В гості до Ірини
 Англійська мова для дітей - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Я-Жінка » Жіноча тема » Англійська мова для дітей
Англійська мова для дітей
natakagloДата: Вівторок, 23/08/2022, 22:39 | Сообщение # 1
natakaglo
нова людина
Группа: Відвідувач
Сообщений: 9
Статус: Offline
Підкажіть хороші курси англійського для дітей. Можливо хтось знає або вже займались і зможете поділитись, тоді буду дуже вдячна.
 
margaritka7445Дата: Середа, 24/08/2022, 10:28 | Сообщение # 2
margaritka7445
нова людина
Группа: Відвідувач
Сообщений: 8
Статус: Offline
Можна через гугл пошук подивитись, читайте відгуки, це також допоможе зробити правильний вибір.
 
syhizkajaДата: Середа, 24/08/2022, 12:16 | Сообщение # 3
нова людина
Группа: Відвідувач
Сообщений: 2
Статус: Offline
Можна в школі у свого вчителя запитати, так ми знайшли хорошого репетитора для доньки.
 
matveevalesinkaДата: Середа, 24/08/2022, 12:48 | Сообщение # 4
нова людина
Группа: Відвідувач
Сообщений: 2
Статус: Offline
Рекомендую записатись в онлайн школу https://sky-lingua.com/ua/angliyskiy-dlya-detey-onlayn/ тут ваша дитина отримає високі знання, матеріал засвоюється досить непогано, вчителі знають особливий підхід до кожної дитини. Перше заняття можна отримати безкоштовно і вже подивитись чи підходять вам дані курси.
 
vi3665804Дата: Понеділок, 12/09/2022, 19:31 | Сообщение # 5
Гурман
Группа: Відвідувач
Сообщений: 114
Статус: Offline
Мне подруга посоветовала курсы английского языка в онлайн школе "Sky Edge" https://skyedge.school/courses/ и я из интереса попробовала. С первого занятия понравилось. Легко учиться, даже интересно и приятно. Удобный график, который сама составляешь, чтобы совмещать с работой и домашними делами. Занимаюсь онлайн вечером из дома или в выходной, когда вожу детей на кружки. Индивидуальный план обучения с постоянным отслеживанием прогресса. Вижу, как расту буквально на глазах. Начала читать английскую классику в оригинале. Помогаю детям с дз по английскому.
 
Кулінарний форум » Я-Жінка » Жіноча тема » Англійська мова для дітей
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024