В гості до Ірини
 Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки - Сторінка 28 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Talochka  
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Авторські сторінки » Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
ir71Дата: П`ятниця, 11/03/2011, 16:56 | Сообщение # 1
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
smile

Каталог


 
IraДата: Понеділок, 17/12/2012, 03:25 | Сообщение # 406
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
Наталю, твої рецепти і їх історії такі неймовірно цікаві,що хочеться рецепт негайно випробувати!!!!!! Дякую, тобі за те ,що дізнаюся багато цікавого!!!!!!!!!! obyatiya-87 obyatiya-87

 
LILEJAДата: Понеділок, 17/12/2012, 14:44 | Сообщение # 407
LILEJA
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 1139
Статус: Offline
Talochka, Наталочко, сиджу я, п'ю чай і тут такі фото смачного печива! udivlenie-221 Рука сама тягнеться , щоб взяти кілька штучок для себе. emocii-160 emocii-160 emocii-160
Ну вмієш ти зачарувати такими фотографіями і рецептами всякої смакоти. da-38


 
TalochkaДата: Понеділок, 17/12/2012, 15:24 | Сообщение # 408
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
оксанка,
Ira,
LILEJA,
Дівчатонька, такі ваші коментарі мене настільки розчулюють, що мені хочеться відправити вам сотні смайликів з сердечками, обіймами і поцілунками!
Quote (оксанка)
Все чудове і ти Наталочко-ЧУДО!!!

Це у нас форум такий чудовий, який дає можливість кожній з нас розкрити себе! da-38 da-38 da-38


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
TalochkaДата: Понеділок, 24/12/2012, 16:31 | Сообщение # 409
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Англійський капустяний пиріг
Тушкована капуста з яйцем – досить розповсюджена начинка для пирогів. Але додавання сиру робить капусту ще смачнішою. Я б таку капусту охоче їла і саму – як гарнір.




Інгредієнти:
250 г листкового тіста,
800 г капусти,
3 яйця (я брала 2),
1/2 склянки вершків чи молока навпіл із сметаною,
130 г сиру,
сіль, перець


Капусту дрібно порізати.
У глибоку сковороду налити олію (висотою 2~3 мм).
Сковороду поставити на мaкс. вогонь, всипати капусту і закрити кришкою. Через 3~5 хв, коли нижній шар капусти злегка покоричневіє, капусту перемішати, накрити кришкою і вогонь зменшити до мiнімального.
Тушкувати капусту при періодичному помішуванні до м’якості.
Капусту посолити і поперчити за смаком.
Зняти з вогню і охолодити до кімнатної температури.



Тісто розкачати, викласти в форму так, щоб краї звисали. Зверху накрити фольгою і насипати квасолі (або гороху, або рису).



Поставити у розігріту до t=220°С духовку на 15 хв.
Фольгу с квасолею вийняти, тісто наколоти в кількох місцях виделкою.
Вогонь знизити до t=180°С и допекти ще 7~10 хв.
В мисці збити яйця з вершками (або із сметаною з молоком). Вмішати потертий на дрібній терці сир (50г) і 1/4 ч. ложки солі. Можна за смаком додати тертий мускатний горіх.
Охололу капусту перемішати з яєчною сумішшю і викласти в форму з тіста.
Краї тіста, що звисають, обрізати (я не обрізала).
Зверху пиріг посипати натертим на крупній тертці сиром (~70 г).
Випікати при t=180°С від 30 хв до 1 год в залежності від того, яку начинку ви бажаєте отримати - ніжну і "рідкувату" чи більш тверду и монолітну.

Пиріг вийняти з форми і охолодити до кімнатної температури.
Смачного! pogoda-79
Джерело: сайт good-cook.ru


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
TalochkaДата: П`ятниця, 11/01/2013, 15:46 | Сообщение # 410
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Cвій перший пост у своїй темі у Новому році присвячу, як годиться, традиційній святковій випічці. правда, традиційна вона не для нас, а для Скандинавських країн. Отже,
Реpparkakor

Реpparkakor - так смішно по-шведськи називається Різдвяне пряне печиво (це в множині, а в однині воно взагалі звучить «реpparkakа - пеппаркака». Хрумке, золотистого кольору і надзвичайно смачне – його скрізь і всюди продають у передріздвяну пору у всіх Скандинавських країнах.
Рецептів реpparkakor є багато (хоча самі шведи, наприклад, його більше купують готовим, ніж печуть), я ж поділюся тим, за яким сама пекла на Різдво.



Інгредієнти:
• 200 г пшничного борошна (1 и 1/4 склянки)
• 60 г коричневого цукру (2,5 ст.л.)
• 50 г білого цукрового піску (2 ст.л.)
• 30 мл темної патоки
• 30 мл води
• 60 г масла
• по 1/2 ст.л. молотої кориці, молотого імбиру, гвоздики
• 2/3 ч.л. соди


Нагріємо в кастрюлі обидва види цукру, патоку і воду. Додамо масло і розтопимо в гарячій суміші. Перемішаємо, дамо трохи охолонути, потім вмішаємо соду і спеції. Виллємо цю суміш в миску, додамо майже все борошно і вимісимо тісто. Воно буде пластичним, теплим і ароматним. Потому поставимо його в холодильник на годину – для охолодження. Після цього дістанемо, трохи розімнемо, щоб повернути пластичність, розкачаємо в тонкий пласт (ідеально 1 мм) на злегка підпиленій борошном поверхні і виріжемо з нього формочками фігурки.
Викладемо на бляшку і відправимо у заздалегідь розігріту до 180 градусів духовку хвилин на 8. От і все!


Я це печиво дуже люблю і з'їсти можу незліченну кількість (пошепки: не рахуючи ще в сирому вигляді, бо й саме тісто мені вже смачне - як пряний, карамельний, м'який ірис) Серед інгредієнтів є один, який, на жаль, важко знайти у наших магазинах. Це патока, і мушу визнати, що саме вона надає печиву карамельного смаку. Але хоч і не рівноцінно, але патоку можна замінити медом або якимсь іншим карамельним сиропом.



Мої "пеппаркаки" вийшли трохи затовстими, хоча всеодно були хрумкими, але взагалі розкачувати тісто треба старатися якнайтонше.
І ще одне застереження: одну порцію печива я лишила холонути на ніч прямо на решітці. І на ранок воно трохи відсиріло. Але я буквально на 1-2 хв поставила його у гарячу духовку, і хрумкість повернулася. Тому, щоб повторно не підсушувати, раджу охололе печиво відразу покласти у ємність, що щільно закривається. і тоді ваші "пеппаркаки" будуть залишатися хрумкими хоч цілий місяць. До речі, це ще одна "чеснота" цього печива - воно може зберігатися досить довго.
А ще воно ідеально підходить як основа для чізкейків. (Що я власне і зробила - рецепт скоро буде podmigivaniya-118 )


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя


Сообщение отредактировал Talochka - П`ятниця, 11/01/2013, 15:59
 
Зоряна9810Дата: П`ятниця, 11/01/2013, 16:04 | Сообщение # 411
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
(Talochka)
Реpparkakor

класне печиво. ти просто молодець що стільки випробовуєш нових рецептів, розказуєш нам їхню історію і ділишся з нами!


 
TalochkaДата: П`ятниця, 11/01/2013, 19:47 | Сообщение # 412
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Зоряна9810, завжди рада!

"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
LILEJAДата: П`ятниця, 11/01/2013, 19:53 | Сообщение # 413
LILEJA
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 1139
Статус: Offline
(Talochka)
Реpparkakor

Такі гарні, і, здається, запах чути й через монітор! podmigivaniya-118


 
TalochkaДата: П`ятниця, 11/01/2013, 21:12 | Сообщение # 414
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Як я написала в кінці рецепта «Papperkakor», частину печива я використала як основу для чізкейка. Що таке чізкейк, думаю, знають усі, хоча про всяк випадок напишу в двох словах. Чізкейк (cheesecake) дослівно перекладається як "сирний торт". Взагалі-то я не дуже люблю такі от кальки, і, якщо є український відповідник, то стараюсь вживати його. Але справа в тому, що чізкейк – це особливий вид випічки з сиром, і назвати будь-який сирний торт чізкейком звичайно ж не можна. Головна особливість чізкейків, що для них майже завжди береться вершковий сир. Це в ідеалі. Але скажу по правді, я у нас ніколи його не купувала, бо дуже вже ціна у нього кусюча (особливо, коли брати рекомендовані в багатьох іноземних рецептах «Філадельфію» чи ще краще (читай «дорожче») італійський «Маскарпоне»). А для торта треба ж не сто грам сиру, тому я для себе знаю кілька варіантів заміни вершкового сиру, одним з яких і поділюся у рецепті дуже смачного чізкейка, який пекла на Різдво. Отже,

Чізкейк з імбирними пряниками

Gingerbread Cheesecake


Для основи:
Імбирне печиво, розмелене в крихти - приблизно 1 1/4 чашки крихт
Вершкове масло, розтоплене - 1/4 чашки

Для сирної маси:
Вершковий сир (крімчіз), кімнатної температури - 3 упаковки по 250 г
Цукор - 3/4 чашки
Патока - 1/4 чашки
Ваніль - 1 столова ложка
Кориця - 1 чайна ложка
Мускатний горіх, мелений - 1 чайна ложка
Імбир в порошку - 1/2 чайної ложки
Гвоздика, мелена - 1/4 чайної ложки
Яйця - 3 шт.


- Розігріти духовку до 180С.
- Змішати розкришене печиво з розтопленим маслом і утрамбувати крихти на дно і стінки роз’ємної форми 23 см.
- Міксером у великій мисці дуже добре змішати вершковий сир і цукор.
- Додати патоку, ваніль, корицю, мускатний горіх, імбир, гвоздику і перемішати добре.
- Додати по одному яйця і розмішати міксером на маленькій швидкості лише до вбивання яєць в крем. НЕ збивати!!!
- Вилити крем у форму на основу і випікати 45-50 хвилин, або поки центр чізкейка не стане майже повністю твердим (загальне правило випікати чізкейк до тих пір, поки краї добре не схопилися, але серединка лишається ще рідкуватою, як желє).
- Повністю остудити перед тим, як виймати з форми.
- Охолодити 4 години в холодильнику і подавати.



Мої зміни і коментарі:
- Для основи, як ви уже знаєте, я використала імбирне печиво «Papperkakor» власного виготовлення (рецепт див. вище). Але так як у мене його лишилося не так багато, то я додала ще трохи самого звичайного покупного, що разом отримати десь півтори склянки крихт (усе печиво молола в блендері)
- Масла я взяла десь 80 г. Вже коли втрамбовувала крихти в форму, то додавала ще трішки водички, коли, особливо по бортах форми, крихти не хотіли зліплюватись.
- Для сирної маси замість 750 г вершкового сиру я взяла 2 пачки 20%-ної сметини «Президент» (по 400 г), яку на ніч відвісила, щоб стекла сироватка, + 1 пачка (250 г) звичайного нежирного сиру. Решта все, як у рецепті.
- Після випікання ще 30 хвилин потримала чізкейк у виключеній духовці, хоча він все одно у мене осів.




Дівчата, він такий смачний, що й важко описати. Це один із найсмачніших чізкейків, які я коли-небудь їла. Сирна маса ніжна-преніжна з цікавим присмаком спецій, які ідеально гармонують із основою з імбирних пряників. І робити його зовсім недовго і нескладно. Взагалі прийшла до висновку, що чізкейки – це безпрограшний варіант, бо сирну випічку люблять майже всі, а тим паче коли вона така ніжна, що тане в роті:

Смачного! net-18


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
PoetkaДата: П`ятниця, 11/01/2013, 21:37 | Сообщение # 415
Poetka
шеф-повар
Группа: Заблоковані
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Талочко, яка ж це смакота, а фото, які фото, ними вже насититись можна, я маю на увазі свої естетичні смаки......А назви страв і їх походження дуже цікаві і звідкіля це ти все береш???Молодець!!!!!

Я ОЛЯ!
 
TalochkaДата: Субота, 12/01/2013, 01:40 | Сообщение # 416
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
LILEJA, дякую!
Poetka Олю, дякую за такі слова!
Quote (Poetka)
і звідкіля це ти все береш???
Просто мені це цікаво, хоча я нібито нічого особливого і не пишу.


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
оксанкаДата: Неділя, 13/01/2013, 13:07 | Сообщение # 417
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Quote (Talochka)
Просто мені це цікаво, хоча я нібито нічого особливого і не пишу.

мені теж цікаво...але тобі якось по особливому цікаво da-38 da-38 da-38 Ти наша винахідниця, супер рецепти, супер фото!!! obyatiya-87


 
TalochkaДата: Вівторок, 15/01/2013, 20:38 | Сообщение # 418
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Quote (оксанка)
але тобі якось по особливому цікаво

Сиджу й сміюся emocii-464 :emocii-464: emocii-464 Оксанцю, ти - просто чудо!

Дівчатонька хочу запропонувати вам ще одне печиво з Новорічного столу.

Печиво з кавою і чорносливом



Інгредієнти:
1 склянка води
2 повні ч.л. меленої кави
2 повні ч.л. ромової чи мигдальної есенції
1 пакетик ванільного цукру
1 склянка цукру
100-150 г чорносливу
100 г маргарину
100 г грецьких горіхів
1 ч.л. соди
2 склянки борошна,
цедра з половини лимона


Варимо каву із склянки води і 2 повних чайних ложок меленої кави (можна зварити і з розчинної, але зробити міцну).
Охолоджуємо і додаємо пакетик ванільного цукру і 2 краплі ромової чи мигдальної ессенції (можна замінити ложкою коньяку). При бажанні каву можна взагалі замінити склянкою какао або рідкого шоколаду.
Розтираємо склянку цукру, щедру пригоршню розпареного і порізанного чорносливу (без кісточки), 100 г маргарину і 100 г крупно подрібнених грецьких горіхів.
Додаємо 1 ч.л. соди, гашеної оцтом, цедру з половини лимона і 2 склянки борошна. Вливаємо охололу каву. Розмішуємо.
Набираємо столовою ложкою порції і викладаємо купками на змащену бляшку. (Зважайте, що вони трохи розпливуться!)
Печемо при 250 градусах 15-20 хвилин.
Знімаємо на дошку і вирізаємо склянкою кружечки печива. (Деякі, які були акуратними і кругленьким самі по собі, я не обрізала)
Обрізки подрібнюємо в крихти.

Готуємо глазур: розтираємо 2 ст.л. цукрової пудри з 1/2 ч.л. лимонного соку і 1/2 ч.л. води.

Печиво змащуємо глазур’ю (я змазувала вареним згущеним молоком, а можна і повідлом) і посипаємо крихтами.
Можна склеїти кружечки попарно і обваляти в крихтах повністю.



Хоча рецепт і називається «печиво», але це навіть скоріше тістечка, бо вони виходять, як тоненькі бисквітики. Частину я просто посипала крихтами, а частину склеювала попарно. То останні особливо нагадували сухенькі тістечка з чорносливом, горіхами і легким ароматом кави.


Смачного!


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя


Сообщение отредактировал Talochka - Вівторок, 15/01/2013, 20:40
 
Зоряна9810Дата: Четвер, 17/01/2013, 11:56 | Сообщение # 419
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Quote (Talochka)
Печиво з кавою і чорносливом
як я могла пропустити таке печиво???? воно так аж проситься до рота. і чорнослив і кава. Бравіссімо!


 
swetlanaДата: Четвер, 17/01/2013, 15:19 | Сообщение # 420
нова людина
Группа: Відвідувач
Сообщений: 7
Статус: Offline
Talochka, я новенька у вас форумі, але я взахваті від ваших кулінарних шедеврів, а фото просто супер!!!
 
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Авторські сторінки » Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024