В гості до Ірини
 Онлайн аптека - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Кулінарний форум » Я-Жінка » Наше здоров"я » Онлайн аптека
Онлайн аптека
misterbicipsДата: Неділя, 29/01/2023, 21:46 | Сообщение # 1
misterbicips
Гурман
Группа: Відвідувач
Сообщений: 116
Статус: Offline
Привіт всім! Я щомісяця витрачаю шалені гроші на ліки, які потрібно обов'язково приймати, але чув що в інтернеті їх можна купувати дешевше. Порадьте хорошу онлайн аптеку, де можна придбати вигідно ліки.

Сообщение отредактировал misterbicips - Неділя, 29/01/2023, 21:46
 
LevchenkoДата: Неділя, 29/01/2023, 21:51 | Сообщение # 2
Levchenko
кулінар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 86
Статус: Offline
Так в інтернеті дійсно ліки коштують дешевше, і головне, що там можна знайти всі потрібні ліки, навіть рідкісні. Тому я вже тривалий час купую медикаменти саме онлайн, і це дозволяє дуже гарно економити.
 
misterbicipsДата: Неділя, 29/01/2023, 21:56 | Сообщение # 3
misterbicips
Гурман
Группа: Відвідувач
Сообщений: 116
Статус: Offline
Ось мені потрібна така аптека, з якою я зможу хоч трохи економити на покупці ліків, бо витрати у мене не маленькі. Підкажи, будь ласка, в якій онлайн аптеці, ти купуєш собі ліки? Буду дуже вдячний!
 
LevchenkoДата: Неділя, 29/01/2023, 22:05 | Сообщение # 4
Levchenko
кулінар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 86
Статус: Offline
Ось перейди по цьому посиланню https://www.add.ua/ua/  і ти потрапиш в онлайн аптеку "Доброго дня",  де дуже великий вибір ліків, вітамінів, біологічних добавок, засоби для догляду. Всі ліки оригінальні, з хорошим терміном дії. Є як вітчизняні ліки, та імпортні, тому є з чого обирати.

Ціни на ліки хороші, оскільки дуже багато знижок та акцій, і я тепер значно економлю на придбані ліків. Спосіб доставки можна обирати під свою ситуацію, з цим знайомся в на самому сайті.
 
listikДата: Середа, 03/05/2023, 00:56 | Сообщение # 5
listik
набираюсь досвіду
Группа: Відвідувач
Сообщений: 27
Статус: Offline
Мне нужно было купить лекарство от язвы желудка и я нашел вот в этой аптеке https://city-pharm.com.ua/medikam....nika-21 . Качество очень хорошее медицинских препаратов и есть выбор огромный на разный кошелек. Поэтому это очень выгодно. Я покупала себе пробиотики в порошке. Названий очень много разных , смотрите на сайте.

Сообщение отредактировал listik - Середа, 03/05/2023, 00:57
 
terentiev1987lifeДата: П`ятниця, 05/05/2023, 13:39 | Сообщение # 6
terentiev1987life
Гурман
Группа: Відвідувач
Сообщений: 120
Статус: Offline
Я уже давно страдал от геморроя, но благодаря мази и свечам Проктогливенол я чувствую себя намного лучше. Они не только уменьшают болезненные ощущения, но и предотвращают повторное образование геморроидальных узлов. Статьи на сайте помогают разобраться в проблемной области, а вот проктогливенол свечи цена очень приятно удивили, потому как другие средства в разы дороже.
 
astarco13Дата: Четвер, 01/06/2023, 13:52 | Сообщение # 7
кулінар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 65
Статус: Offline
Всем добрый день. Я считаю, что неизлечимых болезней нет. Мне еще три года назад врачи выставили приговор относительно моих коленный суставов. Там был не только артроз по анализам мрт, но и не сказали, что без операции я не смогу ходить и вообще "торопитесь сколотить доски". Но тьфу-тьфу, я до сих пор не только хожу, но и езжу каждый день на велосипеде. Все зависит от вашего питания, вашей активности и конечно же от ухода. Я с тез пор регулярно применяю препараты Артродуал https://artroduals.ru/  для поддержания здоровья моих суставов. Пью всегда комплексом таблетки плюс наношу гель местного применения. А в периоды обострений пользуюсь нпвс, если сильно достает. Так что берите с меня пример и главное - никогда не отчаивайтесь.
 
sakyvoДата: Середа, 25/10/2023, 18:12 | Сообщение # 8
нова людина
Группа: Відвідувач
Сообщений: 4
Статус: Offline
подскажите еще аптек
 
Кулінарний форум » Я-Жінка » Наше здоров"я » Онлайн аптека
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024