В гості до Ірини
 Індексація пенсії - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Зоряна9810  
Індексація пенсії
mila-malinina-85Дата: П`ятниця, 29/09/2023, 08:19 | Сообщение # 1
mila-malinina-85
кулінар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 58
Статус: Offline
Друзі, а ви так само чули про новину щодо індексації пенсії? Коли це будуть робити? Як гадаєте, наскільки відсотків після індексації пенсії вона збільшиться?
 
AnastasiiaKrilovaДата: П`ятниця, 29/09/2023, 10:18 | Сообщение # 2
AnastasiiaKrilova
дегустатор
Группа: Відвідувач
Сообщений: 48
Статус: Offline
Цитата mila-malinina-85 ()
Друзі, а ви так само чули про новину щодо індексації пенсії? Коли це будуть робити? Як гадаєте, наскільки відсотків після індексації пенсії вона збільшиться?
Добре, що має місце зараз індексація, але, окрім того, не буде зайвим з юристами контролювати нарахування пенсії. Мій батько так робив, він в Києві звертався у ЮК Флагман  і юрист по пенсійним питанням усе тримав під своїм пильним контролем
 
igomak07Дата: П`ятниця, 29/09/2023, 10:44 | Сообщение # 3
igomak07
дегустатор
Группа: Відвідувач
Сообщений: 45
Статус: Offline
Так ви праві. Не варто отак одразу вірити нашим державним установам. Все краще перевірити з юристами!
 
AngelinaДата: Середа, 03/09/2025, 11:30 | Сообщение # 4
Angelina
нова людина
Группа: Відвідувач
Сообщений: 2
Статус: Offline
Друзі, з'явилася важлива новина: Пенсійний фонд України (ПФУ) оголосив про збільшення фінансування пенсійних виплат. Це означає, що вже в найближчий час частина пенсіонерів може отримати підвищені виплати або принаймні стабільніші виплати без затримок.
Ключовим фактором такого кроку стало покращення надходжень до бюджету ПФУ, зокрема за рахунок єдиного соціального внеску (ЄСВ) та додаткових дотацій з держбюджету. Також можливо, що це частина загального курсу на індексацію пенсій та соціальну підтримку людей похилого віку.
Для пенсіонерів це може означати:
своєчасні виплати;

можливе підвищення пенсій у рамках чергової індексації;

стабільні перспективи на майбутнє, особливо в умовах економічної нестабільності.

Що думаєте з цього приводу? Чи відчули вже якісь зміни у виплатах? Як вважаєте, чи зможе Пенсійний фонд забезпечити стале зростання пенсій і надалі?
https://znaj.ua/tag/pensiyniy-fond
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2026