Сообщение # 139
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Оксанко,попробуй тепер не зроби шедевра!!!!!Ось тепер мають бути не торти а казка від Оксанки.Вітаю з подаруночком.Все чудове і все потрібне!!!!

 
PavlukДата: Субота, 09/04/2011, 14:58 | Сообщение # 140
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Я трохи відстала від життя форуму за останні дні dry Дівчата вітаю з подурунками. Оксанка тепер точно зробиш якогось шедевра smile А в Олі будуть красуні крашанки smile

 
оксанкаДата: Субота, 09/04/2011, 15:09 | Сообщение # 141
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
ir71, Pavluk, Так,так після Ваших шедеврів wacko %) wacko %) wacko мій як раз і "казкою" буде happy ^_^ happy ^_^ happy ^_^ happy ^_^ happy



Сообщение отредактировал оксанка - Субота, 09/04/2011, 15:15
 
цукеро4каДата: Субота, 09/04/2011, 15:17 | Сообщение # 142
Віват кухар!!!
Группа: Відвідувач
Сообщений: 362
Статус: Offline
оксанка, І я приєднуюсь до привітань з подаруночком тебе. happy happy happy happy happy happy happy . fool

Красива жінка для очей-рай, для душі - пекло, для кишені - чистилище

Я Таня

 
ir71Дата: Субота, 09/04/2011, 17:01 | Сообщение # 143
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (оксанка)
мій як раз і "казкою" буде

З таким прибамбасами вже мусиш зробити хоча б "а-ля шедевр"!!!


 
PavlukДата: Субота, 09/04/2011, 18:29 | Сообщение # 144
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
оксанка, ну хоч трошечки шедевриком побалуй нас

 
оксанкаДата: Субота, 09/04/2011, 19:55 | Сообщение # 145
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Pavluk, Таню!!!Хіба з вашою допомогою happy happy happy Читайте в темці мої запитання, вчіть мене може шо вийде...Бо набрала м пеху!!! happy happy happy

 
оксанкаДата: Субота, 09/04/2011, 19:57 | Сообщение # 146
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
ir71, Pavluk, цукеро4ка, Дівчата я така захоплена!!!!!!!!!!!!!!!!Що забула Вам подякувати за привітанння!!! Тому ДЯКУЮ Вам!!! wink wink happy happy happy happy happy happy

 
ОляДата: Субота, 09/04/2011, 20:07 | Сообщение # 147
Віват кухар!!!
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 456
Статус: Offline
Quote (оксанка)
Все Оля мене просто надихнула спробувати попрацювати з мастикою wink (правда не знаю коли те чудо буде) happy happy happy happy happy happy happy happy ^Ну все це коротко. Тепер починаю дякувати: Олечко моя люба... heart heart heart Слів неможу підібрати щоби Вам подякувати. wacko Я безмежно радію, такий набір wacko це просто чудо. [b]ДЯКУЮ, ДЯКУЮ,ДЯКУЮ...........................

Оксаночко, я рада, що тобі сподобався подарунок. smile Я так хочу, щоби ти почала працювати з мастикою. Тому і підібрала тобі набір, де є всі прилади. Так що будемо чекати від тебе тортів, прикрашених мастикою. smile

 
НаталіяДата: Неділя, 10/04/2011, 13:39 | Сообщение # 148
Наталія
Віват кухар!!!
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 428
Статус: Offline

Осьтакий подаруночок прислала мені наша Оксанка -Мамця. Оксаночко, ти вгадуєш мої думки, я завжди придмвлялася до такої твердої форми,бо я маю силіконову. І така підставочка на фрукти яку я давно хотіла , але руки не доходили.Звиняйте що пізно виставила, але мені хіба в п"ятницю вечером пройшло повідомлення про посилку, то я в суботу рано полетіла по неї!!!! Я довольна як слон!!!!! Оксаночко. дякую за шоколадку від дітей(стерли відразу, на знимці хіба обгортка) і гарну відкриточку!!!!!! cranky :cranky: cranky love :love: love :love: А це тобі!!!! heart :heart: heart


 
ir71Дата: Неділя, 10/04/2011, 14:10 | Сообщение # 149
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Наталю,я без твого дозволу поредагувала картинку,бо щось таке дрібне було що важко було роздивитися.Вітаю з корисним подаруночком.Я до речі таку форму маю і дуже нею задоволена,нічого не пристає і добре миється і гарно в ній печеться.Ось навіть фото знайшла тиць..Так що річ дуже хороша!!!

 
НаталіяДата: Неділя, 10/04/2011, 17:07 | Сообщение # 150
Наталія
Віват кухар!!!
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 428
Статус: Offline
Дякую Іруся за редагування і за рецепт, я якраз хотіла питати як та форма, бо ще такої немала!! flower good У нас тут певно якісь телепатичні здібності проявляються, не встигнеш щось подумати, а тобі вже готову відповідь дають!!!!! smile smile smile

 
Кулінарний форум » Трохи про життя » Наші забавки » Обмін подарунками (Цікава приємна несподіванка)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024