В гості до Ірини
 Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки - Сторінка 14 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Talochka  
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Авторські сторінки » Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
ir71Дата: П`ятниця, 11/03/2011, 16:56 | Сообщение # 1
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
smile

Каталог


 
PocяДата: П`ятниця, 22/07/2011, 19:55 | Сообщение # 196
Pocя
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1052
Статус: Offline
Дякую Наталю за рецепт!!! Ну і де взяти ту лаванду?! wacko lumped lumped lumped

 
TalochkaДата: Субота, 23/07/2011, 01:42 | Сообщение # 197
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
ir71 Ірусю, дуже мені твоє "дякую" у формі смачного сердечка сподобалось!

Pocя, завжди рада! Сушену лаванду попитай на ринку. А ще одного разу я використовувала лавандовий фіточай. Хоча, Нелю, по правді кажучи, можеш сміливо готувати без лаванди. Може я замало дала, але в мускатному соусі аромат ще був, а от в готовому крамблі практично не відчувалась. І крамбл всеодно був смачний.


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
PocяДата: Субота, 23/07/2011, 15:57 | Сообщение # 198
Pocя
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1052
Статус: Offline
Quote (Talochka)
І крамбл всеодно був смачний.


Дякую Наталю за консультацію!!! А крамблі взагалі для мене смакота а ще з такими приправами!!!!! smile :) smile


 
TalochkaДата: Понеділок, 25/07/2011, 18:15 | Сообщение # 199
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
М’ясо з абрикосами під мигдальною скоринкою



200 г кураги (я брала прибл. 100 г)
300 мл бульйону
40 г iзюму
2 ст.л. коньяку чи бренді
800 г баранини або свинини
(у мене телятина)
2 цибулини
4 великих свіжих абрикоса
шматочок імбиря приблизно 2 см або 1/4 ч.л. молотого імбиря
4 ст.л. олив.олії
сіль, перець
0,5 ч.л. молотой кориці
0,5 ч.л. молотого коріандру
0,5 ч.л. молотої зіри/кумину
(не додавала)

2 жовтки
6 ст.л. вершків
70 г меленого мигдалю




Замочити курагу в бульйоні, ізюм - в коньяку. Нарізати м’ясо невеликими шматочками.
Цибулю почистити і дрібно нарізати.
Свіжі абрикоси промити, нарізати.
Імбир почистити, нарізати дуже дрібно.
У великій кастрюлі нагріти олив. олію. Обсмажити м’ясо з усіх боків. Через 10 хвилин додати цибулю, обсмажувати ще 5 хвилин.
Додати курагу разом з бульйоном і свіжі абрикоси. Додати прянощі, посолити, поперчити.
Додати ізюм та імбир. Тушкувати на середньому вогні 35 хвилин. При необхідності додати в кінці трохи бульйону.
В кінці тушкування повинно лишитися дуже мало рідини. Нагріти духовку до 175 градусів.
У невеликій посудині змішати жовтки, вершки і мигдаль. Викласти м’ясо з фруктами і рідиною, що залишилась, у форму для запікання. Викласти зверху мигдальну массу. Запікати в духовці 25 хвилин до золотистої скоринки.



Першоджерело - книга Renate Kissel "Aufläufe.Gratins.Soufflés". Я ж взяла рецепт на carina-forum.com (автор - mj2005) Для тих, хто любить м’ясні страви із солодкуватою ноткою, рекомендую!
Смачного!


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
оксанкаДата: Понеділок, 25/07/2011, 18:49 | Сообщение # 200
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Quote (Talochka)
М’ясо з абрикосами під мигдальною скоринкою

Знову смакойлик, wacko wacko wacko Дякую за рецепт!!!!!!! applause applause applause applause


 
PocяДата: Понеділок, 25/07/2011, 18:49 | Сообщение # 201
Pocя
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1052
Статус: Offline
Наталю, відкривала сторінку з передчуттям чогось надзвичайного аж дихати перестала! І так воно є!!! Кожного разу як в шеф-кухаря якогось крутого вишуканого ресторану!!! Хотіла б я туди потрапити!





Сообщение отредактировал Pocя - Понеділок, 25/07/2011, 18:50
 
ir71Дата: Понеділок, 25/07/2011, 19:29 | Сообщение # 202
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (Pocя)
Наталю, відкривала сторінку з передчуттям чогось надзвичайного аж дихати перестала!

Я точнісінько відчуваю те саме.Думаю ось зараз зайду і знову wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko
Апетитне мяско!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


 
TalochkaДата: Середа, 27/07/2011, 00:01 | Сообщение # 203
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
оксанка, пригощайся на здоров'я!

Pocя, ir71
Неллечко, Ірусю, якби я відкрила свій ресторан, то ви були б у мене найшанованішими VIP-гостями!
А поки що охоче пригощатиму вас у себе на кухні вихідного дня. (Після таких слів хочеться готувати і ділитися з вами ще більше. )


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
stinaДата: Четвер, 28/07/2011, 17:52 | Сообщение # 204
Віват кухар!!!
Группа: файна газдиня
Сообщений: 358
Статус: Offline
Наталю, у тебе такі цікаві рецепти,, страви так так гарно оформленні. applause

Мене звати Людмила!
 
ЛесяДата: Субота, 30/07/2011, 17:45 | Сообщение # 205
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Quote (Talochka)
М’ясо з абрикосами під мигдальною скоринкою
wacko
Я відчувала що тут знову лігуміни!!!Поскоріше б у твій Наталю ресторан.


 
TalochkaДата: Понеділок, 22/08/2011, 15:06 | Сообщение # 206
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Я в іншій темі бідкалась, що не встигаю вчасно виставляти сезонні рецепти, але дівчата переконали мене, щоб все одно ставити, щоб можна було скористатися ними наступного року. Я подумала, і дійсно, більшість тих, хто затримався на цьому форумі, затримались надовго (не на рік ). Я сама не зогледілась, як уже рік на форумі.
А тому із задоволенням ділюсь абрикосовим варенням, яке варила цього року.

Абрикосове варення з мигдалем



• 500 г спілих, дуже міцних абрикосів
• очищений цілий мигдаль (кількість повинна відповідати кількості абрикосів)
• 500 г цукрового піску
• сік одного лимона
• 100 мл + 100 мл лікеру Amaretto
(у мене коньяк)

1. Обсмажити мигдаль на сухій сковороді до золотистого кольору (факультативно).
2. Надломити абрикоси (не розділяючи повністю на половинки) і обережно вийняти кісточку.
3. Вкласти у кожний абрикос на місце кісточки мигдаль.
4. Викласти абрикоси в посуд, у якому буде готуватися варення, додати лимонний сік, лікер (коньяк) і цукор, накрити і залишити на 24 години при кімнатній температурі.
5. Дуже обережно перемішати і поставити на вогонь.
6. Після закипання зменшити нагрів до мінімуму і дати варенню «покипіти» протягом 15 хвилин, регулярно знімаючи піну, що з’являтиметься.
7. Зняти з вогню і залишити до наступного дня.
8. На другий день повторити весь процес приготування знову і залишити знов до наступного дня.
9. Вийняти абрикоси з сиропу і викласти в банку.
10. Закип’ятити сироп, і, не зменшуючи нагрів, дати покипіти протягом 2- 3 хвилин (знімаючи піну).
11. Остудити сироп, додати лікер (коньяк), перемішати і залити ним абрикоси.



Мої коментарі: для мене це варення – королівське! Нехай вас не лякає, що готується воно аж 3 доби, адже весь цей час воно просто стоїть, а варити його лише по 15 хв. Зате завдяки такій технології абрикоси зберігають свою цілісність і не розповзаються. Я його варила в цьому сезоні 2 рази: перший – одну порцію (на 500 г абрикосів), а скуштувавши, спеціально купила ще тверденьких абрикосів і варила уже відразу подвійну порцію – на 1 кг абрикосів. Єдине, що в готовий сироп я б все-таки радила додавати менше лікеру/коньяку. Я на подвійну порцію додала 100 мл, і все одно мені трохи занадто відчутний коньяк. Це - єдиний нюанс, а в решті варення бездоганне!


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
LILEJAДата: Вівторок, 23/08/2011, 00:07 | Сообщение # 207
LILEJA
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 1139
Статус: Offline
Quote (Talochka)
Абрикосове варення з мигдалем

Але привабливі фотографії, без сумніву, що воно смачнюще. Якби були ще абрикоси, то обовязково приготувала б таке варення. Беру рецепт на замітку.
Прикрепления: 0373553.jpg (11.0 Kb)


 
TalochkaДата: Вівторок, 23/08/2011, 09:38 | Сообщение # 208
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
LILEJA Лілечко, дякую! Мені й самій шкода, що не встигла поставити рецепт вчасно, але, сподіваюсь, він пригодиться наступного літа.

"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
Яринка-1Дата: Вівторок, 23/08/2011, 11:55 | Сообщение # 209
Яринка-1
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 658
Статус: Offline
Наталко,дякую за такий гарний рецепт.Обов"язково приготую його ,взяла соби в копилку
 
PocяДата: Вівторок, 23/08/2011, 14:32 | Сообщение # 210
Pocя
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1052
Статус: Offline
Наталочко, варення фантастичне!!! Облизалася і взяла на замітку. Дякую!!!

Прикрепления: 7659616.jpg (8.9 Kb)


 
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Авторські сторінки » Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024