В гості до Ірини
 Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки - Сторінка 10 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Talochka  
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Авторські сторінки » Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
ir71Дата: П`ятниця, 11/03/2011, 16:56 | Сообщение # 1
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
smile

Каталог


 
УлянкаДата: П`ятниця, 13/05/2011, 18:18 | Сообщение # 136
Віват кухар!!!
Группа: Відвідувач
Сообщений: 474
Статус: Offline
Talochka, салатик супер!!!

s
 
TalochkaДата: Середа, 18/05/2011, 16:09 | Сообщение # 137
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Quote (оксанка)
...вже слів нема, одні емоції

А у мене емоції від твоїх емоцій та теплих слів переповнюють.
Оксаночко,

Зоряна9810 Зоряночко, та які там золоті руки! Я ж абсолютно нічого надзвичайного не готую! Принаймні твої страви нічим не поступаються!

Улянка, дякую! І готувати його раз-два і готово! biggrin


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
оксанкаДата: Середа, 18/05/2011, 23:59 | Сообщение # 138
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Talochka, love love love love love

 
TalochkaДата: Субота, 21/05/2011, 17:11 | Сообщение # 139
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
оксанкo, пам'ятаєш, як я питала, де то наша Оля писала про авокадо і ти була така ласкава дати мені зсилочку. Так це все тому, що я все-таки купила одне авокадо і думала, куди його одненького краще прилаштувати. З того всього, як Оля і радила, зробила я просто намазку, додавши часничку, солі і лимонного соку. І вийшло досить непогано. Ось:

А ще вранці минулої неділі дивилась програму Іллі Лазерссона, де він готував мусс з копченого лосося. Мені сподобалась сама ідея, і я вирішила повторити, тільки не з лосося, а з копченого кальмара, який саме мала в холодильнику. Вийшло теж непогано. А чоловікові було найсмачніше, коли він змішав цю кальмарну та авокадову намазки. biggrin



"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
TalochkaДата: Субота, 21/05/2011, 17:52 | Сообщение # 140
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Дівчатонька, через 2 дні від'їжджаю у відрядження і не буду з'являтися на форумі десь два тижні. Але перед від'їздом хочу вас пригостити знову десертом. Цього разу десерт дость відомий - славнозвісна італійська панна котта. biggrin

Панна котта з апельсиновим соусом

Продукти:
- терта цедра 1-ого апельсина,
- 3/4 склянки свіжевичавленого апельсинового соку,
- 1/3 склянки цукру
- 14 г порошку желатину,
- 1 ч.л. екстракту ванілі
- 500 г вершків для збивання (можно замінити сметаною)

- 5 формочок по 150 мл

Приготування:
1. Кип’ятимо апельсиновий сік, поки не википить половина рідини.
2. Додаємо в кастрюлю вершки/сметану, цукор.
3. Доводимо до кипіння, робимо менший вогонь і варимо приблизно 7 хвилин.
4. Знімаємо з вогню. Даємо трохи охолонути.
5. Додаємо цедру і ваніль. Перемішуємо.
6. Розливаємо у формочки, заповнюючи їх на 3/4 об’єму.
7. Витримуємо в холодильнику, мінімум 4 години.
8. Подаємо з апельсиновим соусом-салатом.

Апельсиновий соус-салат

Інгредієнти:

2 апельсини з шкіркою,
3/4 склянки цукру
1 склянка води,
1 палочка кориці,
1 зірочка анісу

Приготування:
1. В кастрюльку налити воду, додати цукор і прянощі.
2. Довести до кипіння і варити на сильному вогні приблизно 5 хвилин.
3. Апельсини, нарізані кубиками 1x1, додати в сироп.
4. Знову доводимо до кипіння і відразу знімаємо з вогню.
5. Охолоджуємо сироп з апельсинами і зберігаємо в холодильнику до подачі.

Збирання:
Готову панна котту акуратно викладаємо в тарілки для десерту, перевернувши формочки на тарілку. Поруч викладаємо салат з апельсинів і все заливаємо апельсиновим сиропом. Смачного!

Мої коментарі:
Зовсім нескладний у приготуванні, ніжний десерт. Більшість з вас мабуть знає, що панна котта з італійської перекладається як Panna cotta — «Варені вершки». Це італійський десерт з вершків і желатину, котрий походить з регіону Емілія-Романья. Хоча тепер її уже давно люблять по всьому світу. Взагалі панна котта - це бездонне джерело для смакових відчуттів і кулінарної фантазії, бо залишаючи базові інгредієнти - вершки (хоча навіть і їх можна заміняти на сметану, молоко, йогурт і т.п.) та желатин - решту можна варіювати, додаючи різні фрукти, ягоди, шоколад, спеції.


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
УлянкаДата: Субота, 21/05/2011, 18:03 | Сообщение # 141
Віват кухар!!!
Группа: Відвідувач
Сообщений: 474
Статус: Offline
Talochka, нема слів!!! Все таке апетитне, коли ти тільки встигаєш це робити???

s
 
TalochkaДата: Субота, 21/05/2011, 18:23 | Сообщение # 142
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Улянко, дякую! А я те саме питання щоразу задаю, коли заходжу в "А що у вас сьогодні на столі?" і бачу, скільки смачних страв наші дівчата щодня готують. biggrin

"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
ЛесяДата: Субота, 21/05/2011, 19:16 | Сообщение # 143
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Наталю,в тебе все просто неперевершене.Навіть зі своїми буденними стравами не хочеться щось писати.А ось тут таке вишукане.Ну якщо авокадо і можна собі дозволити,то ось копченого кальмара - треба ще подумати.

 
ir71Дата: Субота, 21/05/2011, 19:35 | Сообщение # 144
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (Talochka)
Панна котта з апельсиновим соусом

Неймовірно смачна фотографія!!!!!!!


 
НаталонькаДата: Субота, 21/05/2011, 20:14 | Сообщение # 145
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 625
Статус: Offline
Talochka, дух перехоплює і від смаколиків і від неймовірних фото. Професіонал кухар і гарний фотохудожник.
 
LILEJAДата: Неділя, 22/05/2011, 01:12 | Сообщение # 146
LILEJA
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 1139
Статус: Offline
Talochka, просто слів бракує. Все таке смачнюще і апетитне. Просто супер!!!!!!!!!! surprised

 
Оленка14Дата: Неділя, 22/05/2011, 09:29 | Сообщение # 147
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 526
Статус: Offline
Талочка я в захваті від цієї смакоти! Шкода що через монітор не можна поласувати! biggrin
 
оксанкаДата: Неділя, 22/05/2011, 12:03 | Сообщение # 148
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Talochka, Я впала від того всього твого готування happy happy happy happy happy вже так дивувати, surprised surprised surprised surprised Це вже не просто магія wacko wacko wacko wacko flower flower flower heart heart heart

 
TalochkaДата: Понеділок, 23/05/2011, 10:40 | Сообщение # 149
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Дівчатонька, вибачте, що не маю часу всім окремо відписати. sad
Усім вам величезне ДЯКУЮ!
Я вас всіх


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
TalochkaДата: Четвер, 09/06/2011, 16:21 | Сообщение # 150
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Пирiг с ревенем і полуницею



Інгредієнти для прямокутної форми розміром 34х20х5см

Для фруктового соусу
1/4 чашки свіжевичавленого лимонного соку
1/3 чашки крохмалю
250 г цукру
600 г ревеню, вимити, порізати шматочками по 2,5 см
450 г полуниці
1 ст.ложка трояндової води (факультативно)


Для штрейзелю

80-100 г коричневого цукру
50 г борошна
50 г меленого мигдалю або фісташок
75 г м’якого вершкового масла


Для тіста

420 г борошна
200 г цукру
180 г вершкового масла
2 великих яйця
225 мл кефіру
1 ч. ложка ванільної ессенції (трояндової води)
1 ч. ложка розпушувача
1/2 ч. ложки соди
дрібка солі


Приготування:
1. Приготування начинки з ревеня і полуниці:
Змішати лимонний сік, крохмаль і цукор у сотейнику середнього розміру. Додати ревінь і полуницю і варити, постійно помішуючи, на середньому вогні хвилин 15-20, або поки ревінь не буде дуже м’яким. Зняти з вогню, остудити.

2. Нагріти духовку до 175Ц. Форму для віпікання змастити жиром і присипати борошном.

3. Приготування штрейзеля:
Коричневий цукор, борошно та мелені горіхи, м’яке вершкове масло змішати у невеликій ємності так, щоб вийшли крихти. Відставити.

4. Пригoтування тіста:
У більшій ємності змішати борошно, цукор, соду, розпушувач і сіль. Додати вершкове масло. Порубити тісто в крупні крихти.

У невеликій ємності збити яйця, кефір і ваніль. Вилити цю суміш в борошняну і обережно та швидко перемішати.

5. Збирання:
Вилити половину тіста в форму для випікання. Розрівняти лопаткою. Зверху нанести половину фруктової суміші. Вилити решту тіста, знову розрівняти. Покрити залишками фруктового соусу і присипати штрейзелем.

Випікати близько години. Вийняти з духовки і дати охолонути пирогу в формі хвилин 30. Розрізати на шматочки і подавати.

Автор: Зояз форуму good-cook.ru

Мої коментарі:
- у мене було не так багато свіжої полуниці, тому до фруктового соусу я ще додала заморожену суміш з перетертої малини та смородини. Крім того, мабуть ревінь у мене був трохи старий, тому, щоб він став м’яким, я варила його набагато довше, ніж 15-20 хв.
- для штрейзелю я взяла грецькі горіхи. Автор пише, що можна і взагалі без горіхів, просто відповідно збільшити кількість борошна.



Пиріжок не надто солодкий, із справжнім смаком літа! Дівчатонька, поки триває румбарбарово-полуничний сезон, раджу його спекти!


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Авторські сторінки » Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024