В гості до Ірини
 Ваш кошик з продуктами? - Сторінка 2 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Я-Жінка » Жіноча тема » Ваш кошик з продуктами?
Ваш кошик з продуктами?
PavlukДата: Неділя, 28/08/2011, 17:56 | Сообщение # 16
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
vovk, то дуже добре мати все своє. Ми цього року з чоловіком та синок деякий час проводимо в селі. То одного городу нам поки хватило. А ще з малим треба постійно бути, бо десь як влізе то буде шось страшне. А на поле його не візьму - бо як поможе мені, то нічо не виросте. А наступного року плануємо кілька гусок тримати, маємо річку недалеко. Своя городина, то вже красота. Минулого року купляли бульбу та капусту, то годі було їсти sad



Сообщение отредактировал Pavluk - Неділя, 28/08/2011, 17:57
 
kcюшkaДата: Неділя, 28/08/2011, 19:18 | Сообщение # 17
kcюшka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Quote (Pavluk)
дуже добре мати все своє.

Так я з цим погоджуюсь: захотілось курочку- зарізала, треба начинити качечку-зарізала, щось з овочів-вийшла на город-зірвала, та все це даром не приходить.


 
ЛесяДата: Неділя, 28/08/2011, 19:31 | Сообщение # 18
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Quote (vovk)
, так роблять мої батьки то і я так мушу

Але про себе теж треба дбати.Ти молода,треба більше приділяти уваги собі і своїй улюбленій справі.У мене теж були бабусі у селі і теж приїзджали їм помагати,але коли їх не стало,і не було звідки взяти городини то все було на базарі.і з голоду ми не вмерли.Але я така людина що люблю порпатися в землі.І маю 6 соток городу(для села це майже нічого),але так приємно брати урожай,свій,вирощений власними руками.У селі це адська праця,можливо ви привмкли,і вам легше.


 
kcюшkaДата: Неділя, 28/08/2011, 21:20 | Сообщение # 19
kcюшka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Quote (Леся)
маю 6 соток городу

а у нас 70 соток
Quote (Леся)
Ти молода,треба більше приділяти уваги собі і своїй улюбленій справі.

я не можу собі такого дозволити. Як ви уявляєте таке: мама з татом на городі, а я собі бавлюся тортами, вони це не сприймають за серйозну роботу.


 
ЛесяДата: Неділя, 28/08/2011, 21:40 | Сообщение # 20
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Quote (vovk)
вони це не сприймають за серйозну роботу.

от якби ти за це брала гроші,то вони б сприймали це як заробіток.


 
Зоряна9810Дата: Неділя, 28/08/2011, 22:46 | Сообщение # 21
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
в нас .село далекувато, 70 км в одну сторну, але моя мама заставляє нас туди їздити, хоча зовсім нам не вигідно, і зовсім це не наше....просто дали нам на невизначений час користуватися...довга це історія, бо що скажуть люди що земля пропадає, т все таки правда, але коли порахувати скільки то витрачається часу і грошей на ті поїздки, що аж недобре робиться...але з одним я згідна
Quote (Леся)
але так приємно брати урожай,свій,вирощений власними руками

Quote (vovk)
а у нас 70 соток

є коло чого робити.
Quote (Леся)
от якби ти за це брала гроші,то вони б сприймали це як заробіток.

прислухайся ...


 
оксанкаДата: Вівторок, 30/08/2011, 21:02 | Сообщение # 22
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Quote (Зоряна9810)
хоча зовсім нам не вигідно

Згідна на 1000%, коли сісти восени і все порахувати то все золотим виходить...Але моя бабця 87-ми річна цього не розуміє, а як нічого не робити що люди скажуть... Слава Богу що цей рік більше урожаєм тішить ніж торік. Але й що казати ми такі, ми любимо землю wink хоча на працювати треба тяжко


 
PavlukДата: Середа, 31/08/2011, 00:58 | Сообщение # 23
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Воно правда дешевше вийде купити ту городину, ніж добиратися за 100км до того поля. Мені не далеко всього 7км, ровером можна за 30хв доїхати. А так як я трохи екстремалка, підмовила чоловіка через літо трохи жити в селі, то взагалі клас. Ми на місці, все на очах, є куда руки прикласти. Але як подивлюся скільки праці в це життя вкладають наші сусіди по селу wacko . То капець, я точно такого не хочу. Корови, кури, свині та ще гуси, індики та качки. Море городів, а вони молоді люди всі порівняно. То мені хватає хіба одного поля на 10сотків і кількох вуликів під хатою. Ну і ще садок хочемо гарний виростити. А що буду казати як буду стара, не знаю но корови тримати не буду, я її боюся wacko wacko wacko wacko

 
Зоряна9810Дата: Середа, 31/08/2011, 10:41 | Сообщение # 24
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Quote (Pavluk)
То мені хватає хіба одного поля на 10сотків і кількох вуликів під хатою. Ну і ще садок хочемо гарний виростити
то ніби я писала

Quote (Pavluk)
як буду стара, не знаю но корови тримати не буду, я її боюся

о я казала що наіть курей не хочу, бо тільки гадять по подвірі і квіти шпортають angry


 
Зоряна9810Дата: П`ятниця, 04/12/2015, 09:57 | Сообщение # 25
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Дівчата розказуйте як змінився ваш кошик з продуктами  з тими цінами...

 
ЛесяДата: П`ятниця, 04/12/2015, 15:41 | Сообщение # 26
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Цитата Зоряна9810 ()
Дівчата розказуйте як змінився ваш кошик з продуктами  з тими цінами...
та змінився,змінився.Колись позволяли собі червону рибку і ікорку,тепер хіба дивимося на неї в магазині.Мясо всеодно купуємо.Та й у нас все з магазину,немаємо села,на городі не рдить,треба гноїти а то все дорого ,тому легше купити.Рибу рідше стали їсти.З мяса в основнму індик ,курка,телятину взалі не купуємо.Менеш фруктів їмо.Колись щодня купляли  по пару кг,тепер кожному по штучці,бо все ж таки вітамінів теж хочеться.


 
КсюшаДата: Неділя, 06/12/2015, 00:26 | Сообщение # 27
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
А в мене не суттєво змінилось,тому що з моїх мясо і рибу їм лиш я ,так щоб кожен день,мої більше люблять щось простіше канапочку з колбасою вареною обовязково,побільше вареників, картоплі ,бульйончик ,голубці не показуй .фрукти купляли  не такими кількостями великими, але фрукти не виходять, зараз мандарини ,грушки такі смачні .-восени їх не було, я для себе банани і яблучка.Мені простіше ,бо нас мало.Яйця як купляли так і купляємо бо щось їсти треба ,молочну продукцію беру раз втиждень 4 літри молока ,сир і сметанку домашню.собі купляю сир .бринзу бо її люблю.на їду не жалію,я собі лаху не куплю лишню,але їда має бути.на ній не економимо,червону рибку як купляю то так на свята і то кусок мариную кусок жарю.дуже любимо горбушу жарену.

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями

Сообщение отредактировал Ксюша - Неділя, 06/12/2015, 00:29
 
СашаДата: Неділя, 06/12/2015, 11:02 | Сообщение # 28
Саша
Гурман
Группа: файна газдиня
Сообщений: 139
Статус: Offline
Ми і раніше не дуже розкошували з їдою. А тепер м"ясо тільки на вихідні. Риба десь серед тижня один раз. А так вареники, картопля, гречка, домашні консервації. На днях мала ситуацію,коли одна моя знайома широко відкрила очі коли почула що я не пробувала ніколи морепродуктів. Ну не по кишені вони мені. І нагоди не було.

Я - Марійка.
 
IraДата: Понеділок, 07/12/2015, 18:26 | Сообщение # 29
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
Цитата Зоряна9810 ()
Дівчата розказуйте як змінився ваш кошик з продуктами  з тими цінами...
Ой ціни і справді шалені....але у нас несуттєво змінився кошик, мясо є практично щодня за винятком того коли вже набридає і хочеться пісної бульби з кефірчиком. І рибку купляю ,але їм її хіба я і чоловік коли дома. На їді стараюся неекономити,бо мої хлопці наробляться за день то треба і сили поживною їжею підтримати.


 
ЛесяДата: Понеділок, 07/12/2015, 20:42 | Сообщение # 30
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
доречі,продовжу.Ходив вчора чоловік взтяти на роботу кусочок ковбаски,вернувся без нічого,каже краще мяса куплю ніж за незнати що заплачу 140 грн

 
Кулінарний форум » Я-Жінка » Жіноча тема » Ваш кошик з продуктами?
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024