В гості до Ірини
 Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки - Сторінка 37 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Talochka  
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Авторські сторінки » Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
ir71Дата: П`ятниця, 11/03/2011, 16:56 | Сообщение # 1
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
smile

Каталог


 
TalochkaДата: П`ятниця, 02/08/2013, 09:28 | Сообщение # 541
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
natali0310, s1468

Саша, Все правильно - ти зовсім не помилилася! da-38

оксанка дуже рада тебе бачити, Оксанчику! privetstvie-197

Ксюша, я знаю, що ти любиш різну несолодку випічку. podmigivaniya-118
Цитата (Ксюша)
Завтра ж спробую приготувати,але чи у мене таке ивйде то не знаю.

Ксюша, звичайно вийде - в тебе-то, щоб не вийшло! Як я писала в рецепті, подавати його можна і теплим , і холодним. І мені, якщо чесно, начинки такого плану смачніші холодними, але от картопляні чіпси, з яких робляться стінки тарту, звичайно кращі гарячими, поки вони ще хрумкі.


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
КсюшаДата: П`ятниця, 02/08/2013, 09:33 | Сообщение # 542
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Talochka, дякую зараз буду йти на базар за шпинатом

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
TalochkaДата: П`ятниця, 02/08/2013, 11:54 | Сообщение # 543
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Ще один рецепт несолодкої випічки (Ксюша, :privit: )

Кіш з тунцем і цибулею-пореєм

Кіш (фр. quiche) — це страва французької кухні, яка представляє собою відкритий пиріг з основою з пісочного тіста (правда, не завжди) і начинкою з яєць, вершків і сиру. В залежності від бажання начинки можуть варіюватися від легких овочевих, фруктових, рибних або із суміші зелені до ситних м’ясних чи грибних. У свідомості багатьох пиріг міцно закріпився за французькою кухнею, однак його рецепт французи перейняли від німців Лотарингії. Там пиріг готували з залишків харчів (м’яса, овочів) і тіста, що лишалося при замісі хліба. З хлібного тіста ліпили основу, котру заповнювали начинкою і заливкою з яєць і молока. Французи ж додали у заливку ще сир. Основу пирога стали готувати з пісочного чи листкового тіста, від чого пиріг тільки виграв. Кіш подають на стіл гарячим або холодним, з зеленим салатом і вином.



ТІСТО
- 250 г борошна
- 150 г масла
- 1 ст. л. посіченого кропу
- 125 мл молокa
- 1 ч. л. цукру (факультативно)
- 1 ч. л. солі (факультативино)

НАЧИНКА
- 400 г консервованого тунця
- 400 г цибулі-порею (або 4 цибулини в головках)
- 2 ст. л. посіченого кропу
- 0,5 ч. л. чорного перцю
- 4 яйця
- 125 мл молока
- 125 мл вершків
- 100 г твердого сиру

- Просіяти борошно в комбайн, додати кріп, цукор і сіль
- Порізати масло на невеликі шматочки і, включивши комбайн, поступово додавати його до борошна
- Потім, не виключаючи комбайна, додати молоко
- Готове тісто скачати в кулю, накрити плівкою і покласти в холодильник на 20 хвилин.

- Порізати цибулю-порей кільцями
- Розігріти масло (навпіл з олією) і підсмажити цибулю на невеликому вогні (під кришкою) протягом 5-7 хвилин до м’якості.
- Посолити, поперечити, додати спеції за смаком
- Змазати маслом форму (26 см)
- Розкачати тісто в круг і викласти в форму, покривши дно і стінки
- Покрити тісто папером для випікання, насипати рис чи квасолю і запекти в духовці при 200°С протягом 15 хвилин
- Злити олію (чи воду, якщо у вас тунець у власному соку) з тунця, трохи розкришити виделкою
- На дно пирога викласти половину цибулі-порею, зверху додати тунець і покрити рештою цибулі
- Збити яйця з вершками і молоком, посолити, поперчити і залити цією сумішшю пиріг
- Посипати зверху тертим сиром
- Випікати при 190-200°C с протягом 30 хвилин.



Cмачного!


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
КсюшаДата: П`ятниця, 02/08/2013, 12:36 | Сообщение # 544
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Talochka,не дразни я лиш почала готувати пиріг з трибулькою а тут знову моє obyatiya-87

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
оксанкаДата: П`ятниця, 02/08/2013, 19:01 | Сообщение # 545
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Цитата (Talochka)
Кіш з тунцем і цибулею-пореєм
дякую за  черговий чудовий  рецептик!!!ну  а  про  фото...то  окрема  розмова!!!!!!!!!!!!!! 023


 
TalochkaДата: Субота, 03/08/2013, 02:22 | Сообщение # 546
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Цитата (Ксюша)
...я лиш почала готувати пиріг з трибулькою а тут знову моє
От якраз доїсте кіш, то буде тобі чим далі зайнятися! smehs-260 poceluy-267
оксанка


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
IraДата: Понеділок, 05/08/2013, 14:30 | Сообщение # 547
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
Talochka, величезне тобі  СПАСИБІ!!!!!!!!!!!! за такі чудові рецепти!!!!!! Щоб ми без тебе робили,хто б нас балував такими смаколиками?

 
TalochkaДата: Вівторок, 13/08/2013, 01:09 | Сообщение # 548
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Ira, та у нас тут майже кожен рецепт - смаколик! А мені велика радість ділитися з вами своїми. Тобі спасибі за такий відгук! obyatiya-87 :obyatiya-87: obyatiya-87

Я зараз у відпустці і далеко від свого комп'ютера, але... я ж повернусь! podmigivaniya-118


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя


Сообщение отредактировал Talochka - Вівторок, 13/08/2013, 01:34
 
оксанкаДата: Неділя, 01/09/2013, 20:10 | Сообщение # 549
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Talochka,   щось  задовга  відпустка  в  Тебе dymae  заскучили  ми  за  твоїми  смаколиками  і чудовими  фотками usmishka

 
TalochkaДата: Четвер, 12/09/2013, 13:38 | Сообщение # 550
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Цитата (оксанка)
щось  задовга  відпустка  в  Тебе
Оксанчику, присоромила мене.  sorom sorom sorom Відпуска-то була недовгою і вже давно закінчилася. Просто на роботі після відпустки ніяк не можу розгребтися. А через 2 дні знову їду у відрядження на 2 тижні.
Цитата (оксанка)
заскучили  ми  за  твоїми  смаколиками  і чудовими  фотками
  obyatiya-87 У мене є чим новим з вами поділитися, тільки ЧА-А-АСУ зовсім нема. 
Дівчатонька, зрозумійте, будь-ласка. і не ображайтеся! Обіцяю, що, як повернуся, то порадую вас новими рецептами. podmigivaniya-118


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
оксанкаДата: Четвер, 12/09/2013, 13:48 | Сообщение # 551
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Ура   Талочка  повернулася!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! podmigivaniya-118 Привіт!!! privetstvie-197

 
_uliana_88Дата: Четвер, 12/09/2013, 16:58 | Сообщение # 552
_uliana_88
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 624
Статус: Offline
Talochka, привіт! privit з нетерпінням будемо чекати нових смакойликів! podmigivaniya-118
 
ЛесяДата: Четвер, 12/09/2013, 20:02 | Сообщение # 553
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Цитата (Talochka)
У мене є чим новим з вами поділитися, тільки ЧА-А-АСУ зовсім нема.  Дівчатонька, зрозумійте, будь-ласка. і не ображайтеся! Обіцяю, що, як повернуся, то порадую вас новими рецептами.
Взагалі то ми звикли що ти часто у відїздах,тому будемо тебе чекати завжди,лиш би ти нікуди від нас не втекла.


 
IraДата: Четвер, 12/09/2013, 20:11 | Сообщение # 554
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
Цитата (Talochka)
Дівчатонька, зрозумійте, будь-ласка. і не ображайтеся!
Та ми розуміємо і неображаємося net-18 ну і як можна ображатися коли ти нас знову будеш тішити новими шедеврами у своєму виконанні. podmigivaniya-118


 
TalochkaДата: Четвер, 21/11/2013, 14:18 | Сообщение # 555
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Дівчатонька, я знову з вами! Будь-ласка, не сваріть мене і не питайте, де так довго пропадала. Такий уже у мене стиль життя, що іноді я «випадаю» і не маю можливості бувати там, де б хотіла, і постійно спілкуватися з тими, кого люблю і поважаю. А одним із таких віртуальних, любимих мною місць є ваш форум… Але повертаюсь я сюди завжди з радістю і вірою, що мене тут знову приймуть.  emocii-160
Ото ж, сподіваюсь, що хоч певний час зможу побути з вами. Щоб знову насолоджуватись тим розмaїттям смачних страв, які ви готуєте, і рецептами яких ділитесь, а також, як завжди, буду старатися публікувати свої «експерименти».
І, як уже певною мірою традиційно, після тривалої відсутності перший рецепт, який я ставлю, - це рецепт хліба.

Цей японський хліб має надзвичайний м’якуш, який досягається завдяки "секретному інгредієнту"  tangzhong. Насправді tangzhong – цесвого роду"клейстер" з варених 1 частиниборошната 5 частин води. Цей хліб можнаробитиізрізноманітними начинками – солодкими і несолодкими. Я зробила дві булки без начинки, а дві – зчервоним песто. Коротше кажучи, рекомендую!

Хліб у японському стилі



На одну булку хліба (з 4 частин):

tangzhong:
 25 гборошна
125 мл води

тісто:
350г борошна
1 ст.л. цукру
1 ч. л. солі
1 яйце
125 мл молока
tangzhong
5 грам др
іжджів сухих
30 г
 вершкового масла розтопити

начинка:
на ваш смак, у меня готове песто (червоне)



Спосіб приготування tangzhong:
Змішати борошноз водою до однорідного стануіварити на маленькомувогні, помішуючи, поки маса не загусне. Накрити масу плівкою, щоб вона дотикалась до поверхні і остудити кілька годин в холодильнику, в ідеалі ніч. Перед вживанням дістативхолодильнику і потримати при кімнатній температурі. (Зберігати можна два-три дні.)

Спосіб приготування хліба*:
У молоці розчинити сіль, цукор і дріжджі. Додати частину борошна, перемішати.
Далі ввести розтоплене масло і нашуклейковину– tangzhong.
Яйце змішати і теж додати в тісто, залишивши частину для змащування хліба.(Я додала ціле і потім не змазувала.)
Додати решту борошна і замісити тісто. Лишити на кілька годин.

* Я замісила тістов хлібопічці.

Тісто викласти на присипану борошном поверхню, обім’яти і розділити на чотири рівні частини.
Кожну частину тіста розкачати в довгий "язик", посипати начинкою і згорнути рулетом.
Викладати по черзі в форму (для кекса цеглиною) швом донизу.
Змазати верх яйцем і залишити на 30-40 хв піднятися.
Випікати при 180–190°С30 - 40 хв.



Смачного!


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя


Сообщение отредактировал Talochka - Четвер, 21/11/2013, 14:23
 
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Авторські сторінки » Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024