В гості до Ірини
 Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо - Сторінка 103 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо (Наші чудові торти.Тема 2)
Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо
ir71Дата: Вівторок, 29/11/2011, 16:11 | Сообщение # 1
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Любі дівчата!Якщо ми вже поміняли назву нашої звичної теми,то прошу звернути увагу на назву"Обговорюємо,критикуємо".Давайте будемо обєктивними і справді перейдемо на обговорення.Знаю що приємно чути гарні слова в адресу твоєї роботи і це ніхто не відміняв,але повірте моєму досвіду ,критика дуже допомагає виправляти помилки.Тому без образ і гніву,працюємо,творимо і звертаємо увагу на чужі та свої помилки і виправляємося.
Всім натхнення та творчих успіхів!


 
IraДата: Четвер, 08/03/2012, 17:49 | Сообщение # 1531
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
Леся, які вісімки це просто бомба wacko wacko wacko а від тюльпанів я зімліла surprised surprised surprised такі класні!!!!!!
мамця, ух ти скільки баксів surprised surprised surprised класний кейсик!!!!!!
маруся-я, ну ляля така красуня,що навіть важко дібрати слів,така вона ніжна і тендітна просто справжня ЛЕДІ!!!!!
irusyk, всі три тортики фантастичні такі яскраві і акуратні happy happy happy Супер!!!!!!!!!


 
kcюшkaДата: Четвер, 08/03/2012, 22:38 | Сообщение # 1532
kcюшka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Леся, твої вісімки просто безподобні........дуже гарно і по святковому!!!!!
мамця, хороший чемоданчик - нічого не скажеш........
маруся-я, ляля ну прооооооооосто красуня, вся така ніжна......витончена.......молодець!!!!!
irusyk, дуже красиві тортики, перший - пречудовий, на другому я б зробили верхній ярус чуть меньший в діаметрі, на третьому може дійсно б якийсь інший надпис.......... але в загальному КРАСА, умнічка!!!!!


 
irusykДата: П`ятниця, 09/03/2012, 00:29 | Сообщение # 1533
повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 324
Статус: Offline
любі дівчатка, я дуже вам вдячна за коментарі і за правду...на рахунок надпису то я згідна, але все ніяк не можу замовити собі штампи букв... а фломастерами в мене виходить ще гірше як шоколадом....купила гель для надписів, так він пливе як незнати що, прийшлось переробляти шоколадом(((( тортик на подарок для похресника.ю.. добре що він ще мало що розуміє і надпис йому буде побарабану)))))))))))

 
КсюшаДата: П`ятниця, 09/03/2012, 00:35 | Сообщение # 1534
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
І я теж сьогодні трошки посвяткувала ,ну і звичайно ще одна ляля але то вже робила після святкування,як то кажуть тоді більше ідей лізе в голову,будь ласка кажіть що не так,ну фото у мене як завжди хромає,бо з телефона
Прикрепления: 6048387.jpg (60.3 Kb) · 4204887.jpg (51.8 Kb)


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями

Сообщение отредактировал Ксюша - П`ятниця, 09/03/2012, 22:11
 
ЛесяДата: П`ятниця, 09/03/2012, 09:49 | Сообщение # 1535
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Ксюша, Яка красуня!!!!!!!!!А скільки рюшей наліпила!!!Супер!!!Молодець!!!

 
kcюшkaДата: П`ятниця, 09/03/2012, 12:53 | Сообщение # 1536
kcюшka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Ксюша, скільки роботи....... ото вже мала напрацюватись біля тих рюш.......молодець - результат того вартий!!!!

 
ir71Дата: П`ятниця, 09/03/2012, 13:22 | Сообщение # 1537
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Ксюша, ти робиш успіхи!БРАВО!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
PoetkaДата: П`ятниця, 09/03/2012, 13:43 | Сообщение # 1538
Poetka
шеф-повар
Группа: Заблоковані
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Ксюша СУПЕРОВА!!!!!!! Рюші те що треба.МОЛОДЕЦЬ!!!!!!!!!!!!!

Я ОЛЯ!
 
НатамусяДата: П`ятниця, 09/03/2012, 15:45 | Сообщение # 1539
Натамуся
Віват кухар!!!
Группа: Своя людина
Сообщений: 457
Статус: Offline
masik, Сонечко у тебе чудове! А чим травичка роблена,екструдером?
Ляля просто шик,плаття абалдєть і колір теж!!!
Pavluk, м'яч кльовий,важко напевне зробити таку круглу форму тортика...
мамця, ОТО ВЕСІЛЬНИЙ ТОРТ,КРАСОТА.Колір такий гарний,насичений, а бант то взагалі мене покорив(я не вмію таких красивих бантиків робити crying )
оксанка, четвірочка супер,от тільки колір щось не дуже,ти мабуть жовтим кандуріном покривала? чи то мені так здається...
kcюшka, придиратись нема до чого,поля капелюшка то ясно,зате все інше ідеально.Торти з машиною і паровозиком файненькі,МОЛОДЕЦЬ,стільки роботи і такі вражаючі результати!
Зоряна9810, сумка для Роксолянки класнюча і низ такий цікавий ніяк не зрозумію що це таке,бізе чи що,виправте мене якщо це щось інше...
Леся, О-О-О,скільки тортів,скільки роботи,аж рот роззявила КРАСОТА-А-А! Хотіла написати який саме більше сподобався ,але aaa ,не можу вибрати всі припали до душі,всі суперові, Леся ти просто суперова тортоприкрашальниця!!!! clap :clap: clap
kcюшka, Макквінчик суперовий,єдине що я б добавила це на боковому віконечку перетинку...
Ira, всіх би так муза покидала,мене в том числі, як тебе... Я особисто помилок не бачу,бачу лише КРАСОТУ,КРАСОТУ,КРАСОТУ!!!
Ivano4ka, перша робота?-я шокована клас!
маруся-я, Макквінчик просто без слів,щось сказати зайве,сиджу і милуюсь,а Сонечко як завжди clap thumb
masik, від твого тортика в школу запахло літнім теплом.Ч У Д О В И Й!!!
irusyk, ТОРТИК СУПЕР!!! Рівнесенький,акуратненький і взагалі класнющий.МОЛОДЧИНА!!! clap
kcюшka, ТОРТИК гарний,нічого не бідненький,все в ньому одне одного доповнює,тільки сам тортик ніби занизенький. І доріжка у вигляді пятірки - класно придумала...
Ксюша, Губка Боб цікавий такий...
ромашка, Торт-ноутбук це вже вищий пілотаж.К Л А С!!!
Ксюша, Ляля thumb
Леся, в мене слова закінчились surprised ,тільки очі кліпають, як завжди красота,все в міру-кольори,прикраси,тільки не в міру - тортів,їх стільки wacko .
ромашка, цікавий торт,оригінальний і кльовий!
мамця, Еротичний - ОТО ТОРТ-БОМБА! А бочка з ікрою як справжня.МОЛОДЕЦЬ!
Ксюша, вісімка ідеальна,тільки на першому тортику напис я б зробила в кольорі.
Леся, я незнаю коли ти все це встигаєш робити? Вісімки абалдєть,блиск чудовий,а квіти love
мамця, ото баксульки,мама-мія,як справжні...
маруся-я, Лялька ніжна,мила принцеса!
irusyk,а що тут критикувати,красота є красота! Хіба що в другому тортику другий ярус зробила б трохи менший,а так все ідеально
Ксюша, ляля з рюшами суперова!
Дівчата, sweat , нарешті все переглянула!Мене давненько не було тут і знала що коли зайду що буде багато всього але не настільки.
Я не маю що представити до вашої уваги і критики(правда не сиділа без роботи),бо мала в основному багато замовлень на пляцки.Аж нарешті сьогодні трошки спокійніший день то я вже тут.
Ну хіба минулотижневий тортик,для жіночки на ювілей і усьо.А пляцки навіть і не фотографувала,нічого особливого,та й не до того було,щодня до пів третьої,нарешті висплюсь!!!

Прикрепления: 2997726.jpg (81.1 Kb)




Сообщение отредактировал Натамуся - П`ятниця, 09/03/2012, 15:47
 
IraДата: П`ятниця, 09/03/2012, 15:50 | Сообщение # 1540
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
Ксюша, ух ти яка лялюся wacko wacko wacko скільки рюш surprised surprised surprised Ну і попрацювала ти над нею,Суууууууууууууупер!!!!!! happy happy happy happy
Натамуся, класнюча шкатулочка surprised surprised дуже мені вона до вподоби happy happy


 
ЛесяДата: П`ятниця, 09/03/2012, 17:08 | Сообщение # 1541
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Натамуся, Вау!!!!!!!!!! Така класна шкатулочка,особливо гербери,як живі.Ну а розпись то взагалі без слів!!!Бомбезний торт!!!

 
КсюшаДата: П`ятниця, 09/03/2012, 19:33 | Сообщение # 1542
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Дякую всім за відгуки і поради,дійсно приємно почути правду,приходжу з роботи першим ділом на форум,а потім все остальне.

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
kcюшkaДата: П`ятниця, 09/03/2012, 20:56 | Сообщение # 1543
kcюшka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Натамуся, а й справді класна коробочка, а гербери просто неперевершені, одним словом КРАСА!!!!

 
НатамусяДата: П`ятниця, 09/03/2012, 21:15 | Сообщение # 1544
Натамуся
Віват кухар!!!
Группа: Своя людина
Сообщений: 457
Статус: Offline
Леся, kcюшka, дякую дівчатка. Я дуже давно хотіла спробувати робити гербери,ось нагода була...

 
ЛесяДата: П`ятниця, 09/03/2012, 22:03 | Сообщение # 1545
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Quote (Натамуся)
хотіла спробувати робити гербери,ось нагода була...

А ти маєш вирубки гербер???Чи якимось інакшим способом їх робила???


 
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо (Наші чудові торти.Тема 2)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024