В гості до Ірини
 Створи ближньому свято - Сторінка 17 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Pavluk  
Кулінарний форум » Трохи про життя » Наші забавки » Створи ближньому свято ((Обмін подарунками, приємні сюрпризи для друзів))
Створи ближньому свято
PavlukДата: Четвер, 20/10/2011, 01:29 | Сообщение # 1
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Скоро настане напевне найочікуваніше свято для наших діток та близьких. Давайте і ми вже вкотре створимо свято один для одного. Так цікаво і приємно отримати несподіваний, приємний сюрприз.
Пропонуємо всім бажаючим зголошуватися на участь в черговій забавці - Обмін подарунками.
Для цього, зголошуйтеся в цій темці всі, хто хоче взяти участь. Потім надішлете мені в ОП свої почтові адреси. Кожен буде чекати подарунок від місіс Х, а також відправить комусь свого пакуночка.
Бажаючі взяти участь в нашому квесті, прошу зголоситися до 10 листопада. Потім тиждень-другий на обмірковування подарунка та відсилання. Так щоб до 30 листопада всі подарунки були відправлені. Таким чином напередодні свята Миколая, кожен отримає свій сюрприз.


Дівчата, подарунок може бути на будь-яку тему. Головне не вартість, дороговизна подарунку а те приємне відчуття сюрпризу, дитячої радості яку ви можете створити одна одній.
Форумчанки які вже брали участь в цій грі - все знають і пам'ятають як це проходило. А для новеньких розкажу знову.
По порядку.
Спочатку формується коло бажаючих взяти участь і забавці. Весь список учасників буде на першій сторінці теми, який я буду поновляти з кожним новим учасником.
Потім всі учасниці напишуть мені в ОП повідомлення зі своїми почтовими адресами, та повним іменем.
Далі кожен з вас отримає від мене повідомлення, в якому буде одна адреса та нік користувача, для якого ви приготуєте подарунок.
Потім, в цій темі кожна з нас викладе фото подарунка який отримала.
Таким чином кожна форумчанка отримає один подарунок, а також один подарунок відправить своєму адресату.
Головна інтрига в тому, що ніхто не знає від кого прийде подарунок, а тільки кому відправлятиме.




Сообщение отредактировал Pavluk - Четвер, 20/10/2011, 01:31
 
НаталіяДата: П`ятниця, 14/12/2012, 13:21 | Сообщение # 241
Наталія
Віват кухар!!!
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 428
Статус: Offline
Ні Оленочко, скатертини з салфеточками не було slezi-33 , в упаковці була коробка з салатничкаими , збоку рушничок , шоколадка і відкритка. А то мало бути все разом?

 
КсюшаДата: П`ятниця, 14/12/2012, 16:57 | Сообщение # 242
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Дівчаточка вітаю всіх з подаруночками.Я сьогодні теж отримала повідомлення аж з Луцька,так що дякую ,ще правда посилочку не бачила,бо чоловік має забрати але фото покажу з понеділка,бо збираюсь до столиці.Всім папа

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
Оленка14Дата: П`ятниця, 14/12/2012, 19:29 | Сообщение # 243
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 526
Статус: Offline
Так Наталія! Все було в одній коробці. Знизу в салафановій торбині упакована біла скатертина на картонку і зверху 6 салфеток виложені квадратиком. Ну вони всі так йдуть упаковані. Потім поставила в коробці салатниці і збоку положила рушничок та шоколадку. От кози нечестиві,сьогодні я не мала як,завтра буде візит на пошту. Казала одна моя подруга що в нас одну вигнали бо чистила посилки з-за кордону. zlost-490 zlost-490 zlost-490 І при ній я закривала бо перевіряла. Люди не бояться гріха.
 
IraДата: П`ятниця, 14/12/2012, 21:34 | Сообщение # 244
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
Оленка14, Оленко я рада що моя посилочка,вже дійшла до адресата podmigivaniya-118 І що тобі сподобалась. В podmigivaniya-118 се дійшло ціле ?Ато я переживала щоб не побилося.
І до мене сьогодні завітав Миколайко від нашої Олі (поетки) da-38 da-38 Олечко дуже дякую,за гарний smehs-260 подаруночок!!!!! Миколай і smehs-260 справді вгадує думки, бо я такий набір для спецій хотіла купити podmigivaniya-118
Прикрепления: 8423397.jpg (46.9 Kb)


 
НаталіяДата: П`ятниця, 14/12/2012, 23:25 | Сообщение # 245
Наталія
Віват кухар!!!
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 428
Статус: Offline
Оленка14, Сонечко, я прошу вибачення, є чудова скатертина і серветочки!!!!!! То мала розпаковувала посилку, і так і лишила коробку з під салатничок в посилочній коробці,і винесла в підвал. а я вчора не дивилася до неї, а тільки тепер прочитала твоє повідомленняі пішла подивитися, то мене аж в жар кинуло!!!!Не треба ні з ким сваритися, все на місці!!!! чудовий комплект !!!!!!!!! Сйфоткаю завтра, бо мій малий хом"ячок знову впав у сплячку!!!! Оленочко, ще раз прошу вибачення за свою неуважність

 
оксанкаДата: П`ятниця, 14/12/2012, 23:30 | Сообщение # 246
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Quote (ir71)
А малий мій не бачив хто приніс,але чув що в коридорі говорить чоловік,та й повірив що то був справжній Миколай.Тепер плаче,що не побачив і обіцяє бути дуже чемним щоб і до нього Миколай прийшов

отакі емоції мені дууууууууууже подобаються,бо я сама ще досих пір вірю в Миколая smehs-260 :smehs-260:
Дівчатонька усіх,усіх вітаю з подаруночками, вони чудові як і Ви!!!!

Таньчик образ на всі12+++++




Сообщение отредактировал оксанка - П`ятниця, 14/12/2012, 23:31
 
КсюшаДата: Субота, 15/12/2012, 00:22 | Сообщение # 247
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Як і обіцяла покажу який сюрпиз мені приготувала Талочка,за що їй велике дякую,я просто мріяла про такі гарні розписані тарілочки,ну а моя дочка вже вибрала з книги рецептів ,що я маю їй спекти ще раз дякую,все супер
da-38 da-38 da-38 da-38
Прикрепления: 5713746.jpg (79.9 Kb)


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
оксанкаДата: Субота, 15/12/2012, 12:36 | Сообщение # 248
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Ксюша, вітаю з чудовим подаруночком!!!! da-38 da-38

 
ТаньчикДата: Субота, 15/12/2012, 14:51 | Сообщение # 249
Таньчик
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 802
Статус: Offline
Всіх вітю з прекрасними подаруночками!!!!!!!!Свято вдалося!!!!!!!!!!!!
оксанка, дякую obyatiya-87 !!!!!!!!!!


[br] Цветы и букеты анимации бесплатно
 
Оленка14Дата: Субота, 15/12/2012, 15:11 | Сообщение # 250
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 526
Статус: Offline
Наталія ну слава Богу! Я ще не дійшла до пошти. Добре що є! pogoda-79
Іра все дійшло ціле і неушкоджене! А в цілому дійсно Миколай вгадує бажання! Я дуже задоволена подарунком! obyatiya-87
 
НаталіяДата: Субота, 15/12/2012, 17:14 | Сообщение # 251
Наталія
Віват кухар!!!
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 428
Статус: Offline
Quote (Оленка14)
А в цілому дійсно Миколай вгадує бажання!
Ти права на 100%, Мені якраз здалося б обновити скатертину, але руки не доходили!!!!!І хто після стількох співпадінь скаже що нема телепатії!!!! da-38 :da-38: da-38 :da-38: da-38




Сообщение отредактировал Наталія - Субота, 15/12/2012, 17:15
 
masikДата: Неділя, 16/12/2012, 00:14 | Сообщение # 252
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 906
Статус: Offline
Вітаю з подаруночками!!!!!! da-38 da-38 da-38
 
УлянкаДата: Неділя, 16/12/2012, 01:29 | Сообщение # 253
Віват кухар!!!
Группа: Відвідувач
Сообщений: 474
Статус: Offline
Ira, Ксюша, вітаю з подаруночками da-38

s
 
наталяДата: Неділя, 16/12/2012, 03:48 | Сообщение # 254
наталя
кулінар
Группа: Своя людина
Сообщений: 94
Статус: Offline
дівчатка вітаю вас pogoda-79 pogoda-79
 
PavlukДата: Неділя, 16/12/2012, 12:14 | Сообщение # 255
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Дівчата вітаю всіх-всіх. Якщо не помиляюся, то Миколай вже до всіх прийшов?!? Чи когось лишив на закуску dumy-10
Тим не менше я вважаю, що свято нам вдалося на всі 200%!!!!!!!!! Я за всіх радію, тішуся що належу до такої великої, дружної форумної родини. Тішуся що до нас приєднуються і новачки і старички не забувають. Напередодні свята бажаю вам всім здійснення найзаповітніших та сокровенних мрій. Бажаю всім міцного здоров'я, дружної родини, великого щастя сімейного та особистого, здоров'я для родини та діток!!!!!!!!!!!!! Нехай святий Миколай принесе Божу ласку, добро та злагоду в кожну сім'ю!!!!!!!!!!!!!!


 
Кулінарний форум » Трохи про життя » Наші забавки » Створи ближньому свято ((Обмін подарунками, приємні сюрпризи для друзів))
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024