В гості до Ірини
 Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки - Сторінка 19 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Talochka  
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Авторські сторінки » Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
ir71Дата: П`ятниця, 11/03/2011, 16:56 | Сообщение # 1
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
smile

Каталог


 
ir71Дата: Субота, 28/04/2012, 14:43 | Сообщение # 271
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (Talochka)
хліб Пумпернікель.

для мене з області фантастики!
Quote (Talochka)
Житні вафлі

Quote (Talochka)
, бо зупинитися важко, аж поки не з’їсиш ус

Наталю,я б вже з монітору зїла,то ж можу собі уявити,якби вони переді мною стояли

Наталю дякую!!!!Вони так "сногшибательно" виглядають а рецепт доволі простий.Дякую,що з нами поділилася.Це СМАЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


 
оксанкаДата: Субота, 28/04/2012, 16:21 | Сообщение # 272
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Quote (ir71)
для мене з області фантастики!

едентично wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko
Наталю дякую за чудо рецепти


 
TalochkaДата: Субота, 28/04/2012, 16:58 | Сообщение # 273
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Quote (ir71)
Вони так "сногшибательно" виглядають а рецепт доволі простий

Ірусю, саме так: якщо є електровафельниця, то роботи взагалі на 5 хв, тим не менше смак дійсно Дякую тобі!

Ще один легкий рецепт для тих, хто має на кухні помічницю - хлібопічку. smile

Пшенично-житній хліб з кунжутом і насінням льону



230 г води
100 г кефіру
30 г рафінованої олії
7 г солі
7 г цукру
370 г пшеничного борошна в/с
100 г житнього борошна
30 г кукурудзяного борошна
1,5 ч.л. сухих дріжджів
1 ст.л. кунжуту
1 ст.л. насіння льону


Пекти в хлібопічці. Як завжди, просто: загрузити все у відерце і включити основну програму.



Кунжут з насінням льону, пшеничне борошно з додаванням кукурудзяного, житнє борошно з кефіром – поєднання виграшні самі по собі, а якщо це все скласти в одне відерце… смачно!


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
TalochkaДата: Субота, 28/04/2012, 17:01 | Сообщение # 274
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Оксаночко, завжди рада!

"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
TalochkaДата: Вівторок, 08/05/2012, 11:33 | Сообщение # 275
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Поділюся одним із чисельних рецептів медового торта...Скажу відразу, що в моєму особистому рейтингу "Посольському карамельному" він поступається. Але тим не менше торт теж смачний і з ним менше мороки, ніж з «Посольським».

Торт "Медовa насолода"



Рецепт з форуму gotovim-doma.ru, автор DolceVita. Цитую автора, мої зміни внизу.

Склад:
для тіста
300 г борошна*
1 повна столова ложка меду (з верхом!)
25 г м’якого вершкового масла
150 г коричневого цукру
1 ч.л. без гірки соди
2 великих яйця
дрібка солі

для начинки
10 шт. кураги
1/3 ст.л. вершкового масла
40 мл лимонного соку
90-100 г абрикосового джему
5 г желатину
5 г цукру (це буде трохи менше 1/4 ст.л.)**

для крему
від 600 г до 1 кг натурального йогурту 3% жирності***
200-250 мл жирних вершків
4-5 ст.л. цукрової пудри (або на ваш смак)

для просочування коржів (за бажанням)
1 ст.л. меду + 1-2 ст.л. води, злегка нагріти і перемішати.

для оздоблення
рублені горіхи – будь-які, шоколад

Готуємо коржі:
Яйця змішати з цукром в каструльці, поставити каструлю на водяну баню (так, щоб дно не торкалось води) на повільний вогонь. Збити все міксером до отримання світлої однорідної маси і повного розчинення цукру.

Додати мед і дуже м’яке вершкове масло, знову перемішати. Поступово частинами додати просіяне борошно з содою і сіллю і перемішати лопаткою чи ложкою. Виходить густе тісто. Вогонь на плиті вимкнути, але каструлю не знімати з водяної бані, нехай вона постійно стоїть в теплі.

На листах пергаментного паперу намалювати кола діаметром 24 см. 1/4 тіста розподілити (а точніше, просто розмазати) рівномірно лопаткою по накресленому колу (нехай трохи виходить за краї кола) тонким шаром. Випікати в духовці при 190-180 градусах. Корж печеться швидко, близько 5-7 хвилин.

Так само спекти усі чотири коржі і остудити їх. Вони піднімаються в духовці до 7 мм - 1 см висотою (в залежності від товщини шару тіста). Якщо котрісь з них раптом вийшли тонкуваті або дещо перепеклись і підсохли, не переживайте: після промазування кремом вони стануть м’якими і більш пишними.

Готуємо начинку:
Желатин заздалегідь замочити у воді (див. інструкцію до вашого желатину).
Курагу нарізати на маленькі шматочки, змішати з рештою інгредієнтів, крім желатину. Нагріти на невеликому вогні, виключити, змішати з желатином, що набух, помішати, щоб він розчинився повністю. Остудити начинку (можна поставити її ненадовго в холодильник).

Готуємо крем:
Йогурт викласти в мішечок з кількох шарів марлі або просто в ситцеву чисту серветку, покласти в дуршлаг або сито, підставити знизу ємність для сиворотки, яка буде стікати. Забрати в холодильник хоча б на 2 години.
Після відокремлення сиворотки виходить густа масса, схожа на дуже м’який сир чи крем-сир. Змішати її з цукровою пудрою за смаком.
Вершки збити міксером до стійких піків. Поступово додати збиті вершки до йогурту, акуратно перемішуючи ложкою знизу доверху.
Виходить дуже смачний, повітряний крем.

Збираємо торт:
Коржі покласти один на другий і обережно обрізати краї, щоб вони були рівні.
Перший корж змазати медовим сиропом, викласти рівним шаром частину крему, покласти другий корж, викласти на нього всю начинку з кураги. Покласти третій корж, змазати медовим сиропом, викласти крем.
І нарешті, четвертий корж трохи просочити сиропом, кремом, що лишився, обмазати весь торт. Поставити в холодильник на декілька годин.

Прикрасити торт за бажанням:
- крихтами, що лишились із обрізків коржів, змішанними з обсмаженими рубленими горіхами
- тертим шоколадом
- пелюстками мигдалю.



"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
TalochkaДата: Вівторок, 08/05/2012, 11:34 | Сообщение # 276
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Мої коментарі:
* Борошна треба однозначно менше – 250, а то і 200 г. а то у мене тісто вийшло надто густим – таким, що його просто неможливо було розмазувати по бляшці. І в результаті у мене вийшло не 4, а 3 коржі. Тому на 2-ий корж я викладала і начинку, і крем.
** Цукру в начинку я не додавала – достатньо було солоду від абрикосового джему. Автор ще рекомендує в начинку додати кілька листочків базиліку. Я не додавала, бо не мала, але, думаю, що він дійсно додав би начинці пікантності і цікавого аромату.
*** Для крему я взяла 2 пакети магазинної сметани, яку відвісила на ніч. На ранок отримала густу масу приємної консистенції, справді подібну на вершковий сир. Обережно перемішавши її із збитими вершками і пудрою, отримала чудовий крем.



Смачного!


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
оксанкаДата: Вівторок, 08/05/2012, 13:26 | Сообщение # 277
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Quote (Talochka)
Торт "Медовa насолода"

та пальчики облизую ням-ням дякі за рецептик!!! wink happy happy happy фото ...без коментарів!!!!!!!! happy


 
ЛесяДата: Вівторок, 08/05/2012, 13:49 | Сообщение # 278
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Talochka, Дуже він апетитний,аж сам до рота проситься.
А коржі виходять сухі чи пухкі??? І сметану якої жирності брала?


 
IraДата: Вівторок, 08/05/2012, 15:29 | Сообщение # 279
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
Talochka, яка нямка.....явже облизала монітор tongue tongue tongue такий апетитний кусочок. Дякую за рецептик happy happy

 
kcюшkaДата: Вівторок, 08/05/2012, 17:08 | Сообщение # 280
kcюшka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Talochka, Ну й смачно тут у тебе, молодець!!!

 
TalochkaДата: Середа, 09/05/2012, 01:36 | Сообщение # 281
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
оксанка, Леся, Ira, kcюшka Дівчата, величезне вам усім спасибі!

Quote (Леся)
А коржі виходять сухі чи пухкі??? І сметану якої жирності брала?

Лесю, коржі, особливо після того, як вбируть крем, виходять дуже м'якими. У мене навіть попри те, що я взяла забагато борошна, після ночі в холодильнику торт вийшов пухким.
А сметану я брала 15 %-ної жирності.


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
TalochkaДата: Четвер, 10/05/2012, 18:11 | Сообщение # 282
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
У темі "А що у нас сьогодні на столі?" я писала, що вперше приготувала сочевицю. Кого цікавить інформація про цього корисного представника бобових, можете почитати тут.
А я, хоча рецепт дуже простий, все-таки поділюся ним з вами:

Салат з м’ятою і сочевицею



Ингредієнти:
6 ст. ложок свіжої, дрібно нарубленої м’яти і ще декілька гілочок
300 г промитої сочевиці
1 сухий червоний чилі
3 великі зубчики часнику
4 ст. ложки оливкової олії
сік половини лимона
морська сіль
свіжемелений чорний перець


1. Сочевицю відправити у невелику каструлю, додати часник і залити в три рази більшим об’ємом холодної води. Довести до кипіння. Додати декілька гілочок м’яти, збавити вогонь і залишити варитися під кришкою 30 хвилин. Сочевиця не повинна розваритися, перетворившись в пюре.
2. Злити воду, вийняти часник і м’яту, відправити сочевицю назад в теплу каструлю, заправити оливковою олією і соком лимона, додати розтертий сухий чилі і порублену м’яту. Як слід посолити, поперчити. Подавати не гарячою, але теплою.
Смачного!

Мої коментарі:
- на жаль, у мене не було перцю чилі. Натомість з 3 зубчиків часнику я відправила 2 шт. варитися разом з сочевицею, а один розтерла і додала до олії, якою заправила салат.
- м’яти у мене теж було значно менше, ніж 6 ст. ложок, але нам її цілком вистачило (чоловікові навіть забагато було). Так що м’яту додавайте за смаком - хто скільки любить.
- крім свіжої трави я ще додала улюблених сухих пряностей за смаком, а також трішки Ворчестерширського соусу.


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
ir71Дата: Четвер, 10/05/2012, 19:26 | Сообщение # 283
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Наталю дякую за смачний рецепт.Мені дуже сподобалося,єдине що мята є.Щось не люблять її у мене.Але думаю що можна експериментувати.Я купила червону сочевицю і ніяк не можу відважитися щось з неї зробити.Може тепер спробую відтворити твій салат wink

 
TalochkaДата: П`ятниця, 11/05/2012, 11:48 | Сообщение # 284
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
ir71 Iрусю, .
Стосовно м'яти, як я з'ясувала після цього салату, мій чоловік від неї в стравах теж не в захваті. biggrin Хоча у тих рецептах з сочевицею, які я переглядала, м'ята зустрічається дуже часто, тобто це - одна з класичних кулінарних пар. Але безумовно я також керуюся, в першу чергу, не класичними поєднаннями, а смаками тих, хто буде споживати те, що я готую.
Щодо червоної сочевиці, то згідно з інформацією, яку я поставила в темі "Цікава інформація", саме червона сочевиця - найбільш «швидкісний» біб, готується всього за 10-15 хвилин. Тому вона чудово підходить для приготування супів, з неї виходять відмінні гарніри, золотистого кольору каша. Якщо ж для салату, то треба пильнувати при варці і краще злегка недоварити.



"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
оксанкаДата: П`ятниця, 11/05/2012, 14:41 | Сообщение # 285
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
hearts hearts hearts Talochka, скільки цікавої інформації...просто клас!!!!!!!!!!!!! дякую

 
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Авторські сторінки » Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024