В гості до Ірини
 Шукаю рецепти ...... - Сторінка 11 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Шукаю рецепт! » Шукаю рецепти ......
Шукаю рецепти ......
лізаДата: П`ятниця, 03/10/2014, 14:39 | Сообщение # 151
ліза
повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 202
Статус: Offline
Дорогі господині, підкажіть, будь ласка, рецепт смачного печінкового торта. В мене часто  коржі чогось забиті і несмачні виходять. І як ви його перекладаєте?  Мені смакує начинка із потертого на дрібному терку білка яйця і майонезу з часничком. Наперед дякую!!! s1468
 
КсюшаДата: П`ятниця, 03/10/2014, 14:54 | Сообщение # 152
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
ліза, я роблю торт з печінки ,і перемащую жарена цибулька з морквою і майонез,я з часником не люблю,для прикраси варене яйце.Печінку мелю з цибулею, додаю кілька яєць і молока,муку,сіль перець.Я пропорції не пишу, бо як тут всі знають, я малі порції не роблю.

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
лізаДата: П`ятниця, 03/10/2014, 18:18 | Сообщение # 153
ліза
повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 202
Статус: Offline
Ксюша, дякую. Як тобі добре, що у тебе все виходить на око:))) А у мене з моїм оком проблеми:))), тому мені тільки з пропорціями. Бо як наготую, то виходить як у тій приказці: " тато їли, мама їли; псам дали, пси не хтіли" sorom
 
КсюшаДата: П`ятниця, 03/10/2014, 20:19 | Сообщение # 154
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
ліза, я в основному беру пів кіло печінки любої,3-4яйця,1стакан молока можна менше  2-3 цибулі .Цибулю мелю з печінкою, додаю яйця ,молоко,сіль ,перець,я даю пів чайної ложки порошку до печива,і муку,суміш роблю, як на налисники

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
лізаДата: Субота, 04/10/2014, 00:33 | Сообщение # 155
ліза
повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 202
Статус: Offline
Ксюшенька, а порошок до печива яку роль відіграє? Коржі пишніші тоді? Гм, перший раз чую. zdivuvannja
 
КсюшаДата: Неділя, 05/10/2014, 11:18 | Сообщение # 156
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
ліза, ну не знаю, я постійно або порошок до печива даю, або соди чуть згашеної оцтом, воно тоді пишніше

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
лізаДата: Понеділок, 20/10/2014, 21:35 | Сообщение # 157
ліза
повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 202
Статус: Offline
Ксюша, дякую за пораду на рахунок додавання порошку до печива до тіста. Налисники дійсно вийшли мякі і ніжні, тепер буду робити так постійно s1468
 
КсюшаДата: Понеділок, 20/10/2014, 23:21 | Сообщение # 158
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
ліза, будь-ласка,користуйся на здоров"я

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
лізаДата: Понеділок, 20/10/2014, 23:29 | Сообщение # 159
ліза
повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 202
Статус: Offline
Дівчата, я знов до вас із просьбою.:sorom: Знайшла на просторах нету ось такий дуже симпатичний розріз тортика, дуже хочеться його приготувати, але точно не знаю як його зробити.

Бананово-клубничное удовольствие
</a>

Шоколадний бісквіт, точно пропитаний, і полуничний та банановий муси ( чи то суфле?). Дівчата, робив хтось щось схоже чи може хтось знає, як робити оці два прошарки, які саме інгредієнти та їх кількість?І чим можна пропитати такий шоколадний бісквіт?
Буду вдячна за допомогу. Хочеться його приготувати, можна звичайно експериментувати, але шкода переводити продукти sorom

Додано (20/10/2014, 23:29)
---------------------------------------------
Ой, забула ще перепитати, який бісквіт варто пекти  для цього торта? На кип`ятку чи самий звичайний? dymae


Сообщение отредактировал ліза - Понеділок, 20/10/2014, 23:30
 
LapatulyaДата: Неділя, 11/01/2015, 14:14 | Сообщение # 160
нова людина
Группа: Відвідувач
Сообщений: 3
Статус: Offline
Дівчата, хочу спекти торт "Снікерс", чи буде добрий крем "Тафіта" до цього торту,бо хочеться щось цікавіше, ніж масло із згущеним молоком?
 
КсюшаДата: Неділя, 11/01/2015, 14:52 | Сообщение # 161
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Lapatulya, так як як я снікерс не люблю і не печу,але крем тафіта мені подобається,думаю має бути класно

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
оксанкаДата: Неділя, 11/01/2015, 15:23 | Сообщение # 162
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Цитата Lapatulya ()
чи буде добрий крем "Тафіта" до цього торту,бо хочеться щось цікавіше, ніж масло із згущеним молоком?
думаю  буде  добре,але  це  вже буде  не  Снікерс biggrin а  якийсь  інший  пляцок


 
IraДата: Неділя, 11/01/2015, 16:15 | Сообщение # 163
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
Цитата Lapatulya ()
хочу спекти торт "Снікерс", чи буде добрий крем "Тафіта" до цього торту

трошки пофантазуй і вийде новий і цікавий пляцок


 
karinahadionДата: Четвер, 21/05/2015, 08:26 | Сообщение # 164
нова людина
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1
Статус: Offline
Доброго дня,будь ласка допоможіть знайти рецепт класичного сметанника.
 
lepicaДата: Четвер, 21/05/2015, 08:28 | Сообщение # 165
нова людина
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1
Статус: Offline
Доброго дня!
Прошу вас допомогти знайти рецепт вишневого пирога на французькому молоці.  privetstvie-197
 
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Шукаю рецепт! » Шукаю рецепти ......
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024