В гості до Ірини
 Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки - Сторінка 25 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Talochka  
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Авторські сторінки » Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
ir71Дата: П`ятниця, 11/03/2011, 16:56 | Сообщение # 1
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
smile

Каталог


 
PoetkaДата: Четвер, 30/08/2012, 19:54 | Сообщение # 361
Poetka
шеф-повар
Группа: Заблоковані
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Наталочко помідори відпадні.........

Я ОЛЯ!
 
TalochkaДата: П`ятниця, 31/08/2012, 12:33 | Сообщение # 362
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Quote (Зоряна9810)
то називається закуска на швидку руку....

Саме так, Зоряночко!

ir71 Ірусю, ти ж знаєш, що я люблю ділитися з вами рецептами з якимись нестандартними поєднаннями або незвичними інгредієнтами, але поряд з цим мені не менш приємно ділитися і такими простими, повсякденними, доступними рецептами. smile
Безмежно тобі дякую за такі компліменти!

Poetka, дякую!


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
оксанкаДата: П`ятниця, 31/08/2012, 17:18 | Сообщение # 363
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Quote (Talochka)
ПОМІДОРИ З МЕДОМ І ЧАСНИКОМ

ти мене поклала на лопатки...таааааааааааааааак просто...а напевно смачно!!!


 
TalochkaДата: П`ятниця, 31/08/2012, 18:40 | Сообщение # 364
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Quote (оксанка)
ти мене поклала на лопатки...

Cонце, вставай, бо я з новим рецептом! wink

Дівчатонька, продовжуємо розширяти свій кулінарний світогляд, і в зв’язку з цим познайомлю вас із ще одним видом солодкої випічки – баклом.
Ви уже знаєте, як я люблю крамбли. Так от бакл – це гібрид пирога з крамблем. Тісто наливається у форму, далі йдуть фрукти, і все це покривається крихтами із тіста.
А щоб вам стало зрозуміло, звідка така назва, то скажу, що вона походить від анлійського слова “buckle”. Одне із значень слова “buckle” – «викривлятися, деформуватися». І це саме те, що відбувається з пирогом під час випікання: розпушувач, який додається в тісто, починає діяти, змушуючи пиріг рости, але під вагою фруктів і штрейзеля (крихт із тіста) тісту це дається не просто, воно піднімається нерівномірно, і в результаті наш десерт набуває нібито викривленого, кострубатого вигляду.
Рецепт, який я вам хочу запропонувати, за мотивами сливово-нектаринового бакла від Марти Стюарт. В основі його тісто для ванільного кекса, вкрите відповідно сливами і нектаринами і посипане штрейзелем. Тільки у моєму варіанті замість слив персики. Отже,

Бакл з нектаринами i персиками



Інгредієнти (1 чашка = 240 мл):
1,5 чашки пшеничного борошна
1 чашка цукру
1,5 ч.л. розпушувача
1/8 ч.л. суміші пряних спецій allspice (можна замінити меленим духмяним перцем)
дрібка солі
60 г вершкового масла, розтопити і остудити
2/3 чашки молока
1 велике яйце
1,5 ч.л. ванільного екстракту
340 г персиків, очистити від кісточки і нарізати на скибочки 1 см
340 г нектаринів, очистити від кісточки і нарізати на скибочки 1 см
1 ст.л. лимонного соку


для посипки:
1 чашка борошна
85 г холодного масла, нарізати кубиками
1/4 чашки цукру


1. У велику миску просійте борошно із розпушувачем, сіллю і спецями. Додайте 3/4 чашки цукру і перемішайте. Відставте вбік.
2. В іншій мисці збийте яйце, молоко, розтоплене вершкове масло і ванільний екстракт.
3. Додайте яєчну суміш в борошняну і перемішайте до утворення однорідного тіста.
Вилийте тісто в квадратну чи прямокуну форму, змащену маслом.
4. Змішайте у великій мисці фрукти, решту цукру, лимонний сік і дрібку солі. Розподіліть поверх тіста.
5. Приготуйте посипку (штрейзель). Всипте в миску борошно і цукор, додайте кубики холодного масла і перетріть все до стану крихт. (Або це можна зробіти в блендері в пульсуючому режимі.) Висипте крихти поверх фруктів.
6. Випікайте в розігрітій до 180° С духовці близько години (можливо на 10-15 хв більше). Центр готового пирога буде злегка вологим, а краї добре зарум‘янені и пропечені. Рекомендовано залишити на 1 год у формі на решітці охолонути.
Смачного!



Як бачите, хоча і нове слово, але все дуже просто, і я впевнена, такого роду пиріг кожна з вас пекла в своєму житті, і не раз! wink Зате тепер ви знатимете, що вмієте пекти бакли!


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
ЛесяДата: Середа, 12/09/2012, 11:43 | Сообщение # 365
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Наталю.Стоячи сьогодні на базарі і дивлячись на баклажани,згадала за твій апетитненький рецепт Капонати,віирішила спробувати бо дуже їх люблю(баклажани).Думала робити сьогодні.але немаю ні оливок ні винного оцту.Докуплю все це і зроблю.Про результат відпишуся.

 
TalochkaДата: Субота, 22/09/2012, 02:40 | Сообщение # 366
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Лесю, результат я уже побачила! Дуже рада, що капоната твоїм сподобалась! happy

Дівчатонька, я знову випала із форумського життя. sad Була у відрядженні і через кілька днів знову від'їжджаю. Правда цього разу у відпустку happy ), але знаю, що після повернення буду дуже завантажена на роботі. Тому буду знову з'являтися наскоками. % Коротше, як у мультику про Карлсона: "Он улетел, но обещал вернуться!" biggrin


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
TalochkaДата: Четвер, 25/10/2012, 10:17 | Сообщение # 367
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Доброго дня, дівчатонька! Майже два місяці не заходила сюди. Спочатку відрядження, потім їздили відпочивати, а потім, як і передбачала у попередньому пості, настільки окунулась в роботу, що ні на що інше взагалі не лишалося часу.
Була приємно здивована, що форум змінив «обкладинку». Ще не ходила по інших темах, тому поки не знаю, які ще новини на форумі.
А щоб вертатися не з пустими руками, то виставлю хоч щось з того, що готувала в період відсутності, хоча готувала дуже мало і практично не фотографувала.

Знаю, що уже не сезон, але можливо на майбутнє комусь знадобиться рецепт ось таких тістечок з інжиром.

Тістечка з інжиром



Тісто:
175 г пшеничного борошна
сіль на кінчику ножа
75 г вершкового масла
2 яєчних жовтки
1 ст.л. холодної води
40 г дрібного цукрового піску


Начинка:
125 г дрібного цукрового піску
1 стручок ванілі
150 мл апельсинового соку
6 плодів інжиру
125 г меленого мигдалю
50 г вершкового масла
3 середніх яйця, збитих
5 ст.л. сливового джему
цукрова пудра для посипки
вершки чи сметана для оздоблення


1. Просійте сіль і борошно гіркою на холодну робочу поверхню і зробіть заглиблення в центрі.
2. Додайте всередину вершкове масло, яєчні жовтки, воду і цукор і пальцями однієї руки злегка змішайте їх.
3. Поступово перемішайте борошно із сумішшю в однорідне тісто.
4. Тісто розкачайте і покладіть у форму для випічки діаметром 20 см або в 6 формочок для тістечок. Охолодіть 30 хв. Потім накрийте тісто папером для випічки, насипте пекарських бобів і випікайте у попередньо нагрітій духовці 10 хв. Заберіть папір, боби і випікайте ще 5 хв.
5. Збийте в крем вершкове масло з 75 г цукру і поступово додайте збиті яйця. Добре збийте і додайте молотий мигдаль. Намажте підготовлену заготовку джемом, потім викладіть крем. Зверху покладіть інжир.
6. Випікайте у попередньо нагрітій духовці 10-12 хв, якщо це тістечка, або 20 хв, якщо у вас один тарт – поки начинка не підніметься і не стане пружною. Покладіть решту цукру в каструлю, додайте стручок ванілі і апельсиновий сік і обережно нагрійте до розчинення цукру, потім прокип’ятіть для зменшення об’єму. Полийте сиропом інжир. Охолодіть. Посипте цукровою пудрою і подавайте з вершками чи сметаною.

Я робила подвійну порцію тіста, тому у мене вийшли і тістечка, і окремо один невеликий тарт на форму прибл. 22 см. Смак, я думаю, коментувати нема потреби. Напівхрумка основа з тіста, горіхово-яєчна заливка, увінчана солодким інжиром з апельсиновим сиропом – хіба це може бути несмачним?! emocii-160
Ось що лишилося, на наступний день
:


Смачного!


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя


Сообщение отредактировал Talochka - Четвер, 25/10/2012, 12:34
 
Зоряна9810Дата: Четвер, 25/10/2012, 10:26 | Сообщение # 368
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Quote (Talochka)
Доброго дня, дівчатонька! Майже два місяці не заходила сюди. Спочатку відрядження, потім їздили відпочивати, а потім, як і передбачала у попередньому пості, настільки окунулась в роботу, що ні на що інше взагалі не лишалося часу.

а ми вже на розшуки подали podmigivaniya-118 podmigivaniya-118
Quote (Talochka)
Ось що лишилося, на наступний день:

ще б пак, воно ж так апетитно виглядає!!!


 
ir71Дата: Четвер, 25/10/2012, 11:57 | Сообщение # 369
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (Talochka)
Тістечка з інжиром

вже поснідала.. emocii-950 emocii-950 emocii-950 vozglasi-160 vozglasi-160 vozglasi-160 da-38 da-38 da-38 obyatiya-87 obyatiya-87 obyatiya-87


 
TalochkaДата: Четвер, 25/10/2012, 12:42 | Сообщение # 370
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Зорянко, Ірусю!



"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
оксанкаДата: Четвер, 25/10/2012, 15:52 | Сообщение # 371
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Talochka, ну на кінець-то появилася, а то я вже геть чисто скучила за тими твоїми апетитними смаколиками!!!! obyatiya-87 da-38 da-38 da-38

 
TalochkaДата: Четвер, 25/10/2012, 19:28 | Сообщение # 372
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Оксанчику, оце ж я відчула і повернулвся! podmigivaniya-118 privetstvie-167

Відробляю далі! emocii-464

Паляниця з цільнозернового борошна з інжиром, блакитним сиром і медом



- 125 г пшеничного цільнозернового борошна
- 125 г пшеничного звичайного борошна
- 50 г смальцю
- 125 мл молока
- 10 г живих дріжджів
- 1/2 ч. л. солі
- дрібка цукру

- 2-3 плоди інжиру
- 100 г сиру з пліснявою (у мене був Стілтон, привезений з Англії)
- 2-3 ст. л. рідкого меду


Молоко злегка підігріти. Теплим молоком розвести дріжджі, додати цукор і залишити на п’ять хвилин.
Змішати два види борошна, додати сіль, смалець, молоко з дріжджами і замісити м’яке тісто. Сформувати колобок, накрити вологим рушником і дати підійти в теплому місці протягом 30-40 хвилин.
Інжир порізати на скибочки. Сир розкришити.
Тісто, що підійшло, розпластати в пляцок товщиною не більше 1 см.
Скибочки інжиру розкласти по поверхні пляцка, злегка втискаючи їх. Вільні місця заповнити сиром.
Випікати 25-30 хвилин при 180 градусах.
Готову гарячу паляницю полити медом.
Їсти теплою, запиваючи білим вином.....
Смачного!



Мої коментарі: Що я можу сказати? Інжир з сиром – це класика, тут і коментувати нема що! Але мені сподобалась і сама паляниця. Цільнозернове борошно, а також смалець зробили смак дійсно незвичним, але дуже смачним (вибачте за тавтологію). Як завжди, тісто робила в ХП. Думаю, буду ще не раз використовувати цей рецепт тіста і з іншими начинками.
На готову паляницю я ще й покрапала трохи крему бальзаміко.
З вином смакує дійсно дуже добре.




Джерело: на основі двох аналогічних рецептів на carina-forum.


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
оксанкаДата: Четвер, 25/10/2012, 23:22 | Сообщение # 373
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Quote (Talochka)
Паляниця з цільнозернового борошна з інжиром, блакитним сиром і медом

я вже казала поскладах вчитувалася в назву smehs-260 smehs-260 smehs-260 але би з’їла такої паляниці obyatiya-87


 
Зоряна9810Дата: Четвер, 25/10/2012, 23:24 | Сообщение # 374
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
ну де ж таке можна на ніч показувати.... emocii-160 emocii-160

 
TalochkaДата: П`ятниця, 26/10/2012, 10:57 | Сообщение # 375
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Quote (оксанка)
але би з’їла такої паляниці

Я б тебе дуже охоче нею вживу пригостила!

Quote (Зоряна9810)
ну де ж таке можна на ніч показувати....

Це щоб цигани не снились! podmigivaniya-118 emocii-464


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Авторські сторінки » Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024