В гості до Ірини
 Поради та рекомендації в побуті. - Сторінка 4 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Я-Жінка » Домашній очаг » Поради та рекомендації в побуті. (Ділимрся тим що вміємо і знаємо з повякенного життя.)
Поради та рекомендації в побуті.
masikДата: Вівторок, 29/01/2013, 15:52 | Сообщение # 46
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 906
Статус: Offline
Quote (Наталонька)
Дівчата, підкажіть. Чи прали ви куртку - пуховик у пральній машані і що з того вийшло. Бо я щось ніяк не можу відважитися на прання, переживаю  щоб не збився пух.
Я завжди перу в пралці при ручному або далікатному режимі.А коли повністю висохає то знову в пралку і на режим ОТЖИМ але без полоскання то так класно пух розбиває.Мені так колись порадив продавець.
 
LILEJAДата: Вівторок, 29/01/2013, 17:11 | Сообщение # 47
LILEJA
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 1139
Статус: Offline
masik, дякую за підказку. Треба спробувати буде.

 
PavlukДата: Середа, 30/01/2013, 13:02 | Сообщение # 48
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
masik, я також дякую, дуже корисна порада.

 
ir71Дата: Четвер, 04/04/2013, 11:29 | Сообщение # 49
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline


 
stinaДата: П`ятниця, 05/04/2013, 21:52 | Сообщение # 50
Віват кухар!!!
Группа: файна газдиня
Сообщений: 358
Статус: Offline
Дякую за цікаві ідеї зав"язування шарфів, деякі з них сьогодні пробувала зав"язувати.

Мене звати Людмила!
 
Marta-18Дата: Вівторок, 23/04/2013, 19:57 | Сообщение # 51
кулінар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 66
Статус: Offline
Купила собі ось таку рідину для прасування. Дуже класна штука. 
 
ir71Дата: Понеділок, 20/05/2013, 12:07 | Сообщение # 52
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Виведення плям

Як же боротися з плямами від вина, фруктів, чорниці, кави, губної помади або соняшникової олії, яка зрадницьки бризнуло на вашу улюблену кофтинку, якщо в будинку немає плямовивідника?

Отже, для того, щоб влаштувати боротьбу плямам у нас в будинку повинні бути: оцет, крохмаль, борошно і сіль.

Будемо виводити пляму від червоного вина.

Для цього нам буде потрібно сіль. Посипаємо сіллю свіжа пляма і потім відправимо річ в прання. Якщо пляма старе - опрацюємо його розчином лимонної кислоти (приблизно 2 грами) змішаний з 1 склянкою води. Промиємо теплою водою.

Дуже шкідливі плями від жуйок, але ми спробуємо боротися з цим недругом таким чином:
Вашу майже зіпсовану річ, покладемо в целофановий пакет і відправимо в морозилку. Через годину-дві знімаємо дуже акуратно прилиплу жуйку тупим ножем. Потім, виклавши річ на рушник, протираємо з вивороту ватою, попередньо змоченою в спирті. Все, можна тепер довірити одяг пральній машині.

Жирні плями ... ох і шкідливі вони, але і з ними знайдемо спосіб боротьби. Розігріваємо борошно і посипаємо нею забруднену ділянку, повторимо процедуру кілька разів, потім випрати майже зіпсовану річ. Якщо тканина світла, то розводимо борошно водою до утворення кашки і залишаємо на кілька годин.

Якщо ваша дитина або чоловік, ну ладно, можете бути, і ви на їх місці поставлять пляма від соку або ягід - у такому випадку змочуємо ватний тампончик в яблучному оцті і промаківаем пляма. Після, прополощіть у холодній воді, засипаємо сіллю і стираємо.

У кого є діти шкільного віку, обов'язково стикається з чорнильними плямами. Як з ними боротися? Та дуже просто - кислим молоком. Покладемо забруднений річ на кілька годин в тепле, кисле молоко. Якщо пляма велика, тоді необхідно міняти молоко більше одного разу. Після чого, застіривать нашу річ в теплій мильній воді, в яку додамо зовсім небагато нашатирного спирту.

Є ще один спосіб:

Виводимо чорнильна пляма гліцерином. Витримуємо забруднений одяг в гліцерині більше години, полощіть в теплій воді, в яку додаємо трохи солі. Після чого, стираємо в теплій мильній воді.

Для виведення чорнильних плям з шкіряних речей, потрібна звичайна сіль. Засипаємо, пляму великою кількістю солі, краще, якщо сіль буде вологою і залишаємо на пару днів. Після чого, стряхиваем сіль, протираємо мочалкою або ганчіркою, попередньо змоченою в скипидарі. Тепер начищають до блиску.

Коли виводимо чорнильні плями, під річ насипаємо борошно, яка вбере в себе зайву рідину і не дасть плямі розтектися.

Ну, а всіма улюблений шоколад або морозиво як боротися з ними? З шоколадом розберемося наступним чином: у тазику з сильносолених водою залишимо виріб на годинку-дві, а потім простірнем його, і пляма зникне.

І останнє: Найголовніше не відкладайте видалення плям на потім, ніж свіжа пляма, тим легше його вивести.


 
КсюшаДата: Понеділок, 20/05/2013, 14:03 | Сообщение # 53
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Дякую Ірусь за цінну інформацію,а ще може хто зустрічав як вивести пляму коли постірав річ і чорний колір поліняв на світлий,бо мала недавно таку проблему що нічим не вивела цю плямку, бо блузочка бежева, а комірець чорний при стірці не було нічого, а коли зняла блузку то комірець відмалювався на світлій частині.Пробувала все і всерівно ще чуть не вивела.Може хтось стикався з такою проблемою.Підкажіть будь ласка

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
ir71Дата: Понеділок, 20/05/2013, 14:41 | Сообщение # 54
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline




Прикрепления: 5302167.jpg (37.8 Kb) · 6580463.jpg (36.8 Kb) · 0470079.jpg (34.8 Kb) · 2731841.jpg (43.8 Kb) · 8618094.jpg (50.1 Kb)


 
КсюшаДата: Понеділок, 20/05/2013, 19:52 | Сообщение # 55
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
ir71, дякую obyatiya-87

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
ЯринкаДата: Вівторок, 21/05/2013, 21:19 | Сообщение # 56
Яринка
дегустатор
Группа: файна газдиня
Сообщений: 43
Статус: Offline
Вичитала в просторах інтернету  як можна попрасувати річ без праски.
Взяти в рівних пропорціях 
1частину9%оцту
1частину води
1частину любого ополіскувача для одягу
Все добре збовтати і перелити в пляшечку з розпилювачем.
Побризгати на річ,яку маєте прасувати і вона ,за словами автора ,має вирівнятись.
 
СашаДата: Вівторок, 21/05/2013, 23:42 | Сообщение # 57
Саша
Гурман
Группа: файна газдиня
Сообщений: 139
Статус: Offline
Цитата (Яринка)
1частину9%оцту1частину води
1частину любого ополіскувача для одягу
Мене насторожує там оцет. А він не виїсть кольорові тканини? Я би таке не пробувала робити.Хіба на старих тряпках можна спробувати.


Я - Марійка.
 
КсюшаДата: Середа, 22/05/2013, 00:18 | Сообщение # 58
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Саша, я наприклад як глажу чоловіка штани, то постійно тряпку замочую в воді з оцтом  і через неї глажу, тоді добре тримаються канти і не так швидко розходяться і легко прасуються,так що я не думаю що оцет помеха ,я користуюсь ним до всього що має канти

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
КсюшаДата: Середа, 22/05/2013, 00:47 | Сообщение # 59
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
. Старі плями на одязі зняти підігрітим лимонним соком, тримаючи виріб над посудом з киплячою водою.
.Плями від поту зникають, якщо при пранні вироби додати в теплу мильну воду трохи нашатирного спирту (1 чайна ложка на 1 л води). Можна також
протерти пляму сумішшю горілки й нашатирного спирту.
.Чорнильні плями можна вивести: розчином нашатирного спирту і питної соди (1 чайна ложка спирту та 1 — 2 чайні ложки соди на склянку води);
лимонним соком (для цього потрібно вичавити сік на ватку, прикласти до
плями, вичищене місце промити водою, потім насухо витерти полотняною
ганчірочкою); із білих тканин — сумішшю перекису водню і нашатирного
спирту (по одній чайній ложці на склянку води); кисляком (після чого
виріб ретельно випрати і прополоскати); із кольорових тканин — сумішшю з
гліцерину і денатурованого спирту (2 частини гліцерину і 5 частин
спирту); з полірованих меблів — пивом (потерти пляму ганчіркою, змоченою
пивом, дати підсохнути, потім змастити воском і почистити м’якою
вовняною ганчіркою); на шкіряних виробах — теплим молоком; із клейонки —
за допомогою сірників. Для цього потрібно намочити пляму водою і
потерти голівкою сірника (при необхідності повторити).
. Плями від чорнила й іржі на полотні і руках видаляє сік стиглих помідорів.
. Старі жирові плями добре вичищаються, якщо покрити їх сумішшю, що складається з 1 частини нашатирного спирту, 1 частини солі і 3 частин
води, потім повісити річ для провітрювання, після чого випрати в чистій
воді.Плями на книгах можна видалити наступними способами: чорнильні — потерти пляму перекисом 20-процентної розчину водню, змочене місце
залишити сохнути між двома листами промокального паперу або ж почистити
пляму щіткою, змоченою спочатку в спирті, потім у щавлевої кислоти; т
пальців — злегка потерти пляму милом, потім чистою вологою ганчіркою і
залишити сохнути між двома листами промокального паперу; від мух —
злегка змочити забруднені місця етиловим спиртом або оцтом; жирові —
накласти на пляму промокальний папір, провести зверху теплою праскою.
Так проробляти до тих пір, поки промокальний папір повністю не вбере
жир. Якщо плями старі, їх потрібно злегка потерти сумішшю з 1 чайної
ложки магнію декількох крапель бензину. Слабкі жирові плями іноді можна
зняти м’якушкою свіжого теплого хліба.,плесень — видаляють нашатирним
спиртом або 2-процентним розчином формаліну, після чого пропрасовують
праскою через фільтрувальний папір.
. Брудну палітурку на книгах можна почистити сумішшю з яєчного жовтка і невеликої кількості спирту. Змочити цією сумішшю тряпочку і
потерти нею палітурку, а потім протерти його шерстяною ганчіркою до
блиску.


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями

Сообщение отредактировал Ксюша - Середа, 22/05/2013, 00:52
 
СашаДата: Середа, 22/05/2013, 11:22 | Сообщение # 60
Саша
Гурман
Группа: файна газдиня
Сообщений: 139
Статус: Offline
Цитата (Ксюша)
я користуюсь ним до всього що має канти
Дякую! Тепер сміливо буду і собі так робити.


Я - Марійка.
 
Кулінарний форум » Я-Жінка » Домашній очаг » Поради та рекомендації в побуті. (Ділимрся тим що вміємо і знаємо з повякенного життя.)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024