В гості до Ірини
 Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки - Сторінка 38 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Talochka  
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Авторські сторінки » Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
ir71Дата: П`ятниця, 11/03/2011, 16:56 | Сообщение # 1
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
smile

Каталог


 
КсюшаДата: Четвер, 21/11/2013, 14:21 | Сообщение # 556
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Talochka, УРААААААААААААААААААААААААААААА
Наталя повернулась.Дякую за те що лиш прийшла і поставила класний рецепт хліба.


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
TalochkaДата: Четвер, 21/11/2013, 14:29 | Сообщение # 557
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Ксюшечко, я і сама дуже рада знову бути серед вас!  obyatiya-87 Зараз походжу трохи по інших темах, щоб дізнатися, як у вас справи, і що нового сталося на форумі за час  моєї відсутності.
   


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
LILEJAДата: Четвер, 21/11/2013, 15:13 | Сообщение # 558
LILEJA
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 1139
Статус: Offline
Talochka, з поверненням!!! Такий апетитний хлібчик! Так не вистачало твоїх смачнющих рецептів і неповторних фото!  poceluy-267

 
Зоряна9810Дата: Четвер, 21/11/2013, 16:17 | Сообщение # 559
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Talochka, а я вже хотіла писати де ти ділася!!! Рада що ти знову з нами і дякую за смачний хлібчик!!!!!!!!

 
ir71Дата: Четвер, 21/11/2013, 16:31 | Сообщение # 560
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Наталю,я на запах прибіжала..Чую щось так затягує на мою кухню,а йду я гляну на форум.То мабуть Наталочка наша появилася і щось свіже та ароматне принесла і я не помилилася!ВАУ!! 023 !Такий хлібчик zdivuvannja мені хіба приснитися може.Цей кавалок хлібини, немов біля мене стоїть і так і хочеться відломити шматочок. da-38 da-38 da-38

 
IraДата: Четвер, 21/11/2013, 18:55 | Сообщение # 561
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
Talochka, Наталю,з поверненням!!!!!!!! Рада знову тебе бачити,хоч і віртуально!
А хлібчик  такий апетитний що немож відірватися від фото ...навіт аромат відчувається!!!!!


 
ЛесяДата: П`ятниця, 22/11/2013, 01:22 | Сообщение # 562
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Наталочко!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ми вже звикли що ти пропадаєш,але завжди чекаємо на тебе знову і знову!Який же то апетитний хлібчик,ось лиш глянула на нього і захотілося чогось такого......але не можна ,бо вже ніченька.Дякую що ти з нами!!!

 
TalochkaДата: П`ятниця, 22/11/2013, 10:40 | Сообщение # 563
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Дорогі дівчатонька, щиро-щиро дякую вам за такий теплий прийом! Розчулили мене зовсім!     

Цитата LILEJA ()
Так не вистачало твоїх смачнющих рецептів і неповторних фото!
 Лілю, дякую! Постараюсь виставити хоч дещо з того, що готувала за останній період.  podmigivaniya-118

Цитата Зоряна9810 ()
Talochka, а я вже хотіла писати де ти ділася!!!
Зоряна9810, це ж я відчула, що ти вже хочеш подавати в розшук, і вирішила повернутись "до хати".  smehs-260
Зоряночко, але то все - таке, головне- це твій підпис з бірюзовим бантиком! Це просто надзвичайна новина! Я, поки дійду до відповідної теми, привітаю тебе уже тут. Бережи себе, а ми всім форумом будемо чекати на народження твого синочка!  da-38 da-38 da-38


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
TalochkaДата: П`ятниця, 22/11/2013, 10:41 | Сообщение # 564
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Цитата ir71 ()
Цей кавалок хлібини, немов біля мене стоїть і так і хочеться відломити шматочок.
Ірусю, дякую!!! Хлібчик забирай хоч весь - я вам ще з радістю спечу!   obyatiya-87  
Цитата Леся ()
...але завжди чекаємо на тебе знову і знову!
Лесю
, це надзвичайно приємно і зворушливо! Дякую тобі за такі слова! 


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
TalochkaДата: П`ятниця, 22/11/2013, 13:14 | Сообщение # 565
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Цей рецепт із приготовленого ще влітку. Але, думаю, ревінь тутуможна спокійно замінити яблуками, наприклад, чи якимись іншими фруктами/ягодами. Тому можливо комусь рецепт пригодиться ще і цього року. А якщо ні, то буде чекати свого часу наступного літа.

Маффіни з ревенем та посипкою



150 г цільнозернового борошна
150 г звичайного борошна
1 ч.л. соди
2 ч.л. порошку до випічки (неповних)
¼ ч.л. солі
2 яйця
1/3 склянки соняшникової олії
сік 1 апельсина
+ кефір, щоб вийшло 250 мл рідини разом
100 г цукру
Терта цедра 1 апельсина
170 г ревеню, порізаного на 1 cм кубики (приблизно1 1/2 чашки порізаного)

Штрейзель (посипка):
75 г  склянки) цільнозернового борошна
75 г (1/3 склянки) неочищеного цукру
50 гхолодного масла, порізаного на кубики
½ ч.л. кориці



Розігріти духовку дo 200°C. Змазатимаслом стандартну форму для маффінів або вистелити паперові формочки для маффінів.
Щоб приготувати посипку, змішайте цукор і борошно у невеликій мисці. Додайте масло і пальцями увітріть його в борошно, поки не утворяться
крупні крихти. Тримайте посипку до використання в холодильнику.
Змішайте обидва види борошна, соду, порошок для випічки і сіль.
В іншій мисці змішайте вологі інгредієнти (яйця, олію, апельсиновий сік і
кефір) з цукром і цедрою. Влийте вологу суміш у борошняну і розмішайте, лише щоб усі інгредієнти перемішалися, але не збивайте. Вмішайте також ревінь і викладіть тісто у форми для маффінів. Посипте штрейзелем.
Випікати 20-25 хвилин, до золотистого кольору.



Мої коментарі: рецепт не є якимсь незвичайним. Але на смак маффіни досить смачні і порівняно з іншою випічкою корисні, оскільки
використовується цільнозернове борошно, і жиру тут небагато.


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя


Сообщение отредактировал Talochka - Вівторок, 26/11/2013, 10:08
 
ir71Дата: П`ятниця, 22/11/2013, 13:43 | Сообщение # 566
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Наталю,остання фотка саме в тему! Такі смачні що хіба обгортка залишилася.Вірю,що то смакота!Дякую що не оділюєш нас смакойликами.Хоч тут перекушу,бо вдома часу немаю smehs-260

 
TalochkaДата: П`ятниця, 22/11/2013, 14:12 | Сообщение # 567
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
ir71 Ірусю, дякую! Пригощайся! Бачу, що ти вже, бідолажна, зовсім за роботою "зашиваєшся". Хоча й не дивно - твої торти на головній неперевершені! 

"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
ir71Дата: П`ятниця, 22/11/2013, 17:43 | Сообщение # 568
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Цитата Talochka ()
твої торти на головній неперевершені! 

s1468 sorom


 
LILEJAДата: Субота, 23/11/2013, 01:43 | Сообщение # 569
LILEJA
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 1139
Статус: Offline
Наталю, я, як відчувала, що тут в тебе такі маффіни апетитні. Якраз вмостилася з капкейком і чашкою чаю біля компютера. А то на твою сторіночку небезпечно голодним лізти.  podmigivaniya-118 s11822
А маффіни супер, ніхто б мимо не зміг пройти.  023


 
TalochkaДата: Вівторок, 26/11/2013, 10:09 | Сообщение # 570
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
LILEJA, дуже тобі дякую, що не проходиш повз!  poceluy-267

"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Авторські сторінки » Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024