В гості до Ірини
 Перші страви - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Тут можна поділитися гарним рецептом. » Перші страви (Супи, Супи-пюре, Холодні супи)
Перші страви
ir71Дата: Неділя, 24/01/2010, 15:58 | Сообщение # 1
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Каталог

Пікантний помідоровий супчик
Суп з фрикадельками
Грибна зупка
Гороховий суп з грінками
Грибна солянка
Розсольник
Кістковий бульон
Солянка домашня грибна
Зелений борщ
Курячий суп
Часниковим суп-пюре з телятиною
помідоровий супчик
Юшка грибна з вушками
Червоний борщ за рецептом Олі
СУП ПЮРЕ З ГАРБУЗА
зупка з плавленими сирочками
Солянка від Ксюші
Рокот крумплявід Ксюші
Солянка


 
ir71Дата: Неділя, 24/01/2010, 21:20 | Сообщение # 2
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Пікантний помідоровий супчик

Потрібно:1кг помідорів,1 цибулина,3зубчика часнику,1 болгарський перець,1 морквину,250мл мясного бульону,4-5ст л оливкової олії,150гр рису,сіль,перець,зелень,спеціїї до смаку

Помідори залити кипятком і зняти з них шкірочку.Мякоть змолоти у блендарі.Цибулю дрібно нарізати піджарити.Часник порізати дрібно,перець соломкою,моркву на терку.Коли цибуля буде майже піджарена до неї добавити часник,перець і моркву.
до протертих помідорів долити бульон,додати піджарені овочі,рис,посолити.поперчити і варити 30хв.за 1-2хв до готовності заправити спеціями і зеленю.До супа добре подати грінки з чорного хліба намазані часником.



 
Яринка-1Дата: Середа, 24/02/2010, 10:44 | Сообщение # 3
Яринка-1
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 658
Статус: Offline
Суп з фрикадельками

Бульйон куриний- 2 л
Картопля-0.5 кг
Морква- 2 шт
Цибуля-1 шт
Зелень
Перець
Фарш мішаний з спеціями та яйцем.
Сіль

У бульйоні зварити моркву та картоплю.Зробити фрикадельки та добавити да супу.Заправити ,додати цибулю,зелень.смачного

Прикрепления: 2580572.jpg (186.0 Kb)


Сообщение отредактировал Яринка-1 - Середа, 24/02/2010, 10:45
 
ir71Дата: Середа, 24/02/2010, 10:51 | Сообщение # 4
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Я теж варю такий супчик.Дуже смачненький!А у вас на фото то прямо як перед мною shy

 
ir71Дата: Неділя, 28/02/2010, 14:37 | Сообщение # 5
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Грибна зупка

Рецепт з дрімфуду від Наталі.

Свіжі шампіньони(500г) почистити, помити, порізати і протушити з цибулькою.
В кастрюлю налити десь 2,5 л води, закипить і вкинути 2 грибні кубики і протушені до готовності гриби. Хай вариться.
На сковорідку порізати 3 плавлені сирки "Дружба" 55% жирн., влити туди трохи бульону і на малому вогні розтирати сирки тим,що мнете картоплю. Можна ще підливати потрошки бульон. Сир розітреться і стане рідкий без грудочок. Тоді влити в бульон.
Окремо в тарілці розтерти 5 ложок сметани і 2 ложки муки, дати трошки хол.води і влити в бульон. Ще хай 5 хвилин покипить.
Ще видусити 2 зубці часнику в чашку, влити туди бульон, хай настоїться 5 хв і вилити ріде назад в бульон, але без часнику.
До смаку посолити, дати лавр. листок, можна дати сушений майоран і базилік.
Юшка готова. Смачного!


 
ir71Дата: Четвер, 04/03/2010, 13:41 | Сообщение # 6
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Гороховий суп з грінками

500 г лущеного гороху,
100 г соняшникової олії,
1 ст. л. борошна,
300 г картоплі
кореня петрушки і селери,
1 пучок зелені будь-який
1 цибулина,
1 морквина
1 батон білого хліба,
100 г гострого сиру,
3 л води, сіль за смаком.
Горох промити, залити холодною водою і варити до тих пір, поки він зовсім не розвариться. Протерти його через друшляк разом з відваром. Зелень порізати, корені петрушки і селери натерти на тертці, картоплю нарізати дрібними кубиками, додати в майже готовий горох, проварити ще 25 хвилин.Суп посолити, додати в нього підсмажену в олії цибулю з морквою та борошном, розведений холодним відваром. Дати супу трохи покипіти і зняти з вогню.
До горохового супу подаються підсмажені на олії грінки з сиром. Для чого треба зняти з батона шкірку, нарізати його кубиками, покласти на лист, скропити олією, посипати тертим сиром і поставити в нагріту духовку, щоб вони підрум'янилися.



 
Яринка-1Дата: Четвер, 04/03/2010, 18:48 | Сообщение # 7
Яринка-1
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 658
Статус: Offline
Гарні супчики,гороховий дуже люблю,готовлдю ,коли чоловік в командировці,він його не їсть.Але я потім сама втішаюся
 
ir71Дата: П`ятниця, 05/03/2010, 13:29 | Сообщение # 8
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
ГРИБНА Солянка

Для грибної солянки потрібні сушені білі гриби.На 2 літра води достатньо 6-8 грибів.

В крайньому випадку можна обійтися сушеними печерицями - їх потрібно більше. Відварити гриби, нарізати соломкою і варити ще з нарізаними морквою, коренем петрушки, селерою. Квашену(однакову кількість) і свіжу капусту згасити з цибулею з томатною пастою до м'якості. Додати дрібно нарізані солоні (не мариновані) гриби. Всі варити 15 хвилин. Перед зняттям з вогню додати маслини, каперси, лимонний сік.Ну дуже смачно!


 
цукеро4каДата: П`ятниця, 05/03/2010, 20:10 | Сообщение # 9
Віват кухар!!!
Группа: Відвідувач
Сообщений: 362
Статус: Offline
Розсольник.
Взяти не велику кількість перлової крупи (помити).Зварити до готовності.Картоплю нарізати кубиками,кинути у зварену перловку.огірки тоже порізати на кубики.кинути у варену картоплю.Окремо попасерувати на великій терці моркву й цибулю до золотистого кольору я ще до цієї пасеровочки додаю дрібно нарізаний часничок.Як огірочки готові зварені вливаю пасеровку.Спеції по вкусу.Якщо розсольник не достатньо кислуватий до нього додаю розсіл з огірків.СМАЧНОГО!

Прикрепления: 2165620.jpg (170.3 Kb)


Красива жінка для очей-рай, для душі - пекло, для кишені - чистилище

Я Таня

 
ir71Дата: П`ятниця, 05/03/2010, 22:20 | Сообщение # 10
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Апетитна фотка!Так ніби ось ця тарілочка переді мною стоїть.Гарний рецепт.я теж варю росольник але мій рецепт чуть відрізняється.Дякую Татя за рецепти! smile smile smile

 
нeмаєтакоїДата: П`ятниця, 05/03/2010, 22:25 | Сообщение # 11
Группа: Видалені





Смачненький розсольник. Я його також полюбляю.
 
цукеро4каДата: Неділя, 14/03/2010, 19:53 | Сообщение # 12
Віват кухар!!!
Группа: Відвідувач
Сообщений: 362
Статус: Offline
КІСТКОВИЙ БУЛЬОН.(поливка)

Беру реберцята свинини мию ріжу так щоь помістились у горщик.Варю на не великому вогні,як бульон знімаю шум.
Варю 2 години.Потім додаю цілу цибульку не обчищяю від лушпиння.кочан капусти або кольрабі.моркву.Варю до готовності.Якщо хочу щоб був бульон жовтенький то окремо пасерую морквочку.сіль спеції по вкусу.
СМАЧНОГО!

Прикрепления: 4241492.jpg (121.6 Kb)


Красива жінка для очей-рай, для душі - пекло, для кишені - чистилище

Я Таня

 
ir71Дата: Неділя, 14/03/2010, 20:50 | Сообщение # 13
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Цікаво,а я спочатку подумала що це звичайнісінький росіл з курочки.А це зі свининки.Дякую! wink

 
Яринка-1Дата: Неділя, 14/03/2010, 21:06 | Сообщение # 14
Яринка-1
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 658
Статус: Offline
Дуже апетитно виглядає
 
нeмаєтакоїДата: Неділя, 14/03/2010, 21:44 | Сообщение # 15
Группа: Видалені





Бульйончик супер.
 
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Тут можна поділитися гарним рецептом. » Перші страви (Супи, Супи-пюре, Холодні супи)
  • Сторінка 1 з 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024