В гості до Ірини
 Креми,помадки,начинки - Сторінка 11 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Тут можна поділитися гарним рецептом. » Креми,помадки,начинки (Рецепти кремів до тортів та пляцків)
Креми,помадки,начинки
КсюшаДата: Середа, 17/04/2013, 14:15 | Сообщение # 151
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Мені здається  що може і така пропорція адже там йде рідини  до пів кг

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
оксанкаДата: Понеділок, 03/06/2013, 18:13 | Сообщение # 152
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Декілька   рецептиків з інтернету
 
Горіховий крем
Замочіть 1 ст. ложку желатину в ½ склянки води на 30 хвилин. Набряклий желатин розпустіть в каструльці на вогні, заважайте, поки він весь не розчинитися. Очищені волоські горіхи або фундук (100 г) обсмажте на сухій сковороді. Насипте в глибоку миску і подрібніть блендером. Влийте в мелені горіхи ½ літра вершків 33%, додайте 1 склянку цукрової пудри. Через ситечко введіть розчинений желатин. Збийте масу, поки вона не загусне. Розкладіть по креманкам і поставте в холодильник.

 
Крем з вершків і кави.
Заваріть неповну  склянку чорної міцної кави. Коли кава остигне, замочіть в ній  2 ч. ложки желатину. Набряклий желатин розчиніть на маленькому вогні. Остудіть.
Збийте 250 г вершків холодних 33%, введіть під лопасті міксера 2 ст. ложки цукру. Коли вершки почнуть густішати, влийте в них остуджену каву   з желатином. Розмішайте. Використовуйте крем для прошарку тортів.
 
Крем з вершків.
Один стакан вершків для збивання влийте в миску. У глибоку каструлю на дно покладіть шматочки льоду і поставте миску на лід. Почніть збивати вершки на маленькій швидкості міксера, поступово її збільшуйте. Тонкою цівкою введіть у вершки ½ склянки цукрової пудри. Готовий крем не стікає з лопастей міксера. Розкладіть крем з вершків в широкі фужери і відразу подайте до столу. Зверху крем можна посипати тертим шоколадом.
 
 


 
Зоряна9810Дата: Вівторок, 25/06/2013, 11:06 | Сообщение # 153
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Крем із зефіру до будь-якого тортика! 
рецепт з нету.



інгредієнти:

Зефір (це приблизно 90 г) - 2 шт
Масло вершкове - 100 - 90 гр
розрахунок 1х1
От і все ... Ну і міксер звичайно!

приготування:

Зефір вже солодкий, так що цукор не додаємо. Пофарбувати такий крем так само не складе труднощів, додаємо харчові барвники і перемішуємо.
Загалом все як і з звичайним масляним або білковим кремом!

Масло порізати невеликими кубиками. Можна трохи витримати його при кімнатній температурі. Зефір кладемо в 0,5 літрову банку (зверніть увагу, що зефірінкі подвійні) і на 30 секунд в мікрохвильовку.

Зефір збільшиться в розмірах. І тут діємо дуже швидко: зефір починаємо збивати міксером, підкладаючи масло по шматочку. Після того, як половина масла втрутитися в зефір, зупиняємо міксер, ставимо банку з кремом в каструлю з холодною водою і, продовжуючи збивати, по шматочку додаємо в крем масло, що залишилося.

Збиваємо хвилин п'ять. Крем добре тримає форму і підходить для промазування і прикраси тортиків.


 
IraДата: Вівторок, 25/06/2013, 23:13 | Сообщение # 154
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
Зоряна9810оксанка, дякую за цікаві рецепти кремів!!!!

 
natali0310Дата: П`ятниця, 12/07/2013, 19:31 | Сообщение # 155
дегустатор
Группа: Відвідувач
Сообщений: 47
Статус: Offline
Зоряна9810 гарний крем з зефіру,
Цікаво, чи гарно він пропитує коржі?

Додано (12/07/2013, 19:31)
---------------------------------------------
А меня останнім часом дуже подобається "Ананасовий крем"
Беремо 1 банку (575 мл) концервованих ананасів
1 пачку пудингу вершкового
2 ст ложки цукру
250 гр вершкового масла
всю місткість банки взбиваємо в блендері, додаємо 2 ст ложки цукру та пудинг. Переливаємо в кастрюльку та заварюємо масу. Добре взбиваємо вершкове масло та додаємо охолоджену ананасову масу.
Гарно підходить до бісквітних коржів, Він з кислинкою не такий приторний.

 
MariykaДата: П`ятниця, 12/07/2013, 21:54 | Сообщение # 156
Mariyka
повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 154
Статус: Offline
Цитата (natali0310)
"Ананасовий крем"
я також робила подібний крем, але брала лише злитий з ананасів сік і  замість пудингу додавала крохмаль.
Теж було дуже смачно, щось проміжне між зефіром і суфле.Самі ананаси клала кусочками безпосередньо в крем.


"У щастя людського два рівних є крила: троянди й виноград - красиве і корисне."
 
ЛесяДата: Субота, 13/07/2013, 15:11 | Сообщение # 157
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
natali0310, Цікавий кремчик обовязково спробую!Дякую за рецепт.

 
IraДата: Субота, 13/07/2013, 15:54 | Сообщение # 158
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
natali0310, цікавий кремчик. Я роблю такий з маринованими персиками.

 
КсюшаДата: Субота, 13/07/2013, 17:21 | Сообщение # 159
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Дійсно цікавий крем,а ще дуже знайомий,бо подібний йде у Кору дуба

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
natali0310Дата: Понеділок, 15/07/2013, 21:06 | Сообщение # 160
дегустатор
Группа: Відвідувач
Сообщений: 47
Статус: Offline
Ксюша, може бути, бо всі креми подібні, адже в основі цього крему лежить заварний крем. так що на авторські права я не претендую. просто сподобався дуже крем.
 
КсюшаДата: Понеділок, 15/07/2013, 22:07 | Сообщение # 161
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
natali0310, та я зовсім не про це ,я робила такий крем,що у Корі дуба,через це і написала що знайомий.А так більше нічого,не ображайся,ніяк не хотіла образити. obyatiya-87

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
natali0310Дата: Вівторок, 16/07/2013, 15:34 | Сообщение # 162
дегустатор
Группа: Відвідувач
Сообщений: 47
Статус: Offline
а я і не образилась podmigivaniya-118 , сьогодні пекла пляцек там йшли яблучка протушені в сиропі, сиропа ніде діти так я його заварила для крему по тому принцепу, подивимось що вийде sorom .
 
ОливкаДата: Вівторок, 16/07/2013, 23:12 | Сообщение # 163
Гурман
Группа: файна газдиня
Сообщений: 110
Статус: Offline
Цитата (Зоряна9810)
Крем із зефіру до будь-якого тортика!
 
Цитата (natali0310)
"Ананасовий крем"
Дівчата, і мене зацікавили ці креми. Так інтересно той з зефіром попробувати, як то воно получиться.


Я ОЛЯ!
 
ir71Дата: Середа, 17/07/2013, 11:14 | Сообщение # 164
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Цитата (Оливка)
Так інтересно той з зефіром попробувати, як то воно получиться.
Олю.пробуй і нам розкажеш.Я ж часто відважуюся на чужі рецепти,бо по іншому не навчишся


 
ЛесяДата: Середа, 17/07/2013, 23:52 | Сообщение # 165
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
natali0310, питання що до крему,
Цитата (natali0310)
всю місткість банки взбиваємо в блендері, додаємо 2 ст ложки цукру та пудинг. Переливаємо в кастрюльку та заварюємо масу.
воно комками не піде.бо я завжди вливаю розведений пудинг у гаряче?


 
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Тут можна поділитися гарним рецептом. » Креми,помадки,начинки (Рецепти кремів до тортів та пляцків)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024