В гості до Ірини
 Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо - Сторінка 94 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо (Наші чудові торти.Тема 2)
Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо
ir71Дата: Вівторок, 29/11/2011, 16:11 | Сообщение # 1
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Любі дівчата!Якщо ми вже поміняли назву нашої звичної теми,то прошу звернути увагу на назву"Обговорюємо,критикуємо".Давайте будемо обєктивними і справді перейдемо на обговорення.Знаю що приємно чути гарні слова в адресу твоєї роботи і це ніхто не відміняв,але повірте моєму досвіду ,критика дуже допомагає виправляти помилки.Тому без образ і гніву,працюємо,творимо і звертаємо увагу на чужі та свої помилки і виправляємося.
Всім натхнення та творчих успіхів!


 
КсюшаДата: Вівторок, 28/02/2012, 01:12 | Сообщение # 1396
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Ira, а ти кажеш,що муза кинула,ти жартуєш,такої красоти наставила,я в шоці

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
НаталонькаДата: Вівторок, 28/02/2012, 01:20 | Сообщение # 1397
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 625
Статус: Offline
b]оксанка[/b], приєднуюся до всіх комплвментів, стосовно торта із чашечкою кави- торт красивий і ідея з шоколадними дропсами супер.
Зоряна9810, гарний тортик для доні, цікава ідея розмістити фото на сумці.
Леся, в тебе що не торт то шедевр. Всі гарні один в один, і дуже мені сподобався дитячий торт із слюнявчиком, такий він уже милий.
Ira, на ваші торти и надивитися неможу- гарно красиво і видно руку профі, якому нестрашні ні хвороби, ні інші перешкоди для створення краси.
kcюшka, маквін для Максіма - гарна робота, такий колоритний з характером.
 
Зоряна9810Дата: Вівторок, 28/02/2012, 01:22 | Сообщение # 1398
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Дівчата пишу коротку, бо дуже зле себе почуваю... ваші торти просто шикарнющі!!!!!!!!!!!!!!!!
Лесю твої маки як завжди неперевершені!
Іро стільки красоти натворити без музи , то щож буде як вона прийде????????
Ксюшка маквін чудовий!


 
Ivano4kaДата: Вівторок, 28/02/2012, 02:57 | Сообщение # 1399
Ivano4ka
набираюсь досвіду
Группа: Відвідувач
Сообщений: 18
Статус: Offline
Всім привіт! Показую свої тортики. Я ще початківець, тому чекаю критики і порад.
Ось моя перша робота з мастикою - торт-машинка для синочка.





Сообщение отредактировал Ivano4ka - Вівторок, 28/02/2012, 03:05
 
Ivano4kaДата: Вівторок, 28/02/2012, 02:59 | Сообщение # 1400
Ivano4ka
набираюсь досвіду
Группа: Відвідувач
Сообщений: 18
Статус: Offline
І ще декілька моїх тортиків
На Новий Рік
Вишиванка для батька на ювілей
Торт-сумочка для мами.







Сообщение отредактировал ir71 - Вівторок, 28/02/2012, 10:16
 
ЛесяДата: Вівторок, 28/02/2012, 09:15 | Сообщение # 1401
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Нічого собі,Іру муза покинула.Стільки багатезно і різноманітних тортів натворила!!!!!!!!!!!І всі чудесні,гарнезні,прекрасні і так далі!!!!!!!!!!!!!!!!! Ivano4ka, Гарні твої тортики,і в темку ти їх поставила, а ще у нас є ось така темка про знайомства.Запрошуємо розказати щось про себе.

 
ir71Дата: Вівторок, 28/02/2012, 10:12 | Сообщение # 1402
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (kcюшka)
А ось і мій Маквін..

Класний!Мені сподобався!
Ira, Іруся,я вже твої торти встигла оцінити на однокласниках.Ну ти нас забомбила красою.Ляльки то взагалі фантастика!!!


 
ir71Дата: Вівторок, 28/02/2012, 10:14 | Сообщение # 1403
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Ivano4ka, спочатку сюди знайомитися.Далі вивчити правила форумуСЮДИ.Фото не більше як 100кв.Я ці поредагую,а на дальше якщо будуть великі фото то просто видалю.пардон,але правила для всіх одні!

 
kcюшkaДата: Вівторок, 28/02/2012, 11:34 | Сообщение # 1404
kcюшka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1415
Статус: Offline
оксанка, Наталонька, Зоряна9810, ir71, дякую дівчата, впринципі порівняно з першим - цей і мені подобається ( скромно, так biggrin biggrin )
Ira, очі розбігаються...... стільки тортів і один одного кращі, лялі твої красуні, чудовий мячик а про кабріолет - взагалі мовчу. МОЛОДЕЦЬ!!!!
Ivano4ka, як на мене - для початкудуже навіть гарні тортики!!


 
Оленка14Дата: Вівторок, 28/02/2012, 12:18 | Сообщение # 1405
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 526
Статус: Offline
Вау! 2 дні не було мене, як тут тортівний БУМ! Торти як з рукавички посипалися! Які всі молодці! Дуже гарно попрацювали! Оксана- МОЛОДЕЦЬ! Такий талант приховувала! happy happy happy
 
PoetkaДата: Вівторок, 28/02/2012, 15:10 | Сообщение # 1406
Poetka
шеф-повар
Группа: Заблоковані
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Іро,тортики неймовірні, і як багато...МОЛОДЕЦЬ!!!!!!!!!!!!!!Лялям особливий РЕСПЕКТ!!!!!!!!! cool

Я ОЛЯ!
 
IraДата: Вівторок, 28/02/2012, 15:21 | Сообщение # 1407
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
Наталонька, Ксюша, оксанка, Зоряна9810, Леся, ir71, kcюшka, Оленка14, Poetka, дякууууууууууууую мої рідненькі за похвалюшки. Так вже захвалили аж стидно dry

 
masikДата: Вівторок, 28/02/2012, 17:49 | Сообщение # 1408
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 906
Статус: Offline
Quote (kcюшka)
не такий вже страшний вовк як його малюють

Бачиш який класненький вийшов твій маквінчик
Ira, да краси натворила , що аж очі розбігаються....
 
IraДата: Вівторок, 28/02/2012, 18:08 | Сообщение # 1409
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
kcюшka, маквінчик у тебе дуже класний happy happy і нема чого страхатися наступний будеш робити з закритими очима biggrin biggrin

 
маруся-яДата: Середа, 29/02/2012, 01:38 | Сообщение # 1410
маруся-я
повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 246
Статус: Offline
От!!!! І знову я пропускаю........... Навіть не знаю звідки починати коментувати торики............. Дуже потрудилися дівчатонька , молодці happy happy happy
На мене щось все і одразу навалилося, що й годі розгребти . вже і не до інтернету:( sad sad
Ivano4ka, ОООООО! Новачок з"явився! З дебютом вас happy happy happy
Pavluk, Таке класнюче сонечко, ідеальна робота!
masik, М"яч, вийшов класний, але шарфик за короткий, а може такий задум....... все одно ФАЙНО!
мамця, Супер вийшов торт з сердечками, і саме колір мені теж довподоби, щось у ньому таке оригінальне є, на мій погляд!
masik, Ох! Яка чудова у вас Барбі! А колір який приемний, файно дуже!
оксанка, хороші торти!!!!!
kcюшka, Я ще в однокласниках бачила ці тортики у вас, класні. А з джипом просто бомба , wink
Зоряна9810 Хороший торт для доці, Ням-ням!!!! А саме як гляну на боковинку торта, то мені вже торта захотілося biggrin
Леся, ООО! І тут парад тортів!!!!!!! Ну ви даєте!!!!!!!!! Класні тортики, нічого не скажеш, ви просто молодчинка!
kcюшka, Хороша тачка, Маквінчик-веселун!!!!!!!!!
Ira, Нуууу, Ірино , супер........ happy Стільки красоти...... А що там на рахунок музи ви писали? То не правда........Всі тортики чарівні, мені дуже сподобалось wink А тачку, таку, собі скопійовала wink
Ой, здається все,нікого не забула ? wink surprised
 
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо (Наші чудові торти.Тема 2)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024