В гості до Ірини
 Малюк часто зригує - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Я-Жінка » Жіноча тема » Малюк часто зригує
Малюк часто зригує
ufimovaaneckaДата: Вівторок, 08/02/2022, 20:02 | Сообщение # 1
ufimovaanecka
дегустатор
Группа: Відвідувач
Сообщений: 39
Статус: Offline
Дівчата, досвідчені матусі, я до вас з питанням, скажіть які причини можуть бути того,що новонароджений малюк часто відригує? Дитині 3  місяці, він в основному на грудному годуванні, але зараз стала догодовувати сумішшю, так як молока стало мало і малюк не наїдається. У кого які думки, варто переживати або це норма?
 
dianalapyxovaДата: Вівторок, 08/02/2022, 20:06 | Сообщение # 2
dianalapyxova
дегустатор
Группа: Відвідувач
Сообщений: 30
Статус: Offline
Я вам раджу з такими питаннями звертатися до свого педіатра, а не питати поради на форумі. Взагалі до 3 місяців вважається зригування дитини після годування нормальним явищем, адже у них ще не дозрів остаточно травний тракт і з часом все проходить без спеціального лікування. Також ви можете почитати більш детально в статті про причини того чому немовля зригує https://mamako.ua/blog....ygivaet
 
veramarininaaДата: Вівторок, 08/02/2022, 20:12 | Сообщение # 3
veramarininaa
дегустатор
Группа: Відвідувач
Сообщений: 34
Статус: Offline
Буває, що малюк часто зригує через неправильне положення під час годування або неповного захоплення соска при годуванні, таким чином малюк заковтує повітря і вын  зчасов зригує
 
simaveronaДата: Вівторок, 08/02/2022, 20:16 | Сообщение # 4
simaverona
набираюсь досвіду
Группа: Відвідувач
Сообщений: 19
Статус: Offline
Нічого страшного, якщо це відбувається до 6 місяців, дитина повинна перерости це стан, коли він зригує, просто після годування рекомендується поносити дитину солдатиком, щоб відійшло зайве повітря
 
Кулінарний форум » Я-Жінка » Жіноча тема » Малюк часто зригує
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024