В гості до Ірини
 Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки - Сторінка 34 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Talochka  
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Авторські сторінки » Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
ir71Дата: П`ятниця, 11/03/2011, 16:56 | Сообщение # 1
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
smile

Каталог


 
TalochkaДата: Неділя, 19/05/2013, 18:20 | Сообщение # 496
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Дівчатонька, я думаю, не тільки в мене ще є запаси морожених ягід, зокрема смородини, які треба утилізовувати, бо вже свіжі будуть незабаром. podmigivaniya-118 Тому можливо пригодиться цей рецепт.

Рожеве печиво
(з чорною смородиною)




Продукти:
Чорна смородина заморожена - 200 грам
Вершкове масло - 200 грам
Цукрова пудра - 100 грам
Борошно - 260 грам
Горіхи мелені - 80 грам
Крохмаль кукурудзяний - 40 грам


1. Смородину розморозити. Масло залишити при кімнатній температурі, щоб воно стало м’яким.
2. Розм’якшене масло збити з цукровою пудрою до кремоподібного стану.
3. Продовжуючи збивати масло на малій швидкості міксера, додати розморожену смородину.
4. Додати мелені горіхи, всипати просіяне борошно з крохмалем і замісити тісто.
5. Сформувати з тіста "ковбаску" діаметром приблизно 3-4 см, загорнути в харчову плівку і покласти в холодильник або в морозилку на 30 хвилин.
6. Духовку розігріти до 200 градусів. "Ковбаску" нарізати кружечками товщиною 5 мм.


Випікати чорносмородинове печиво близько 10 хвилин.

Джерело: Russian.Food.com



Мої коментарі: смородину я заморожую перетертою, додавши цукор та апельсин (з шкіркою). І тут кислинка апельсина, яка іноді відчувалась на язику, була дуже доречною. Якщо ж у вас ціла смородина, то вона все одно потріскається, коли будете перемішувати тісто.
Якщо випікати печиво довше, то воно вийде хрумкішим (що я особисто люблю більше), але зате колір тоді уже не буде таким фіолетово-рожевим.
Взагалі рецепт дуже простий, але ви ж розумієте, що у цьому печиві головне – колір
. podmigivaniya-118



Смачного!


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
оксанкаДата: Неділя, 19/05/2013, 18:51 | Сообщение # 497
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Talochka, слів бракує, колір на всі12+++++++++++++++++++++++++++++++++++++



 
Зоряна9810Дата: Неділя, 19/05/2013, 22:51 | Сообщение # 498
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Цитата (Talochka)
Дівчатонька, я думаю, не тільки в мене ще є запаси морожених ягід, зокрема смородини, які треба утилізовувати, бо вже свіжі будуть незабаром
Божечко, наталю яка ж то красива смакота!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


 
TalochkaДата: Понеділок, 20/05/2013, 00:12 | Сообщение # 499
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
оксанка, ти мені і комплімент в тон знайшла! obyatiya-87 Дякую!!!
Зоряна9810 Зоряночко, дякую!


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
TalochkaДата: Понеділок, 20/05/2013, 16:55 | Сообщение # 500
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Не кидайте в мене камінням, але я знову з печивом. sorom І якщо попередні брали кольором, то ці смаком.

Brutti Ma Buoni



Назва цього печива в перекладі з італійської означає "некрасиве, але смачне!", що цілком відповідає дійсності. Бо й насправді печиво виходить неказисте на вигляд, але дуже смачне: тягуче всередині і хрумке зовні. Цей рецепт я колись давно знайшла на сайті Jazzedcook.com і пекла його не один раз і була впевнена, що рецептом з вами ділилася, але, виявляється, ні sorom , тому виправляюся. emocii-160



Вихід: приблизно 25 шт.
4 яєчних білки
1 чашка цукру
3 ст.л. борошна
1 ч.л. ванільного екстракту
2 чашки грубо порубленого шоколаду з нугатом типу Тоблерон
(можна взяти 1 склянку горіхів і 1 склянку порубленого шоколаду)
2 ст.л. цукрової пудри


На водяній бані готуємо білки, розмішані з цукром, час від часу помішуючи, приблизно 10 хвилин або, поки суміш перестане бути прозорою. Суміш повинна стати мутна, білувата.
Знімаємо з вогню і збиваємо хвилин 7 або, поки не охолоне і суміш не стане блискучою і густою. Акуратно вмішуємо борошно (по ложці), ваніль. Тепер вмішуємо шоколад. Викладаємо по 1 ст.л. на застелену пергаментом бляшку на відстані приблизно 5 см одне від одного.
Випікати 25-30 хвилин або, поки не стануть золотисто-коричневими.
Лишаємо вистигати на решітці. Присипаємо цукровою пудрою.
Можна зберігати в закритому контейнері протягом 3 днів.
Смачного!



Мої коментарі:
Рецепт був би більш актуальним відразу після Пасхи, коли залишається багато білків. І я, до речі, саме з тих білків, що лишились після випічки паски, і пекла. Взагалі мушу сказати, що звичайні безешки я не дуже люблю, але ось це печиво можу їсти без упину.
Що стосується шоколаду та горіхів, то я використала шоколадні цукерки типу м’який грильяж. (Якось вони в нас вдома не дуже йшли, тобто білки в холодильнику, а цукерки в шафі «нудьгували», і я вирішила їх об’єднати. smehs-260 ) Крупно порізала і додала замість шоколаду і горіхів.
Цукровою пудрою не присипала – як на мене, вона там зайва.
Зберігається печиво дуже добре (довше 3 днів), залишаючись таким же в’язким всередині і хрумким зовні.



"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
TalochkaДата: Вівторок, 21/05/2013, 15:00 | Сообщение # 501
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Щоб ви не думали, що я лише печивом харчуюся.

Булгур з грибами та овочами



Інгредієнти на 2 порції:
Булгур – 0,5 склянки
1,5 склянки води
150 г грибів
130 г моркви
120 г цибулі
1 невеликий солодкий перець
3 ст.л оливкової олії
1/4 ч.л. паприки
1/5 ч.л молотої кориці
сіль за смаком


Приготування:
Булгур промити. Закип’ятити воду в каструлі, додати булгур, посолити і готувати до готовності на невеликому вогні. Нагріти олію, обсмажити нарізані цибулю і часник. Додати гриби, попередньо нарізані. Готувати, помішуючи, 1-2 хвилини. Додати терту на терці моркву, готувати, помішуючи ще хвилину. Влити води, посолити, додати спеції і потушкувати овочі і гриби, рідина повинна вся випаритись. Після чого додати готовий булгур і дрібно нарізаний солодкий перець. Готувати, помішуючи ще 1 хвилину.
Смачного!



Просто, смачно і корисно!


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
оксанкаДата: Вівторок, 21/05/2013, 15:42 | Сообщение # 502
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Цитата (Talochka)
Булгур з грибами та овочами

на пивеликий свій сором явперше про таке чую і навіть не уявляю що це sorom
а з фото видно СМАКОТА da-38


 
КсюшаДата: Вівторок, 21/05/2013, 20:03 | Сообщение # 503
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Talochka, дуже смачно все в тебе виглядає,що печенько що всі іншістрави.Дякую за булгур.
оксанка
Цитата
вперше про таке чую
я по фото зрозуміла що булгур це є як називали наші бабусі логаза (яка вариться з пшеничної крупи).
Такі страви мені більш до смаку,дякую Наталю.


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
TalochkaДата: Середа, 22/05/2013, 10:07 | Сообщение # 504
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Ксюшаоксанка, дякую вам за гарні слова! poceluy-267
Ось тут я уже давала рецепт з булгуром, а тут давала інформацію про нього.
Ксюша має рацію: це різновид пшеничної крупи. Неочищені зерна пшениці обробляють парою, а потім подрібнюють до потрібного калібру. Ця крупа популярна на Близькому Сході, Закавказзі, але тепер вона уже з'являється і на прилавках наших супермаркетів. privetstvie-197


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя


Сообщение отредактировал Talochka - Середа, 22/05/2013, 13:45
 
TalochkaДата: Середа, 22/05/2013, 15:41 | Сообщение # 505
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Один рецепт з сочeвицею я уже колись давала. А не так давно готувала салат з цією крупою, хоча це і салат, але він цілком може служити повноцінною стравою. Мені особисто він дуже сподобався, бо неважкий і водночас ситний. І оскільки дехто (Оксанцю, привіт! privetstvie-197 ) нещодавно зацікавився сочевицею, то не можу не поділитися рецептом. podmigivaniya-118

Салат з cочевицею



Інгредієнти:
• Сочевиця відварена — 250 грам
• Буряк невеликий — 2 штуки
• Листя салату суміш — 300 грам
(у мене руккола)
• Сир фета — 150 грам
• Фундук обсмажений — 50 грам
• Сіль — за смаком
• Перець — за смаком


Для заправки:
• Оливкова олія — 3 столових ложки
• Гірчиця дижонська — 1 чайна ложка
• Мед рідкий — 1 чайна ложка
• Оцет винний білий — 1 столова ложка


Спосіб приготування:
1. Буряк відваріть або запечіть, очистіть і наріжте соломкою. Листя салату промийте і обсушіть. Фундук злегка розкришіть.
2. Приготуйте заправку: змішайте у невеликій мисці оливкову олію, винний оцет, гірчицю і мед.
3. Викладіть в салатницю сочевицю, нарізаний буряк і салатне листя, полийте заправкою і акуратно перемішайте. Розкришіть в салатницю сир і прикрасьте горіхами.


Смачного!


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
TalochkaДата: П`ятниця, 24/05/2013, 15:03 | Сообщение # 506
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Дівчатонька, сьогодні я вас пригощаю пирогом, який наряду з тортом «Захер» (про який ви вже знаєте завдяки Ксюші, яка підібрала справжню «антологію» всесвітньо відомих десертів) та штруделем входить до скарбниці австрійської випічки. А австрійска кухня знаменита на весь світ своєю випічкою і солодкими стравами. За кількістю солодощів австрійській кухні мабуть немає рівних в Європі, та і в світі у неї суперників небагато.
Рецепт Лінцського пирога (чи, ящо дослівно перекладати, торта) - один з найдавніших в світі, адже йому вже більше 350 років. Тому й не диво, що торт «Лінцер» є предметом сотень легенд. Найпоширеніша версія, що торт названий на честь міста Лінц. Але побутувала також думка, що цей торт не має жодного відношення до міста Лінц, а був винайдений в Зальцбурзі, а світову славу здобув завдяки князю Герману фон Пюклер-Мускау, який рекламував його в записках мандрівника. Достовірно відомо, що в масове виробництво торт ввів Йоханн Конрад Фогель в 1823 році.
Відповідно, як і з більшістю кулінарних легенд, рецептів Лінцського пирога є велика кількість, але в основі його мусить бути крихка пісочна основа, на яку викладається фруктовий джем (у більшості версій малиновий або з червоної смородини) і зверху обов’язково решітка з тіста. Я ж свій рецепт знайшла у книзі «Die besten Rezepte von A-Z».

Лінцський пиріг
Linzertorte



Тісто:
200 г борошна
50 г крохмалю
1 ч.л. меленої кориці
на кінчику ножа гвоздики
на кінчику ножа меленого кардамону
150 г меленого мигдалю
125 г холодного масла
125 г цукру
2 cт.л. ванільного цукру
1 яйце
2 жовтки
цедра половини лимона
1 ст.л. лимонного соку


Начинка:
250 г малинового джему
1 ст.л. лимоннгог лікеру (за бажанням)


Крім того: 1 жовток

1. Змішати борошно з крохмалем, спеціями та мигдалем. Додати решту інгредієнтів для тіста і замісити однорідне м’яке пісочне тісто.
2. Загорнути тісто в плівку і покласти в холодильник на 30 хв.
3. Змішати джем з лікером.
4. 2/3 тіста розкачати і викласти у роз’ємну форму d 24 cм, зробивши бортики 1,5 см.
5. Викласти джем на тісто. Решту тіста розкачати товщиною пів сантиметра і нарізати з нього смужки шириною 1 см. Ці смужки викласти у вигляді решітку на начинку. Змазати збитим жовтком і поставити торт у розігріту духовку.
6. Випікати 40-45 хв при t 180°C.


Смачного!

Мої коментарі: Як ви бачите, зовнішнім виглядом мій Лінцський пиріг не задався. Просто тісто у мене вийшло надто вже крихким, тому розкачати з нього рівненькі смужки було просто неможливо. Але я навмисне не хотіла додавати борошно, щоб готове тісто лишалося розсипчатим.
Власне нічого особливого в цьому рецепті немає, але я давно хотіла спекти цей пиріг, рецепт якого є ледь не найдавнішим в світi
. podmigivaniya-118



"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
Зоряна9810Дата: П`ятниця, 24/05/2013, 15:12 | Сообщение # 507
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Цитата (Talochka)
Власне нічого особливого в цьому рецепті немає,
а назва а вигляд у твоєму виконанні!!!!!!!!!!!!!!!! можливо в самому рецепті немає якихось диковинок, але назва і вигляд суперські!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


 
TalochkaДата: П`ятниця, 24/05/2013, 15:35 | Сообщение # 508
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Зоряна9810
Іноді я ділюся рецептами з не зовсім традиційними чи доступними у нас інгредієнтами. А тут навпаки зраділа, що можу поставити рецепт з легендою, але разом з тим дуже простий і доступний. podmigivaniya-118


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
КсюшаДата: Неділя, 26/05/2013, 21:57 | Сообщение # 509
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Talochka, мені і салатик сподобався ,тільки без рукули бо я її не люблю, а вона мене,,її специфічного запаху не перенрошу ,а от пиріг то взагалі слюньки котяться.Гарно дякую за рецепти

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
LILEJAДата: Неділя, 26/05/2013, 22:36 | Сообщение # 510
LILEJA
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 1139
Статус: Offline
Talochka, скільки нових смачненьких рецептів повикладала! Все таке апетитне! udivlenie-221  Бажаю тобі і надалі натхнення і гарний ідей!  023

 
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Авторські сторінки » Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024