В гості до Ірини
 Створи ближньому свято - Сторінка 18 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Pavluk  
Кулінарний форум » Трохи про життя » Наші забавки » Створи ближньому свято ((Обмін подарунками, приємні сюрпризи для друзів))
Створи ближньому свято
PavlukДата: Четвер, 20/10/2011, 01:29 | Сообщение # 1
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Скоро настане напевне найочікуваніше свято для наших діток та близьких. Давайте і ми вже вкотре створимо свято один для одного. Так цікаво і приємно отримати несподіваний, приємний сюрприз.
Пропонуємо всім бажаючим зголошуватися на участь в черговій забавці - Обмін подарунками.
Для цього, зголошуйтеся в цій темці всі, хто хоче взяти участь. Потім надішлете мені в ОП свої почтові адреси. Кожен буде чекати подарунок від місіс Х, а також відправить комусь свого пакуночка.
Бажаючі взяти участь в нашому квесті, прошу зголоситися до 10 листопада. Потім тиждень-другий на обмірковування подарунка та відсилання. Так щоб до 30 листопада всі подарунки були відправлені. Таким чином напередодні свята Миколая, кожен отримає свій сюрприз.


Дівчата, подарунок може бути на будь-яку тему. Головне не вартість, дороговизна подарунку а те приємне відчуття сюрпризу, дитячої радості яку ви можете створити одна одній.
Форумчанки які вже брали участь в цій грі - все знають і пам'ятають як це проходило. А для новеньких розкажу знову.
По порядку.
Спочатку формується коло бажаючих взяти участь і забавці. Весь список учасників буде на першій сторінці теми, який я буду поновляти з кожним новим учасником.
Потім всі учасниці напишуть мені в ОП повідомлення зі своїми почтовими адресами, та повним іменем.
Далі кожен з вас отримає від мене повідомлення, в якому буде одна адреса та нік користувача, для якого ви приготуєте подарунок.
Потім, в цій темі кожна з нас викладе фото подарунка який отримала.
Таким чином кожна форумчанка отримає один подарунок, а також один подарунок відправить своєму адресату.
Головна інтрига в тому, що ніхто не знає від кого прийде подарунок, а тільки кому відправлятиме.




Сообщение отредактировал Pavluk - Четвер, 20/10/2011, 01:31
 
Зоряна9810Дата: Неділя, 16/12/2012, 12:21 | Сообщение # 256
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Quote (Pavluk)
Якщо не помиляюся, то Миколай вже до всіх прийшов?!?

не до всіх моя форумчанка не забирає подарунка з пошти....


 
ЛесяДата: Неділя, 16/12/2012, 12:27 | Сообщение # 257
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Дякую Танюшка за створений святковий настрій і такі прекрасні побажання!Ми теж вітаємо тебе .Бажаємо тобі здоровячка і твоїм діткам та чоловікові.,сімейного благополуччя та затишку.Залишатися такою як ти є.Здійснення найзаповітнішх бажань і всього самого самого найкращого. obyatiya-87 obyatiya-87 obyatiya-87

 
PavlukДата: Неділя, 16/12/2012, 12:32 | Сообщение # 258
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Леся, дякую!
Зоряна9810, буду стукати в ОП!


 
kcюшkaДата: Неділя, 16/12/2012, 14:19 | Сообщение # 259
kcюшka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Pavluk, і моя посилочка ще не вручена, форумлянка мовчить а посилку провірити не вдається dumy-10 dumy-10 dumy-10 що робити................невже іти на пошту і виясняти все там....... zlost-490

 
PavlukДата: Неділя, 16/12/2012, 17:22 | Сообщение # 260
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Зоряна9810, kcюшka, надіслала вашим форумлянкам ПП.
kcюшka, якщо через кілька днів не дасться чути твоя форумчанка, то прийдеться взнати на почті в чім річ dumy-10


 
TalochkaДата: Неділя, 16/12/2012, 21:03 | Сообщение # 261
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Дівчатонька, дуже прошу вибачення, що майже тиждень не заходила сюди! Відразу видно, якими чемними ви були впродовж року, і Миколай всіх щедро винагородив. Я теж приєднуюсь до слів вдячності Танюшці за те, що все це затіяла.

Ксюша, я дуже рада, що мій подарунок дійшов до тебе і сподобався. da-38

Зоряна9810, kcюшka Зорянко і Ксюшко, це вже очевидно, що одна з вас відправила посилку мені. На жаль, я ще так і не отримала повідомлення з пошти. Я навмисне дала Тані мамину адресу - щоб було напевно, якби я раптом була б у від'їзді. Ми живемо в сусідніх будинках, і мама постійно перевіряє поштову скриньку. Але завтра я неодмінно піду на пошту і сподіваюся, що посилка мене там чекатиме. (Насправді я дуже чекаю на свою посилку, і мені прикро, що через мене ви мусите хвилюватися. Але надіюсь, що все владнається, і під самий Миколай мій подарунок таки прийде.)


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
TalochkaДата: Вівторок, 18/12/2012, 01:03 | Сообщение # 262
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
УРА!!!!!!!! Нарешті і я отримала свою посилку! Зоряночко, я просто несказанно рада і безмежно вдячна тобі!
Я завтра сфотографую і все вам обов'язково покажу. Мені все-все дуже сподобалось та ще й така вишукана листівка з гарними побажаннями.
Ще раз пробач, що змусила тебе хвилюватися.


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
Зоряна9810Дата: Вівторок, 18/12/2012, 11:23 | Сообщение # 263
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Quote (Talochka)
Нарешті і я отримала свою посилку!

слава Богу що вже отримала...а я думала що щось сталося..хоча дзвонила до вас на пошту і мені сказали що посилка є але ще не вручена. я рада що тобі сподобався подарунок!.


 
kcюшkaДата: Вівторок, 18/12/2012, 12:51 | Сообщение # 264
kcюшka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Дівчатка я вас вітаю з подаруночками, бачу отримали вже всі-всі лиш моя ні slezi-33 slezi-33 slezi-33 slezi-33 slezi-33 slezi-33 , що мені робити......... Натамуся майже не зявляється на форумі і не дає нічого знати. Я б пішла на пошту але що я там скажу, я ж не знаю а може вона отримала посилку лиш не має часу це повідомити ( на що дуже надіюся). Чесно-пречесно я її відправила, не хочу щоб ви всі тут подумали що я може вас обманюю, що собі подарунок взяла а для когось пожаліла. Повірте я отримою однакове задоволення як від полученого сюрпризу так і від того коли отримують від мене slezi-33 slezi-33 slezi-33 slezi-33 slezi-33 slezi-33 slezi-33 slezi-33 slezi-33 slezi-33
Може у когось є номер телефона її, може можна позвонити і дізнатись.................


 
Зоряна9810Дата: Вівторок, 18/12/2012, 13:22 | Сообщение # 265
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
kcюшka, ось таке повідомлення вона лишила в чаті була:
Натамуся
Дівчатка,ДОБРОЇ НОЧІ Вам! Я зараз дуже-предуже завалена роботою бо кінець року.Шойно тільки до ліжка ледве доповзла.Не забувайте про мене,ще трошки і я повернуся до Вас.НАДОБРАНІЧ!


так що не хвилюйся вона напевно вже отримала тільки не має змоги його показати!


 
kcюшkaДата: Вівторок, 18/12/2012, 13:25 | Сообщение # 266
kcюшka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1415
Статус: Offline
я бачила це повідомлення, але мені від цього ніяк не легше......................

 
ir71Дата: Вівторок, 18/12/2012, 15:16 | Сообщение # 267
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (kcюшka)
Може у когось є номер телефона її, може можна позвонити і дізнатись.................

відправила тобі Оп


 
kcюшkaДата: Вівторок, 18/12/2012, 16:59 | Сообщение # 268
kcюшka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Урааааааааааааааааа я дозвонилась і Наталя сказала що все отримала. Це як тягар з плеч а то вже дійсно спереживалась.

 
TalochkaДата: Вівторок, 18/12/2012, 19:15 | Сообщение # 269
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Quote (kcюшka)
Чесно-пречесно я її відправила, не хочу щоб ви всі тут подумали що я може вас обманюю, що собі подарунок взяла а для когось пожаліла. Повірте я отримою однакове задоволення як від полученого сюрпризу так і від того коли отримують від мене

kcюшka, Що за дурниці ти написала?!! zlost-490 Ніхто і в гадці не мав таке подумати! Навіть, якби так сталося, що посилка не дійшла б, я впевнена, що ніхто з дівчат ні на йоту не сумнівався би, що ти її відправила.
Але звичайно добре, що Наталя таки отримала твою передачу від Миколая, і ніхто у нас не лишився без подарунка. da-38

А от і обіцяне фото мого довгоочікуваного подарунка:


1) Дуже гарна листівка з власноруч написанним привітанням від Зоряночки.
2) Новорічна свічка у формі свічки.
3) Жаровня для курки (я такої ще навіть не зустрічала)
4) Записничок для рецептів
5) Символ наступного року - зміючка на мішку з грошима (так що удача і багатство мені в наступному році завдяки Зорянц забезпечено )
6) Плитка львівського шоколаду "Зимовий Львів"
7) Два види глазурі від Dr.Oetker (у мене є 2 книги рецептів німецькою мовою від Dr.Oetker - так що глазурі буду використовувати обов'язково)
8) Я чомусь не сфотографувала окремо, але усі подарунки лежать на червоній новорічній скатертині (а у мене ж кухня червоного кольору - то якраз мені підійде, та й так новорічне поєднання червоного з зеленим дуже люблю)

Зорянко, ще раз спасибі!


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
Зоряна9810Дата: Вівторок, 18/12/2012, 19:24 | Сообщение # 270
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Quote (Talochka)
Зорянко, ще раз спасибі!

Наталочко я тішуся що все дійшло в цілості і ще більше тішуся що якоюсь мірою вгадала твої вподобання в кольорах!
Quote (Talochka)
А от і обіцяне фото мого довгоочікуваного подарунка:

а фото просто бомбезне....


 
Кулінарний форум » Трохи про життя » Наші забавки » Створи ближньому свято ((Обмін подарунками, приємні сюрпризи для друзів))
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024