В гості до Ірини
 Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки - Сторінка 18 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Talochka  
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Авторські сторінки » Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
ir71Дата: П`ятниця, 11/03/2011, 16:56 | Сообщение # 1
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
smile

Каталог


 
ir71Дата: П`ятниця, 20/04/2012, 20:53 | Сообщение # 256
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Talochka, я страшенно люблю київський торт але страшно не люблю з ним бавитися,хоча знаю що результат того вартий.У тебе настільки торт на фото прибавливий,що на кухню хочеться вже бігти і пекти.У любому випадку твій рецепт мені сподобався і якщо колись лінь мене обійде стороною,то торт київський саме по твоєму рецепті я поставила у чергу першим.Гарно тобі дякую!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
РоксоланаДата: П`ятниця, 20/04/2012, 22:42 | Сообщение # 257
Роксолана
набираюсь досвіду
Группа: Заблоковані
Статус: Offline
Quote (Talochka)
Коржі:
8 білків (великих яєць)
50 г цукру
1 пакетик ванільного цукру або 1 ч.л. екстракту ванілі
2 ст.л. борошна або крохмалю (я використовувала крохмаль)
1 склянка горіхів (кеш’ю або лісових – я брала і тих, і тих), підсмажити в духовці (зняти коричневу шкірочку з лісових) і крупно порізати
185 г цукру

Торт мегачудовий!!!!!!Наталочка,глянь ,будь-ласка, на рецепт , бо там два рази іде мова про цукор.То певно якась помилка?І скільки ж насправді повинно бути?
І ще , якщо робити три коржі, як в твоєму випадку,то чи не осядуть ті білки збиті(в мисці) , поки буде пектися перша партія безе?


я трохи нерозумна!

Сообщение отредактировал Роксолана - П`ятниця, 20/04/2012, 22:51
 
TalochkaДата: Субота, 21/04/2012, 01:28 | Сообщение # 258
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Зорянко, Ірусю, похвали від таких майстринь тортів та пляцків, як ви, для мене - дійсно нагорода.
Насправді з ним не так вже й багато мороки. Головне - збити білки, а там вони собі сушаться в духовці. wink

Роксолана, дякую за комплімент і за запитання.
З цукром помилки нема. Просто 50 г цукру додаються і далі збиваються з білками, а решта 185 г додаються до крохмалю з горіхами. І вже потім все разом змішується.
Щодо білків, то я особисто пекла 2 коржі одночасно, а 3-ій надумала спекти на другий день. Але відповідь на твоє запитання є у мене в рецепті:
Quote (Talochka)
Можна пекти одночасно два коржі на різних полицях духової шафи. Якщо такої можливості немає - то кожен корж окремо, але використовуючи півпорції білків і збиваючи масу безпосередньо перед випіканням, щоб маса не стояла.

Тобто якщо випікатимеш не одразу, то білки розділи на 2 чи 3 частини в залежності від кількості коржів і збивай безпосередньо перед випіканням.
І дякую за питання - це підтвердження, що мої рецепти вас дійсно цікавлять.


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
TalochkaДата: Понеділок, 23/04/2012, 13:18 | Сообщение # 259
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
ПИРІГ З М’ЯСОМ



Автор: alenkii, форум сайту www.good-cook.ru. Я трохи змінила начинку і пишу свій варіант.

ТІСТО ПЕРШЕ
1 яйце
100 г маргарину
1,5 склянки борошна
0,5 ч. ложечки розпушувача
2 стол. ложки води


Маргарин покришити і змішати з борошном і розпушувачем.
З’єднати з яйцем і водою.
Замісити круте тісто.

Поставити тісто в холодильник на годину.

НАЧИНКА
400 г м’ясного фаршу
0,5 кг цибулі
1 морквина
1 стол. ложка курячого бульйонного порошку
сіль
суміш перців


Моркву потерти на тертці.
Цибулю дрібно порізати і підсмажити на олії. Додати моркву, підсмажити, після чого забрати зі сковорідки.

У тій же сковороді підсмажити м’ясний фарш, помішуючи, щоб не було грудочок.
Додати в фарш курячий порошок.
Посолити і поперчити свіжезмеленою сумішшю перців.

Змішати фарш з підсмаженими морквою та цибулею. Додати улюблених спецій.

Дістати з холодильника перше тісто.

У форму діаметром 26 см викласти тісто, розтягуючи і приминаючи його руками.
Зробити бортики.
На тісто викласти начинку.

ТІСТО ДРУГЕ
2 яйця
200 г майонезу
1/3 склянки борошна
1/5 ч. ложечки розпушувача
сіль
суміш перців


У мисці змішати яйця з майонезом.
Додати борошно і розпушувач.
Посолити і поперчити.
Тісто по консистенції повинно бути, як на оладки.

Другим тістом ложкою залити начинку.



Поставити тісто в нагріту до 170 градусів духовку і випікати пиріг до готовності, до золотисто-коричневого кольору.



Смачного!


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя


Сообщение отредактировал Talochka - Понеділок, 23/04/2012, 17:30
 
ir71Дата: Понеділок, 23/04/2012, 18:22 | Сообщение # 260
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Talochka, Наталю,у нас такий схожий по рецепту пиріг печуть на Яворівщині.А у моєї коліжанки,то ні одне свято не обходиться без такого пирога.Його подають до борщу,до бульону і навіть просто зі сметаною.Ось тільки є різниця в начинці,бо у них присутня товчена картопля.Неймовірно смачне поєднання різних коржів та ситної начинки,робить цей пиріг ну дуже..еееееее!!!!! смачним!!!!! ДЯКУЮ НАТАЛОЧКО за смакоту!!!!!!

 
ЛесяДата: Понеділок, 23/04/2012, 18:58 | Сообщение # 261
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Talochka, Я вже його захотіла!!!Після твоїх фото хоч бери і монітор облизуй.

 
КсюшаДата: Понеділок, 23/04/2012, 19:00 | Сообщение # 262
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
ir71, Я теж печу таки пиріг десь колись прочитала рецепт у журналі ,називається він Маркіз,але я його роблю не з фаршем а з мясом різаним соломкою мені так більш до вподоби і ще пробувала експерементувати з рибою,я десь виставляла рецепт,напевно у відповідній темі про вироби з тіста,щось не пом"ятаю.
Але фото таке апетитне,що зараз би вкусила


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
оксанкаДата: Понеділок, 23/04/2012, 23:04 | Сообщение # 263
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Quote (Talochka)
ПИРІГ З М’ЯСОМ

ням-ням tongue дяяяяяяяяяякую!!! Наталочко фото неперевершене!!!!!!!!!! wink happy happy


 
TalochkaДата: Вівторок, 24/04/2012, 13:30 | Сообщение # 264
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
ir71, Леся, Ксюша, оксанка, дякую вам!
То певна річ, що рецепт ні новизною, ні оригінальністю не вирізняється. Але тим не менше смачний, тому й вирішила поділитися. wink
Ірусь, з товченою картоплею в начинці, впевнена, буде ще смачніше.


Ксюша, твого "Маркіза" знайшла (тут). Дякую, що нагадала. У тебе там начинка ще багатша: і свинина, і куряче філе, і печериці. А рибну начинку в пирогах я теж дуже люблю. tongue


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя


Сообщение отредактировал Talochka - Вівторок, 24/04/2012, 13:31
 
IraДата: Вівторок, 24/04/2012, 14:28 | Сообщение # 265
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
Talochka, яка то смакота tongue tongue уже трохи лизьнула biggrin ну хіба біля ваших смаколиків схуднеш biggrin biggrin

 
TalochkaДата: Вівторок, 24/04/2012, 14:43 | Сообщение # 266
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Ira,


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
TalochkaДата: Середа, 25/04/2012, 10:41 | Сообщение # 267
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Селера – продукт специфічний у тому сенсі, що її за звичай або дуже люблять, або, що називається, на дух не переносять. Я не можу сказати, що я – великий фанат цього овоча, тому що стебла селери взагаі ніколи не використовувала у своїх стравах, а от корінь у вареному вигляді мені досить подобається. До того ж селера дуже корисна: у ній міститься магній, фосфор, вітамини B6, С. Тому із задоволенням пропоную вам рецепт супу-пюре з кореня селери.

Вершковий суп-пюре з кореня селери



на 3-4 порції
1 корінь селери, середнього розміру (близько 10 см в діаметрі)
1 цибулина (можна взяти білу частину цибулі-порею)
3 картоплини середнього розміру
2 невеликих морквини
2 зубчики часнику
приблизно 3-4 чашки води (овочевого чи курячого бульйону)
1/3 чашки вершків
1 ст.ложка вершкового масла або олії для обсмажування
сіль, перець за смаком, 1 лавровий лист


1. Цибулю порізати, часник подрібнити і все разом обсмажити до світло-золотистого кольору в каструлі с товстим дном.
2. Корінь селери і моркву очистити і порізати на кубики середнього розміру. Картоплю очистити, порізати кубиками. Додати селеру, картоплю і моркву до цибулі і часнику, можна все разом трохи ще обсмажити, а можна відразу залити гарячою водою чи бульйоном. Рідини налити приблизно стільки, щоб вона лише покривала овочі. Посолити, коли закипить, додати лавровий лист. Зробити меншим вогонь і дати овочам зваритися. Хвилин 25.
3. Якщо використовуєте кухонний комбайн, то треба охолодити, якщо блендер, то можна перелити суп відразу (я збиваю прямо в каструлі погружним блендером). Все ретельно змішати, масса повинна бути дуже однорідною. Перелити назад в каструлю, де готувався суп, і поставити на вогонь. (Я цей пункт пропускаю.) Влити вершки, розігріти, додати перець. Зверху можна посипати зеленою цибулею, сухими травами або прикрасити петрушкою.
Дуже смачний і дуже ніжний суп. Смачного!

За фото прошу вибачення, бо зробленe на другий день, тому суп виглядає густішим, ніж одразу після приготування (і тому його так мало tongue ).


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
оксанкаДата: Середа, 25/04/2012, 17:14 | Сообщение # 268
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Quote (Talochka)
Вершковий суп-пюре з кореня селери

дуже смачно виглядає tongue wink biggrin biggrin biggrin


 
TalochkaДата: Середа, 25/04/2012, 17:26 | Сообщение # 269
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Дякую, Оксанко! Пригощайся!

"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя


Сообщение отредактировал Talochka - Середа, 25/04/2012, 17:26
 
TalochkaДата: Субота, 28/04/2012, 11:26 | Сообщение # 270
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Можливо ви чули про хліб Пумпернікель. Він родом з Німеччни, печеться з житнього борошна, з додаванням какао та кави. (Уявіть собі «Бородинський» хліб, але з легким кавово-шоколадним присмаком) Так ось, ці вафлі за смаком нагадують цей хліб. Мені вони ду-у-уже сподобались, і я їх відразу віднесла до розряду «пекти обов’язково, але не часто, бо зупинитися важко, аж поки не з’їсиш усі». biggrin

Житні вафлі



З даної порції інгредієнтів у мене вийшло 6 квадратних вафель.

1/2 чашки житнього борошна
1/2 чашки пшеничного борошна
1 ч.л. (повна) пекарського порошку
1 ч.л. тмину
1/2 ч.л. солі
1 чашка теплої води

1 ст.л. вершкового масла
1 ст.л. порошку какао
1/2 ст.л. розчинної кави
2 ст.л. патоки


Змішати інгредієнти першої групи. В каструльці розтопити вершкове масло, додати патоку, какао і каву, змішати до однорідності і влити в першу суміш. Добре розмішати.
Розігріти вафельницю, змастити олією гарячі поверхні і випікати вафлі. Остудити їх на решітці. Вони виходять з хрусткою скоринкою зовні і м’які всередині. Скоринка подібна на хлібну.
Через певний час вафлі відсирівають і стають м’якими. При бажанні їх можна спекти до напівготовності і заморозити, а потім розігріти в тостері.



Я їла ці вафлі з голубим сиром, поливши абрикосовим сиропом. Але їх можна їсти з чим завгодно: і з солоним, і з солодким, і просто самі. Сподіваюсь, і в вас вони не розчарують, якщо спробуєте. Смачного!



"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя


Сообщение отредактировал Talochka - Субота, 28/04/2012, 11:28
 
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Авторські сторінки » Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024