В гості до Ірини
 Знайомство з вами - Сторінка 5 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Знайомства » Розказуємо про себе,знайомимося » Знайомство з вами (Розказуйте про себе,не встидайтеся!)
Знайомство з вами
нeмаєтакоїДата: П`ятниця, 07/05/2010, 14:42 | Сообщение # 61
Группа: Видалені





Яночко ми дуже раді що зайшла до нас, і розказала про себе. Думаємо що на дальше ти будеш з нами ділитися своїми враженнями і звичайно рецептами. Приєднуйся до нашої маленької але доброзичливої і дружньої компанії. Будемо раді спілкуванню з тобою.
 
ЗеенфельдерДата: П`ятниця, 07/05/2010, 14:53 | Сообщение # 62
Зеенфельдер
набираюсь досвіду
Группа: Відвідувач
Сообщений: 24
Статус: Offline
Дякую! На жаль я не маю змоги фотографувати свої страви, але сподіваюсь це скоро зміниться. А рецептами з задоволенням поділюсь.

Мене звати Яна
 
НаталіяДата: П`ятниця, 07/05/2010, 15:28 | Сообщение # 63
Наталія
Віват кухар!!!
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 428
Статус: Offline
Раді знайомству, тут дійсно класно!!!

 
ir71Дата: П`ятниця, 07/05/2010, 16:06 | Сообщение # 64
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
У нас нові люди і я від того радію!Яна це просто чудово що ти приєдналася і написала нам про себе.Ми радо приймемо тебе до нашої компанії.
Quote (Зеенфельдер)
На жаль я не маю змоги фотографувати свої страви, але сподіваюсь це скоро зміниться.

Фото це не головне.Рецепти можна виставляти і без фото.Заходь спілкуйся,питайся що неясно,ділися рецептами,враженнями.Ми всі тут рівні по правах.



 
мамцяДата: П`ятниця, 07/05/2010, 16:43 | Сообщение # 65
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 701
Статус: Offline
Яна як класно, що ти приєдналась до нас.Тут так цікаво,що я заходжу сюди по пару раз на день,мій чоловік вже починає ревнувати мене до дівчат.Каже"що і хвилини не можеш витримати без дівчат"

Оксана Я.
 
marjnaДата: П`ятниця, 07/05/2010, 17:04 | Сообщение # 66
дегустатор
Группа: Своя людина
Сообщений: 42
Статус: Offline
Яно,як добре що ти з нами.Я не маю можливості часто заходити,але повір господиня сайту і дівчата тут дуже привітні,з ними цікаво спілкуватися.Можна багато чого навчитися,тут підскажуть і порадять,головне не встидатися,писати.

Життя прекрасне!
 
ЗеенфельдерДата: П`ятниця, 07/05/2010, 19:01 | Сообщение # 67
Зеенфельдер
набираюсь досвіду
Группа: Відвідувач
Сообщений: 24
Статус: Offline
Дівчата, дякую всім за привітання, навіть не сподівалася на таку до себе увагу. Якщо чесно, то раніше я тільки рецепти переглядала на інших сайтах, а спілкуватися на форумах чомусь бажання не виникало. А до вас чомусь відразу написала...

Мене звати Яна
 
ir71Дата: П`ятниця, 07/05/2010, 19:18 | Сообщение # 68
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (Зеенфельдер)
а спілкуватися на форумах чомусь бажання не виникало. А до вас чомусь відразу написала...

Яно,треба пробувати все і повір спілкуваня придає життю іншого відтінку.Тобі буде цікаво щось почути нове,цікаво прочитати про відгук на рецепти,про помилки у рецепті.Так ти багато чому навчишся і ще нам підскажеш.Тому підєднуйся до спілкування!


 
ЛесуняДата: Неділя, 09/05/2010, 00:30 | Сообщение # 69
Лесуня
нова людина
Группа: Відвідувач
Сообщений: 5
Статус: Offline
Привіт всім! Мене звати Леся, 31 рік, одружена, діток поки немає... Живемо у Львові, працюю в бухгалтерії. Іра, це Мар"янкіна Леся )))))Завдяки цьому чудовому сайту просто полюбила....готувати, колись я це терпіти не могла. На жаль, рецептиками поки ділитись не можу, я тільки вчуся у вас всіх))
 
AntaliaДата: Неділя, 09/05/2010, 00:52 | Сообщение # 70
ніхто
Группа: Заблоковані
Статус: Offline
Молодець, Леся що розповіла про себе і за те, що приєдналась до нас. У нас є Наталя, вона також працює в бухгалтерії. Леся, тобі буде цікаво з нами. Дівчата у нас дуже привітні. Я сама тільки прийшла 13 квітня, а здається ніби дівчат знаю вже дуже давно.Головне, все що хочеш знати, питайся. І ми тобі завжди допоможемо.
 
ir71Дата: Неділя, 09/05/2010, 10:13 | Сообщение # 71
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (Лесуня)
Іра, це Мар"янкіна Леся ))))

Привіт Леся. tongue Я догадалася,коли ти зарегіструвалася.Я рада що ти відразу почала зі спілкування.А то у нас на сайті є дівчата які ще у січні зарегіструвалися,а говорити і писати не хочуть,чомусь мовчать dry .Думаю що тобі сподобається у нас на сайті.Ми тут всі дружні,з гарними рецептами і масою позитивних емоцій.Спілкування буде корисним.Пиши,питай,ділися враженням,ділися тим що приготовила.А ми тебе завжди підтримаємо. yes yahoo yahoo


 
нeмаєтакоїДата: Неділя, 09/05/2010, 19:31 | Сообщение # 72
Группа: Видалені





Леся привіт. Рада знайомству з тобою. Впевнена тобі тут сподобається.
 
мамцяДата: Понеділок, 10/05/2010, 12:30 | Сообщение # 73
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 701
Статус: Offline
Привіт Леся, я також дуже рада,що тут з'явилась ще одна цікава особистість, тут класно, ти не пожалієш,що прийшла до нас.

Оксана Я.
 
stinaДата: Четвер, 13/05/2010, 16:33 | Сообщение # 74
Віват кухар!!!
Группа: файна газдиня
Сообщений: 358
Статус: Offline
Всім велике вітання! Мене звати Люда мені 30 років. Не працюю, виховую сина якому 9 років . Захоплююся вишивкою, люблю готувати , а завдяки чудовим рецептам Ірини полюбила щей пекти. Так що шановна пані Ірино велике вам спасибі! Ви всі добрі і гарні господині!

Мене звати Людмила!
 
нeмаєтакоїДата: Четвер, 13/05/2010, 16:44 | Сообщение # 75
Группа: Видалені





stina, Раді знайомству з тобою, вдячні що приєдналася до нас. Спілкуйся і ділися своїми витворами.
 
Кулінарний форум » Знайомства » Розказуємо про себе,знайомимося » Знайомство з вами (Розказуйте про себе,не встидайтеся!)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024