В гості до Ірини
 Здоров"я наших дітей - Сторінка 2 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • 9
  • »
Кулінарний форум » Я-Жінка » Наше здоров"я » Здоров"я наших дітей
Здоров"я наших дітей
LILEJAДата: Четвер, 02/06/2011, 20:54 | Сообщение # 16
LILEJA
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 1139
Статус: Offline
Pocя, ir71, дякую. В ми збиралися додому вже їхати. Доведеться знову тут сидіти. cool

 
Зоряна9810Дата: Четвер, 02/06/2011, 21:49 | Сообщение # 17
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
LILEJA, можу порадити ну хіба що трішки почекати і воно само пройде , нехай ціпочка швидко поправляється, а то таке що мусять мати дітки всі, бо в старшому віці переноситься набагато важче...то я точно знаю

 
ir71Дата: Вівторок, 14/06/2011, 10:51 | Сообщение # 18
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (LILEJA)
У нас вітрянка.

Лілю,мабуть той вірус через компютер до нас перейшов smile .Ми сьогодні зранку проснулися з вітрянкою cry cry cry cry cry


 
ЛесяДата: Вівторок, 14/06/2011, 11:14 | Сообщение # 19
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Quote (ir71)
.Ми сьогодні зранку проснулися з вітрянкою

З одного боку,це добре що в дитячому віці дитина перенесе вітрянку.Я десь читала,що німці коли у когось дитина захворіла на цю хворобу відразу збирають мами своїх дітей і йдуть до хворого що би їхні дітки заразилися і перехворіли у дитинстві.Так що Іро,тримайтеся там.


 
LILEJAДата: Вівторок, 14/06/2011, 14:16 | Сообщение # 20
LILEJA
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 1139
Статус: Offline
ir71, я вам співчуваю. Пару днів важко, а потім буде легше. Тепер я вже рада, що мала захворіла в дитинстві. Я була хвора студенткою, то дуже важко перенесла вітрянку. І ще добре те, що тут кремами лікують і дитина не зелена.

 
ir71Дата: Вівторок, 14/06/2011, 14:54 | Сообщение # 21
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Я теж не дуже переживаю що малий захворів,це добре бо легко перенесе у дитинстві.Поки що маємо температуру 37.4 і купу прищиків.Але некапризний,незнаю як буде далі.Лікуємося з іграшками. dry

 
ir71Дата: Середа, 15/06/2011, 12:42 | Сообщение # 22
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Лілю,чим ти лікува вітрянку у малої?Якісь лікарства давала,чи просто треба перечекати коли всі прищики висиплять а потім зійдуть.Температура в нас 37 і збивати її не треба а що ще давати?П"є багато,їсти не хоче.До лікаря не зверталася бо наша сімейна у відпустці а іншої я не хочу.

 
LILEJAДата: Середа, 15/06/2011, 13:01 | Сообщение # 23
LILEJA
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 1139
Статус: Offline
Давала краплі "Зодак" (по 5 крапель 2 р/д) від алергії, бо нічого іншого не мала, а дитину дуже свербіло. На тілі змащували кремом Calamine - Najo 8% (я читала, що є лосьйон Каламін, який можна купити і в нас), він знімає свербіння, підсушує, а на обличчі кремом Alovir 5%. Не їла пару днів, пила. Від температури нічого, бо лікар сказав до 38,5 не збивати. З часом, коли пухирці "повилізали" наверх, то стало легше.

 
PocяДата: Середа, 15/06/2011, 13:40 | Сообщение # 24
Pocя
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1052
Статус: Offline
Іринко! Саме головне щоб малий не розчухував тих прищиків а то може лишитися значок ( давати від алергії і змащувати від свербіння). А так нічого не потрібно давати. І видужуйте!!!!! Біля нас тут багато дітей хворих на вітрянку, вдно якась епідемія sad

 
ir71Дата: Середа, 15/06/2011, 14:03 | Сообщение # 25
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Дякую!!!!Я щось нічого не даю,але його свербить.Просто миємося у прохолодній воді.Щось напевно таки від алергії сьогодні дам.

 
PocяДата: Середа, 15/06/2011, 14:28 | Сообщение # 26
Pocя
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1052
Статус: Offline
Іра, саме краще мазати місцево ті місця що найбільше сверблять і на видноті ( щоб не розчесав). Я колись змазувала новокаїном , дуже добре помагало а зараз є в аптеці якісь інші засоби від свербіння.

 
оксанкаДата: Середа, 15/06/2011, 17:06 | Сообщение # 27
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Quote (ir71)
чим ти лікува вітрянку у малої

Мій хворів минулої зими, теж Ірусь в легкій формі. Мені сімейна педіатр сказала абсолютно нічого не давати, але прищики мастити зеленкою по 3-5 разів щоденно і нові які появилися, і старі. Тоді вони не так сверблять і скоріше присихають. І то виявилося правда, малий навіть не відчував що його свербить,багато давати пити, таку температуру як у Вас взагалі не збивай. А сипати буде 5 днів, аж потім перестане... sad Виздоровлюйте, хоч доброго мало, а раз так то добре що маленьким перехворіє, то одна правда sad


 
оксанкаДата: Середа, 15/06/2011, 17:08 | Сообщение # 28
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Quote (ir71)
Просто миємося у прохолодній воді

SOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Вітрянку мочити ЗАБОРОНЕНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


 
ir71Дата: Середа, 15/06/2011, 17:24 | Сообщение # 29
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (оксанка)
Вітрянку мочити ЗАБОРОНЕНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Зараз на це підхід по новому.Вчора передивилася,перечитала багато інформації про лікування від лікаря Комаровського.Мити можна але не у гарячій воді.Дякую вам всім за хороші цінні поради.Ми лікуємося.

А на рахунок зеленки то знаєте навіщо у нас мажуть...Щоб визначити коли висипе останній прищик.Бо ті що вже висипали ,ці зелені а кожен новий червоний.От ми і мажимо щоб помітити старі і побачити нові.А присохнуть вони і так коли пройде пару днів.


 
LILEJAДата: Середа, 15/06/2011, 17:38 | Сообщение # 30
LILEJA
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 1139
Статус: Offline
Quote (ir71)
Щоб визначити коли висипе останній прищик

Це правда. Щоб знати, доки появляються нові і для того, щоб не попала інфекція, якщо дитина розчухає пухирець. Але зеленка не лікує. sad Все пройде з часом.


 
Кулінарний форум » Я-Жінка » Наше здоров"я » Здоров"я наших дітей
  • Сторінка 2 з 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • 9
  • »
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024