В гості до Ірини
 Де поділися наші форумчанки - Сторінка 10 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Кулінарний форум » Знайомства » Повертайтеся,ми за вами сумуємо » Де поділися наші форумчанки
Де поділися наші форумчанки
ir71Дата: П`ятниця, 04/01/2013, 15:33 | Сообщение # 136
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
(мамця)
Проблеми були в мене в компі.

а я тобі про це відразу казала.Добре що все добре pogoda-56


 
оксанкаДата: П`ятниця, 04/01/2013, 19:14 | Сообщение # 137
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
(ir71)
Добре що все добре

добре що ти з нами, а то пропаж стіііііііііільки навіть не знаю з кого починати перелік dumy-10


 
оксанкаДата: Середа, 16/01/2013, 01:05 | Сообщение # 138
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
А де  поділася  наша  Таня(pavluk)?  dumy-10

 
PavlukДата: Середа, 16/01/2013, 01:22 | Сообщение # 139
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
оксанка, дівчатонька я не пропала pogoda-79 За тими святами, готуванням, прибиранням, пильнуванням дітей, чоловіка і колядою, не мала як зайти в інтернет. А ше шось з компом, дуже висне відеокарта, певно треба йому зробити оновлення. З сайтів то могла нормально шось подивитися в контакті, з решти через кілька хвилин викидало. Ну надіюся що тепер все буде добре, і я повертаюся в нашу родину)))

 
ir71Дата: Середа, 16/01/2013, 09:14 | Сообщение # 140
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (Pavluk)
не мала як зайти в інтернет.
а як на однокласники попадала???


 
LILEJAДата: Середа, 16/01/2013, 12:50 | Сообщение # 141
LILEJA
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 1139
Статус: Offline
У житті бувають різні періоди... Але все одно сюди треба повертатися нам.  obyatiya-87

 
PavlukДата: Середа, 16/01/2013, 12:51 | Сообщение # 142
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Quote (ir71)
на однокласники попадала
 деколи попадала, а деколи чоловік з моєї сторінки заходив. 
Ну то не виправдання, якщо чесно то трохи хандра якась напала, нічого не хотілося. Деколи хочеться кудась від всього світу втекти.


 
ТаньчикДата: Середа, 16/01/2013, 22:13 | Сообщение # 143
Таньчик
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 802
Статус: Offline
Pavluk, як я тебе розумію  у мене схоже купа проблем і всі валяться водночас накупу(((

[br] Цветы и букеты анимации бесплатно
 
Яринка-1Дата: П`ятниця, 18/01/2013, 17:15 | Сообщение # 144
Яринка-1
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 658
Статус: Offline
podmigivaniya-118

Сообщение отредактировал Яринка-1 - Вівторок, 22/01/2013, 15:36
 
НатамусяДата: Середа, 30/01/2013, 23:57 | Сообщение # 145
Натамуся
Віват кухар!!!
Группа: Своя людина
Сообщений: 457
Статус: Offline
Я навіть незнаю з чого почати щоб дуже не захоплюватись.Одним словом завдяки нашим "земельним реформам"які відбуваються в нашій державі,довелось мені майже два місяці до кінця року працювати до пізна,а останні два тижні грудня то взагалі був повний капець - 11-12 година ночі тільки додому,зранку на 9 треба вже бути,бо начальниця тільки чекала щоб придертися,а вдома господарка(думаю ви мене розумієте),та ще й запалення чуть не дістала,бо лікуватись не було коли.Я настільки виснажилась,що інколи здавалось що зімлію. Знала б я тоді чим це все закінчиться...
 Перед Йорданем викликала мене наша "шефиня" і ...... вручила мені трудову книжку,в якій було ясно сказано що я звільнена.Дівчата ви не уявляєте що в мені робилось,я настільки була шокована,до сих пір важко згадувати.Але мабуть це було задумано вже давно,бо як тільки приймала мене на роботу,то примусила мене написати заяву на звільнення без дати,а зараз поставила дату яку їй було добре.Я весь цей час старалась добре виконувати свої обов'язки,але намарно,вона шукала любий привід,контролювала чи спізнююсь,та й "добродіїв" в нас хоть відбавляй.Спершу розстроїлась,бо робота за спеціальністю,та ще й мені дуже подобалась,близько біля дому;але минув тиждень, і я тепер починаю усвідомлювати з якого пекла пішла(в повному розумінні цього слова,що робота,що колектив).Виходить я жертвувала всім заради нічого... Але думаю це все в минулому...


 
НаталонькаДата: Четвер, 31/01/2013, 00:01 | Сообщение # 146
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 625
Статус: Offline
Натамуся,  немає нічого злого, щоб не вийшло на добре. .Попідтягувала хвоси подоробляля недоробки і вільна як пташка.
 
оксанкаДата: Четвер, 31/01/2013, 11:07 | Сообщение # 147
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Quote (Натамуся)
,то примусила мене написати заяву на звільнення без дати,а зараз поставила дату яку їй було добре.
то  вона  ще  працює  страми  комуністичними  методами,  але  раз  така  атмосфера  то  краще  з  такого  колективу  піти,  зі  свого  досвіду   скажу  одне   нема  гіршого  керівника на  роботі- як  жінка,  Все  владнається,роботу  ще  знайдеш


 
НатамусяДата: Четвер, 31/01/2013, 12:58 | Сообщение # 148
Натамуся
Віват кухар!!!
Группа: Своя людина
Сообщений: 457
Статус: Offline
Дякую дівчатка за підтримку!
Quote
зі  свого  досвіду   скажу  одне   нема  гіршого  керівника на  роботі- як  жінка
Хоч в мене досвід і не великий але можу підтвердити що це 100% істина.За свій трудовий досвід змінила трьох начальників-мужчин і ніколи не було ніяких проблем...по сьогоднішній день хороші спогади і відгуки в двохсторонньому порядку.


 
оксанкаДата: Понеділок, 18/02/2013, 23:12 | Сообщение # 149
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
В  нас уже  стільки  пропаж...що  й  не  знаю  кого  першого  шукати,  ну  почну  з  Нелі(рося) vozglasi-170

 
ОливкаДата: Субота, 09/03/2013, 20:08 | Сообщение # 150
Гурман
Группа: файна газдиня
Сообщений: 110
Статус: Offline
Дівчата, всім привіт! Довший час мене не було, бо була на підтримці, надіюсь все буде добре і буду знову з вами.

Я ОЛЯ!
 
Кулінарний форум » Знайомства » Повертайтеся,ми за вами сумуємо » Де поділися наші форумчанки
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024