В гості до Ірини
 Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо - Сторінка 128 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо (Наші чудові торти.Тема 2)
Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо
ir71Дата: Вівторок, 29/11/2011, 16:11 | Сообщение # 1
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Любі дівчата!Якщо ми вже поміняли назву нашої звичної теми,то прошу звернути увагу на назву"Обговорюємо,критикуємо".Давайте будемо обєктивними і справді перейдемо на обговорення.Знаю що приємно чути гарні слова в адресу твоєї роботи і це ніхто не відміняв,але повірте моєму досвіду ,критика дуже допомагає виправляти помилки.Тому без образ і гніву,працюємо,творимо і звертаємо увагу на чужі та свої помилки і виправляємося.
Всім натхнення та творчих успіхів!


 
ТаньчикДата: Середа, 04/04/2012, 21:31 | Сообщение # 1906
Таньчик
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 802
Статус: Offline
Pocя, засипали Вас похваламми до яких долучаюся і я!!!!!!!!!!!!!! Браво!!!!!!!!!!!

[br] Цветы и букеты анимации бесплатно
 
PocяДата: Середа, 04/04/2012, 22:06 | Сообщение # 1907
Pocя
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1052
Статус: Offline
Дівчатка,Ви направду мене захвалили! Мені звісно дуже приємно і дуже Вам дякую! Я в далекій молодості багато ліпила,малювала і дуже любила цю справу,закінчила Художню школу а далі мені сказали що це не професія cry Але хочу Вам сказати що прикрашати торти то не те і набагато важче.Так що це Ви великі молодці що так гарно прикрашаєте і так багато! Бджілки-трудівниці!!!

 
оксанкаДата: Середа, 04/04/2012, 23:05 | Сообщение # 1908
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Pocя, ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ я не поняла, і Ви казали що таланту комусь там бракувало? Нелю респект і уважуха!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Торти супер! Молодець що взялися за складні роботи!

 
КсюшаДата: Середа, 04/04/2012, 23:43 | Сообщение # 1909
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Pocя, вже всі все написали,я також приєднуюсь до всього вище сказаного,ви просто молодчинка,такий талант так довго приховували,я просто від гномиків і вишиванки дар мови втратила,так тримати. clap clap clap clap

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
IraДата: Четвер, 05/04/2012, 00:37 | Сообщение # 1910
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
Pocя, Нееелююю wacko wacko wacko wacko все я неможу сказати і слова surprised surprised surprised торти відпадні!!!!!!! А вишивка мене просто покорила то так майстарно зроблено що я неможу надивитися surprised surprised surprised БРАВО!!!!!!!!

 
НаталонькаДата: Четвер, 05/04/2012, 09:15 | Сообщение # 1911
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 625
Статус: Offline
Pocя, не можу пройти повз ваша торти Нелю і я. Справді талановито, відчувається рука майстрау всіх фігурках, і художній смак.
 
Olena87Дата: Четвер, 05/04/2012, 15:12 | Сообщение # 1912
Olena87
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 671
Статус: Offline
Pocя, я також приєднуюсь до всього вище сказаного,ну це не торти,це просто витвір мистецтва...ну слів нема...то просто БОМБА,такі шедеври їсти не можна їх тільки в музей на виставку щоб люди милувалися такою красою...а вишиванка то капець...Ви дійсно ПРОФЕСІОНАЛ!!!
 
kcюшkaДата: Четвер, 05/04/2012, 20:23 | Сообщение # 1913
kcюшka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Pocя, я дивлюсь і очей не відірву.... це щось і щимось........надзвичайно гарно, так тримати!!!!

 
МарянаДата: П`ятниця, 06/04/2012, 09:02 | Сообщение # 1914
Віват кухар!!!
Группа: Заблоковані
Сообщений: 504
Статус: Offline
Дівчата я в шоці від тої краси, яку ви тут наробили поки я вилежувалась на лікарняному ліжку!!! Молодці!!! Аж очі розбігаються, не знаєш який тортик кращий!
Pocя, а Вам особливий комплімент:))))))))) Гномики наче тільки з казки!!! А вишиванка - взагалі бомба!!! Це стільки часу треба було ті узори малюввати!!! БРАВО!!! biggrin biggrin biggrin


 
Оленка14Дата: П`ятниця, 06/04/2012, 10:38 | Сообщение # 1915
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 526
Статус: Offline
Рося! Оце талантище! Я сиділа з розкритим ротом від Ваших тортів! Які гноми! Яка сорочка! Красота! hearts
 
PocяДата: П`ятниця, 06/04/2012, 15:03 | Сообщение # 1916
Pocя
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1052
Статус: Offline
Ой,Боженько!!! Дівчатка,дуже-дуже Вам всім вдячна за коментарі,Ви мене захвалили,мені аж не зручно тому що до Ваших тортів мені далеко і не так часто я їх роблю! hearts hearts hearts hearts hearts

 
ЛесяДата: П`ятниця, 06/04/2012, 15:42 | Сообщение # 1917
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Quote (Pocя)
і не так часто я їх роблю!

Як кажуть росіяни "Редко но метко".Але це ж правда Ваші торти прекрасні.


 
IraДата: П`ятниця, 06/04/2012, 16:41 | Сообщение # 1918
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
Quote (Pocя)
і не так часто я їх роблю!

зате дуже і дуже майстерно!!!! У вас талант на лице happy happy happy


 
ромашкаДата: П`ятниця, 06/04/2012, 19:11 | Сообщение # 1919
ромашка
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 604
Статус: Offline
Торт Попкав шортах


Торт Телепузiк
 
ЛесяДата: П`ятниця, 06/04/2012, 20:35 | Сообщение # 1920
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
ромашка, Світланко!!!У тебе як завжди гарні тортики!!!

 
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо (Наші чудові торти.Тема 2)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024