В гості до Ірини
 Ваш кошик з продуктами? - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Я-Жінка » Жіноча тема » Ваш кошик з продуктами?
Ваш кошик з продуктами?
ir71Дата: Понеділок, 07/03/2011, 20:46 | Сообщение # 1
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Які продукти харчування і в якій кількості ви купуєте в місяць?
Чи купуєте ви раз на місяць чи кожний тиждень?
І який у вас обов'язковий продуктовий кошик? (тобто які продукти ви обов'язково закуповуєте)



 
ir71Дата: Понеділок, 07/03/2011, 21:02 | Сообщение # 2
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
У мене в кошик обовязково входить:
хліб,сметана,масло,мясо,овочі,макарони,гречка,цукерки(!)
Закупляємося ми раз на тиждень такими продуктами як масло,сир,мясо,овочі,гречка,макарони.А ще серед тижня докупляю хліб,печиво,ковбасу,йогурти.Де коли рибу,гриби і так інколи якісь солодощі,щоб себе побавити.

А взагалі в теперішній час важко визначитися з продуктами.Ніби все є в магазинах,в любий час вибігла і докупила що бракує.


 
ЛесяДата: Понеділок, 07/03/2011, 21:06 | Сообщение # 3
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Взагалі то я кожен день щось купую.Особливо хліб і їжу для котика.Борошно,макарони, цукор,крупи, кава, олія, побутову хімію,мясо раз на місяць.Фрукти - два рази на тиждень.
Але все одно кожен день в магазині щось докуповую.


 
ЛесяДата: Понеділок, 07/03/2011, 21:11 | Сообщение # 4
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Мені добре,бо мама працює продавцем на базарі.Якщо мені щось треба,то дзвоню до неї і вона приносить.А магазин в сусідньому будинку.
Та ви не повірите,в неділю доїли масло і коли прийшлося смажити налисники то ніхто не хотів йти до маркету.Так і не підсмажили налисники.От лінтяї.


 
РоксоланаДата: Понеділок, 07/03/2011, 21:11 | Сообщение # 5
Роксолана
набираюсь досвіду
Группа: Заблоковані
Статус: Offline
Дуже цікаве питання ви підняли.В мене так:в суботу я ,або чоловік їдем на базар.Берем на тиждень масло,якісь крупи якщо є потреба,молоко,домашній сир.М"ясо купляю наперед кілька кг.Також беру 1 кг риби ,і серед тижня вже готую її.Стараюсь уникати тих штучних курей,типу "наша ряба",так як це суціна хімія.Годують їх гормонами.Мені лікар ендокринолог казав ,що тих курей категорично не можна їсти хлопчикам що підростають.Так як разом з курми ,хлопці отримують жіночі гормони .а це потім приводить до гормональних збоїв.В молодих підлітків починається відхилення фізитчне в жіночу сторону.А решту продуктів купляємо мо мірі потреби.

я трохи нерозумна!

Сообщение отредактировал Роксолана - Понеділок, 07/03/2011, 21:13
 
Оленка14Дата: Вівторок, 08/03/2011, 00:14 | Сообщение # 6
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 526
Статус: Offline
А у мій кошик 2 рази в тиждень молоко, сир, сметана,масло. Раз в місяь купую крупи(гречка , рис, ячмінка).Хліб печу сама(купую в серпню або зерно і їдемо з чоловіком до млина, або муку). З таким розрахунком щоб я на мала запас. Також цукор в сезон купую на рік. А мясо: купуємо з сестрою на двох живу хрюшу , чоловіки її ріжуть, а ми вже її тоді розділяєм і в камеру. Ну і підкупльовуєм фрукти раз в тиждень.
 
ir71Дата: Вівторок, 08/03/2011, 08:46 | Сообщение # 7
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (Роксолана)
як разом з курми ,хлопці отримують жіночі гормони .а це потім приводить до гормональних збоїв

Ой,відразу страшно стало....у мене хлопці ой як кури люблять...


 
Зоряна9810Дата: Середа, 09/03/2011, 17:41 | Сообщение # 8
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Ми переважно їздимо на закупи у супермаркет. Але основні продукти це : молоко, сметана, мяско, які можуть полежати пару днів в холодильнику. А також діти їдятьбагато фруктів і цукерків. І зазвичай їдиш за ьчимось конкретним , а виходиш з повним візком, бо треба і горошку, а може і кукурузка придасться, а ще треба згущонки, твердого сиру, оселедця ...ну і взвагалі все що не продають це все ДУЖе потрібно вдома...

 
ir71Дата: Середа, 09/03/2011, 19:57 | Сообщение # 9
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (Зоряна9810)
їздимо на закупи у супермаркет

Ми теж там закупляємося.
Quote (Зоряна9810)
їдиш за ьчимось конкретним

А це так у супермаркетах задумано-хліб завжди десь або вкінці або посередині залу.Поки до нього дійдеш,то помалу повну корзину набереш продуктів.Ми сьогодні їхали у магазин спеціально за згущеним молоком(я просто відразу беру ящик) а як зайшли то набрали повний візок.І так завжди,плануємо потратити гривень 400-500 а тратимо поза тисячу.


 
НалинкаДата: Четвер, 14/04/2011, 14:45 | Сообщение # 10
Налинка
нова людина
Группа: Відвідувач
Сообщений: 7
Статус: Offline
А у нас в основному все домашнє...
 
РосяДата: Четвер, 14/04/2011, 15:44 | Сообщение # 11
Гурман
Группа: Своя людина
Сообщений: 107
Статус: Offline
Quote (Роксолана)
,хлопці отримують жіночі гормони

Щось Вас той лікар дуже настрашив!!! Мої хлопці ой як їдять і знайомі вже жонаті змалку дуже полюбляють ці "гормональні" кури і нічого їм не є, такі мужні що дай боже кожному. А їмо ми майже все таке тільки не все знаємо! sad sob




Сообщение отредактировал Рося - Четвер, 14/04/2011, 15:44
 
kcюшkaДата: Субота, 27/08/2011, 20:32 | Сообщение # 12
kcюшka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Дівчата, напевнло ви мені позаздрите, бу у мене практично все домашнє: всі овочі на своєму городі, і по 2-3 кабани тримаємо, а кури, качки і навіть коза.
Купляти приходиться мало проте є коло чого попрацювати. Ну що поробиш, село є село.......


 
ir71Дата: Субота, 27/08/2011, 23:26 | Сообщение # 13
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (vovk)
ви мені позаздрите

Звичайно,але так по білому,по доброму.Все своє-це добре,але біля нього так напрацюватися треба.І справді позавидуєш. surprised


 
LILEJAДата: Неділя, 28/08/2011, 00:35 | Сообщение # 14
LILEJA
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 1139
Статус: Offline
vovk, дійсно добре, коли живеш в селі і щось можна виростити на городі. Але біля всього цього треба важко працювати. Та заради екологічно чистих продуктів можна і помучитися трохи. biggrin

 
kcюшkaДата: Неділя, 28/08/2011, 17:14 | Сообщение # 15
kcюшka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Quote (LILEJA)
Але біля всього цього треба важко працювати.

Так, працювати треба і то багато, у кожного своя доля, так роблять мої батьки то і я так мушу. Впринципі я звикла і то не так страшно, гірше те що на улюблені справи часу зовсім не вистачає.


 
Кулінарний форум » Я-Жінка » Жіноча тема » Ваш кошик з продуктами?
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024