В гості до Ірини
 Здоров"я наших дітей - Сторінка 5 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Кулінарний форум » Я-Жінка » Наше здоров"я » Здоров"я наших дітей
Здоров"я наших дітей
оксанкаДата: Понеділок, 05/03/2012, 18:02 | Сообщение # 61
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Quote (Зоряна9810)
дренажний масаж

а то який? я про такий не чула


 
Зоряна9810Дата: Понеділок, 05/03/2012, 18:32 | Сообщение # 62
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Quote (оксанка)
а то який? я про такий не чула

дуже добрий після кашлів робити такий масаж..ми вже робили, але та пані що приходила дуже не пунктуальна, то шукаю іншу людину, а як ні то прийдеться ту видзвонювати...


 
ir71Дата: П`ятниця, 13/04/2012, 10:00 | Сообщение # 63
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Ой,дівчата,як то кажуть в народі -"не плануй дураче бо буде іначе".Так і вийшло у мене.Нічого не свята не печу,не варю,бо знала що їдемо в гості,а тепер все змінилося.Викликала лікаря,бо швидше за все у моєї дитини скарлатина.От вже відсвяткували cry cry cry cry cry .Температура висока,горло горить і висипка.Може хтось вже тим хворів,скажіть чи це дуже небезпечно для дорослих?Бо вичитала що то дитяча хвороба і заразна,а от як вона на дорослих діє,то незнаю.Переживаю бо у мого чоловіка слабий імунітет через цукор і лікувати якусь хворобу дуже важко.Навіть незнаю за що братися з тим лікуванням,чекаю на лікаря.

 
ЛесяДата: П`ятниця, 13/04/2012, 10:05 | Сообщение # 64
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
ІРУСЯ!!!Співчуваю,може тобі передати щось на свята,хоча ти точно щось таки готувала.На рахунок
Quote (ir71)
.Може хтось вже тим хворів,скажіть чи це дуже небезпечно для дорослих?

Я не в курсі .бо такого не мали.Ви там тримайтеся,а може краще чоловіка переселити на час.але запитай у лікаря,все таки вони щось та знають.


 
ir71Дата: П`ятниця, 13/04/2012, 10:12 | Сообщение # 65
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (Леся)
,може тобі передати щось на свята

Ой дякую люба!!!!Та звичайно що без нічого не залишуся.Маю ще два дні і все приготую,це не проблема.

Quote (Леся)
.Ви там тримайтеся,а може краще чоловіка переселити на час

Я б з радістю,хіба до сусідки biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin


 
TalochkaДата: П`ятниця, 13/04/2012, 10:48 | Сообщение # 66
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Іруся, на жаль, порадити нічого не можу. Знаю, що вітрянка дорослими дійсно тяжко переноситься, а от стосовно скарлатини не знаю.
Але ти наперед не засмучуйся. Я думаю, все минеться. В таке світле свято Бог не залишить вашу родину. smile
А Великодній стіл ти ще встигнеш ого-го який приготувати! Головне, шоб синочок швидше одужав!


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
ЛесяДата: П`ятниця, 13/04/2012, 11:10 | Сообщение # 67
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Quote (ir71)
Я б з радістю,хіба до сусідки

Ні ,до сусідки не треба.зараз чоловіки на вєс золота!!!! biggrin biggrin biggrin


 
Зоряна9810Дата: П`ятниця, 13/04/2012, 11:12 | Сообщение # 68
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
ir71, як я тебе розумію....ми так одного Різдвяні свята святкували з вітрянкою....
А на рахунок скарлатини, то я незнаю чи вона небезпечна для дорослих, от кір , краснуха так....але ми мали скарлатину і ніхто не заразився від малої....Так що Іруся тримайтеся, виздоровлюйте, і файно святкуйте!


 
ir71Дата: П`ятниця, 13/04/2012, 12:43 | Сообщение # 69
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Дівчатка гарно дякую за підтримку.Заготовки є,завтра все поварю,попечу і свята будуть.Щоб я б без вас...розрадили,підтримали і вже на душі світліше.Чекаю на лікаря,прийде все розкаже.Свята ніхто не відміняв,так що відсвяткуємо.Єдине,що дитина так чекає щоб кошик посвятити,а тут таке.То ж не нагадую йому,щоб не розстроювати.

 
ir71Дата: П`ятниця, 13/04/2012, 14:42 | Сообщение # 70
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Ой мені полегшало,то не скарлатина,то звичайна ангіна.А висипка від чаю з малини і того що пропотів,тобто як потничка у малих дітей biggrin biggrin biggrin
Так ми два дні лікуємося і їдемо святкувати.Ура!!!!!!!!Дякую,Богу,що все обійшлося і страшна хвороба нас оминула.


 
Зоряна9810Дата: П`ятниця, 13/04/2012, 14:44 | Сообщение # 71
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Quote (ir71)
Так ми два дні лікуємося і їдемо святкувати.Ура!!!!!!!!Дякую,Богу,що все обійшлося і страшна хвороба нас оминула.

Ірусь я розумію як ти радієш!! Слава Богу все обійщлося, правда ангіна то теж противно але не інфекційно-заразно!!!


 
НаталонькаДата: П`ятниця, 13/04/2012, 17:57 | Сообщение # 72
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 625
Статус: Offline
ir71, Дякувати богу усі страхи позаду. Попереду тільки приємні емоції, сподіваюся, що без подібних несподіванок.
 
ir71Дата: П`ятниця, 13/04/2012, 18:53 | Сообщение # 73
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Зоряна9810, Наталонька, дякую любі за підтримку!!! hearts hearts hearts hearts hearts hearts

 
Зоряна9810Дата: Вівторок, 13/11/2012, 17:10 | Сообщение # 74
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Наталю а який кашель в дитини?

 
Зоряна9810Дата: Вівторок, 13/11/2012, 17:11 | Сообщение # 75
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
бо нам при сухому кашлі помагає актіфед (його прада важко знайти зараз) а потім дитячий лазолван. а також АЦЦ добре пити при мокрому кашлі. і боржомі з молоком.

 
Кулінарний форум » Я-Жінка » Наше здоров"я » Здоров"я наших дітей
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024