В гості до Ірини
 Здоров"я наших дітей - Сторінка 6 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Кулінарний форум » Я-Жінка » Наше здоров"я » Здоров"я наших дітей
Здоров"я наших дітей
IraДата: Вівторок, 13/11/2012, 20:22 | Сообщение # 76
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
Дуже добре помагалв моїм малим а тепер і внукам компрес з картоплі в мундирах. Яку я товкла і посипала содою,а тоді тою стороною де сода клала до грудей(звичайно спершу замотавши в пеленку). А ще варила відвар з пирію,також гарно помагав.

 
ir71Дата: Вівторок, 13/11/2012, 20:54 | Сообщение # 77
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (Ira)
добре помагалв моїм малим а тепер і внукам компрес з картоплі в мундирах.

Це справді провірений метод.Я колись старшого лише так лікувала,а потім забула про цей компрес.Треба повертатися до нього знову.


 
ОляДата: Вівторок, 13/11/2012, 21:05 | Сообщение # 78
Віват кухар!!!
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 456
Статус: Offline
Наталю, із затяжним кашелем не можна рискувати. Зроби дитині рентген, бо може бути хронічний бронхіт, який перейде в асму, або прикореневе запалення. І то дуже серйозно. Бо тоді без сильних антибіотиків не обійтися. А якщо бронхи і легені чисті, то оця варена картопля, як дівчата написали, добре допомагає. А ще повари дитині, як чай, траву девясилу. Нехай поп"є з тиждень з медом. Можеш ще до всього почергувати ту картоплю з гірчичниками. Ну і багато пиття, фруктів, особливо цитрусових. Треба допомогти імунній системі організму. podmigivaniya-118
 
наталяДата: Середа, 14/11/2012, 03:31 | Сообщение # 79
наталя
кулінар
Группа: Своя людина
Сообщений: 94
Статус: Offline
Я за боржомі чула ,але мала молока не п'є,лише кашу через сон і то з горем пополам з'їдає.кашель сухий .напевно що поїдемо до лікаря ,правда не знаю навіть до якого .Мама каже ,що то може бути алергія .в нас відколи включили опалення почався кашель.спочатку думали ,що сухе повітря.ставили воду під батарею і накривали мокрим рушником .кашель був пройшов і минулого тижня знов повернувся . slezi-33
 
ЛесяДата: Середа, 14/11/2012, 09:55 | Сообщение # 80
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Quote (наталя)
що сухе повітря

Якщо справа у цьому,то краще купіть зволожувач повітря.


 
Зоряна9810Дата: Середа, 14/11/2012, 11:15 | Сообщение # 81
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
наталя, я маю одну лікарку, правда вона трохи дорого бере..але мою малу витягнула так що огого.....якщо треба дам телефон її

 
ir71Дата: Середа, 14/11/2012, 12:56 | Сообщение # 82
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Від нас щойно пішла лікарка.Мій старший заробив бронхіт.Кашляв вже десь місяць.І все лікували а хвороба знову поверталася.Аж поки я сьогодні не викликала свого сімейного.
Тож лікуємося тепер антибіотиками і на вечір компреси буду робити.Протягом дня пити боржомі або поляну квасову


 
Зоряна9810Дата: Середа, 14/11/2012, 12:59 | Сообщение # 83
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Quote (ir71)
Тож лікуємося тепер антибіотиками і на вечір компреси буду робити

а бронхіт хіба лікується антибіотиками?????


 
Зоряна9810Дата: Середа, 14/11/2012, 13:01 | Сообщение # 84
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Багато хто вважає, що бронхіт необхідно лікувати антибіотиками. Між тим, практично всі випадки бронхіту викликаються вірусами, а антибіотики не діють на віруси. Гострий бронхіт зазвичай проходить самостійно, хоча кашель може зберігатися протягом декількох днів або навіть тижнів.

Що робити:

• Дотримуйтесь домашній режим і пийте достатню кількість рідини.

• Не паліть.

• Уникайте контакту з пилом та іншими подразниками.

• Користуйтеся зволожувачем повітря або дихайте вологим повітрям.

• Корисний масаж грудної клітки і спини.

Зверніться до лікаря:

• При наявності хрипів або кашлю, що зберігаються більше 1 місяця, особливо вночі та при фізичному навантаженні.

• При наявності кашлю, що сполучається з поганим самопочуттям, слабкістю, тривалим підвищенням температури або іншими симптомами.

• При появі прожилків крові в мокроті.

• При утрудненні дихання в положенні лежачи.

Антибіотики не ефективні в більшості випадків бронхіту. Практично всі випадки бронхіту викликаються вірусами. Антибіотики в даному випадку марні, оскільки не знищують віруси. Навіть при відхаркуванні густого мокротиння жовтого кольору антибіотики не завжди призначаються, тому найчастіше не прискорюють дозвіл процесу і не полегшують стан пацієнта. Прийом антибіотиків без необхідності може заподіяти шкоду, оскільки сприяє появі стійких бактерій, і підвищити ризик розвитку небажаних реакцій. У більшості випадків бронхіт проходить самостійно.

Бронхіти вірусної природи можна сплутати з алергійним бронхітом, бронхіальною астмою або пневмонією. У пацієнтів, які страждають алергією на домашній пил, шерсть тварин, перо подушки, пилок рослин і реагують на інші алергени, запалення бронхів може носити алергічних характер. У такому випадку симптоми захворювання (кашель, утруднення дихання) виникають при контакті з алергеном, і у випадках алергічного бронхіту повинно призначатися спеціальне лікування.


 
ir71Дата: Середа, 14/11/2012, 13:07 | Сообщение # 85
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (Зоряна9810)
а бронхіт хіба лікується антибіотиками?????

коли вже запущений то так.Антивірусні таблетки не допомогли,хоч пропив весь курс.Тепер п"є сумамед
У нього ще крім бронхіту,ангіна.Тому ми лікуємося серйозно

До речі класна інформація,Зоряно,дякую!


 
наталяДата: Середа, 14/11/2012, 14:31 | Сообщение # 86
наталя
кулінар
Группа: Своя людина
Сообщений: 94
Статус: Offline
Зоряна9810 якщо можна то напиши будь-ласка тел. і адрес
 
НаталонькаДата: Середа, 14/11/2012, 14:50 | Сообщение # 87
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 625
Статус: Offline
А у нас спершу був трахеобронхіт, кінець жовтня початок листопада, походили два дні садочок зявилася вітрянка і знею такий страшний лаючий кашель, що уже неможливо слухати, поки нема температури. От будь мудрий як ту дитину лікувати?

Сообщение отредактировал Наталонька - Середа, 14/11/2012, 14:52
 
Зоряна9810Дата: Середа, 14/11/2012, 14:54 | Сообщение # 88
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Наталонька,
Quote (Наталонька)
був трахеобронхіт

в нас це часте явище..


 
Зоряна9810Дата: Середа, 14/11/2012, 14:56 | Сообщение # 89
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
наталя, написала в ОП

 
наталяДата: Середа, 14/11/2012, 21:45 | Сообщение # 90
наталя
кулінар
Группа: Своя людина
Сообщений: 94
Статус: Offline
була сьогодні лікарка.сказала ,що груди чисті,але завтра ідемо здавати кров ,а далі буде видно по результату аналізу.
 
Кулінарний форум » Я-Жінка » Наше здоров"я » Здоров"я наших дітей
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024