В гості до Ірини
 Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки - Сторінка 48 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Talochka  
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Авторські сторінки » Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
ir71Дата: П`ятниця, 11/03/2011, 16:56 | Сообщение # 1
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
smile

Каталог


 
TalochkaДата: Середа, 10/02/2016, 16:53 | Сообщение # 706
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Морквяні маффіни з пшоном


 
185 г  цільнозернового борошна
115 мл пшона
2 ч.л. кориці
0.5 ч.л. мускатного горіха
0.5 ч.л. імбиря
2 ч.л. порошку до випічки
0.75 ч.л соди
дрібка солі
140 г цукру
130 г сметани
60 г олії
1 яйце
260 г натертої моркви



В одній мисці змішати борошно, соду, розпушувач, пшоно і спеції. В іншій змішати сметану, цукор, яйце і масло. Додати моркву і розмішати. Сухі інгредієнти змішати з вологими. Довго не мішати.
Розподілити по формах для маффінів і випікати у розігрітій до 180°C духовці 20-25 хвилин. Перевірити готовність зубочисткою.



Мій коментар: Чесно кажучи, я побоювалась, що пшоно лишиться твердим, і ще, не дай Бог, постраждають чиїсь зуби. Але дарма! В готових маффінах пшоно не було твердим, але разом з тим зернята зберегли свою цілісність і похрумкували на фоні м’якого морквяного тіста.


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
КсюшаДата: Понеділок, 15/02/2016, 10:01 | Сообщение # 707
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Talochka, щось таке новеньке,і цікаве.

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
TalochkaДата: Понеділок, 15/02/2016, 22:56 | Сообщение # 708
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Ксюша, ці маффіни відносно не такі шкідливі для здоров'я. Тому можливо навіть з твоєю новою програмою харчування 1-2 шт. скуштувати можна. emocii-160

"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
TalochkaДата: П`ятниця, 19/02/2016, 15:11 | Сообщение # 709
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Вагалася, чи показувати цей хліб, бо зараз на форумі у нас розпочалася гарна тенденція повернення до здорового харчування. А цей хліб, скажу чесно, до здорового харчування не зовсім відноситься. Але який же він смачний! Від свіжоспеченого, із хрумкою скоринкою – від нього просто не можна відірватися. Як виправдання скажу, що у повсякдень ми споживаємо виключно висівковий хліб, але іноді на вихідні я печу ось такий білий пшеничний хліб. З вином і сиром він смакує так, що треба збирати в кулак усю силу волі, аби за раз не з’їсти весь буханець. А головне, наскільки він смачний – настільки легко його пекти. І потрібно лише 4 інгредієнти.

Селянський хліб, що не потребує вимішування



ІНГРЕДІЄНТИ:
3 склянки борошна
2 ч.л. солі
(я брала дещо менше)
1/2 ч.л. сухих дріжджів
1 1/2 склянки теплої води


Посуд для випікання: велика чугунна каструля з кришкою

ПРИГОТУВАННЯ:
У великій мисці змішайте борошно, сіль і дріжджі. Дерев’яною ложкою вмішайте воду. Мішайте, поки усі інгредієнти не з’єднаються в тісто. Не перемісіть! Чим менше вимішувати, тим більш легке, дірчасте тісто у вас вийде.
Щільно накрийте тісто харчовою плівкою. Залиште тісто при кімнатній температурі на 8-24 год. Тісто візьметься маленькими бульбашками та виросте.
Коли тісто буде готове, розігрійте духовку до 230°C. Помістіть чугунну каструлю без кришки в розігріту духовку на 30 хв.
Тим часом викладіть тісто на добре присипану борошном поверхню. Руками, теж посипанними борошном, сформуйте з тіста кулю. Залиште ще трохи підійти, поки нагрівається каструля.
Через 30 хвилин обережно дістаньте з духовки чугунну каструлю. Покладіть в неї тісто. Накрийте кришкою і випікайте 30 хвилин. Обережно зніміть кришку і випікайте ще 7-15 хв (час залежить від вашої духовки: коли хліб став золотисто-коричневого кольору, можете діставати).



Готовий хліб дістаньте з каструлі і постарайтеся встояти пред спокусою відламати скоринку ще гарячого хліба! podmigivaniya-118


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
TalochkaДата: Четвер, 14/04/2016, 12:33 | Сообщение # 710
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Можливо для багатьох цей рецепт не новий, бо, пам’ятаю, моя бабуся в піст пекла коржики на розсолі. Але я сама вперше спекла це печиво буквально в кінці лютого, але з тих пір протягом місяця я пекла його разів 5 точно. Усього 5 інгредієнтів, та ще й пісних, - а смак такий, що я б проміняла половину своїх непісних рецептів печива на цей.

Печиво на розсолі



2 склянки борошна
8 ст.л. будь-якого розсолу
8 ст.л. цукру
8 ст.л. олії (я брала 7 ст.л.)
0,5 ч.л. соди (погасити лимонним соком)




З усіх інгредієнтів замісити тісто, розкачати товщиною ~0,5 см, вирізати печиво бажаної форми.
Бляшку застелити пергаментним папером, викласти печиво. При зверху присипати ванільним цукром.
Поставити в гарячу духовку. Пекти хвилин 10-15 до легкого зарум’янення.




Cмачного!


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя


Сообщение отредактировал Talochka - Четвер, 14/04/2016, 12:34
 
СашаДата: П`ятниця, 15/04/2016, 10:18 | Сообщение # 711
Саша
Гурман
Группа: файна газдиня
Сообщений: 139
Статус: Offline
Цитата Talochka ()
Печиво на розсолі
Я прочитала і подумала відразу,що то є печиво закусочне, тобто солене. Але бачу ванільний цукор в складниках і розумію,що чогось не розумію.Наталочко, а чи не чути розсолу коли їж печиво?І який іменно розсіл   ви брали?


Я - Марійка.
 
TalochkaДата: П`ятниця, 15/04/2016, 13:36 | Сообщение # 712
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Саша Марійко, смаку розсолу абсолютно не чути. Розсіл можна брати будь-який. У мeне був із квашених огірків.
Доступно тільки для користувачів


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
СашаДата: Неділя, 17/04/2016, 13:49 | Сообщение # 713
Саша
Гурман
Группа: файна газдиня
Сообщений: 139
Статус: Offline
Talochka, зрозуміла,дякую!

Я - Марійка.
 
ЛесяДата: Неділя, 17/04/2016, 22:04 | Сообщение # 714
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Talochka, Наталююююююююю,о як чудово,безвідходне виробництво.Рецепт  напевно самий дешевий який може бути.Дякую.Але  розсіл має бути з квашених офочів чи з маринованих теж підійде

 
TalochkaДата: П`ятниця, 22/04/2016, 12:26 | Сообщение # 715
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Леся, вибач, що так пізно відповідаю. Розсіл може бути будь-який. Я в основному брала розсіл із квашених огірків, але один раз використовувала і маринад з перцю.
Цитата Леся ()
Рецепт  напевно самий дешевий який може бути.Дякую.

Я саме тому так і розхвалювала це печиво, що практично беззатратне, але разом з тим мені дуже смачне. :)


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
КсюшаДата: П`ятниця, 22/04/2016, 19:13 | Сообщение # 716
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Talochka, апетитно виглядає

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
TalochkaДата: Понеділок, 25/04/2016, 13:07 | Сообщение # 717
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Ксюша, дякую! На днях знову його пекла! podmigivaniya-118

"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
ЛесяДата: П`ятниця, 29/04/2016, 15:13 | Сообщение # 718
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Наталб.я пекла твоє дешеве печенько,але у мене фото зовсім не таке апетитне як твоє
мому чоловіку сподобалося,я пробавала.мені теж,але мені незяяяяяяяяяяя,тому він злопав все.питав коли ще спечу
Прикрепления: 3234209.jpg (40.0 Kb)


 
TalochkaДата: Понеділок, 11/07/2016, 22:41 | Сообщение # 719
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Леся, як то кажуть, не минуло і три місяці... emocii-160 Але тим не менше мені приємно було зайти до себе в тему і побачити твоє печиво. Рада, що сподобалось, а особливо чоловікові. podmigivaniya-118

"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
ЛесяДата: Вівторок, 12/07/2016, 21:36 | Сообщение # 720
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Цитата Talochka ()
і побачити твоє печиво.
та то не моє. твоє sorom


 
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Авторські сторінки » Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024