В гості до Ірини
 Здоров"я наших дітей - Сторінка 4 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Кулінарний форум » Я-Жінка » Наше здоров"я » Здоров"я наших дітей
Здоров"я наших дітей
ir71Дата: Вівторок, 22/11/2011, 23:50 | Сообщение # 46
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (оксанка)
А ніхто і не замітив що я запитання не в темці задал

дурниця,гоовне що ми тебе вилікували happy happy happy happy


 
ir71Дата: Вівторок, 17/01/2012, 19:01 | Сообщение # 47
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Смачні рецепти від застуди для діток - І солодко, і з хворобою відмінно впораються

Дуже часто, коли діти хворіють, це різко позначається на їх апетиті. Нічого не хочеться. І в ці непрості дні так хочеться підсолодити малюкові «пілюлю». Ми, батьки, частенько йдемо на поводу у маленьких вередник і ублажаємо їх шоколадками і тістечками. А між тим, для ослабленого дитячого організму це не найкраща їжа. Краще побалувати дітей смачними та корисними народними рецептами від застуди. І солодко, і з хворобою відмінно впорається.

«Помаранчевий» салатик

Натріть на тертці свіжу моркву, змішайте її з медом у співвідношенні 2:1.
Крім загального вітамінізує і протизапального ефекту, цей салатик значно полегшить біль у горлі при ангіні і прибере білий наліт з мигдаликів.
Можна додати трохи горіхів і сухофруктів, щоб салатик був більш ситним.

Яблучко «Сюрприз»

Пригостіть малюка печеним яблуком. Приготувати його зовсім не важко, особливо, якщо у вас є мікрохвильова піч. Достатньо лише вирізати серцевину (не наскрізь), і наповнити отвір медом, протертим ягідним «желе» (наприклад, з журавлини) або солодким сирком з родзинками. Цей нескладний десерт надасть велику допомогу імунній системі малюка. У яблуках багато вітамінів, залізо і фітонциди. Причому, печені яблука вважаються корисніше свіжих, та й засвоюються організмом набагато краще. Журавлина знезаражує і володіє непоганим сечогінним ефектом, мед має протизапальну дію, а сир заряджає енергією і насичує організм.

Чай з шипшиною

Залийте 1ст.л. сухих плодів склянкою води, всипати 1-2 ч.л. цукру і варити під кришкою протягом 10 хвилин. Потім настояти 1-2 години (під кришкою), процідити і пити протягом дня замість води або чаю. Шипшина - це відомий природний іммунотонік. А смачний чай, з приємною кислинкою, містить добову дозу вітаміну С, який так необхідний у період опору інфекції.

"Чарівне молочко»

Приготуйте медовий напій з води з медом. Змішайте сік чорної редьки (можна замінити морквяним) з напоєм і молоком з розрахунку 1:0,5:0,5. Давайте маляті пити по 1 столовій ложці 6 разів на день. Це ще один смачний рецепт від застуди. А так же ефективний засіб від кашлю. І, звичайно, не відмовляйте дитині в його улюблених фруктах: винограді, апельсинах, грушах, дині, бананах. Поїть його свіжовичавленими соками. Тільки не перестарайтеся в справі вітамінізації. Пам'ятайте, що надлишок вітамінів теж не дуже корисний. Все добре в міру, особливо в такій делікатній справі, як здоров'я вашого малюка. Сподіваємося, що ці смачні рецепти від застуди допоможуть вашим дітям впоратися із захворюванням. Швидкого одужання!


 
PocяДата: Вівторок, 17/01/2012, 22:04 | Сообщение # 48
Pocя
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1052
Статус: Offline
Так, це гарні рецепти а головне справді діють дуже добре! Не раз користувалася ними і користуюся! Та й дорослим вони не погано помогають biggrin !

 
оксанкаДата: Неділя, 04/03/2012, 14:11 | Сообщение # 49
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
В мене вдома дурдом cry cry cry в малого звечора температу 39,3-39,5 , цілу ніч горів, як дала таблетку буквально на годинку трохи спала температура і надалі висока...викликала чергову лікарку, думаю що це грип такий sad

 
НаталонькаДата: Неділя, 04/03/2012, 15:20 | Сообщение # 50
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 625
Статус: Offline
оксанка, у мене аналогічна ситуація, тільки хворіють два мої хлопці. Діагноз -грип.
 
ir71Дата: Неділя, 04/03/2012, 16:03 | Сообщение # 51
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (оксанка)
В мене вдома дурдом

у нас я сьогодні вже підхватила простуду.Добре що хоч без температури,лише горло сильно болить cry


 
оксанкаДата: Неділя, 04/03/2012, 18:39 | Сообщение # 52
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Quote (ir71)
горло сильно болить

пильнуйся і лікуйся ,бо було то саме. А щойно було лікарка, сказала що ларингіт, але і ще сказалащо дууууууууууууже багато викликів з проблемами горла, sad Сказала полоскати чиииииииим побільше


 
ЛесяДата: Неділя, 04/03/2012, 19:11 | Сообщение # 53
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Quote (оксанка)
А щойно було лікарка, сказала що ларингіт

Ти чого по неділях до лікарів ходиш???
Quote (оксанка)
Сказала полоскати чиииииииим побільше

Так,це хороший варіант у кого болить горло.аще я відразу купую собі льодяники Стрепсілс інтенсив(мені дуже вони помагають.)
Іринко!!!Тільки з чоловіком не цілюйся,бо хвороби горла передаються biggrin :D biggrin




Сообщение отредактировал Леся - Неділя, 04/03/2012, 19:19
 
PoetkaДата: Неділя, 04/03/2012, 19:44 | Сообщение # 54
Poetka
шеф-повар
Группа: Заблоковані
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Quote (Наталонька)
оксанка, у мене аналогічна ситуація

І в нас...спочатку в чоловоіка 39,потім в малого, а я ледь лажу температура не висока 37,але стан наче вагони розгружала....То капець якийсь....


Я ОЛЯ!
 
ЛесяДата: Неділя, 04/03/2012, 21:18 | Сообщение # 55
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Quote (Poetka)
а я ледь лажу температура не висока 37,

Ця температура найгірша!!!!!!!!!!!!! Лікуйтеся дівчатка!!!!!!!!!!!!!


 
ir71Дата: Неділя, 04/03/2012, 22:17 | Сообщение # 56
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (Леся)
Тільки з чоловіком не цілюйся,бо хвороби горла передаються

Я вже його перевела в іншу кімнату.
Ой,щось наш форум похворів cry cry cry Дівчата переходимо на гарячі чаї,часник та цибулю.Саме час biggrin


 
Зоряна9810Дата: Неділя, 04/03/2012, 23:26 | Сообщение # 57
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Ой та ми тільки всі повилазили з того, ларингіти , грип, ОРЗ....Дівчатка лікуйтеся всі і своїм давайте щось противірусне щоб не поідхоплювали!!!!!!!!!!!!!!!

 
ТаньчикДата: Понеділок, 05/03/2012, 01:36 | Сообщение # 58
Таньчик
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 802
Статус: Offline
А В нас вітрянка спершу старша хворіла, потім я, а тепер найменшенька вся в зеленці

[br] Цветы и букеты анимации бесплатно
 
оксанкаДата: Понеділок, 05/03/2012, 12:49 | Сообщение # 59
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Quote (Леся)
Ти чого по неділях до лікарів ходиш???

та я не ходили вона сама по виклику до малого прийшла!!! wink biggrin biggrin biggrin
Quote (ir71)
Ой,щось наш форум похворів

от як раз форум і здоровий, як зайдеш сюди відразу настрій піднімається, і про температуру 39 забуваєш wink biggrin biggrin happy happy happy happy happy happy happy


 
Зоряна9810Дата: Понеділок, 05/03/2012, 13:15 | Сообщение # 60
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Хто знає файного масажиста, який робить дренажний масаж , особливо маленьким дітям?????????7

 
Кулінарний форум » Я-Жінка » Наше здоров"я » Здоров"я наших дітей
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024