В гості до Ірини
 Розмови про все - Сторінка 196 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Трохи про життя » Балакаємо про все » Розмови про все (Теревені)
Розмови про все
оксанкаДата: Неділя, 31/05/2015, 19:26 | Сообщение # 2926
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Цитата ir71 ()
Напевно всім стало скучно і розійшлися.
Мені  особисто  зовсім  не  скучно, і про форум  НЕ  ЗАБУЛА.  Але  обставини  такі  ворогові  не  побажаєш...помер  тато,до  40  днів  померла  моя  бабця.   То  ми  так,  похорон бабці,  40  днів тата, 9  днів  бабці і  т.д. і  вже так мені ті  "гостини" хроном стоять,що капец...слів  бракує. То  сюди зайду загляну рецепти і знову  готувати. Щодо  роботи на  форумі,тут вже  стільки  у  нас  інформації  цінної,що  вона  просто  немає  права  пропасти...Коли  ми  лиш  починали  то  днювали і ночувли  тууууууууут,   а  тепер  маємо  як  записну  книжку.  Але...скажу про  себе,так  я  засранка,  бо  5 хв для  життя  форуму  треба  знайти!!!!   Життя  продовжується не  залежно  чи  печу  торти  чи  ні!!!! Так  що  особисто  виправлюся  ОБІЦЯЮ!!!!

sorom s4426


 
IraДата: Понеділок, 06/07/2015, 15:12 | Сообщение # 2927
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
Привіт дівчаточка! Вибачайте за таку затяжну відсутність..... я виправлюся dymae Та порпи те що я сюди незаходила вас згадувала мало нещодня.   
Ірусю, ні-ні тут зовсім нескучно,та і втрачати те все що тут напрцьовано булоб лочином....бо форум це наша палочка-виручалочка.
Особисто я незнаю чим би зараз займалася якби не форум ,ваша допомога і наука!!!!!


 
юсяДата: Середа, 02/09/2015, 20:19 | Сообщение # 2928
юся
повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 227
Статус: Offline
Привіт усім! Дуже за вами засумувала, нещодавно приїхала із Фінляндії...маю купу ідей, незнаю чи вистачить лише часу...шкода що доба це лише 24 год. obyatiya-87

Якщо план "А" не спрацював, у тебе є ще 33 букви, щоб спробувати.
 
ir71Дата: Четвер, 03/09/2015, 10:16 | Сообщение # 2929
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
І ми скучили!!!!!!!!!!!!!Ідеї це класно, але треба ще якось їх реалізувати.

 
юсяДата: П`ятниця, 04/09/2015, 17:24 | Сообщение # 2930
юся
повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 227
Статус: Offline
ir71, так...так, працюю над цим) До речі гарне фото da-38

Якщо план "А" не спрацював, у тебе є ще 33 букви, щоб спробувати.
 
оксанкаДата: П`ятниця, 04/09/2015, 20:58 | Сообщение # 2931
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Бачу  дехто  змінив  авку podmigivaniya-118 ВААААААУ   Ірусю  сууууууупер!!!! da-38

 
Зоряна9810Дата: П`ятниця, 04/09/2015, 22:35 | Сообщение # 2932
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Цитата юся ()
нещодавно приїхала із Фінляндії
то будемо віртуально ми там подорожувати?
чекаємо фотозвіту та розповідей про цю країну.
Цитата оксанка ()
ВААААААУ   Ірусю  сууууууупер!!!!
так дівочки треба бігом вертати форум до життя!


 
ir71Дата: Субота, 05/09/2015, 11:28 | Сообщение # 2933
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Цитата Зоряна9810 ()
треба бігом вертати форум до життя!

напевно буде важко...здається того вже ніхто не хоче sorom


 
юсяДата: Неділя, 06/09/2015, 15:56 | Сообщение # 2934
юся
повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 227
Статус: Offline
ir71, сезон відпусток закінчився , ми всі повернулись до роботи, тому будемо працювати і на форумі.....

Якщо план "А" не спрацював, у тебе є ще 33 букви, щоб спробувати.
 
Зоряна9810Дата: Понеділок, 07/09/2015, 11:27 | Сообщение # 2935
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Цитата ir71 ()
.здається того вже ніхто не хоче
ага, счас..... 
БІГОМ ВСІ НА ФОРУМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


 
оксанкаДата: Четвер, 10/09/2015, 22:12 | Сообщение # 2936
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Цитата ir71 ()
здається того вже ніхто не хочее
 ну не хочу скиглити вчергове, але направду часу дуже мало. Поміняла роботу,більше  зайнята, на роботі в кабінеті навіть інтернету нема sorom Приходжу пізно, треба щось зварити, торти час від часу. На вихідні  село,село...після смерті тата і бабці життя зміниося  кардинально. Ще пів року тому навіть в  страшному  сні таке б не приснилося. Богу дякувати здорові. Рецептів нових немаю, підглядаю в ті що нами напацьовані. Ну звичайно оправдання тому немає... треба виправлятися.


 
КсюшаДата: Четвер, 17/09/2015, 09:17 | Сообщение # 2937
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
ir71, 
Цитата
напевно буде важко...здається того вже ніхто не хоче
 то просто у декого затягнулась депресія,у когось робота помінялась,у когось просто пропав інтерес,бо приходили новеньких багато,а подивились що рецепти закриті,МК закриті і вирішили нафіг на форумі працювати,щоб щось побачити,тому і склалась така ситуація.
Я наприклад дуже хочу,щоб форум був як колись, як я лиш прийшла ,кожен день щось нове було,і я на форум заходжу коний день хоч на хвильку гляну що нового.Так що думаю дівчата викопають картоплю,зроблять закрутки і тоді на форумі буде все як колись


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
оксанкаДата: Вівторок, 22/09/2015, 20:31 | Сообщение # 2938
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Дівчата  маю давненько   ту  еклектро  сушарку(не раз вже тут писали)  і ось  проблема,одна  сторона  почала  слабше  сушити.  Може хто з вас з таким стикався,  чи  підлягає  таке  ремонту, чи то вже  так мусить бути podmigivaniya-118

 
КсюшаДата: Вівторок, 22/09/2015, 22:03 | Сообщение # 2939
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
оксанка, там всередині є спіраль можна замінити ,у мене воно не раз перегоряло то мій розкрутив і поміняли спіраль, там нічого нема складного,хай чоловік гляне .Десь видно підгоріла

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
оксанкаДата: Вівторок, 22/09/2015, 23:09 | Сообщение # 2940
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Ксюша, дякую   obyatiya-87 ми  так і робили  розкрутили,  нічого нема лиш та спіралька, але  не наважилися  зняти, думаю  хто його знає...

 
Кулінарний форум » Трохи про життя » Балакаємо про все » Розмови про все (Теревені)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024