В гості до Ірини
 Здоров"я наших дітей - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 8
  • 9
  • »
Кулінарний форум » Я-Жінка » Наше здоров"я » Здоров"я наших дітей
Здоров"я наших дітей
ir71Дата: Четвер, 20/05/2010, 14:37 | Сообщение # 1
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
поради,підказки cry

 
ir71Дата: Четвер, 20/05/2010, 14:40 | Сообщение # 2
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Дитячі хвороби найстрашніші, самі противні. Хочеться їх уникнути всіма силами ... Коли дитина пішла в дитячий садок, почалися і зовсім нескінченні застуди, грипу і т.д. ...

Лікар часто виписує афлубін - лікарський препарат для лікування і профілактики грипу та застуди, Краплі гомеопатичні, Таблетки під'язикові гомеопатичні. Приймати його треба для профілактики 3 місяці. У періоди особливого ходіння вірусу можна збільшити дозу з однієї таблетки до двох. Хочу звернути увагу, що ВІН діє. Ефект на обличчя. Та все ж таки препарат ще досконало не провірений!
Що ви робите для підвищення імунітету дітей? Що даєте? Що вам рекомендують лікарі і як все це діє? Поділіться інформацією.

--------------------------------------------------------------------------------


 
ir71Дата: Четвер, 20/05/2010, 14:45 | Сообщение # 3
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Ліки від кашлю
При лікуванні захворювань бронхів і кашлю добре зарекомендував себе сироп з подорожника і чебрецю. Подорожник діє як відхаркувальний засіб, чебрець - як антисептичний і заспокійливий.

Приготування дуже просте: свіже листя подорожника і чебрецю дрібно нарізати і покласти в каструлю (по 3 ст. Ложки кожного), залити 200 мл води і настояти 30 хв. Додати 250 г меду акації і злегка нагріти, постійно перемішуючи, потім знову охолодити. Весь процес повторити двічі. Після цього сироп процідити через паперову лійку або чисту бавовняно-паперову серветку, перелити в скляний посуд і поставити в холодильник. Приймати при кашлі і захворюваннях бронхів 3 рази на день по чайній ложці.

--------------------------------------------------------------------------------


 
ir71Дата: Четвер, 20/05/2010, 14:47 | Сообщение # 4
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Народні рецепти в боротьбі проти застуди!

Рецепт № 1
Якщо починається нежить, кращий засіб його припинити - цілий день нічого не пити. Не можна також їсти фрукти і овочі - адже в них теж багато води. А на ніч добре намалювати на п'ятах йодовую сітку і надіти теплі шкарпетки.

Рецепт № 2
Додайте в червоне вино шматочки фруктів, чорний перець, гвоздику, мед і доведіть до кипіння. Напій слід випити гарячим і відразу лягти в ліжко.

Рецепт № 3
Від сухого кашлю відмінно допоможе призабутий гоголь-моголь. Готується він так: збити яєчні жовтки з цукром і додати трохи рому.

Рецепт № 4
Справитися з першими ознаками застуди допомагають вовняні шкарпетки з сухою гірчицею.

Рецепт № 5
У склянку ледь теплої води додайте 15 крапель настоянки прополісу і три рази на день полощіть енергійно цим розчином ротову порожнину і глотку. Прополіс можна замінити олією австралійського чайного дерева (7 крапель на склянку води) або соком алое (змішати 1:1 з водою).


 
ir71Дата: Четвер, 20/05/2010, 14:49 | Сообщение # 5
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
"Сана-Сол" для профілактики простудних захворювань - це жувальні таблетки зі смаком родзинок - містить комплекс природних компонентів, які сприяють зміцненню імунітету. Крім вітаміну С у формулу входять екстракти ехінацеї та плодів шипшини, а також квіток бузини, які добре відомі своїми цілющими властивостями. Разом вони допомагають протистояти застуди та грипу, іншим інфекційним захворюванням, а також несприятливих факторів навколишнього середовища.

Формула "Сана-Сол" була спеціально розроблена для дітей. Особливо підходить дітям, схильним до частих інфекційних захворювань.

Вітамін Сособливо важливий при різних запальних процесах. Він є природним антиоксидантом, що захищає організм від шкідливих вільних радикалів. Ця дія особливо очевидно проявляється в ті періоди, коли імунна система активно протистоїть різного роду інфекцій.

Ехінацея має яскраво вираженим імуномодулюючою дією, про що свідчить безліч наукових досліджень останніх років. Препарати ехінацеї добре зарекомендували себе для профілактики і лікування гострих респіраторних вірусних інфекцій, грипу та інших інфекційних захворювань.

Шипшина використовується як лікарська рослина багатьма поколіннями. Крім інших захворювань, шипшина використовується для лікування запальних процесів.

Квітки бузини в народній медицині з давніх часів використовували для лікування застуди, грипу та кашлю, а також інших захворювань, у тому числі сінної лихоманки і алергії. Крім того, квіти бузини стимулюють потовиділення і можуть використовуватися для полегшення станів при синуситах, запаленнях горла, пропасниці або вушних інфекціях, якими часто хворіють діти.

Інформація з інтернету


 
оксанкаДата: Середа, 02/06/2010, 16:26 | Сообщение # 6
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Від кашлю: Назбирати соснових бруньок(молоденьких,ми збирали в кінці квітня), тісно "набити" в банку (1л),залити горілкою 40 градусів,настояти три тижні закривши кришкою. Приймати по 1/2 ч.л. для дітей та 1 ч.л. для дорослих 2-3 рази на день(залежно від інтенсивності кашлю). Досить добрий відхаркуючий, протизапальний засіб. Мною перевірений особисто.Минулого року коли використали настойку, то я навіть нарізала вже самі бруньки і робила малому чай(просто заливала окропом і настоювала 10-15 хв.) Правда присмак досить гіркуватий,зате ефективний. Адже ми змалку знаємо ліки солодкими ,не бувають.
Прикрепления: 4240439.jpg (173.1 Kb)




Сообщение отредактировал оксанка - Середа, 02/06/2010, 16:26
 
ir71Дата: Середа, 02/06/2010, 16:50 | Сообщение # 7
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (оксанка)
ми збирали в кінці квітня

Де ти раніше була???Де я тепер візьму ці соснові бруньки
А якщо серйозно,то Оксанко гарно дякую за цікавеньку пораду і рецепт.Треба дітей берегти і краще натуральними ліками лікувати ніж хімію пхати.Тому велике при велике дякую за корисний рецепт.


 
нeмаєтакоїДата: Середа, 02/06/2010, 16:56 | Сообщение # 8
Группа: Видалені





Дякую Оксанко за корисну інформацію, записую, спробую незабути до слідуючого року.
 
оксанкаДата: Середа, 02/06/2010, 21:52 | Сообщение # 9
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Щоб компенсувати своє запізнення. Ось Вам рецепт очищення організму.Зверніть увагу очищення , а не для похудання.
До речі рецепт від Наталії Земною. Особливо ефективний при гіпертонічній хворобі та добре очищає печінку.

25 штук лаврового листя покласти в банку 3 л.Налити до верху холодної води любої(не обов"язково кип"ячено,можна з-під крану).
Настояти три тижні. Пити наще по пів склянки. БУДЬТЕ ЗДОРОВЕНЬКІ!!!



 
ir71Дата: Середа, 02/06/2010, 22:29 | Сообщение # 10
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (оксанка)
БУДЬТЕ ЗДОРОВЕНЬКІ!!!

І тобі того ж бажаю!!!Дякую за потрібну інформацію і за те що нас знайшла.Гарні поради,хороше приємне спілкування-це саме те для чого цей форум створений.
ДЯКУЮ,ОКСАНКО!


 
ОляДата: Понеділок, 11/10/2010, 20:20 | Сообщение # 11
Віват кухар!!!
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 456
Статус: Offline
Quote (оксанка)
Ось Вам рецепт очищення організму.Зверніть увагу очищення , а не для похудання.
До речі рецепт від Наталії Земною. Особливо ефективний при гіпертонічній хворобі та добре очищає печінку.

25 штук лаврового листя покласти в банку 3 л.Налити до верху холодної води любої(не обов"язково кип"ячено,можна з-під крану).
Настояти три тижні. Пити наще по пів склянки. БУДЬТЕ ЗДОРОВЕНЬКІ!!!


Я теж знаю про цей рецепт. Але треба бути дуже обережним, коли знаєте або є підозра, що у вас камінці в жочному. Бо так зрушаться, що треба буде під ніж. Було вже таке при цій чистці.Перше треба порадитися з лікарем.
 
оксанкаДата: Вівторок, 12/10/2010, 00:13 | Сообщение # 12
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Quote (Оля)
Перше треба порадитися з лікарем.

Цілком згідна. Обговоренню не підлягає. biggrin biggrin biggrin


 
LILEJAДата: Четвер, 02/06/2011, 14:50 | Сообщение # 13
LILEJA
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 1139
Статус: Offline
У нас вітрянка. cry Може хтось стикався з цим і знає що робити можна ще крім того, що змащувати пухирці і давати ліки проти свербіння. Порадьте що-небудь. lumped

 
PocяДата: Четвер, 02/06/2011, 16:17 | Сообщение # 14
Pocя
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1052
Статус: Offline
Quote (LILEJA)
У нас вітрянка.


Якщо немає більше ніяких сим птомів крім висипки- то тільки змазувати зеленкою і від свербіння( я змазувала новокаїном) і гарно гамцяти щоб був імунітет на належному рівні. Видужуйте!!!!!


 
ir71Дата: Четвер, 02/06/2011, 17:30 | Сообщение # 15
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Ліля,дуже шкода що мала підхопила таку заразу як вітрянка.Але це дитяча хвороба і нею краще перехворіти у дитинстві.Щось путнє порадити я не можу бо щось мало з тим стикалася.Бажаю вам триматися,багато пити і легко перенести хворобу.Ліля,ми з тобою!!!!Видужуйте!!!!!!

 
Кулінарний форум » Я-Жінка » Наше здоров"я » Здоров"я наших дітей
  • Сторінка 1 з 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 8
  • 9
  • »
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024