В гості до Ірини
 Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо Тема 3 - Сторінка 194 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Показуємо наші роботи,обговорюємо.Галарея тортів » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо Тема 3 (Наші чудові торти)
Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо Тема 3
КсюшаДата: Понеділок, 22/04/2013, 16:39 | Сообщение # 2896
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Слухайте ,мене один день не було а тут очі розбігаються.
мамця, тортики твої супер,з квітками так красивезно.
kcюшka, гарні як завжди.
_uliana_88, яка крута тачка,супер,
оксанка, о бачу ми вже на форму переходимо.Футболка бомбезна,колір шикарний.
Я теж робила ось такі тортики для своєї дочки на День народження

і ще ось такий гібрид



Прикрепления: 8055022.jpg (69.5 Kb) · 5404506.jpg (58.9 Kb) · 8387704.jpg (55.2 Kb)


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
ir71Дата: Понеділок, 22/04/2013, 16:53 | Сообщение # 2897
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Ксюша,ну з туфлями ти точно щось намудрила.Я їх форми не зрозуміла dumy-12
Сумочка гарна,і спраді  від Луї Вітон

 З орхідеями,я не зрозуміла змісту.Навіщо ти посередині торт перерізала?Чому не обтянула все одним кольром  мастики,а тоді вже оздоблювала іншим кольором?І ось ці білі полоси тут зайві


 
КсюшаДата: Понеділок, 22/04/2013, 17:20 | Сообщение # 2898
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
ir71,
Цитата
.Навіщо ти посередині торт перерізала?
бо там різні креми в одній половинці шоколадний з горіхами а в іншій вершки і фрукти,а білу полоску для тогго щоб якось те чудо поєднати,бо так мала хотіла щоб було два в одному .Я ніколи не ображаюсь,сама люблю правду  в очі.Мені приємно що такий досвідчений майстер звертає увагу на мої творіння


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
ir71Дата: Понеділок, 22/04/2013, 18:27 | Сообщение # 2899
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Цитата (Ксюша)
бо там різні креми
так ти що хоч можеш собі давати і креми різні і коржі будь які, але торт покрий одним куском і це вже краще буде виглядати.Дякую що не ображаєшся. poceluy-267


 
оксанкаДата: Понеділок, 22/04/2013, 18:43 | Сообщение # 2900
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Цитата (Ксюша)
для своєї дочки на День народження


мамуся  постаралася  думаю  доня  задоволена!!!!!!!!!!:023: 
 
В  мене  твої  босоніжки  відразу  викликали посмішку, такі  вони куценькі:smehs-260: але  то  напевно  через  те  що  я  ще  таких  не  рбила і не відчуваю складності  роботи:podmigivaniya-118: dymae


 
_uliana_88Дата: Понеділок, 22/04/2013, 21:13 | Сообщение # 2901
_uliana_88
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 624
Статус: Offline
дякую дівчата) машина мала бути жигуль.... шось трохи схожіть є, але верх тепер знаю, що треба більше зрізати і врахувати масляний крем і мастику, що цього разу не врахувала, тому вийшло таке...
оксанка,  класний тортик, рівненький, гарна робота!
 
ЛесяДата: Понеділок, 22/04/2013, 22:38 | Сообщение # 2902
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Тут стільки тортиків!!!!!!!!!! da-38
kcюшka, Все супер клас!!!
_uliana_88, На машину все таки схожа,і навіть краще ніж моя перша.А от якої марки то най собі здогадується іменинник,най йому буде те про що він мріє.
оксанка, Суперська майка,а про помилки тобі вже скзали.


 
оксанкаДата: Понеділок, 22/04/2013, 22:43 | Сообщение # 2903
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Леся_uliana_88, дяяяяяяяяяяяяякую!!! sorom obyatiya-87

 
ЛесяДата: Понеділок, 22/04/2013, 22:45 | Сообщение # 2904
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Беруся я за Ксюшу!!!від вітона сумка супер!!!!!!!!!!!Всі детальки зробила так як має бути.
З охідайками щось не то.Яб просто обтягла навіть різними мастиками,і на кожен торти виклала орхідейки.


 
_uliana_88Дата: Понеділок, 22/04/2013, 23:36 | Сообщение # 2905
_uliana_88
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 624
Статус: Offline
Ксюша, сумка супер! орхідеї гарні.
Леся дякую.


Сообщение отредактировал _uliana_88 - Вівторок, 23/04/2013, 00:17
 
КсюшаДата: Вівторок, 23/04/2013, 00:13 | Сообщение # 2906
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
ir71
Цитата
одним куском
я собі і не уявлала що так можна зробити в слідуючий раз буду знати адже на підказках вчаться,я просто перемазувала і покривала кожен кусок окремо, а тоді їх складала ,в принципі я так собі задумала ще з самого початку бо саме таку ідею шукала але дійсно коли все перемазала то той з фруктами вийшов вищий ,а той інший нижчий і тоді мусіла тою білою штукою то маскувати,але я сама ним не дуже задоволена,але дитині сподобалось ,так що дівчатка все окей.Приймаю всі ваші поправки і буду на слідуючий  раз виправляти.Так що ні на кого не ображаюсь,для цього тут ця темка щоб обговорювати ,критикувати і підказувати.Дякую дорогесенькі ,я з таке робила вперше і мабуть в останнє.


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
МарянаДата: Вівторок, 23/04/2013, 00:41 | Сообщение # 2907
Віват кухар!!!
Группа: Заблоковані
Сообщений: 504
Статус: Offline
Ксюша, літак  дуже гарно зроблений! Сумочка прикольна, а торт з двох половинок я б обтягла різними кольорами так я це ти зробила, але їх розсунула, щоб було видно різницю між ними. І думаю те що різна висота, можна також обіграти - на вищий зробити вищі орхідеї і поставити далі, а на нижчий - відповідно менші і поставити ближче.
Зоряна9810, шоколадний, хоч і не мастичний та дуже апетитний!
_uliana_88, з короною надзвичайно ніжний тортик! Машинка теж нічого, але тут я не спец, бо боюсь робити щось інше крім макквінів.
мамця, у твоїх тортах зразу відчутно вплив курсів - квіти такі витончені! А ці завитульки на торті з каллами - це проволока чи що?
оксанка, класна футболочка!


 
IraДата: Вівторок, 23/04/2013, 13:42 | Сообщение # 2908
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
Дівчата ,щоб когось непропустити,скажу що ви всі майстрині !!!!!!!!!!!!!!!!! Торти всі гарні,  хоча інколи і пробігають огріхи,але то буває у всіх і ви вмієте наступні робити ще кращими!!!!!

 
МарянаДата: Вівторок, 23/04/2013, 14:19 | Сообщение # 2909
Віват кухар!!!
Группа: Заблоковані
Сообщений: 504
Статус: Offline
А ось мої з цих вихідних



Прикрепления: 8853731.jpg (42.0 Kb) · 8415745.jpg (47.7 Kb)


 
kcюшkaДата: Вівторок, 23/04/2013, 15:08 | Сообщение # 2910
kcюшka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Ксюша, на всі неліки вже вказано, але загалом все супер, я взагалі на той з орхідеями подумала що то низ щось типу "інь-янь" sorom
Маряна, Клас!Клас!Клас!Зайченята безподобні! da-38


 
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Показуємо наші роботи,обговорюємо.Галарея тортів » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо Тема 3 (Наші чудові торти)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024