В гості до Ірини
 Поради та рекомендації в побуті. - Сторінка 2 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Я-Жінка » Домашній очаг » Поради та рекомендації в побуті. (Ділимрся тим що вміємо і знаємо з повякенного життя.)
Поради та рекомендації в побуті.
AntaliaДата: П`ятниця, 30/11/2012, 19:52 | Сообщение # 16
ніхто
Группа: Заблоковані
Статус: Offline
Прикрепления: 2361072.jpg (44.0 Kb)
 
Зоряна9810Дата: П`ятниця, 30/11/2012, 19:58 | Сообщение # 17
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Quote (ir71)
Дякую за цінну інформацію!

pogoda-56 pogoda-56 pogoda-56


 
ir71Дата: П`ятниця, 30/11/2012, 20:02 | Сообщение # 18
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Може хтось має бажання зробити собі зручні меблі.





Повід від канарки(перенесене)


 
Зоряна9810Дата: П`ятниця, 30/11/2012, 20:02 | Сообщение # 19
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Поради одним абзацом: Як вивести плями
Спочатку визначте походження плями. Важливо видалити її до прання, тому що після замочування в гарячій воді вивести пляму буде складніше.
Від іржі. Тканину з плямою тримають у гарячому розчині лимонної кислоти, поки іржа не зникне.
Від йоду. Пляму від йоду засипте питною содою, полийте зверху оцтом і залишіть на 8-10 годин. Потім виріб прополощіть у чистій воді.
На світлій тканині його виводять кашкою із крохмалю й води. Покладіть її на 8-10 годин на пляму, а потім промийте в теплій воді з милом.
Від цвілі. Із лляного полотна цвіль можна видалити таким розчином. Візьміть дві столові ложки солі на літр води й додайте 5 мілілітрів нашатирного спирту. Прокип’ятіть розчин протягом 30 хвилин. Потім намочіть сумішшю пляму, потримайте якийсь час, після чого виперіть виріб, прополощіть і просушіть на повітрі, щоб зник запах цвілі.
Плями від цвілі можна видалити й 3% перекисом водню, змішаним з невеликою кількістю оцту.


 
НатамусяДата: П`ятниця, 30/11/2012, 20:02 | Сообщение # 20
Натамуся
Віват кухар!!!
Группа: Своя людина
Сообщений: 457
Статус: Offline
Quote ( ромашка, )
Дiвчата, пiдкажiть менi:Чим ви миете матове скло?

В мене матове скло на кухонних меблях,тому зрозуміло часто приходиться мити від жирних плям.Я намилюю його засобом для кухні CIF(бо плин до посуди не хоче відмивати) на добу,а на другий день змиваю все це і по ще вологому шклі витираю сухою шматкою.


 
оксанкаДата: П`ятниця, 30/11/2012, 20:02 | Сообщение # 21
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Я всі види скла мию простою ганчірочкою з мікрофіби, використовую просту теплу воду, без жооооооодних миючих засобів. Протерла скло і пішла, через пару хвилин само все висихає, ні розводів, ні плям. Супер!!!

 
НатамусяДата: П`ятниця, 30/11/2012, 20:02 | Сообщение # 22
Натамуся
Віват кухар!!!
Группа: Своя людина
Сообщений: 457
Статус: Offline
Quote (Оксанка)
Я всі види скла мию простою ганчірочкою з мікрофіби

Я теж так роблю,але на кухні на матовому склі цей варіант не проходить




Сообщение отредактировал Натамуся - Субота, 07/04/2012, 18:42
 
ромашкаДата: П`ятниця, 30/11/2012, 20:03 | Сообщение # 23
ромашка
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 604
Статус: Offline
оксанка, Натамуся, дякую дiвчата
Натамуся, в мене та сама проблема, вже все перепробувала,от CIF не пробувала.В нетi прочитала, що треба мити водою з оцтом.
 
оксанкаДата: П`ятниця, 30/11/2012, 20:03 | Сообщение # 24
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Quote (Натамуся)
але на кухні на матовому склі цей варіант не проходить

в мене матове скло тільки в кухонному шкафчику і дверях, то я протираю його, то воно колір змінює, а потім як висихає, то все ок, може то різні види скла? В мене те таке з останній моделей ,якщо можна так сказати, що 1 кв.м 300грн.


 
КсюшаДата: П`ятниця, 30/11/2012, 20:03 | Сообщение # 25
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
оксанка,
Quote
1 кв.м 300грн.
за таку ціну воно само має митись.
Я знаю що до води коли мити хрусталь додають пару капель нашатирного спирту,може воно і з матовим склом спрацює.У мене немає матових вікон тому не знаю ,але хрусталь так чистила,то супер блистить


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
НатамусяДата: П`ятниця, 30/11/2012, 20:03 | Сообщение # 26
Натамуся
Віват кухар!!!
Группа: Своя людина
Сообщений: 457
Статус: Offline
Quote ( оксанка, )
в мене матове скло тільки в кухонному шкафчику і дверях, то я протираю його, то воно колір змінює, а потім як висихає, то все ок,

Quote ( оксанка, )
В мене те таке з останній моделей

В мене також з новіших,але жирні плями фіброю аж ніяк не відмиваються.Якщо без них то теж змінює колір висихає і все супер,а от жир нехоче,навіть CIF не зразу помагає треба на довший час залишати.
Quote ( ромашка, )
В нетi прочитала, що треба мити водою з оцтом.

Спробую і я ,але не думаю що воно поможе,в мене шкло близько біля плити тому вону дуже часто забруднюється. sad . Я про це не подумала як вибирала шкафчики,але рятує повторюсь СIF,і я думаю що від ЕМВЕЙ теж відмиє.


 
КсюшаДата: П`ятниця, 30/11/2012, 20:03 | Сообщение # 27
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
А я тепер користуюсь нашим засобом для чищення,дешево і сердито,але тільки попшикати і через хв 10 ті жирні цятки розчиняються і просто гупкою стираю

Може кому і пригодиться,у мене зараз іншого засобу для чищення жиру не існує,спробуйте не прогадаєте.
Прикрепления: 1531243.jpg (86.8 Kb)


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
НатамусяДата: П`ятниця, 30/11/2012, 20:03 | Сообщение # 28
Натамуся
Віват кухар!!!
Группа: Своя людина
Сообщений: 457
Статус: Offline
Ксюша, дякую,обов'язково спробую.А ще підкажи де ти його береш.

 
КсюшаДата: П`ятниця, 30/11/2012, 20:04 | Сообщение # 29
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Натамуся, у нас продається у всіх магазинах ,кіосках де є миючі.Є ще такі банки без прискачів,як Гала,то воно навіть густіше такий гель.Але без рукавиць не рекомендую.

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
ЛесяДата: П`ятниця, 30/11/2012, 20:04 | Сообщение # 30
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Quote (Ксюша)
А я тепер користуюсь нашим засобом для чищення

Так,так,цей засіб дієвий .навіть відмиває духовку.Але я пшикала коли ще була трохи тепла,залишала і потім відмивала ганчіркою.І з обліцовочної плитки і з поливаних кастрюль відмиває жир.АЛЕ на деревяні поверхні і алюмінієві зась.Ця зараза так все виєдає.. З цим засобом треба бути обережним і обоввячзково у резинових рукавичках.
У мене зараз нові меблі на кухні,то я щось боюся цим відмивати.маю Емвеєвський,те що для духовки то клас,але ефект такий же як від Сан Кліну.А от Zoom на меблях жир не відмиває(хоча я тру кожен тиждень, і не такі вже вони у мене запущені,адже нові).То попробувала звичайною харчовою содою, то бульше задоволена.


 
Кулінарний форум » Я-Жінка » Домашній очаг » Поради та рекомендації в побуті. (Ділимрся тим що вміємо і знаємо з повякенного життя.)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024