В гості до Ірини
 Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки - Сторінка 5 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Talochka  
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Авторські сторінки » Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
ir71Дата: П`ятниця, 11/03/2011, 16:56 | Сообщение # 1
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
smile

Каталог


 
ТанюшаДата: Четвер, 31/03/2011, 15:55 | Сообщение # 61
Танюша
Гурман
Группа: Відвідувач
Сообщений: 119
Статус: Offline
Вітаю з відкритям теми!! Тут багато цікавих рецептів
 
Яринка-1Дата: П`ятниця, 01/04/2011, 09:46 | Сообщение # 62
Яринка-1
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 658
Статус: Offline
Така красота ,а що смачно ,то факт
 
TalochkaДата: Понеділок, 04/04/2011, 16:37 | Сообщение # 63
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Танюша, Яринка-1, дякую вам! Завжди рада вас тут бачити!
Про мою любов до імбиру ви мабуть уже знаєте. А тому чергове імбирне печиво.

Хрумке імбирне печиво

Необхідно:
корінець імбирю - 10 см приблизно
цедра одного апельсина
200 г м’якого вершкового масла
2 ст.л. меду
2 яєчних білки
150 г цукру
ваніль, сіль
320 г борошна
1/4 ч.л. кориці

Розтерти масло з цукром добіла. Додати білки, мед, корицю, імбир, цедру, сіль, ваніль. Акуратно додати борошно, не збивати, а вмішувати. На пекарському папері сформувати з тіста 2 ковбаски і покласти їх на 1 год, а можна і до 2-х діб, в холодильник. Потім дістати тісто і нарізати його на окремі печива поперек. Кожне печиво "вмочити" однією стороною в цукор і викласти на бляшку з пекарським папером. Випікати при 180 градусах, до гарного золотистого кольору.

Джерело: julsmile.

Мої коментарі: Розділивши тісто на 2 ковбаски, з однієї я спекла печиво відразу після годинного охолодження, а друга "ковбаска" у мене лежала в морозилці більше тижня. Тісту це анітрохи не зашкодило. Ось ці уже з другої партіїї:

Печиво дійсно хрумке, але разом з тим не розсипчасто-крихке, вочевидь через те, що хрумкіт тут дають не жовтки, а білки. :D
Смачного!


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
ir71Дата: Понеділок, 04/04/2011, 19:16 | Сообщение # 64
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (Talochka)
Хрумке імбирне печиво

Тут від одної твоєї фотки слиною подавишся,ще й рецепту не читала.Як ти умудряєшся так вдало все подати що хочеться вже і відразу?
Quote (Talochka)
Про мою любов до імбиру ви мабуть уже знаєте

У мене теж помалу пробуджується любов до того продукту.Спробувала дати до підливки з мяса і сподобався аромат і присмак.

Quote (Talochka)
Прикріплення: 6033603.jpg(167Kb)

А це трохи полінувалася зменшити????Шановний мій модератор зменшіть будь ласка цю красу


 
оксанкаДата: Понеділок, 04/04/2011, 21:36 | Сообщение # 65
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Quote (Talochka)
Про мою любов до імбиру ви мабуть уже знаєте

Я це замітила,дякую за рецепт!!! Треба пробувати пекти!!! happy happy happy happy


 
TalochkaДата: Вівторок, 05/04/2011, 11:34 | Сообщение # 66
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
ir71 Шановний адміне, каюся! pray pray pray

Дякую тобі, як завжди, за твої похвали і приємні слова! heart

Quote (оксанка)
Треба пробувати пекти!!!

Оксанко, треба-треба, принаймні, щоб взнати, чи подобається тобі імбирний смак чи ні. smile


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
IraДата: Вівторок, 05/04/2011, 16:05 | Сообщение # 67
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
Talochka, ти справжній гурман, я просто зачарована твоїм талантом творити красу dry dry

 
LILEJAДата: Вівторок, 05/04/2011, 19:52 | Сообщение # 68
LILEJA
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 1139
Статус: Offline
Quote (Ira)
Хрумке імбирне печиво

І знову смакота! applause


 
TalochkaДата: Середа, 06/04/2011, 11:24 | Сообщение # 69
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Ira Іринко, щиро тобі дякую за такі слова!
LILEJA Ліля,
Quote (ir71)
У мене теж помалу пробуджується любов до того продукту.

Дуже тішуся, що мої смакові вподобання ще хтось розділяє! happy
В такому разі ось ще один імбирний рецепт. (Називається дай волю... smile )
Зі всього "імбирного" я більш за все люблю імбирні цукати. Я знаю, що в деяких містах їх можна купити готовими, але не у нас, і тому я роблю їх сама. Можливо хтось теж захоче спробувати, тому охоче ділюся одним із своїх рецептів.

Імбирні цукати

500 г свіжого імбиру, очистити
4 чашки (800 г) цукру, плюс додатково, щоб обваляти шматочки імбиря, якщо бажаєте
4 чашки (1 л) води
дрібка солі

1. Нарізати імбир пластинками як можна тонше. (Мені навпаки подобається не дуже тонко – я ріжу десь 2-3 мм товщиною.)
2. Покладіть шматочки імбиру в каструлю, залийте водою і доведіть до кипіння. Збавте вогонь, і нехай імбир покипить 10 хв. Зніміть з вогню і злийте воду. Повторіть ще раз.
3. Змішайте цукор і воду в каструлі, додавши дрібку солі і скибочки імбиру. Варіть, поки температура не досягне 106° С. (Вам не обов’язково використовувати термометр для цього. Просто, коли сироп набуде консистенції рідкого меду, можна виключати.)
4. Зніміть з вогню, і нехай постоїть мінімум 1 годину (я часто лишаю на ніч). Або, якщо ви бажаєте отримати зацукрені імбирні цукати, ще гарячими викладіть їх на решітку (дуршлаг), щоб з них стік сироп.
5. Зберігайте імбир в сиропі або обваляйте їх після того, як стік сироп, в цукровому піску. Струсіть зайвий цукор і розкладіть шматочки імбиру на решітку і залиште на ніч, щоб вони трохи підсохли.

Зберігання: Імбир в сиропі можна зберігати в холодильнику до 1 року. (У мене так і зберігається.) Обсипанними цукром цукати можуть зберігатися при кімнатній температурі декілька місяців.

Мої коментарі: Мені особисто дуже подобається зберігати ці цукати в сиропі, тому що і сам цей карамельно-пряний сироп дуже смачний, і він облагородить і зробить цікавим смак будь-якого десерту/оладок/вафель и т.д. Ось:



Що стосується зацукрених шматочків, перший раз я робила все точно за рецептом і нарізала імбир дуже тонкими пластинками. В результаті, коли вони підсохли, я отримала імбирні чіпси. Вони теж смачні, але все-таки мені більш до вподоби м’ясистіші (і відповідно пекучіші wacko ) цукатики. Тому тепер я ріжу їх дещо товстіше.
Смачного!

PS.Тепер, коли ви знаєте, як зробити імбирні цукати, ви зможете приготувати і цей смачнючий крамбль.


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
оксанкаДата: Середа, 06/04/2011, 16:18 | Сообщение # 70
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Talochka, Голова крутиться від такої красоти!!! Я в захваті!!! wacko wacko wacko happy happy happy happy

 
TalochkaДата: Середа, 06/04/2011, 17:07 | Сообщение # 71
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Дякую тобі, Оксаночко!

Доступно тільки для користувачів


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
оксанкаДата: Середа, 06/04/2011, 21:29 | Сообщение # 72
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
faint faint faint Talochka, Дякую!!! Я впала!!! happy ^_^ happy



Сообщение отредактировал оксанка - Середа, 06/04/2011, 21:30
 
ir71Дата: Четвер, 07/04/2011, 09:13 | Сообщение # 73
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (Talochka)
Так що ось в ложечці спеціально тільки для тебе

З такої посуди!!!!!!Я вже лежу..... wacko


 
TalochkaДата: Четвер, 07/04/2011, 17:40 | Сообщение # 74
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Quote (оксанка)
Я впала!!!

Quote (ir71)
Я вже лежу

Оце так! wacko Я їм ще один рецепт принесла, в вони лежать! happy happy happy
Дякую вам, дорогусі!

Я тут пригадала, що у мене є рецепт смачного пирога з капустою. Одним я уже ділилася у нас на форумі, але у цьому тісто зовсім інше - дріжджове та ще й з горілкою. Оскільки уже починають продавати молоду капусту, то саме час поділитися з вами цим рецептом, бо безумовно начинка саме з молодої капусти дуже-дуже смачна. Отже,

Пиріг з капустою

ТІСТО:
Усі інгредієнти для тіста повинні бути кімнатної температури.

Опара:
30 г свіжих дріжджів
0,5 склянки теплої води
1 ст. ложка цукру
трохи борошна


Тісто:

2 яйця
1 пачка масла (250г)
1 ст. ложка олії
3 ст. ложки сметани
1 ст. ложка горілки
1 ч. ложка солі
1,5 скл. молока
0,5 скл. цукру
борошно - скільки візьме тісто (приблизно 1 кг + 100 г на присипку)


1.
Змішати всі інгредієнти для опари і залишити підніматися.
2. Поки опара підходить, змішати яйця з цукром, не збиваючи.
3. В опару додати суміш яєць і ще раз добре перемішати. Додати решту інгредієнтів - олію, сметану, сіль, горілку - і ще раз розмішати.
4. Додати борошно (приблизно половину порції) і добре вимісити, потроху розводячи все теплим молоком - до консистенції густої сметани.
5. Приблизно через годину тісто підійде. Його потрібно обім’яти і замісити рештою борошна.
6. Підійде вдруге (40-60 хвилин) – все, тісто готове.

Можна робити пироги або пиріжки - кому що більше до вподоби.
Тісто прекрасно робиться в хлібопічці.

Капустяна начинка:
1 кг свіжої капусти
5 яєць
100 г масла вершкового
50 г окропу
сіль
1 яйце або 30 мл молока для обмазування пирога


1
. Капусту дрібно нашинкувати і покласти у глибокий сотейник. Залити окропом і, перемішуючи лопаточкою, всю її обварити. За 10 - 15 хвилин вона стане м’якою. Якщо капуста молода, вона буде готова раніше.
Капусту в жодному випадку не смажити, вона повинна лишитися білою (салатовою, якщо молода)!
2. Зварити і дрібно порізати яйця.
3. У гарячу капусту додати вершкове масло, добре перемішати, щоб масло повністю розтануло. Потім додати яйця.

Із отриманого тіста можна зробити 1 або 2 пироги, все залежить від того, скільки тіста ви любите в пирозі. Данна кількість начинки розрахована на 2 пироги.

1.
Розділити тісто на 2 частини. Потім кожну частину ще на дві: одна більша - це дно пирога.
Розкатати більшу частину, викласти на деко, на неї покласти половину начинки. Закрити другим пластом і защипати краї.
Промазати зверху збитим яйцем (для блискучої поверхні) або молоком (для матової поверхні).
Наколоти виделкою, щоб виходило повітря, і пиріг не тріснув.
2. Нагріти духовку до 180° C.
Поставити пиріг випікатися на 25 хвилин.


Смачного!


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
TalochkaДата: Четвер, 07/04/2011, 17:43 | Сообщение # 75
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Мої коментарі до пирога з капустою:
- Робила половину норми тіста і замішувала його в хлібопічці. Тісто прекрасно піднялося, і з нього у мене вийшов один ве-е-еликий пиріг та й ще 8 шт. маленьких пиріжків.
- Для начинки для одного (але великого) пирога я взяла десь 800 г молодої капусти і проварила її з прибл. 70 г окропу. У мене в холодильнику були залишки соусу Бешамель, котрий, як мені подумалось, не зашкодить начинці. Тому я додала десь 40 г масла і 2 ст.л. бешамеля. Посолила, поперчила, додала улюблених трав (хмелі-сунелі, тмін) і на завершення покришила 2 великих варених яйця. Начинка вийшла дуже смачна!
Та й тісто мене теж дуже порадувало: пухке, приємне в роботі. (Горілка дійсно благотворно впливає на дріжджове тісто.)
Так що, дівчатонька, сподіваюсь, що і вам сподобається!


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Авторські сторінки » Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024