В гості до Ірини
 Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки - Сторінка 17 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Talochka  
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Авторські сторінки » Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
ir71Дата: П`ятниця, 11/03/2011, 16:56 | Сообщение # 1
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
smile

Каталог


 
TalochkaДата: Неділя, 08/04/2012, 02:27 | Сообщение # 241
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Оксаночко, здрастуй! Де пропадала, трохи написала вище. На жаль, пекти і варити зараз дійсно виходить менше, ніж мені б того хотілося б. Але сподіваюсь, що хоч час від часу буду все ж вас чимось частувати в своій темі.

"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
TalochkaДата: Вівторок, 10/04/2012, 11:28 | Сообщение # 242
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Раз уже пішла роздача пармезану, то відразу поставлю ще один рецепт з цим вийнятковим італійським сиром.
Дуже простий рецепт від Белоніки. Цікава структура тіста. Я зовсім не очікувала, що воно вийде, як маленьк піти – порожні всередині.

Пармезанове печиво



Пропорції інгредієнтів, як ви бачите, всі в рівних частинах :
- 200 г борошна*
- 200 г м’якого вершкового масла*
- 200 г дрібно натертого пармезану*


* Я брала всього по 150 г

Все, більше нічого. Як пише Белоніка, на те воно і "пармезанове", його смак і так достатньо яскравий і інтенсивний.



Усі інгредієнти добре змішуємо.
Трохи борошна на робочу поверхню, сформувати з отриманого тіста кулю. Тісто виходить доволі приємної консистенції.
Розкатати товщиною приблизно 0,5 см.
Вирізати формочками (або просто склянкою) печиво. Викласти на бляшку, застелену пекарським папером. Можна присипати улюбленими травами, спеціями чи просто паприкою.
Відправити в розігріту до 220 градусів духовку хвилин на 10. Слідкуйте.
Вийняти, охолодити і насолоджуватись!
З тіста, до речі, можна випекти і кошички. Та й як тоненька основа для піци може підійти (тільки зважаючи на те, як вони у мене поздувалися, то в цьому випадку тісто треба добре наколоти виделкою)
Смачного!



"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
ir71Дата: Вівторок, 10/04/2012, 15:34 | Сообщение # 243
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Це ж як піти,,можна начинити
Класний рецепт!Дякую,Наталю!!!!!!!!!!!


 
КсюшаДата: Вівторок, 10/04/2012, 16:43 | Сообщение # 244
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Talochka, боже як смачно виглядає,я б не проти хоч одненького потягнути,можна?

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
TalochkaДата: Вівторок, 10/04/2012, 18:46 | Сообщение # 245
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
ir71 Ірусю, дякую! Саме так, я й сама не очікувала, що вони вийдуть таким порожніми середині. Але начиняти їх все-таки не вийде, бо вони надто крихкі. Мабуть краще все-таки трішки наколоти їх перед випічкою, щоб так не здувалися. І будуть смачні пармезанові крекери. wink

Ксюша, можеш не одненького, а цілу купку. Це я просто фотографувала їх крупнішим планом, а насправді вони у мене були трохи більші, ніж монета 5 коп. Тому хрумкати їх можна, як насіння. tongue

Дівчатонька, я знаю, що пампушками вас не здивуєш, та все ж поділюся своїм рецептом, бо мені сподобалось, як це дріжджове тісто поводить себе при смаженні. Отже,

Пампушки з начинкою з квасолі і капусти



Тісто
450 (+/-) мл борошна
1,1/2 ч.л. сухих дріжджів
250 мл теплого молока
30 г м’якого масла
1,1/2 ч.л. цукру
1/2 ч.л. солі


Начинка
Квасоля біла
Цибуля
Квашена капуста
Сіль, перець, спеції


- Тепле молоко змішати з цукром і дріжджами. Розмішати до розчинення, додати сіль і м’яке масло.
- Поступово всипати просіяне борошно, розмішуючи за годинниковою стрілкою дерев’яною ложкою.
- Коли тісто почало навертатися на ложку, починаємо замішувати руками, поступово додаючи решту борошна, поки тісто не стане пластичним і майже не буде липнути до рук.
- Сформувати колобок, присипавши його борошном, викласти у велику миску і закрити плівкою. Поставити на 2-3 години в тепле місце для підйому.
- Тісто, що підійшло, ділимо на 5 брусків, кожен брусок - ще на 5 рівних частин.
У нас вийде 25 пиріжків-пампушків середнього розміру.
- Кожний шматок розминаємо у пляцочок, викладаємо 1 ст.л. фаршу (горіхове/квасоляне пюре чи інша начинка). Заліплюємо добре пиріжок і викладаємо швом донизу на рушник чи стільницю.
- В каструлі з товстим дном підігріваємо олію на середньому вогні (олії потрібно, щоб пампушки плавали в ній). Гріємо до рівномірного гарячого стану, олія не повинна кипіти!
- Смажимо наші пиріжки-пампушки з двох сторін до рум’яного золотистого кольору. Виймаємо, струсивши зайву олію і виклавши на паперовий рушник.

Для начинки я відварила квасолю, попередньо замочивши її на ніч у воді. Цибулю покришила і підсмажила до золотавого кольору. Додала відтиснуту від розсолу квашену капусту і теж трохи підсмажила. Квасолю з допомогою блендера перетворила на пюре і змішала з підсмаженими капустою та цибулею. За смаком посолила, поперчила та додала хмелі-сунелі.

Пампушки краще звичайно подавати теплими, відразу після смаження. Але на наступний день їх можна при бажанні підігріти в духовці.



Рецепт тіста я взяла у alisia на форумі good-cook.ru. А от начинка в оригіналі була горохова, що, я впевнена, теж смачно, але оскільки у мене було готове квасоляне пюре, то я вирішила використати його. Тісто, як завжди, для мене замісила ХП. wink
Смачного!


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
TalochkaДата: Середа, 11/04/2012, 13:52 | Сообщение # 246
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Маффіни, які хочу вам запропонувати, я назвала корисними, бо до складу основних інгредієнтів цього рецепту входять не традиційні борошно, масло, яйца, а... дивіться самі:

Корисні маффіни без борошна



500 г відвареної білої квасолі
• 1 чашка вівсяних пластівців
• 1/4 чашки яблучного соку (у мене ябл. пюре)
• 3 ст.л. олії (у мене кунжутна)
• 2 ч.л. натурального ванільного екстракту
• 1/2 ч.л. харчової соди
• 2 ч.л. порошку для випічки
• 1/2 ч.л. солі
• 1 чашка (або навіть 2/3 чашки) коричневого цукру
• 10 шт. фініків
• 1 чашка шоколадних чіпсів


Добре перемеліть всі інгредієнти (окрім чіпсів) в комбайні. Вмішайте чіпси і вилийте тісто у змащені формочки. Випікайте при температурі 175°C приблизно 35-40 хв. Нехай трошки постоять перед тим, як виймете їх з формочок.



Мої коментарі.
Саму ідею я знайшла ось тут. Але оригінал рецепта я дуже змінила. По-перше, в оригіналі все випікається одним пирогом, а не маффінами. Вище я виклала повну норму інгредієнтів, але сама пекла на половину, що і вам раджу. Все-таки смак незвичний. Коли я сказала, що тут зовсім немає пшеничного борошна, мої домашні не змогли визначити, що є основним інгредієнтом. І звичайно здивувалися, коли я сказала про квасолю.
Цукру в оригіналі було півтори склянки. Але я сміливо зменшила кількість цукру, тому що окрім того, що моє домашнє яблучне пюре саме по собі солодке, частину цукру я вирішила замінити фініками. Мені здалося, що вони повинні добре «вписатися» в смак і структуру цього тіста. (І я не пошкодувала).
Шоколадних чіпсів у мене взагалі не було – був лише маленький шматочок шоколадки, який я дрібно порізала і додала в тісто.
Мабуть назвати ці маффіни корисними чи здоровим все ж таки можна з натяжкою. Врешті-решт тут все ж є цукор і шоколад (якщо ви його додаватимете) Але якщо порівнювати із звичайними маффінами з немалою кількістю масла, яєць, білого борошна, то дана версія – безумовно більш здорова альтернатива. Плюс ви отримаєте дозу клітковини та білка з пластівців та квасолі (хто знайде нут, то його навіть ще краще використати). І крім того, як я уже писала, якщо не додавати шоколадні чіпси взагалі або замінити їх, наприклад, горішками, родзинками чи іншими сухофруктами, то ці кексики стануть цілком достойним пісним десертом.



Смачного!


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
Зоряна9810Дата: Середа, 11/04/2012, 14:06 | Сообщение # 247
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Talochka, я в шоці від твоєї смакоти і красоти!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
TalochkaДата: Середа, 11/04/2012, 17:23 | Сообщение # 248
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Зоряночко, дякую!

"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
оксанкаДата: Середа, 11/04/2012, 20:33 | Сообщение # 249
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Talochka, Накінець-то ми дочекалися твоїх смачнючих приколів!!!!!!!!!!!!!! wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko

 
НаталонькаДата: Середа, 11/04/2012, 23:11 | Сообщение # 250
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 625
Статус: Offline
Talochka, рада, що ти повернулася до нашого форуму, справді заскучили за спілкуванням з тобою, за твоїми рецептами і гарними фото. Щоб добре і з ентузіазмом працювалося не тільки на роботі але і на новій кухні, затишку у новому домі. Дякую за цікаві нові рецепти.
 
TalochkaДата: Четвер, 12/04/2012, 11:48 | Сообщение # 251
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Quote (оксанка)
Talochka, Накінець-то ми дочекалися твоїх смачнючих приколів!!!!!!!!!!!!!!

Дякую, Оксанко! Так, "поприколюватись" на кухні я люблю! tongue biggrin biggrin

Наталонько, я теж рада знову бути тут на форумі, тим паче, коли читаєш такі приємні слова та теплі відгуки. Дуже тобі дякую за побажання і завжди рада тебе бачити у своїй темі!


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
PoetkaДата: Четвер, 12/04/2012, 16:33 | Сообщение # 252
Poetka
шеф-повар
Группа: Заблоковані
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Ухти!!!!Які смачні фото...Талочка дякую за гарну темку з каталогами.А від фото можна закачатись.Супер!!!!!!!!!!!!!

Я ОЛЯ!
 
TalochkaДата: П`ятниця, 13/04/2012, 10:30 | Сообщение # 253
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Олю, дуже тобі дякую!

Quote (Poetka)
А як це без борошна, на рисі,чи що??????

Тепер ти знаєш, на чому ще можна пекти кекси?!!


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
TalochkaДата: П`ятниця, 20/04/2012, 17:30 | Сообщение # 254
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
«Київський торт», мабуть, знають всі. І навіть сьогодні за традицією наші співвітчизники, а ще більше сусіди із ближнього зарубіжжя, повертаючись з Києва, в якості сувеніра все-таки везуть до дому «Київський торт». Я неодноразово читала, що відтворити справжній Київський торт в домашніх умовах неможливо, тому що там використовується спеціальна заводська технологія, білки при цьому треба зброджувати і т.д. і т.п. Тому я ніколи і не намагалась спекти вдома справжній «Київський торт». (Якщо не брати до уваги а-ля Київські, коли коржі просто покриваються збитими білками і посипаються горіхами – і так випікаються).
Але нещодавно мені на очі потрапив рецепт, автор якого переконувала, що при всій нескладності виконання торт цей дійсно нагадує магазинний. І я вирішила спробувати. І… зовсім не розчарувалась. Тому охоче ділюся і з вами цим рецептом.

Київський торт



Коржі:
8 білків (великих яєць)
50 г цукру
1 пакетик ванільного цукру або 1 ч.л. екстракту ванілі

2 ст.л. борошна або крохмалю (я використовувала крохмаль)
1 склянка горіхів (кеш’ю або лісових – я брала і тих, і тих), підсмажити в духовці (зняти коричневу шкірочку з лісових) і крупно порізати
185 г цукру


Крем Шарлотт
200 г цукру
1 яйце
150 мл молока
250 г масла
1 ст.л. (без гірки) какао
1 пакетик ванільного цукру або 1 ч.л. екстракту ванілі
1 ст.л. коньяку чи рому


Білки відділити від жовтків, вони повинні мати кімнатну температуру перед збиванням, тому їх потрібно дістати з холодильника за 3-4 години до приготування або з вечора.
Змішайте борошно чи крохмаль з підсмаженими і порубленими горіхами, додайте цукор.
Білки збийте в пишну піну, додайте цукор та ваніль. Збити до густих піків, при потребі можна додати дві краплі соку лимона, для густини маси. В білки додайте суміш горіхів і акуратно перемішайте з допомогою силіконової лопатки, для рівномірного розподілу.
Викладіть суміш у дві форми. Середня висота коржа 2 см, можна робити і вищі.

Печемо коржі у розігрітій духовці на 150°С 2 години і плюс. Можна пекти одночасно два коржі на різних полицях духової шафи. Якщо такої можливості немає - то кожен корж окремо, але використовуючи півпорції білків і збиваючи масу безпосередньо перед випіканням, щоб маса не стояла.
Готові коржі вийняти і дати повністю охолонути, давши структурі коржа стати більш щільною. Готові коржі мають бежевий колір.

Так як у мене було достатньо білків і, щоб торт вийшов вищим, я пекла 3 коржі. Норму крему при цьому практично не збільшувала (взяла тільки молока мабуть не 150, а десь 200 мл і трошки більше масла).



Крем Шарлотт
Приготуйте сироп для крему. Змішайте в каструльці вінчиком 150 мл молока з 1 яйцем. Всипте цукор, поставте на вогонь і доведіть до кипіння, весь час помішуючи вінчиком. Варити 5 хвилин до легкого загустіння. Сиропу дати охолонути. Дістати масло, воно повинне мати кімнатну температуру.
Збийте масло на середній швидкості міксером в світлу масу з ваніллю. І поступово починайте додавати сироп, збиваючи кремову масу.
Відділіть 200 г білого крему, додайте в нього ложку коньяку чи рому, збийте. Решту крему змішайте з какао-порошком до однорідності.

Збираємо торт. Підрівняйте обидва коржі ножем до одного розміру, зберігши крихти. Нижній корж покладіть на блюдо. Промажте білим кремом и накрийте другим коржем. Змажте боки шоколадним кремом і обсипте крихтами, що лишилися від коржів. Потім покрийте верх торта рівним шаром шоколадного крему, прикрашаючи залишками білого. Ставимо готовий торт на 24 години в холодильник, він повинен охолодитися і насочитися кремом. Витримавши добу, куштуйте торт і отримуйте насолоду!



Смачного!
Автор: alisia, good-cook.ru
Прикрепления: 1980677.jpg (81.9 Kb)


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
Зоряна9810Дата: П`ятниця, 20/04/2012, 18:21 | Сообщение # 255
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Talochka, як же ж ти гарно описала рецепт...мммм я відчула смак твого торта прямо, який же він смачнющий!!!!

 
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Авторські сторінки » Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024