В гості до Ірини
 Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки - Сторінка 11 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Talochka  
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Авторські сторінки » Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
ir71Дата: П`ятниця, 11/03/2011, 16:56 | Сообщение # 1
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
smile

Каталог


 
PocяДата: Четвер, 09/06/2011, 16:32 | Сообщение # 151
Pocя
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1052
Статус: Offline
Quote (Talochka)
Пирiг с ревенем і полуницею


Який апетитний і соковитий кусочок ! Я вже відкусила ту смачненну шапочку зверху!!! Дякую за рецепт!!!! good good good


 
УлянкаДата: Четвер, 09/06/2011, 17:20 | Сообщение # 152
Віват кухар!!!
Группа: Відвідувач
Сообщений: 474
Статус: Offline
Talochka, такий апетитний, беру собі цей кусочок!

s
 
ir71Дата: Четвер, 09/06/2011, 18:39 | Сообщение # 153
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (Talochka)
Пирiг с ревенем і полуницею

Кілька днів тебе Наталю не було і страшенно заскучила за твоїми надзвичайними фотографіями і вишуканими рецептами.Дякую за чудовий рецепт.А те що смачно то навіть ні на секундочку не засумнівалася.


 
оксанкаДата: Четвер, 09/06/2011, 22:40 | Сообщение # 154
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Quote (Talochka)
Пирiг с ревенем і полуницею

Щиро вдячна за рецепт!!!! wink happy happy happy happy


 
TalochkaДата: П`ятниця, 10/06/2011, 09:52 | Сообщение # 155
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Pocя, дякую Вам за гарні слова! До речі, та шапочка із штрейзелю дійсно найсмачніша.
Улянко, пригощайся на здоров'я!
ir71 Ірусю, дякую за такі слова! Завжди приємно повертатися, коли за тобою сумували!
оксанка, завжди рада!


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
TalochkaДата: П`ятниця, 10/06/2011, 10:22 | Сообщение # 156
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Маффіни з ревенем та імбирними цукатами



2 1/4 скл. борошна
2 ч.л. розпушувача
1 ч.л. соди
1/2 ч.л. солі
2 ст.л. імбирних цукатів (порізаних маленькими скибочками)
3/4 скл. цукру
1/2 скл. молока
1/2 скл. сметани
1/3 скл. олії
1 яйце
1 склянка ревеню, дрібно порізанного


Розігрійте духовку до 200 гр.

У великій мисці перемішайте борошно з содою, розпушувачем, сіллю і шматочками імбирних цукатів.
В іншій мисці перемішайте цукор, молоко, сметану, масло і яйце.
Ревінь посипати дрібкою цукру і готувати в мікро 5-6 хвилин.
Додати ревінь до мокрих інгредієнтів.
Додати до суміші борошна і трохи вимішати. Тільки до однорідності, не більше.
Приготувати форми для маффінів.
Наповнити форми на 3/4 об’єму.

Пекти 15-20 хвилин. Остудити 5-10 хвилин у формі, а потім на решітці. Якщо маффіни погано виймаються, дати їм ще трохи вистигнути.

Автор:
Klara_S з kuking.net

Мої коментарі:
- на мій погляд, можна цілком брати 2 склянки ревеню і різати його не зовсім дрібно. Тому що у мене після мікро він практично повністю розварився і перетворився на жменю ревеневого пюре. Відповідно він дав швидше консистенцію, а не смак.
- розпушувача, мені здається, теж можна взяти менше.
- якщо любите солодке, то цукру я б радила дати більше. Принаймні 1 склянку можна додавати сміливо.
- імбирні цукати звичайно додали цікаву пікантну нотку (ви ж всі знаєте мою пристрасть до імбиру smile ), але якщо їх немає, то можна пекти і без них.
- хоча автор пише, що вхід 12 штук, у мене вийшло аж 22 невеликих маффіни.
А в цілому швидкий, не муторний рецепт!


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
ЛесяДата: П`ятниця, 10/06/2011, 12:10 | Сообщение # 157
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Якої тут смакоти і красоти!!!Наталю ти знову з нами.Дякую за нові смачні і класні рецепти

 
ir71Дата: П`ятниця, 10/06/2011, 12:37 | Сообщение # 158
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
О!!!!Тут знову ароматні запахи імбиря.Так і тягне на цю сторіночку на красу полюбуватися і смачно облизатися.Наталочко,дякую за рецептик!!!!!

 
TalochkaДата: П`ятниця, 10/06/2011, 12:44 | Сообщение # 159
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Лесю, дякую!
Quote
Наталю ти знову з нами.

І дуже рада, що я знову з вами!

Дівчатонька, хочу запропонувати вам ще один сезонний салат. Салат може видатися незвичним за складом інгредієнтів, але мені він дуже до смаку, і я його готую щороку в сезон полуниць уже кілька років поспіль. (Як доказ перше фото 2009 р., а друге взагалі 2008 р., в цьому році навіть і не фотографувала. wink ) Рецепт колись давно знайшла на кукінгу (автор - Клюшечка).

САЛАТ З ЛИСТЯМ САЛАТУ І ПОЛУНИЦЯМИ



На 6 порцій:
3 ст.л. цукру
3 ст.л. легкого майонезу
2 ст.л. молока
1 ст.л. маку
1 ст.л. білого винного оцту
листя салату
1 склянка порізаної полуниці


Приготування:
Змішати перші 5 інгредієнтів, добре розмішати віничком для збивання.
Вимити листя салату і порізати не крупно, викласти на тарілку, зверху викласти полуницю і полити маковим соусом.



Як бачите, салат до неможливого простий, але, повірте, смачний. Ще можна в салат додати підсмажених горіхів. А якщо ще трішки голубого сиру, то виходить взагалі казка. wink
Доступно тільки для користувачів


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
TalochkaДата: П`ятниця, 10/06/2011, 12:48 | Сообщение # 160
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
ir71 Ірусю, дякую! Буду старатись вас і далі смачними запахами заманювати!

"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
TalochkaДата: Середа, 15/06/2011, 18:07 | Сообщение # 161
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Полунично-ревеневий трайфл



(Aдaптовано з Good Housekeeping)

Iнгредієнти:
• 3 чашки молока
• 1 1/4 чашки цукру
• 1/3 чашки крохмалю
• сіль
• жовтки 2 великих яєць
• 1/4 чашки «Aмaрeттo» або іншого мигдального лікеру
• 568 г ревеню, почищеного і порізаного на шматочки прибл. 1 см
• 800 г полуниць, почищених і порізаних на четвертинки
• 1/2 чашки вершків
• 560 г фунтового кексу (див. рецепт тут), порізаного на кубики прибл. 2 см
________________________________________


Приготування:

1. Приготувати заварний крем: У каструльці на середньому вогні нагріти 2 1/2 чашки молока і 3/4 чашки цукру, довівши до кипіння. Зняти каструльку з вогню. В іншій мисці змішати до гладкої консистенції півчашки молока, що лишилося, крохмаль і 1/8 чайної ложки солі; вбити яєчні жовтки. У яєчну суміш ввести невелику кількість гарячої молочної суміші; поступово вмішати цю суміш назад в гарячу молочну суміш в каструлі. Варити на середньому вогні, доки суміш не почне гуснути та кипіти, постійно помішуючи. Зняти з вогню; вмішати лікер. Перелити крем в чисту миску. Для того, щоб на поверхні крему не утворилася плівка по мірі того, як крем буде вистигати, покладіть харчову плівку прямо на поверхню. Поставити охолоджуватись в холодильник, мінімум на 3 год.

2. Поки крем вистигає, у велику антипригарну сковороду викласти ревінь, одну четверту частину полуниць (1 1/4 чашки), 1/2 чашки цукру, що лишився, і варити на середньому вогні, час від часу помішуючи, 18-20 хвилин, або поки суміш не почне кипіти та гуснути. Перекинути в миску. Дати охолонути до кімнатної температури або накрити, і нехай стоїть в холодильнику до використання.

3. Електричним міксером на середній швидкості збити вершки до м’яких піків. Обережно ввести збиті вершки в охолоджений заварний крем.

4
. Збирання: У велику скляну форму для трайфлу викласти половину кубиків кекса; далі ложкою поверх них викладаємо половину заварного крему. Розподіляємо половину полунично-ревеневої суміші поверх заварного крему, а на неї половину свіжих полуниць. Повторити з другою половиною кекса, крему, ревеню та полуниць. Накрити і поставити в холодильник мінімум на 4 год (а можна і до 24 год), щоб змішалися смаки.

5. Для подачі накладати ложкою в індивідуальні десертні тарілки.



Мої коментарі та доповнення:
- замість «Амаретто» в заварний крем я просто додала мигдальної есенції;
- виклавши у форму кубики кекса, я їх ще просочила сиропом з полуничного варення, розведеним горілкою;
- так як мій трайфл мав транспортуватися, то я для зручності взяла не спеціальну форму (скляну, глибоку, на ніжці), а звичайну скляну форму для випікання;

Дівчатонька, раджу вам спробувати приготувати цей трайфл. Мої гості розмели його весь за раз (з цієї причини і фото розрізу немає biggrin ). Як на мене, це ідеальний літній десерт: легкий, не приторний, добре просочений, з мигдально-полуничним ароматом! Смачного!


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
PocяДата: Середа, 15/06/2011, 18:24 | Сообщение # 162
Pocя
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1052
Статус: Offline
Наталю! Це щось неймовірне і смачне. Заходячи на сторінку вже ковтала слюну і облизувалася в очікуванні якоїсь смакоти і не помилилася. Супер!!! Дякую за рецепт!


 
ЛесяДата: Середа, 15/06/2011, 19:32 | Сообщение # 163
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Ну Наталю!!!Як можна нас так дрочити такою нямкою.Я ще не відкрила цю темку,а була впевнена що тут щось surprised surprised surprised
Дякую за шедеври тай ще смачнючі!!!!


 
ir71Дата: Середа, 15/06/2011, 20:49 | Сообщение # 164
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Наталю...на твою сторінку навіть якщо зайде ситий то всерівно їсти захоче після перегляду таких шедеврів..



 
TalochkaДата: Четвер, 16/06/2011, 11:50 | Сообщение # 165
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Pocя, Леся, ir71
Дорогі мої дівчатонька, я вам безмежно дякую за такі слова!


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Авторські сторінки » Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024