В гості до Ірини
 Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо - Сторінка 130 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо (Наші чудові торти.Тема 2)
Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо
ir71Дата: Вівторок, 29/11/2011, 16:11 | Сообщение # 1
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Любі дівчата!Якщо ми вже поміняли назву нашої звичної теми,то прошу звернути увагу на назву"Обговорюємо,критикуємо".Давайте будемо обєктивними і справді перейдемо на обговорення.Знаю що приємно чути гарні слова в адресу твоєї роботи і це ніхто не відміняв,але повірте моєму досвіду ,критика дуже допомагає виправляти помилки.Тому без образ і гніву,працюємо,творимо і звертаємо увагу на чужі та свої помилки і виправляємося.
Всім натхнення та творчих успіхів!


 
PoetkaДата: Субота, 07/04/2012, 18:22 | Сообщение # 1936
Poetka
шеф-повар
Группа: Заблоковані
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Дівчата, ваші тортики чудові і вражаючі.
Похвалюсь нинішніми своїми смаколиками,які я виставляла на ярмарку в Джерелі, і ова!!!! я тішуся,що всі продались, а гроші пішли на користь діткам.... happy

Шоколадні мафіни з вишнями і кремом:

Медові тістечка з чорносливом:


Профітролі з кремом "Тірамісу"

Горіхові корзинки з заварним шоко-кремом, а також абрикосові корсинки з кремом з маскарпоне і шоколадом:

Сирно-вершкові цукрові трубочки:

Горішки і тістечка "Золота нива"

Ось такий стіл з тістечками я накрила в Джерелі, мають показати по ТРК "Люкс" наше нинішнє свято.


Я ОЛЯ!
 
НаталонькаДата: Субота, 07/04/2012, 18:27 | Сообщение # 1937
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 625
Статус: Offline
Poetka, Олю, ти велика молодець, напекла наприкрашала силу силену всілякої смакоти, смачно різноманітно оригінально і все для доброї справи.
 
НатамусяДата: Субота, 07/04/2012, 18:47 | Сообщение # 1938
Натамуся
Віват кухар!!!
Группа: Своя людина
Сообщений: 457
Статус: Offline
Poetka, Клас,яка смакота і красота.

 
ЛесяДата: Субота, 07/04/2012, 18:48 | Сообщение # 1939
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Poetka, Олечко!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Дай Боже тобі здоровячка що ти змогла це все сотворити.І дуже добре що все продала,просто скуштували.сподобалося, купили.Так і мало бути.Це для такого діла.

 
ромашкаДата: Субота, 07/04/2012, 18:50 | Сообщение # 1940
ромашка
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 604
Статус: Offline
kcюшka, оксанка, hearts hearts hearts
Poetka, така рiзноманiтнicть солодкого, молодець.А головне зробила добру справу!!!
 
PoetkaДата: Субота, 07/04/2012, 19:02 | Сообщение # 1941
Poetka
шеф-повар
Группа: Заблоковані
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Дякую дівчата!!!!!!!!!Я тішуся що люди купували, бо я вперше шось робила на загал, а тим більше на ярмарок....
А, ще по-змозі у відповідній темі виставлю деякі рецепти тих смаколиків... cool


Я ОЛЯ!

Сообщение отредактировал Poetka - Субота, 07/04/2012, 19:03
 
оксанкаДата: Субота, 07/04/2012, 19:40 | Сообщение # 1942
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Quote (Poetka)
Я тішуся що люди купували, бо я вперше шось робила на загал, а тим більше на ярмарок....

Олю ти просто Молодець!!!!!!!!!!!!!!!!! Таку велику справу зробила!!! Благодійність обов’язково буде винагороджена!!! Дай Тобі Боже всього якнайкращого!!! Смаколики просто класнючі!!!


 
PocяДата: Субота, 07/04/2012, 19:42 | Сообщение # 1943
Pocя
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1052
Статус: Offline
Poetka, Оля!!!!!! Я в захваті-скільки Ти смакоти напекла діткам і створила їм таке щастя! Ти молодець! Дай Боже Тобі здоров"я за добро діткам! happy

 
КсюшаДата: Субота, 07/04/2012, 20:50 | Сообщение # 1944
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Poetka, Олю ти велика молодчинка ,що зробила великий вклад в добру справу.Як то кажуть так тримати

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
оксанкаДата: Неділя, 08/04/2012, 13:57 | Сообщение # 1945
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Я сьогодні з таким "сердечним" тортиком tongue запрошую до критики!!!!!!!!!!!!!!!
Прикрепления: 5149822.jpg (33.3 Kb)




Сообщение отредактировал оксанка - Неділя, 08/04/2012, 14:11
 
ЛесяДата: Неділя, 08/04/2012, 14:07 | Сообщение # 1946
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Quote (оксанка)
Я сьогодні з тикам "сердечним" тортиком

Оксанко,те що ти взяла в лапки то точно.Щось не дуже схоже на сердечка.Бусинок зажала,чому так мало???А ведмедики гарненькі,тільки оченята треба було зробити іншого кольору.


 
оксанкаДата: Неділя, 08/04/2012, 14:15 | Сообщение # 1947
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Quote (Леся)
Надіюся ти не образишся на мою критику.

Ти що які образи biggrin biggrin biggrin то тільки допомагає, бо як Ви тільки хвалите, то нічого не навчуся. Лесуня, дякую!!!!! hearts hearts hearts hearts Вроді як спеклося, було чітко виражено сердечка, а як стала опрацьовувати, то щось загубила ту форму, хіба треба було крошкою вирівнювати? А на рахунок бусинок, то взагалі немало їх бути, але мені тоді пустим тортик виглядав. На другий раз буду щедріша! biggrin biggrin biggrin


 
PocяДата: Неділя, 08/04/2012, 14:28 | Сообщение # 1948
Pocя
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1052
Статус: Offline
Оксаночко, гарний яскравий тортик,ведмедики класні
,трояндочки дуже гарно зліплені! А форма серця взагалі то в натурі така і є (Ти як медик).Молодець!


 
НатамусяДата: Неділя, 08/04/2012, 15:45 | Сообщение # 1949
Натамуся
Віват кухар!!!
Группа: Своя людина
Сообщений: 457
Статус: Offline
оксанка, гарненький тортик,погоджуюсь з іншими дівчатами щодо личок думаю потрібно виразнішими їх робити,тобто очка,носик,ротик.А троянди супер! Скільки важить такий торт і що в ньому?

 
ir71Дата: Неділя, 08/04/2012, 16:06 | Сообщение # 1950
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
оксанка, Тортик супер!!!!Ось тільки здається мені,що трохи не рівно ти сердечко вирізала,а може це так сфотографовано.Мішки просто ЧУДО!!!!

 
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо (Наші чудові торти.Тема 2)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024