В гості до Ірини
 Поради та рекомендації в побуті. - Сторінка 5 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Я-Жінка » Домашній очаг » Поради та рекомендації в побуті. (Ділимрся тим що вміємо і знаємо з повякенного життя.)
Поради та рекомендації в побуті.
ЛесяДата: Середа, 22/05/2013, 12:06 | Сообщение # 61
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Цитата (Ксюша)
я наприклад як глажу чоловіка штани, то постійно тряпку замочую в воді з оцтом  і через неї глажу, тоді добре тримаються канти і не так швидко розходяться і легко прасуються,так що я не думаю що оцет помеха ,я користуюсь ним до всього що має канти
Я такого і не знала,дяку,тепер так буду теж робити


 
Зоряна9810Дата: Понеділок, 01/07/2013, 12:50 | Сообщение # 62
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
ЯК ЛЕГКО ОЧИСТИТИ КИЛИМ Щоб скоротити витрати на засоби для миття килимів, які нам пропонують купити в магазинах, давайте зробимо засіб для миття килимів самі. Це засіб буде в рази дешевше, без нескінченного списку хімії з складі і найголовніше - воно буде чистити. Отже, нам знадобиться порожня тара середнього розміру з розпилювачем, в яку ми додамо: - 1 столову ложку соди; - 1/3 склянки оцту; - гарячу воду, не окріп (не доходячи близько 5 см до краю тари); - 1 столову ложку прального порошку. Розпилюємо наш засіб на плями і чистимо їх! Відчищається дуже легко
Прикрепления: 9317496.jpg (32.9 Kb)


 
КсюшаДата: Понеділок, 01/07/2013, 23:23 | Сообщение # 63
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Зоряна9810, дякую Зорянко,треба спробувати бо якраз маю такий самий килим як на першому фото

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
ТаньчикДата: Вівторок, 02/07/2013, 19:50 | Сообщение # 64
Таньчик
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 802
Статус: Offline
Ксюша, тепер лишилося зробити як на другому)

[br] Цветы и букеты анимации бесплатно
 
ir71Дата: Неділя, 14/07/2013, 10:06 | Сообщение # 65
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Як очистити пральну машину від накипу?

Пральна машина автомат-річ в господарстві необхідна, але часом є досить дорогим задоволенням для сімейного бюджету. Тому так важливо, щоб куплена пральна машина прослужила вам не один і не два роки, а як можна довше. Однак, на жаль, не завжди це буває можливо, тому що мова йде про якість водопровідної води, яка тече по наших трубах. У багатьох населених пунктах вода настільки жорстка і перенасичена різними домішками, що знаходяться в іржавих трубах, що боротися з цим явищем представляється справою досить трудомістким, а часом безнадійним. Якщо ставити фільтри-то це досить дорого.

Звичайно, як варіант, можна послідувати відомій рекламі і регулярно купувати пом'якшувачі типу модного Калгон і т.д.. Але, погодьтеся, що це теж досить дорого, адже пачка такого пом'якшувача коштує близько це близько 400 рублів за 1 кіло, а вистачить його максимум на пару тижнів. Можна використовувати спеціальні засоби від накипу, але як вже доведено, що речовини, що використовуються в цих антинакипін і пом'якшувач до кінця не виполікуються з білизни, тому ними не безпечно прати речі для алергіків і маленьких діток.

Досить проводити таку процедуру 1 раз на 3-4 місяці для профілактики. Однак, якщо вода у вашому населеному пункті дуже жорстка, можна проробляти процедуру частіше, шкоди від цього точно не буде.

А ось і сам рецепт. Весь секрет полягає у використанні звичайної лимонної кислоти. На стандартну машинку завантаженням 3,5 кг вистачає чотирьох пакетиків лимонної кислоти вагою по 15 гр. Якщо ємність машинки більше, то дозування збільшуємо. Хто то рекомендує на машинку з 5 кг завантаженням використовувати навіть по 2 пакетика кислоти по 100 гр. Засипте кислоту у відділення для прального порошку і включіть машину на повний цикл прання при максимальній температурі. У моєї машини це "хлопок" 90 З тривалість циклу 137 хвилин. І все! Лимонна кислота ідеально очистить накип зсередини, а при першому ж зливі води можна побачити, скільки всякої нечисті і гидоти було на деталях вашої машини. Ефект від такої процедури буде помітний на око, якщо взяти 1 столові ложки з гіркою лимонної кислоти і закип'ятити в чайнику воду, потім остудити.

Особисто я від такого способу очищення пральної машини в повному захваті-дешево і ніякої хімії, а значить ніякої шкоди здоров'ю.

Прикрепления: 4161081.jpg (61.2 Kb)


 
ТаньчикДата: Неділя, 14/07/2013, 14:25 | Сообщение # 66
Таньчик
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 802
Статус: Offline
я користуюся таким способом вже давно)

[br] Цветы и букеты анимации бесплатно
 
ЛесяДата: Неділя, 14/07/2013, 14:29 | Сообщение # 67
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Цитата (Таньчик)
я користуюся таким способом вже давно)
Я теж таким способом чищу свою стареньку вже пралочку


 
Зоряна9810Дата: Неділя, 14/07/2013, 17:00 | Сообщение # 68
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
а я з\ще не чистила ніколи.. треба спробувати

 
natali0310Дата: Понеділок, 15/07/2013, 21:50 | Сообщение # 69
дегустатор
Группа: Відвідувач
Сообщений: 47
Статус: Offline
лимонною кислотою добре чистити, але головне не захоплюватись, бо нагрівальний елемент довго не протяне.

Додано (15/07/2013, 21:50)
---------------------------------------------
Свіжу пляму від ягід виводять звичайним кип"ятком, треба нагріти чайник "в ключ" та лити кип"ятк на пляму, яка зникає на очах. З дитинства цим способом користуюсь.

 
КсюшаДата: Понеділок, 15/07/2013, 23:07 | Сообщение # 70
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
natali0310, а можна запитання,а тканина від цього не сідає?Бо як тут вже раніше писала спортила малій кофту,і тут багато було порад,що і як.Але пляму так і не вивела до кінця,але вона була від того що полинявчорний  комірець на світлу частину.А про ягоди цікаво,бо ж тепер сезон то все десь ляпнемо.

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
LILEJAДата: Вівторок, 16/07/2013, 00:40 | Сообщение # 71
LILEJA
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 1139
Статус: Offline
ir71, дякую за пораду. Я лимонною кислотою так раніше чайник чистила, дійсно ефективно. Треба й на пральній випробувати.

 
natali0310Дата: Середа, 17/07/2013, 15:08 | Сообщение # 72
дегустатор
Группа: Відвідувач
Сообщений: 47
Статус: Offline
Цитата (Ксюша)
natali0310, а можна запитання,а тканина від цього не сідає?Бо як тут вже раніше писала спортила малій кофту,і тут багато було порад,що і як.Але пляму так і не вивела до кінця,але вона була від того що полинявчорний  комірець на світлу частину.А про ягоди цікаво,бо ж тепер сезон то все десь ляпнемо.
Ксюша, треба тільки  лити  кип"яток з чайника на плями, а не на всю річь, в мене такого ніколи не траплялось.  І такий спосіб діє тільки на дуже свіжу пляму.
 
КсюшаДата: Четвер, 18/07/2013, 15:53 | Сообщение # 73
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
natali0310, дякую,
obyatiya-87


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
ir71Дата: Субота, 15/03/2014, 12:02 | Сообщение # 74
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Прості поради на всі випадки життя.
1 . Рідина для миття посуду

Ще на самому початку свекруха порадила мені переливати миючий засіб для посуду в ємність з дозатором. Робиться це для того , щоб кожен раз не брати флакон брудної мокрої рукою, не перевертати його .

Тепер я купую миючий засіб у великих м'яких економ- упаковках і переливаю в ємність з зручним дозатором (можна використовувати будь-який флакон від рідкого мила , наприклад). Звичайно , деякі виробники випускають засоби для миття посуду в дозуючої упаковці , але кількість їх мізерно мало.

2 . Частка сумки

Внутрішній простір сумки чудово і швидко можна очистити за допомогою липкого валика для одягу. Адже часто буває , що підкладка вшита або проклеєна , а виколупувати смітинки вручну немає бажання і часу .

До речі , якщо такого валика у вас немає або термін дії його закінчився , можна використовувати звичайний скотч , яким потрібно обмотати руку , а після чищення сумки відклеїти і викинути. Аналогічним чином можна очистити одяг і меблі від шерсті домашніх улюбленців.

3 . Догляд за вазонами

Тут теж є невеликий секрет: всім відомо , що під час поливу вода часто набирається в тарілочки і піддони , які перебувають під горщиками . А спроби цю воду вилити зазвичай призводять або до падіння вазона , або до розлитої воді.

У таких випадках мені приходить на допомогу звичайна маленька гумова клізма ! ЇЇ тонким кінчиком дуже зручно висмоктувати зайву воду.

4 . взуття

Якщо під рукою немає крему для взуття , можна використовувати звичайний крем для рук або вологу серветку , просочену лосьйоном або дитячим маслом - ефект аналогічний .

Ну а промоклий взуття я сушу тільки за допомогою сухих газет ( зім'яті засовую всередину і міняю кілька разів). Тим більше , що мембранну взуття сушити біля батареї не можна.

5 . Прання

Старі шампуні і ті , які мені не підійшли , я не викидаю , а використовую їх для ручного прання - вовняні і речі з делікатних тканин речі стають м'якими і пухнастими , а також набувають приємний аромат.

Відмінною профілактикою для механізму пральної машинки є застосування лимонної кислоти. Тут можна поєднати приємне з корисним: якщо додати до прального порошку лимонний сік ( півсклянки приблизно ) , то і машинку почистіть , і білизна відбілити . Однак , старатися з цим методом не варто , я застосовую його досить рідко. Адже кислота згубно діє на гумові деталі в машинці і робить тканину більш крихкою.


 
muroslava07Дата: Неділя, 16/03/2014, 02:58 | Сообщение # 75
Гурман
Группа: файна газдиня
Сообщений: 122
Статус: Offline
ir71, за пораду з дозатором для миючих засобів велике дякую! Так завтра і зроблю.
 
Кулінарний форум » Я-Жінка » Домашній очаг » Поради та рекомендації в побуті. (Ділимрся тим що вміємо і знаємо з повякенного життя.)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024