В гості до Ірини
 Як завести здорові стосунки? - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Знайомства » Розказуємо про себе,знайомимося » Як завести здорові стосунки?
Як завести здорові стосунки?
vlevgenij532Дата: П`ятниця, 26/05/2023, 13:18 | Сообщение # 1
vlevgenij532
нова людина
Группа: Відвідувач
Сообщений: 6
Статус: Offline
У мене вічна і серйозна проблема. Мені 30 років і у мене ще ніколи не було нормальних стосунків. Начебто живу в достатку хороша робота і так далі. Але чому то не виходить ніколи завести здорові відносини. Може проблема в мені? Може мені записатися до психолога? Порадьте хорошого психолога щоб дізнатися як будувати здорові відносини?
 
tientrivutru360Дата: Понеділок, 29/05/2023, 12:53 | Сообщение # 2
tientrivutru360
нова людина
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1
Статус: Offline
Розуміння та покращення особистих відносин є важливим кроком для багатьох людей, і консультування психолога може бути корисним в такій ситуації. Психолог може допомогти вам розібратися в проблемах, зрозуміти можливі причини та виявити шаблони поведінки, які можуть заважати вам будувати здорові стосунки. Зверніться до свого лікаря загальної практики або сімейного лікаря із запитом про рекомендації щодо психологічної підтримки. Вони можуть знати про досвід роботи певних психологів і рекомендувати вам кваліфікованих спеціалістів.
 
bobik_grishaДата: Понеділок, 29/05/2023, 18:35 | Сообщение # 3
bobik_grisha
нова людина
Группа: Відвідувач
Сообщений: 7
Статус: Offline
Тут для початку треба виявити причину ваших проблем. Можна відвідати вашого сімейного лікаря, який видасть направлення до відповідного спеціаліста. Якщо у вас в 30 ще не було нормальних стосунків, то консультація психолога не буде зайвою. Адже здорові стосунки це край необхідний фактор у відношеннях сімейної пари і навіть просто у відносинах чоловіка та жінки. Питання як розвивати здорові стосунки відтеперь дуже актуальне.

Сообщение отредактировал bobik_grisha - Понеділок, 29/05/2023, 18:44
 
saraamstaf24Дата: Понеділок, 29/05/2023, 20:27 | Сообщение # 4
saraamstaf24
нова людина
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1
Статус: Offline
Так іноді буває. Можливо вам і правда, треба звернутися по допомогу до психолога. Тільки обирайте професіонального терапевта, з яким можна обсудити будь яке питання. А головне, отримати відповіді на ваші проблеми. Замовте консультацію в психологічному центрі «Перетворення» Там багато гарних спеціалістів. Сподіваюсь, вони допоможуть вам швидко розібратися з вашою проблемою.
 
kseniyarozybayevaДата: Вівторок, 30/05/2023, 04:10 | Сообщение # 5
kseniyarozybayeva
нова людина
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1
Статус: Offline
30 не вирок. Життя тільки починається. У вас так відбувається тому що ви сильно зациклені на цій темі. Ви повинні свою увагу перевести на інші справи хобі, роботу, друзів. І з часом принц сам до вас прийде. А якщо ви зовсім переживаєте і почали комплексувати і не виходите з дому ,звичайно психологічна допомога не завадить.
 
BobbyДата: Вівторок, 30/05/2023, 23:45 | Сообщение # 6
Bobby
нова людина
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1
Статус: Offline
Розумію, що у вас є серйозні труднощі у встановленні здорових стосунків і ви розглядаєте можливість звернутися до психолога. Це може бути корисним кроком для розуміння власних патернів поведінки та допомоги у вирішенні проблем, які перешкоджають вам у встановленні задовільних стосунків.

Сообщение отредактировал Bobby - Четвер, 01/06/2023, 11:31
 
Кулінарний форум » Знайомства » Розказуємо про себе,знайомимося » Як завести здорові стосунки?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024