В гості до Ірини
 Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки - Сторінка 36 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Talochka  
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Авторські сторінки » Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
ir71Дата: П`ятниця, 11/03/2011, 16:56 | Сообщение # 1
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
smile

Каталог


 
TalochkaДата: П`ятниця, 14/06/2013, 16:10 | Сообщение # 526
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Поки сезон полуниці ще у розпалі, можливо комусь пригодиться рецепт такого трохи незвичного для нас салату.

Салат з полуницею та руколою



кілька пригоршней руколи, промитої та обсушеної
50 г сиру дор блю
300 г свіжої полуниці, нарізанної на шматочки

Соус: 3 ст.л. оливкової олії
1ст.л. меду
2-3 зубчики товченого часнику
3.ст.л. червоного винного оцту
1/2 ч.л. солі
свіжемелений перець


У мисці змішуємо руколу, полуницю і розкришений дор блю. Змішуємо всі інгредієнти соусу і заливаємо ним салат безпосередньо перед подачею.


Смачного!

Cалат звичайно на любителя. (Ксюші з її нелюбов'ю до руколи явно не підійде podmigivaniya-118 ) Але смаковий букет полуниці та руколи в цьому салаті відмінно гармонує із заправкою, а контраст солодкого створюється солоним і пікантним сиром дор блю.


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
TalochkaДата: Четвер, 27/06/2013, 14:15 | Сообщение # 527
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Поки ще не закінчився сезон полуниці, а також мого любимого румбамбару, спішу поділитися черговим пирогом, вірніше тартом з начинкою із цих дарів літа. podmigivaniya-118

Тарт з ревенем та полуницею



Основа:
1 1/2 чашки борошна
3 ст.л. цукру
1/4 ч.л. солі
110 г охолодженого масла, порізаного на кубики
1 великий яєчний жовток
3 - 4 ст.л. охолоджених вершків
(у мене сметана)

Штрейзель
5 ст.л. масла, порізаного на кубики
1/3 чашки рубленого мигдалю
1/3 чашки коричневого цукру
1/2 ч.л. меленої кориці
1/3 чашки борошна


Начинка
2.5 чашки ревеню, порізаного на шматочки в 1 см
2.5 чашки нарізанних полуниць
3/4 чашки цукру
1/2 чашки борошна
1 ч.л. натертої цедри лимона


Для основи:
Змішайте борошно, цукор і сіль в комбайні в режимі пульсації впродовж кількох секунд. Додайте масло і пульсуйте до утворення грубих крихт. Додайте жовток і 3 ст.л. вершків. Місіть, доки тісто не збереться в комок. Кулю з тіста розпластайте і викладіть у форму 25 см, зробивши бортик висотою 6 см. Виделкою наколіть тісто і охолодіть протягом 2 годин.

Для штрейзеля:
Покладіть масло в кастрюльку, поставте на середній вогонь і готуйте, часто помішуючи, приблизно 5 хвилин, до коричневого кольору. Зніміть з вогню. Додайте мигдаль, цукор і корицю. Вмішайте борошно і мішайте до утворення комків-грудочок. Дайте повністю охолонути.

Для начинки:
Розігрійте духовку до 190°C. Змішайте усі інгредієнти для начинки в мисці. Дайте постояти, щоб ревінь і полуниця випустили сік, приблизно 15 хвилин.

Випікайте основу приблизно 20 хвилин або до золотаво-коричневого кольору. Вийміть з духовки, а температуру знизьте до 175°C.
Наповніть тартову основу начинкою і посипте штрейзелем. Випікайте, доки начинка не почне булькотіти, а штрейзель не стане хрумким та коричневим, приблизно 1 годину. Охолодіть на решітці і подавайте теплим або кімнатної температури.


Смачного!

Мої коментарі: що тут особливо коментувати?! Полуниця та ревінь – для мене з такою начинкою пиріг просто не може бути несмачним. А тут ця начинка ще й вкрита золотавими крихтами штрейзеля. До речі, такий варіант приготування штрейзеля (з топленого коричневого масла) мені дуже сподобався – буду використовувати цю ідею і для інших пирогів та крамблів.


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
LILEJAДата: Четвер, 27/06/2013, 16:05 | Сообщение # 528
LILEJA
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 1139
Статус: Offline
Talochka, видно, що в тебе полуничний сезон даром не пройшов! Все деже смачне!

 
TalochkaДата: Четвер, 27/06/2013, 17:28 | Сообщение # 529
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Цитата (LILEJA)
Talochka, видно, що в тебе полуничний сезон даром не пройшов

Авжеж! podmigivaniya-118 А ще мій беззаперечний фаворит в цю пору - ревінь!
Поділюся ще одним пирогом, який цього літа пекла з ним.

Пиріг з ревенем та сметанним кремом



Тісто: 125 г вершкового масла, 1 дрібка солі, 125 г цукру, 20 г ванільного цукру, 3 яйця, 200 г борошна, 1 (з гіркою) ч.л. розпушувача, 3 ст.л. сметани, 600 г ревеню, 50 мл лимонного соку.

Крем: 200 г сметани, 2 яйця, 1 пакет ванільного пудинга (на 500 мл рідини), 1 ст.л. цукрової пудри.



М’яке вершкове масло розтерти з цукром, сіллю і ванільним цукром добіла. По одному, збиваючи міксером, ввести яйця. Додати сметану. Борошно просіяти з розпушувачем і поступово ввести в яєчну суміш.
У підготовлену форму Д26 см викласти тісто і розрівняти.

Ревінь почистити і порізати на невеликі шматочки. Викласти на тісто, злегка втиснувши у нього.
Випікати при 175 градусах 12 хвилин.

Для крему сметану змішати з яйцями, цукром і ванільним пудингом в порошку. Дістати пиріг з духовки і полити його отриманим кремом.
Випікати пиріг далі при тій же температурі ще 50 хвилин.

Готовий пиріг дістати з духовки, дати йому повністю охолонути і перекласти на блюдо. Посипати цукровою пудрою (що я зробити забула).
Смачного!



Мої коментарі: ви вже мабуть знаєте, що одна з моїх основних вимог до випічки, - це щоб не було сухо. А тут відповідно сметанна заливка протікає всередину, і завдяки цьому… пиріг – те, що треба для мене.
Через 30 хвилин після початку другої випічки може знадобитися накрти пиріг фольгою, інакше він почне надто сильно темніти. Так що краще наглядати за ним під час виікання
.


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
TalochkaДата: Понеділок, 29/07/2013, 18:24 | Сообщение # 530
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Здрастуйте, дівчатонька! Я знову повернулася після певної відсутності. (Ви ж уже знаєте, що як надовго я б не пропадала, та рано чи пізно все одно повертаюся на форум. podmigivaniya-118 ) Цього разу я нікуди не їздила – просто в силу обставин не було якзаходити на форум. Не скажу, що багато готувала, та все ж деяких рецептів, особливо випічки (хто би сумнівався emocii-160 ), трішки є. Тому буду поступово виставляти. Взагалі цього року мене, що називається, «поперло» на різноманітні пироги із нашими сезонними фруктами та ягодами.
Почну з найсвіжішого. Ось, наприклад, вчора із останньої чорниці готувала коблер.
Я вже й не пам’ятаю, чи розповідала вам про цей вид десерту. Коблер –ідеальний десерт для літнього сезону. А тим паче, що готувати його надзвичайно просто. Ви вже знаєте, як я люблю крамблі. Так от коблер трохи подібний на крамбль, але замість штрейзелю (крихт), у ньому поверх запечених фруктів лежать такі собі хмаринки з легких невеликих пляцочків із скоринкою. І найсмачніше — якраз контраст між м’якою, теплою, часто кислуватою начинкою із запеченою скоринкою цих пляцочків.
Назва «коблер» — від англіийського слова cobble, «бруковий камінь, булижник». Тобто  пляцочки викладаються на фруктову основу, нібияк камінь для бруківки, а в процесі випікання у шпаринах між ними булькотить і проривається
начинка. У коблерів немає форми, котра може розвалитися, їх взагалі подають потім на тарілках чи в мисочках, просто виклавши ложкою. Тут тобі відразу і борошняний
десерт і фруктовий соус до нього. da-38 Отже,

Чорничний коблер



Iнгредієнти:
·                      2/3чашки цукру
·                      2ст.л кукурудзяного крохмалю
·                      3/4чашки води
·                      3 чашки свіжих (але можна і заморожених) чорниць
·                      1ч.л. розтопленого масла
·                      1ч.л. меленої кориці
·                      1чашка просіяного борошна
·                      11/2 ч.л.порошку для випічки
·                      1/2ч.л. солі
·                      1/3чашки молока
·                      3ст.л розтопленого масла

Приготування:

У мисці змішайте цукор і крохмаль, влийте воду. Доведіть до
кипіння, постійно помішуючи. Прокип’ятіть
1 хвилину. Додайте ягоди. Викладіть ягідну суміш у злегка змащену маслом форму
для випікання (Ø 23 см). Посипте корицею
та полийте 1 ч.л. розтопленого
масла.
Просійте
борошно разом із порошком для випічки та сіллю. Налийта молоко і додайте до
нього 3 ст.л. розтопленого масла. Все разом вилийте у борошно. Перемішайте, щоб
усе борошно зволожилось та сформувало кулю. Набирайте тісто столовою ложкою та
викладайте його на чорницю.
Випікайте
при 220° 25-30 хв до зарум’янення ваших «каменів».



Смачного!


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя


Сообщение отредактировал Talochka - Понеділок, 29/07/2013, 18:27
 
TalochkaДата: Вівторок, 30/07/2013, 18:31 | Сообщение # 531
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Капустяні пироги, мабуть, люблять всі. І я - не вийняток. Як свідчення - у моєму каталозі є не один рецепт капустяних пирогів з різних видів тіста. Хочу поділитися ще одним - з листкового тіста і з молодою капустою.

Рулет з листкового тіста з начинкою з молодої капусти




Рецепт на 1 рулет*

Ингредієнти:
250 г листкового бездріжджового тіста
400 г молодої капусти
2 яйця + 1 яйце для змащування рулета
оливкова олія
60-70 г вершкового масла
панірувальні сухарі
кунжут
сіль, чорний перець
кріп


Приготування:
1. Духовку розігріти до170-180°С. Бляшку застелити папером для випічки.
2. Капусту нарізати тонкоюсоломкою і ще розрізати впоперек, щоб довжина шматочків була не більше 2 см.
Капусту посолити і руками пом’яти, щоб виділився сік.
3. На розігріту сковороду налити трохи оливкової олії і покласти шматочоквершкового масла (близько 30-40 г). Капусту обсмажити і тушкувати до м’якості, періодично помішуючи (час залежить від твердості капусти, молоду капусту тушкувати хвилин 15 приблизно). Поперчити за смаком. Капусту викласти в друшляк, щоб стік
сік, остудити.
4. Яйця відварити до готовності, остудити і нарізати дрібними кубиками.
5. Змішати капусту і яйця, додати кріп чи будь-яку іншу зелень за смаком(смак начинки досить ніжний, тому надто багато зелені не потрібно).
6. Стіл присипати борошном, розкачати тісто в тонкий пласт (товщиною бл.2 мм).
7. Тісто змазати (пензликом)оливковою олією, зверху посипати панірувальними сухарями. Викласти капустяну
начинку на 2/3 частини тіста, відступаючи від бокових країв по 5 см. Поверх начинки розкидати шматочки вершкового масла, приблизно 30 г. Бокові краї тіста загорнути всередину і скрутитирулет. Рулет покласти швом донизу на  бляшку, змазати зверху збитим яйцем, посипати кунжутом. Випікати приблизно, 25-30 хвилин (до золотистої скоринки).



Мої зміни:
 *Хоча у мене і було десь 600 г капусти, я все-таки спочатку вирішила робити один рулет. Тому що, знаючи себе, я завжди роблю капустяну начинку з запасом, бо не можу стриматися, щоб частину не з’їсти просто так, ще до використання у пиріг. sorom  Але цього разу, хоча я теж добряче її "покуштувала", начинка все-такилишилась, і тоді я вирішила таки робити другий рулет. Але звичайно капусти-то лишилося менше, ніж для першого рулету, тому відповідно другий лист тіста я уже розкачувала не так тонко - розміром, що відповідав кількості начинки, що у мене лишилася. Висновок: нема чого наминати під час готування!   :usmishka:

Крім того, перед тим, як викладати капусту в сковороду, я підсмажила ще 2шт. ріпчастої цибулі. Яєць в начинку дала 3 шт.


Смачного!


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя


Сообщение отредактировал Talochka - Вівторок, 30/07/2013, 18:34
 
TalochkaДата: Вівторок, 30/07/2013, 19:46 | Сообщение # 532
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Крамбль з румбамбаром, полуницею та горіхами 



700 гревеня;
250 г полуниці;
1 ст. ложка кукурудзяного крохмалю;
цедра і сік 1/2 апельсина;
1 ст. ложка меленого імбиря;
250 г коричневого цукру;
2 ст. ложки крупно посічених грецьких горіхів (я не додавала);
20 г вершкового масла;
 

Для посипки:
100 г борошна;
2 ст. ложки посічених грецьких горіхів;
2 ст. ложки вівсяних пластівців;
50 г вершкового масла, порізаного на дрібні шматочки;
50 г коричневого цукру;
дрібка солі.


-Ревінь очистити, нарізати скибочками. В полуниці видалити плодоніжки. Розрізати
ягоди навпіл.
- Розвести кукурудзяний крохмаль соком апельсина, додати терту цедру, імбир,
цукор, полуницю, ревінь і ядра горіхів.
- Для посипки змішати вказані інгредієнти. Розтерти кінчиками пальців на крихти.
- У форму, змазану маслом, викласти начинку, посипати крихтами.
- Випікати в духовці 25 хв при 180°C.



Смачного!


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя


Сообщение отредактировал Talochka - Вівторок, 30/07/2013, 19:47
 
TalochkaДата: Четвер, 01/08/2013, 12:25 | Сообщение # 533
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Тарт з начинкою із сиру, шпинату та зелені у картоплянійскоринці



3 великі картоплини продовгуватої форми (прибл. 600 г)
2 ст. ложки олії для смаження
350 г шпинату (якщо листя велике, видалити стебла)
2 яйця
200 г сиру (домашнього)
1 1/2 чашки рубленої зелені: петрушка, требулька, кріп
100 г фети, розкришити
сіль, пeрeць


Картоплю очистити, нарізати тонкимипластинами, товщиною 3-4 мм.
Різати бажано поздовж картоплини. Поставити сковороду на великий вогонь і налити олію. Коли масло буде гарячим,зменшити вогонь до середнього і викласти картопляні пластини. Обсмажити кожнупластину з двох сторін до золотистого кольору. Розкласти на паперовий рушник в
один шар, щоб стікла зайва олія.
На цій же сковороді протушкувати шпинат 3-4 хвилини.Перекласти шпинат в друшляк,   відтиснути зайвий сік і крупно порізати.
Збити яйця, додатисир, зелень і фету і перемішати. Додати шпинат і посолити, поперчити за смаком.
Розігріти духовку до 185 градусів. Злегка змазати 24cм-у роз’ємну форму. Викластидно і бокові стінки картоплею (нахлистом, щоб не було прогалин між пластинами). Вилити сирну начинку і поставить в духовку.
Запікати приблизно40 хвилин.



Подавати теплим,але мені більше сподобалось холодним.



Смачного!


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя


Сообщение отредактировал Talochka - Четвер, 01/08/2013, 12:29
 
ЛесяДата: Четвер, 01/08/2013, 12:31 | Сообщение # 534
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Цитата (Talochka)
требулька
що це і з чим його їсти.Вперше таке чую.


 
natali0310Дата: Четвер, 01/08/2013, 14:11 | Сообщение # 535
дегустатор
Группа: Відвідувач
Сообщений: 47
Статус: Offline
Talochka, тарт розкішний, дякую за рецепт!
 
СашаДата: Четвер, 01/08/2013, 14:14 | Сообщение # 536
Саша
Гурман
Группа: файна газдиня
Сообщений: 139
Статус: Offline
Цитата (Леся)
требулькащо це і з чим його їсти.Вперше таке чую.
Требулька  це , якщо я не помиляюсь , дрібна цибулька. Я чула таке слово.


Я - Марійка.
 
TalochkaДата: Четвер, 01/08/2013, 15:19 | Сообщение # 537
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Цитата (Леся)
що це і з чим його їсти. Вперше таке чую.

Лесю, це я сьогодні заглибилась у філологію,називається. dumy-12 Навмисне шукала, як правильно перекласти на українську мову "шнитт-лук", і знайшла таку гарну українську назву.Якщо "шнитт-лук" теж не дуже ясно, то це така дрібненька зелена цибулька.
І на твоє прохання

Кокосовий рис з каррі
 

 
1,5 склянкиводи      
3/4 склянкизамороженого горошку
1/4 склянки ізюму
1/2 склянки кокосового молока
1 палочка кориці
1/2 ч. л. куркуми
1 морквина
1/4 склянки олії
1 склянка рису
1 ст. л. соевого соусу
1 ч. л. лимоннгосоку
1/2 ст. л. тайскої пасти каррі
1 зубчик чесноку
3 яйця

 
  • Змішайте рис з водою, корицею, кокосовим молоком, куркумою і ізюмом. Посоліть і варіть до готовності.
  • Нагрійте столову ложку олії на сковороді. Додайте злегка збиті яйця. Переверніть яєчню і  обсмажте з іншого боку. Викладіть на тарілку.
  • У сковороду влийте решту олії. Натріть моркву і обсмажте її в олії. Потім додайте подрібнений часник, пасту каррі. Готуйте ще хвилину, а потім додайте готовий рис і горошок.
  • Додайте соевий соус і сок лимона, а також яєшню, нарізану соломкою.
    Смачного!

    "Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
    Наталя
  •  
    ЛесяДата: Четвер, 01/08/2013, 17:58 | Сообщение # 538
    Леся
    найкращі кондитери
    Группа: Ясне Сонечко
    Сообщений: 5387
    Статус: Offline
    Дякую Наталочко за рецепт!!!

     
    оксанкаДата: Четвер, 01/08/2013, 23:54 | Сообщение # 539
    оксанка
    найкращі кондитери
    Группа: Ясне Сонечко
    Сообщений: 5842
    Статус: Offline
    Цитата (Talochka)
    Кокосовий рис з каррі
    мало  не  пропустила  такої  смакоти!!!!!!!!!  СУПЕР!!!!!!!!!! zdivuvannja da-38


     
    КсюшаДата: П`ятниця, 02/08/2013, 00:18 | Сообщение # 540
    Ксюша
    найкращі кондитери
    Группа: Ясне Сонечко
    Сообщений: 4630
    Статус: Offline
    Talochka, дякую за класні рецепти.У нас на маленьку цибульку кажуть зрізованець,він зверху має такий бузковий цвіт коли дозріє.А особолива подяка за Тарт з начинкою із сиру, шпинату та зелені у картоплянійскоринці
    Як я таке люблю.Завтра ж спробую приготувати,але чи у мене таке ивйде то не знаю. obyatiya-87


    Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
     
    Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Авторські сторінки » Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
    Пошук:


    Copyright MyCorp © 2024