В гості до Ірини
 Знайомство з вами - Сторінка 6 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Знайомства » Розказуємо про себе,знайомимося » Знайомство з вами (Розказуйте про себе,не встидайтеся!)
Знайомство з вами
ir71Дата: Четвер, 13/05/2010, 17:01 | Сообщение # 76
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Людо,радо запрошую тебе до спілкування з нами.Надіюся що у нас тобі сподобається.
Quote (stina)
а завдяки чудовим рецептам Ірини полюбила щей пекти

Я тішуся що мої рецепти помагають людям полюбити кухню.


 
Яринка-1Дата: Четвер, 13/05/2010, 19:26 | Сообщение # 77
Яринка-1
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 658
Статус: Offline
Як добре знайомитися з такими гарними людми,ласкаво просимо до нас.Учіться у нас ,а ми будемо навчатися у Вас biggrin
 
ТетянаДата: Середа, 19/05/2010, 14:26 | Сообщение # 78
нова людина
Группа: Особливі
Сообщений: 9
Статус: Offline
smile Доброго дня ! Мене звати Тетяна, 38 років. Жуву у Львові. Одружена , маю 2- дівчат. Дуже люблю готувати і спілкуватися з людьми.Рада, що найшла Ваш сайт і приєдналася до Вас.
 
нeмаєтакоїДата: Середа, 19/05/2010, 14:47 | Сообщение # 79
Группа: Видалені





Тетяна! Раді вітати Вас на сайті. Приєднуйтеся до нашого спілкування. Діліться своїми цікавинками і смачними рецептами.
 
AntaliaДата: Середа, 19/05/2010, 15:11 | Сообщение # 80
ніхто
Группа: Заблоковані
Статус: Offline
Тетяна, як добре що ви до нас приєднались. Я впевнена, що у вас також є гарні рецепти.
Прикрепления: 7618429.gif (45.2 Kb)
 
ir71Дата: Середа, 19/05/2010, 16:04 | Сообщение # 81
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Тетяна, рада вас вітати на нашому сайті.Ми з вами ровесники,тому думаю нам буде цікаво спілкуватися.На форумах прийнято звертатися на "ти",надіюся ти не образишся якщо я та й дівчата будуть звертатися до тебе на "ти".Ласкаво просимо до нас на форум!



 
Natali-cookДата: Середа, 19/05/2010, 17:19 | Сообщение # 82
нова людина
Группа: Особливі
Сообщений: 1
Статус: Offline
Доброго дня усім! Мене звати Наталія. Мені 32 ріка, мешкаю у м. Одеса. Одружена, маю маленьку доньку. На даний час я не працюю, тому що знаходжуся у відпустці по догляду за дитиною. Дуже люблю готувати, а більш всього пекти. Дякую усіх за такі класні та смачні рецепти!
 
ir71Дата: Середа, 19/05/2010, 17:26 | Сообщение # 83
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Наталю,радо приймемо тебе на нашому сайті.У нас затишно та смачно.Тут і справді гарні та корисні рецепти.І надіюся в майбутньому ти також станеш активною і будеш ділитися з нами своїми рецептами та секретами у приготованні страв.



 
оксанкаДата: Середа, 19/05/2010, 18:02 | Сообщение # 84
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Привіт усім!!! Мене звати Оксана. Народилася і проживаю у стародавньому Львові. Мені 38 років. Люблю готувати. Надзвичайно приємно Вас зустріти,буде чим дивувати рідних. Дівчата приймайте до веселою компашки!!!!!!!!!!!!!

 
orestaДата: Середа, 19/05/2010, 18:22 | Сообщение # 85
повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 220
Статус: Offline
УРА!як нас вже багато!Шкода що трохи пропустила знайомство з новими дівчатами,але зі всіма рада познайомитися.Дівчата тільки ви не будьте сонними а щось пишіть ,розповідайте,діліться порадами та секретами.Тут вас завжди підтримають.

Оксанко з радістю приймаємо тебе до нашої теплої компанії.


ТАК МАЛО ЛЮДИНІ ПОТРІБНО ДЛЯ ЩАСТЯ І ТАК БАГАТО ЩОБ ЦЕ ЗРОЗУМІТИ
 
ir71Дата: Середа, 19/05/2010, 18:31 | Сообщение # 86
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (оксанка)
Дівчата приймайте до веселою компашки!!!!!!!!!!!!!

З привеликим задоволенням приймаємо гарну українську жіночку до нашої компанії.Ще й мою ровесницю,та ще й теж львівянку.Оксанко ласкаво просимо!


 
нeмаєтакоїДата: Середа, 19/05/2010, 19:26 | Сообщение # 87
Группа: Видалені





Оксанко рада вітати Вас на сайті. Із задоволенням приймаємо Вас до нашої компанії.
 
AntaliaДата: Середа, 19/05/2010, 19:33 | Сообщение # 88
ніхто
Группа: Заблоковані
Статус: Offline
Наталя і Оксана, я також рада що ви до нас приєднались. Впевнена, що вам сподобається наша компанія. Тільки, як казала Ореста, говоріть, пишіть, печіть, варіть... одним словом, ласкаво просимо.
Прикрепления: 0773975.gif (69.9 Kb)
 
tavtorДата: Четвер, 20/05/2010, 14:48 | Сообщение # 89
tavtor
набираюсь досвіду
Группа: Відвідувач
Сообщений: 16
Статус: Offline
доброго дня.Мене звати Оля.44роки. на сайт натрапив мій чоловік кулінарія його хоббі.а так як тут самі дівчата зареєстрував мене.переглядав рецепти.щось взяв назамітку.пізно ввечері зайшов до вас у гості. а ви не пустили...
так що відкривайте двері та приймайте до гурту
Прикрепления: 2047257.jpg (53.2 Kb)


Я Оля!
 
ir71Дата: Четвер, 20/05/2010, 14:58 | Сообщение # 90
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Оля з великим задоволенням приймаємо всіх хто до нас приєднується.Вибач за те що сайт не відразу для всіх відкривається.Тепер як познайомилися то ЛАСКАВО ПРОШУ до нашого спілкування.Надіюся ти будеш активно приймати участь і ділитися і рецептами і порадами.Вибач що на "ти".Ми тут усі рівні по правах.

 
Кулінарний форум » Знайомства » Розказуємо про себе,знайомимося » Знайомство з вами (Розказуйте про себе,не встидайтеся!)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024